[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 721
113
Ennyire látod én nem követem, pláne nem vagyok képben a Fidesz belső ügyeivel hogy ki mikor miért felel, mi a stratégia etc, de érdekes volt így olvasni.
Bármennyire is szarnak tűnnek, nem csinálják rosszul. Sajnos, Borkai kapcsán váltani kellett volna, de egy Kósa, aki Pécsett is menekült 2018 előtt, amikor a csengeri örökösnő kapcsán kérdezték, és zavarba van, ha olyan ügyek kerülnek elő, ami neki zavaróak, bármennyire is értelmes és emberileg normális, nem képes jót lépni. Ahonnan ő jött, Debrecen, ott olyan erős a Jobboldal, mint a Baloldal Szegeden. Ő nem értette meg mit kell tenni Borkai kapcsán és nem engedték sem Tarlóst vitázni, sem pedig Borkai kapcsán hivatalosan megnyilvánulni. Bíztak Lacknerékben, mint ahogy 2014 alatt Simonban, de ezt most pont az ellenzék kezelte jól, nem véletlenül, nem volt közük a Lackner mótívum elhallgatásához, ahhoz a ballib agitprop asszisztált, és asszisztál azóta is, pedig az is egyértelmű!
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 721
113
A poén az, higy Hernádi - MOL ügyben a nemzetközi ENSZ bíróság és a horvát Alkotmánybíróság is nekünk adott igazat. A koronatanu elismerte, hogy hazudott.

Az egész eljárás csak azért van, hogy visszavegyék a horvátok az INA-t, de piaci árat nem akarnak fizetni érte. Itt nem lehet kerdes, mi a magyar álláspont. 2 lehetőség van. MZP hülye és tájékozatlan. Ez a jobb verzió. MZP tisztában van az üggyel, de nem a magyar érdekek mentén nyilatkozik. Ez sokkal rosszabb. A szemem a srácon!!
MZP egy hülye, gcibuta, elmebeteg és küldött ember.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 526
93 815
113
Mit csinált Rogán ami megmentette azt a választást, én nem emlékszem semmire?
Propaganda. Eddig bejött.

Egyébként néztem a német választási kampányt, vitaműsorokat. Ha attól eltekintünk, hogy ignorálták az AFD-ét, a viták tényleg a programokról szóltak. Persze az álláspontok közt volt sok életszerűtlen ókörség, de érdekes volt és ettől teljesen elszoktam.
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson and zsolti

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 217
113
Bármennyire is szarnak tűnnek, nem csinálják rosszul. Sajnos, Borkai kapcsán váltani kellett volna, de egy Kósa, aki Pécsett is menekült 2018 előtt, amikor a csengeri örökösnő kapcsán kérdezték, és zavarba van, ha olyan ügyek kerülnek elő, ami neki zavaróak, bármennyire is értelmes és emberileg normális, nem képes jót lépni. Csak ahonnan ő jött, Debrecen, ott olyan erős a Jobboldal, mint a Baloldal Szegeden. Ő nem értette meg mit kell tenni Borkai kapcsán és nem engedték sem Tarlós vitázni, sem pedig Borkai kapcsán hivatalosan megnyilvánulni. Bíztak Lacknerékben, mint ahogy 2014 alatt Simonban, de ezt most pont az ellenzék kezelte jól, nem véletlenül, nem volt közük a Lackner mótívum elhallgatásához, ahhoz a ballib agitprop asszisztált, és asszisztál azóta is, pedig az is egyértelmű!
Jó, hát Kósa szerintem olyan buta mint a föld, őt sem mutogatnám a Fidesz helyében, kvalitását tekintve Ő is, meg Rezsiszilárd is pont beleillene a jelenlegi ellenzékbe!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 217
113
MZP egy hülye, gcibuta, elmebeteg és küldött ember.
Gecibutának nem mondanám, egy nagy adag agressziót/indulatot látok rajta, némi debilitást/labilitást is.

Csak merem remélni hogy nem küldött, de nyakamat nem tenném rá én sem, sajnos. Az biztos hogy globalista nemzetközi, sejthetően amerikai érdekeket fog szolgálni ha pozícióba kerül, ettől nekem még az Egyesült Európai Államokért dolgozó emberek is inkább megfelelnének, mint egy WarHawk.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Gulyasba nincs ambíció. Én őt kicserélném egy másik Orbánra, akit az öreg most maga mellé vett strategiai tanácsadónak. Mar csak az a kérdés, ki ad tanácsot kinek. :D

247844343_524329855729055_4385220575163641761_n.jpg
Szimpatikus az Orbán Balázs nyilatkozataiban, vitáiban; de nekem ez a könyv egy marha nagy csalódás volt. Mint irodalmilag, mind tartalmilag egy középszer' alatti mű, pláne ahhoz képest, amekkora hájpja volt.
 

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 427
7 987
113
Gecibutának nem mondanám, egy nagy adag agressziót/indulatot látok rajta, némi debilitást/labilitást is.

Csak merem remélni hogy nem küldött, de nyakamat nem tenném rá én sem, sajnos. Az biztos hogy globalista nemzetközi, sejthetően amerikai érdekeket fog szolgálni ha pozícióba kerül, ettől nekem még az Egyesült Európai Államokért dolgozó emberek is inkább megfelelnének, mint egy WarHawk.
A büdős életben nem szavaznék "ellenzékiekén nem moslékén" MZP és a mögötte álló (ha lehet annak nevezni) pártokra.
Ha megyek is KKP oszt jó napot.
Lázár az az ember akit már reaktiválni kellett volna és szintbe tenni "fejlődés" szempontjából. Mert ő az az ember aki a bizonytalanoktól és a bal oldaltól is képes lenne szavazatokat szerezni. Megmutatva hogy nemcsak Fidesz hívők léteznek. Nem pedig MZP. Őt eladja a külfi háttér és támogatás. Egy jó eladó amivel sajnos sok választót megtéveszt. Emberileg erkölcsileg ha lehet annak nevezni számomra vállalhatatlan.
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 266
37 167
113
  • Tetszik
Reactions: tonyo and Nber

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 605
25 050
113
Jó magasan van a léc. Ezt a rettegést amit egyesek itt leművelnek, az kemény, 2010 előtt éheztetek?
LMBTQ eddig se volt a környéken se, de legalább versenyképes oktatást/szakmát se kap a kölök... Majd mehet operátornak, addig se gondolkozik.
Hacsak nem szorítja ki egy "nemmigráns" ukrán, mert az meg kevesebbért is megcsinálja.
Amikor meg hozzá akartak nyúlni az oktatáshoz akkor meg az nem tetszett...
 

Mike

Well-Known Member
2011. március 14.
785
2 008
93
Amikor meg hozzá akartak nyúlni az oktatáshoz akkor meg az nem tetszett...
Volt rá 30 év, ez nem csak a jelenlegi kormány hibája, csak épp 12 év 2/3-al azért legyen már alap ahhoz, hogy fussunk neki legalább terv szinten... A kötelező hittan és egyéb fsságok nem reform... Ötlet és kezdeményezés sincs rá, ez a baj. Ha látnám csak a szándékot, +1 szavazó. De egyszerűbb megvenni rezsicsökkentéssel, csok-al megy egyebekkel a csóró lúzereket, mint kitermelni olyan rétegeket akinek nincs rá szüksége.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 217
113
Volt rá 30 év, ez nem csak a jelenlegi kormány hibája, csak épp 12 év 2/3-al azért legyen már alap ahhoz, hogy fussunk neki legalább terv szinten... A kötelező hittan és egyéb fsságok nem reform... Ötlet és kezdeményezés sincs rá, ez a baj. Ha látnám csak a szándékot, +1 szavazó. De egyszerűbb megvenni rezsicsökkentéssel, csok-al megy egyebekkel a csóró lúzereket, mint kitermelni olyan rétegeket akinek nincs rá szüksége.
A rezsicsökkentés, csok, adójóváírás, segély helyett közmunka, a határozott NEM a migránsokra illetve az opportunista saját érdekeinket követő külpolitika ahol megy a biznisz pl. Oroszország/Kína vonallal is az ami eladja a Fideszt számomra is, se csóró, se lúzer nem gondolnám hogy vagyok.
 

Agresszív Sügér

Well-Known Member
2020. december 8.
421
2 141
93
Szerintem vissza fogják tartani a jövő évi választásokig.
Feltételezem, hogy mi viszont befizettük a részünket az UE kasszába. Nos, ettől a pillanattól 100%-os nettó befizetők vagyunk, az agybajukat köszönjük tartsák meg maguknak. Persze Orbán strómanjainak (+ a baloldaliaknak is) attól még fájni fog a források elapadása.
 

Mike

Well-Known Member
2011. március 14.
785
2 008
93
A rezsicsökkentés, csok, adójóváírás, segély helyett közmunka, a határozott NEM a migránsokra illetve az opportunista saját érdekeinket követő külpolitika ahol megy a biznisz pl. Oroszország/Kína vonallal is az ami eladja a Fideszt számomra is, se csóró, se lúzer nem gondolnám hogy vagyok.
Én még mindig jobban szeretek ezekre nem rászorulni. Közmunka helyett meg inkább képzett munkaerő, és akkor talán nem ukrajnából kell segédmunkást hozni.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 349
113
Szilvasy egy sunyi, moszkovita aljadek, amugy meg ugye a Fleto mindenese, az osszes sotet ugyet o intezi mar KISZes koruk ota, ahol amugy ez a senkihazi a Kozgaz egyetemi KISZ bizottsag titkarakent (!) dolgozott, mar boven diplomazas utan, majd az orszagos KISZ Kozponti Bizottsag szovivoje volt (a tobbit meg mar tudjuk, 20 ev exkomcsi-globalista-halozati karrier, az osszes MSZP kormany alatt, felesegestol, mindenestol.)
Egy igazi sopredek, a Halozat mindenese-takaritoja. Amugy van egy ddtabornok testvere, valami szakbeosztasban (orvos? mernok?) a Ho0nvedkorhaz fonoke volt, az is sikkasztott (kamuallasra millios kifizetet hagyott jova vagy ilyesmi), sok ev utan tavaly azt is eliteltek, mint a moszkovita testveret, de a katona valahogyan meguszta penzbirsaggal, ha jol emlekszem.
Ugy remlett rendor volt a testvere, de egykutya. Talan Gergelynek hivtak?
 
Status
Not open for further replies.