[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

vata

Well-Known Member
2015. december 5.
640
2 768
93
Nekem is van két ismerősöm akik biztonsági őrként dolgoznak egy kórházban eddig az eü személyzethez sorolták őket,
de tavalytól átvette őket egy biztonsági cég. Gyakorlatilag ugyanazt a munkát végzik mint eddig, mondjuk nem sima biztonsági őrök pl. oxigén palackot cserélnek , ők viszik el az exites betegeket stb.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 599
32 122
113
Nekem is van két ismerősöm akik biztonsági őrként dolgoznak egy kórházban eddig az eü személyzethez sorolták őket,
de tavalytól átvette őket egy biztonsági cég. Gyakorlatilag ugyanazt a munkát végzik mint eddig, mondjuk nem sima biztonsági őrök pl. oxigén palackot cserélnek , ők viszik el az exites betegeket stb.
De gondolom nekik is kötelező a 3.
 
  • Vicces
Reactions: Capslock27

vata

Well-Known Member
2015. december 5.
640
2 768
93
Igen, fel is vették az oltásokat az elsők között , csak az eü szolgálati jogviszonyról szóló törvénymódosítás miatt váltottak.
Csak azért írtam mert itt statisztikailag csökkent az eü létszám de a valóságban nem .
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
Ha kitör a balhé, akkor mondjuk orosz egyenruhában lévő, oroszul is beszélő katonák támadást intézek egy magyar rádióadó ellen valahol a keleti határ mentén, erre a NATO, az 5 cikkelyre hivatkozva, "visszatámad" Oroszországra! Dezsavu :)
Háááát elég nehéz lenne ezt elhinni, tekintve, hogy a magyar - orosz államhatárt kb 32 évvel ezelőtt hátrébb tolták 2 ezer kilométerrel :D
 
  • Tetszik
Reactions: Szittya

Shadow

Well-Known Member
2018. október 29.
1 325
4 519
113
Rámegyünk az Azeri gázra:

Állítólag a Horvát LNG terminálon is orosz gáz jön. Ez nekem új, mert én azt hittem ott a Schell a partner, aki nem orosz eredetű gázt hoz.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 599
32 122
113
Rámegyünk az Azeri gázra:

Állítólag a Horvát LNG terminálon is orosz gáz jön. Ez nekem új, mert én azt hittem ott a Schell a partner, aki nem orosz eredetű gázt hoz.
Is... Akkor most Türk vonal?
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
"A felettünk köröző gépek és a földközi-tengeri hadgyakorlatok résztvevői pedig kiváló üzenet az ukrán határ mentén mozgolódó orosz kollégáknak."
Mire gondolt a költő? Ez a mondat nagyon kellett oda, nem is lett volna kerek a történet.
És egyébként miért kellene üzengetni bárkinek -így jelen esetben az oroszoknak- akik saját légterükben tevékenykednek?
 

kaktusz

Well-Known Member
2010. december 7.
2 401
8 661
113
https://www.facebook.com/photo?fbid=305616404935848&set=pcb.305616451602510
273262734_305616388269183_5711524963432844359_n.jpg

Sikertelen integráció (?)
"A járványok kora jön"(?)
...
 

tong djagbu

Well-Known Member
2019. november 9.
2 941
19 447
113
vagy inkább orosz...vagy kínai! :D
Nyiss egy "konteo kuckó" topikot és ott nyomjad ezt!
Trump-féle marhaság, hogy az esetleges(!) bukást már előre csalással magyarázzuk. Tipikus orosz dezinformációs taktika: ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnék, akkor az csak külföldi ügynökök miat lehet. Az fel sem merül, hogy egyszerűen az embereknek teli van töke azzal ahogy mennek a dolgok...
A Goodfriend nevű ügyvivőre emlékszel?
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 038
38 416
113
Nevével ellentétben, nem volt túl baráti. Sokat tett azért, hogy a két ország kapcsolata mélypontra kerüljön. Sokkal rosszabb nagykövetet nehéz elképzelni. (bár Ő csak ideiglenes ügyvivő, vagy mi a túró volt)
Kettőn áll a vásár: az 2010-ben "üveg zsebet" ígérő Fidesz mély merülése a korrupcióba és egypárti alkotmány és hatalom bebetonozás sem segített a kapcsolat javításában. Konkrétan ha jól emlékszem az egész "kitiltási ügy" egy korrupciós ügyből fakadt. (Asszem a Microsoftos mutyi volt az, de olyak k. sok ügyük volt 12 év alatt hogy már franc tudja, mi miatt rágott be az USA)
Amúgy nem akarok belpolozni, nem is igazán értem hogy jön ide Goodfriend.
Az alap állításom az, hogy a putyini logikával ellentétben akkor is tüntetnek és lázonganak az emberek ha nem kérik őket erre ügynökök.
 
Status
Not open for further replies.