[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 382
67 511
113
Ha egyszer írnánk egy rendes történelemkönyvet, amiben nem művészneveken becézgetjük ennek a korszaknak a vezető szörnyeit, hirtelen egy másik világot látnának a fiatalok. Egy csalót vagy személyiségtolvaj gyilkost sem az álnevén ítél el a bíróság és hirtelen ráborulna erre az ostobán kötelezően egyoldalú szemléleti kötelezésre az a szenny, amit takargatnak sohatöbbé legendákkal. Hogy az ugyanolyan pógárok vagyunk micsoda szervezett támadást indítottak a háborús kimerültség káoszában az elérhető nemzetek értelmiségének a kiírtására, a nép megtörésére. Mire Dolfi egyáltalán gondolkodni kezdett azon, hogy besétál a munkáspárti gyűlésekre, addigra ezek már éhenhalasztottak(iszonyat), feldaraboltak, széterőszakoltak 15 millió embert, New Yorkból, Manhattanből finanszírozva(biztos a szemét fasiszta olaszok voltak, Bronstein is hozzájuk ment. Ja nem.)., olyan táborhálózattal, ami még 40 millió embert nyelt el, de mégis sosem történt olyan borzalom, amit a németek tettek. Ez van elbújtatva a nyugati nyáladzó szemlélet mögött, az elbaszott történelemórákon. Szinte mellékes az emberi köztudatban.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 955
32 842
113
Ez nem értelem kérdése. Ha valaki fegyverrel tör a földünkre, meg kell vele ütköznünk. Akár van esélyünk, akár nincs
Nem.Ha nincs értelme a harcnak,jobb a megalázó béke,mint az értelmetlen harc.A halott hősök meg semmiféle gyermeket nem fognak nemzeni.Mohácsnál is jobb lett volna fejet hajtani,és inkább elfogadni a laza oszmán vazallusi függést,mintsem 150 évre hadszintérré tenni a magyarság törzsterületeit.És akkor most szegényebbek lennénk halott hösökben ugyan-de elkerülhettük volna Trianont,a Habsburg függést,a fejlődés megrekedését.A Hazának ugyan kellenek az önfelálldozó halott hösök is,de mégjobban az élő hétköznapi hősök.
 

tong djagbu

Well-Known Member
2019. november 9.
2 941
19 447
113
Nem.Ha nincs értelme a harcnak,jobb a megalázó béke,mint az értelmetlen harc.A halott hősök meg semmiféle gyermeket nem fognak nemzeni.Mohácsnál is jobb lett volna fejet hajtani,és inkább elfogadni a laza oszmán vazallusi függést,mintsem 150 évre hadszintérré tenni a magyarság törzsterületeit.És akkor most szegényebbek lennénk halott hösökben ugyan-de elkerülhettük volna Trianont,a Habsburg függést,a fejlődés megrekedését.A Hazának ugyan kellenek az önfelálldozó halott hösök is,de mégjobban az élő hétköznapi hősök.
A haza szabadságáért vívott harcnak mindig van értelme
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 955
32 842
113
Jelenleg, kettős állampolgár de jópár évet kint volt a szentföldön.
Ezt sem titkolta.És van egy hülye stilusa,de a fikusz trollbrigád messze alpáribb bagázs.Ráadásul jobban is ismeri náluk a magyar történelmet.
Mondom,nem az a baj vele,hogy rengetegszer hülyeségeket beszologat,hanem az,hogy túl sokszor van igaza.
 
  • Vicces
Reactions: BJani and zeal

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 792
122 721
113
Ezt sem titkolta.És van egy hülye stilusa,de a fikusz trollbrigád messze alpáribb bagázs.Ráadásul jobban is ismeri náluk a magyar történelmet.
Mondom,nem az a baj vele,hogy rengetegszer hülyeségeket beszologat,hanem az,hogy túl sokszor van igaza.
Nem is azzal van bajom, hogy ha hergeli a félhülyéket, hanem ha direkt dezinformál és hazudozik tényszerű dolgokban, amin nagyon-nagyon-nagyon sokszor kaptam rajta és bizonyítottam rá.
@pöcshuszár szerintem strigulázza hányszor sikerült.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 955
32 842
113
A haza szabadságáért vívott harcnak mindig van értelme
Az értelmetlen és csak pusztulást hozó harcnak soha nincs értelme.
Görgey jol tette,hogy Világosnál letette a fegyvert.Ésezzel sokkal jobban szolgálta a Hazát,mintsem értelmetlen,mert megnyerhetetlen csatában lemészároltatta volna a seregét.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 955
32 842
113
Nem is azzal van bajom, hogy ha hergeli a félhülyéket, hanem ha direkt dezinformál és hazudozik tényszerű dolgokban, amin nagyon-nagyon-nagyon sokszor kaptam rajta és bizonyítottam rá.
@pöcshuszár szerintem strigulázza hányszor sikerült.
És ennek ellenére is túl sokszor van igaza.Ami elég nagy baj-nekünk,és Mo-nak.Mert sokkal jobb lenne nekünk,ha azok a valós gondok és bajok,mikre rámutat,nem lennének valósak.
Mondom,nem az az igaz baj,hogy sokat hazudik,hanem az,hogy a kelleténél többet van igaza.
 

tong djagbu

Well-Known Member
2019. november 9.
2 941
19 447
113
Az értelmetlen és csak pusztulást hozó harcnak soha nincs értelme.
Görgey jol tette,hogy Világosnál letette a fegyvert.Ésezzel sokkal jobban szolgálta a Hazát,mintsem értelmetlen,mert megnyerhetetlen csatában lemészároltatta volna a seregét.
Előtte közel egy évnyi háborúskodás volt, akkor annak sem volt értelme szerinted?
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 792
122 721
113
És ennek ellenére is túl sokszor van igaza.Ami elég nagy baj-nekünk,és Mo-nak.Mert sokkal jobb lenne nekünk,ha azok a valós gondok és bajok,mikre rámutat,nem lennének valósak.
Mondom,nem az az igaz baj,hogy sokat hazudik,hanem az,hogy a kelleténél többet van igaza.
Neked is törédekében van igazad az elképzeléseiddel, nem hogy neki...
Pont ugyan azt adod elő mint akiket szidsz max egy lehelletnyivel intelligensebb köntösben és pont olyan rendíthetetlenül seggtitán "hittel" mint ők ami pont annyira fiktív mint az övék.
 
K

kamm

Guest
Figyu, becsatlakozotál egy vitába, ami abból indult ki, hogy zsóti lefikázott minket, magyarokat, hogy 2 salvo után kapitulálnánk az ukránok előtt. Én úgy vélem, hogy nem
Zsó'ti kozeleben sem járt semmifele hadseregnek, sőt, lefogadom, hogy semmifele szemelyes eletveszelynek. Ő alapvetően rosszindulatú trollkent hergeli, akit tud és az utóbbi 8-10 hónapban szinte semmi mást nem is csinál már.

És ennek ellenére is túl sokszor van igaza.Ami elég nagy baj-nekünk,és Mo-nak.Mert sokkal jobb lenne nekünk,ha azok a valós gondok és bajok,mikre rámutat,nem lennének valósak.
Mondom,nem az az igaz baj,hogy sokat hazudik,hanem az,hogy a kelleténél többet van igaza.

Szinte sosincs. Rendszeresen még a saját linkjei is őt cáfolják (mondjuk emögött idegennyelvi hiányosságot sejtek, és akkor még jó fej vagyok.)
Hozzáteszem, a te immár near-constant ciganyvajdazasod, magyaroschozasod stb sincs túl messze tőle...

Ezt sem titkolta.És van egy hülye stilusa,de a fikusz trollbrigád messze alpáribb bagázs.Ráadásul jobban is ismeri náluk a magyar történelmet.
Mondom,nem az a baj vele,hogy rengetegszer hülyeségeket beszologat,hanem az,hogy túl sokszor van igaza.
Történelemi vitakhoz végképp felkészületlen, ha nem tud guglizni előre. :cool: Az nem baj, ha valakinek eltérő véleménye van az ismert tények alapján, az még jó is egy egészséges vitához - az viszont ordít, amikor valaki valami fura elkepzeleshez guglizik linkeket,l utólag, azt kínos még nézni is. (Ilyenek után szokott lelépni pár napra. :p)
Sőt, meglepő módon még a zsidó történelemből sem ismeri az alapvető mozgalmak, személyek történetét stb, az ilyen kihivasokra termeszetesen kondicionalt reflexbol azonnal nacizassal reagál (lasd Pavlov kutyáját.)
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 142
113
Nem is azzal van bajom, hogy ha hergeli a félhülyéket, hanem ha direkt dezinformál és hazudozik tényszerű dolgokban, amin nagyon-nagyon-nagyon sokszor kaptam rajta és bizonyítottam rá.
@pöcshuszár szerintem strigulázza hányszor sikerült.
Bár úgy látszik, de nem vagyok se nála feliratkozva, sem nálad... :)
Ha viszont véletlenül olyan topicba ír be valami szándékosan provokatív f@szságot, amit követek, akkor azért szoktam rá pár keresetlen szóval reagálni.
Igazság szerint lehetne azt jól is csinálni, amit csinál (izraeli és baloldali propagandát), csak nála süt a hazátlan gyűlölet.
Nem! Itt HANGSÚLYOZOTTAN NEM a "hazátlan" szó pejoratív értelmét szeretném kiemelni, hanem azt, hogy megpróbálja egy seggel megülni mindkét lovat. Egyszerűen nem tud mit kezdeni a kettős identitásával.
Mert lehetne tisztelni itthon született és élő zsidó vallású emberként. Lehetne tisztelni kivándorolt, de gyökereit ápoló kintről kommentelőként. De szerintem az amit ő csinál, hogy elmegy az IDF-be szolgálni, majd hazajön, és félig kivülállóként ott áskálódik, lenéző stílusban a saját szülőhazája ellen, ahol éri, az gyomorforgató.
Ha ki tetszett menni, akkor tessék is kint maradni. Van odakint is sok téma nyilvános fórumokon amiben lehet osztani az észt.
@PavolR cseh fórumokon mutatott korábbi produkciója is elég komoly visszatetszést váltott ki a fórum közönségében, de - nekem úgy tűnt - ezek a kirohanásai sokkal tárgyilagosabbá váltak, mióta többet jár ide. (Megjegyzem, mostanában nem nagyon van időm a cseh forrásokat olvasni :rolleyes:)
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 955
32 842
113
Neked is törédekében van igazad az elképzeléseiddel, nem hogy neki...
Pont ugyan azt adod elő mint akiket szidsz max egy lehelletnyivel intelligensebb köntösben és pont olyan rendíthetetlenül seggtitán "hittel" mint ők ami pont annyira fiktív mint az övék.
Biztos,hogy nincs mindig igazam,és az is biztos,hogy nekem is hajlamos elgurulni a gyógyszerem,mikor újra és újra ugyanazokat a hülyeségeket olvasom,ráadásul egy irritáló seggbunkó stilusban.De azt hiszem,hogy észérvekkel és tényekkel meggyőzhető vagyok.Ilyenkor jellegzetes mondatkezdésem azt upsz és az afene.De a saját mindennapos tapsztalataimrol ne akarja már bemagyarázni egy itthon a cső elött ücsörgő agitpropon hizott troll,hogy az nem úgy van.Éppenséggel nekem az itthoni fizetési viszonyokrol kellet körbekérdeznem,hogy milyenek is?És bizony a környezetemben csak szeretnének olyan fizetést,mint a rádióban,vagy akár itt a fórumon elhangzanak.Különben nékedis javaslom a @migfun belinkelte cikk elolvasását.Baromira igaznak tartom az országra.
 
K

kamm

Guest
De szerintem az amit ő csinál, hogy elmegy az IDF-be szolgálni,
En ezt egy percig nem hiszem - hacsak nem iroasztal-harcos volt (nem egy ilyen ismerosom volt, akik alijaztak, behivtak, majd valami raktarban vagy lerakatban baszarintottak el egy-ket evet az eletukbol, total feleslegesen; a tobbseguk vegul hazakoltozott, mert elege is lett az egeszbol. Lanyok is jartak igy tobbszor, irodistanak hasznaltak oket a hizasnak indult oregedo fotisztek, broaf. :()
 
Status
Not open for further replies.