[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 177
13 650
113
Nekem a kedvencem az àltalanos iskolai 7. osztályos kémia könyv. Benne a szigma kötés és a lazító pàlyàk magyaràzata. Szerintem speciel érdekes de hogy a 95% nak teljesen felesleges az biztos.
30 éves gimnazista találkozónkon a kémia tanár srác jár hozzánk (akkor volt kezdő) direkt megnézte mennyi volt a leadandó anyag akkor és most.
A FELE !!!
 

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 189
113
Képzeld nem bent lakom...
De valahogy a lakosság java nem szimpatizál a katonákkal sem a honvédelemmel sem hasonló izékkel.
Nem mert pacifikálva lettek a kádárkorszakban. A hadsereget pedig lejáratták a kritikán aluli sorköteles szolgálattal, ami minden volt csak nem katonai szolgálat. Ezzel egy időben a nemzeti eszmét és hazaszeretetet is nevetség tárgyává tették a szocializmus utolsó 20 évében! Ebből kellene talpra állni. Én csak abban reménykedem, hogy a magyarban (ha van egy szikrányi magyar vér valakiben) mindig van valami olyan megmagyarázhatatlan metafizikai síkon rejlő erő, ami vészhelyzetben különös tettekre indítja őt. Ilyen volt amikor 2013-as árvízkor, az addig mindig széthúzó magyarok, civilként is sec perc összefogtak és saját erejüket latba vetve, megakadályozták a gátak átszakadását. Addig amíg a cseheket, németeket és osztrákokat vitte a víz, nálunk nem volt számottevő gátszakadás. Aki bírta, hordta és rakta a zsákokat, aki nem az főzött, fánkot és süteményt sütött. Nagyon felemelő volt látni, ahogy a magyar emberek egységbe zártak. Talán ez a bennünk rejlő erő (amitől nem mellékesen az atlantisták is fosnak) lesz ami megment minket.

Más.
Az, ahogyan OV. cseszteti a Finneket és Svédeket (velük együtt az egész nyugati bagázst) NATO csatlakozás ügyében, az engem nagyon elgondolkodtat.
Mit tudhat, hogy meg meri ezt tenni? Mennyivel nagyobb veszély lehet az amit az "igen" esetén kapnánk, mint az amivel nyugat minket zsarol?
Valami nagyon komoly dolog lehet a háttérben, ha ennyire rá mer feszülni erre a témára is - az ukrán háború kapcsán mutatott semlegesség mellett.
 

ehnaton

Well-Known Member
2013. február 27.
519
2 391
93
Határzár, behívóval meglógni kívánókat azonnal hadbíróság elé! Majd ítélettel, büntető ezreddel azonnal a frontvonal legelejére. Kiképzés nélkül!
Aztán gondolkodhatna a meglógni szándékozó, hogy megérte-e.

Mint már írtam korábban, szerintem ebben az országban kb. 3.5 millió magyar ember él.
Nagyjából annyi, ahány (+ a család) igennel szavazott 2004 decemberében.
A többi csak azért beszél magyarul, mert csak így tud. Semmi kötődése nincs a nemzethez (hogy is lenne, amikor őseik nem is magyarok voltak, hanem betelepített németek, rácok, tótok, oláhok, meg a többi népség!).
Na ezekre kár számítani.
A 3.5 milliónak fele is csak akkor nagyon magyar, ha az nem jár semmilyen hátránnyal. Ha ára van, akkor már gondolkodnak, óvatoskodnak! Na azok is lelépnének, ha tudnának. És a fronton is kár velük számolni. Árulók lennének.
A hazáját szerető 1.5 milliónyi magyarból, jó ha 100.000 katona kikerülne. Ez pedig kevés a román, ukrán és szlovák trió ellen.
Sajnos nem állunk jól. Csak az Úr Isten menthet meg minket egy nagyobb csapás esetén. Remélem létezik.
Ha háború lenne tegyük fel a ruszkik érnének idáig ,az kb 5 percig tartana ha NATO tagok vagyunk akkor az atom miatt ,ha valamilyen oknál fogva kitesznek vagy hasonló akkor is ,mivel nekünk az ég egy adta világon senki nem küldene semmit ,se zsoldost se fegyvert ,akkor meg azért ,de reálisan nézve az oroszok a büdös életbe nem jutnak idáig csak nézz rá a térképekre meg a háború eddig eltelt idejére ,az ukrán meg per pillanat örül ha nem dől be az egész .
De most per pillanat kitől is kell rettegni hogy behívó hatàrzàr meg az isten tudja mi?
 

mijki

Well-Known Member
2012. augusztus 12.
340
886
93
Határzár, behívóval meglógni kívánókat azonnal hadbíróság elé! Majd ítélettel, büntető ezreddel azonnal a frontvonal legelejére. Kiképzés nélkül!
Aztán gondolkodhatna a meglógni szándékozó, hogy megérte-e.

Öhm....meghalni ezért a vezetésért? :D És itt most Orbán-on és a NER-en túllépve, az EP-t és az angolszászokat is beleértve.
Messze még április 1. :D
 

grabo112

Well-Known Member
2011. október 15.
1 377
3 505
113
Folytatás:
Kandó:
Nem fiatalon kezdtem bele, van egy mondás ott, hogy életed legszebb a 6 éve lesz ez a 3,5 év (szerencsére nem 6 év alatt végeztem)... Na lássuk miért:
Matek1: simán ment, szegeden begyakoroltam
:hadonaszos:

Matek2: itt szereztem be az 1 éves csúszásom, nincs keresztfélév, így szakosodni sem tudsz ha ez a tárgy nincs meg.... Röviden a tanár nem értette a mit tanít, nem segített, hogy kiharcolta amgának, hogy csak ő tarthassa a gyakokat is, leírom mi ment gyakon és előadáson: Előadás mindig szerdán volt, azért, mert hétfőn megnézte a józsefvárosi kandósoknak az előadását, ha nem értette akkor kedden a népszinház utcai gépészeknek szánt előadásra is elment jegyzetelni majd szerdán leadta azt amit összeírt és basszátok meg ez megy évek óta!! Gyakorlat: elővette kis rojtos füzetét és elkezdte másolni belőle, majd elkapta a gépszíj és magától próbálta megoldani a feladatot, aminek az lett a vége, hogy neki kijött mondjuk megoldásnak 11 a füzetében 3pi*gyök2 volt írva... Összenézte a táblán, vezette az újával, hogy meddig jó a levezetése ami passzol a füzetében lévőjével majd ahol megtalálta a hibát letöröltö és előröl kezdte saját maga megoldani amit újfent megint szarul oldott meg... és ez ment állandóan. Vizsgán betekintésen volt, hogy egész lapokat lehúzott mert az egyik feladatban elvi hiba volt, ha pedig 1 lapon belekezdtél a 2. feladatban akkor azt is lehúzta mert elvi hiba esetén az egész lap szar.....

Szaktárgyak ugyan mindig meg lettek elsőre vizsgán, de azokat azért tudtam elsőre megcsinálni mert érdekelt a szakirány és megtanultam az egyetemen magamtól tanulni, szűrni az infókat stb...
Geciskedés szaktárgyból: Kapcsolástechnika: megegyeztünk a tanárral (haha megmondta, hogy ez lesz vagy mindenkit meghúz zh-n ha akarunk zh-t), hogy nem lesz zh cserébe vizsgán az egész féléves anyagból kérdez 3-at random +1 mentő kérdés. Belement a csoport, tőlem vizsgán 13-at kérdezett +1 mentő kérdést mert a 13. kérdésére nem tudtam válaszolni érdemlegesen, olyan szöveggel adott egy 3-ast, hogy más tárgyakból majd jobban készüljek, mert ez kevés lesz.....

Grátisz: nem szakirányos, de a geciség legnagyobbika: híradástechnika labor: 2. jegyzőkönyv egy rohadt hosszú méréssorozatnak a szimulációja matlabban, 1-es eredményt adott a jegyzőkönyvemre, amit másnap mentem is javítani, javításon szól, hogy menjek oda most jó hangulatában van, elmondja mit hibáztam 26 oldalas jegyzőkönyvben 7 feladat, a-b-c-d alfeladatok, az egyik feladatban az egyik alfeladat kiértékeléséhez nem írtam oda, hogy egyenáramú összetevő rakódik a jelre, ezért van a torzulás.... Már akkor furcsálltam, hogy baszom a szád ezért meghúztál ezzel a szarral??? Na helyemre megyek beleírom, elküldöm neki javítva... Otthon este 9 fele kapom a neptun üzit, hogy második javítás sikertelen ezért a tárgyról letiltva.... Mivel nem hátráltatott, a későbbi tanulmányaimban ez ezért következőleg felvéve már megcsináltam....

Prog 2: a tanár első órán azzal dicsekedett, hogy nála minden félévben maximum 3-an mennek át, tavaly valami baj lehetett vele mert 5-en csinálták meg a tárgyat. Sajnos ezt mindenki tudta, hogy ekkora geci, ezért a neptun felvételkor nem írták ki egyik prog2 laborhoz sem, hogy ki tartja, zsákbamacska volt, ezzel szereztem még 1 fél éves csúszást....

Ezek voltak az egyetem legmegrázóbb/legigazságtalanabb élményeim, azok amik alap dolgok, miszerint a tanár felolvas egy ppt-t, szarik felkészítő/kozultációs órákat tartani nem számítanak, egyetemen magadnak tanulsz ma már. Több tanárról tudnék még írni, hogy milyen volt, de mivel nem érintett egyik sem hátrányosan úgy mint a matek2, így azok már nem érdekelnek.

Ha mindez olyan mély nyomott hagyott benned, hogy X évvel később is ennyi karakterbe kerül kiírni magadból a vélt vagy valós sérelmeidet, akkor itt már csak egy jó pszichológus segíthet, ha már a tanárok nem tudtak vagy nem akartak.

A mai magyar iskolarendszer egyébként tökéletesen ellátja a feladatát: hiánytalanul felkészít a NER-ben való létezésre annak összes igazságtalanságával és geciségével együtt.

Tanulság: szar fizetésért csak szar pedagógus dolgozik, a mérsékelten szar meg inkább elmegy a versenyszférába, a HR osztályokon tárt karokkal várják őket. Már Öcsi bácsi is megmondta, hogy kis pénz, kis foci.
 
  • Vicces
Reactions: megazez

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 466
23 994
113
Ha mindez olyan mély nyomott hagyott benned, hogy X évvel később is ennyi karakterbe kerül kiírni magadból a vélt vagy valós sérelmeidet, akkor itt már csak egy jó pszichológus segíthet, ha már a tanárok nem tudtak vagy nem akartak.

A mai magyar iskolarendszer egyébként tökéletesen ellátja a feladatát: hiánytalanul felkészít a NER-ben való létezésre annak összes igazságtalanságával és geciségével együtt.

Tanulság: szar fizetésért csak szar pedagógus dolgozik, a mérsékelten szar meg inkább elmegy a versenyszférába, a HR osztályokon tárt karokkal várják őket. Már Öcsi bácsi is megmondta, hogy kis pénz, kis foci.
Azt tudtam, hogy értelmezni nem tudod a dolgokat, de hogy még hülyeségeket is beszélsz az egyszerűen fenomenális.
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 081
9 051
113
Határzár, behívóval meglógni kívánókat azonnal hadbíróság elé! Majd ítélettel, büntető ezreddel azonnal a frontvonal legelejére. Kiképzés nélkül!
Aztán gondolkodhatna a meglógni szándékozó, hogy megérte-e.

Mint már írtam korábban, szerintem ebben az országban kb. 3.5 millió magyar ember él.
Nagyjából annyi, ahány (+ a család) igennel szavazott 2004 decemberében.
A többi csak azért beszél magyarul, mert csak így tud. Semmi kötődése nincs a nemzethez (hogy is lenne, amikor őseik nem is magyarok voltak, hanem betelepített németek, rácok, tótok, oláhok, meg a többi népség!).
Na ezekre kár számítani.
A 3.5 milliónak fele is csak akkor nagyon magyar, ha az nem jár semmilyen hátránnyal. Ha ára van, akkor már gondolkodnak, óvatoskodnak! Na azok is lelépnének, ha tudnának. És a fronton is kár velük számolni. Árulók lennének.
A hazáját szerető 1.5 milliónyi magyarból, jó ha 100.000 katona kikerülne. Ez pedig kevés a román, ukrán és szlovák trió ellen.
Sajnos nem állunk jól. Csak az Úr Isten menthet meg minket egy nagyobb csapás esetén. Remélem létezik.
Nem értek egyet. A történelmünk több alkalommal bizonyította, hogy a betelepültek kiállnak a magyarság mellett. Ahogy akkor most is nagyon sok vegyes családból származó fogna fegyvert és nagyon sok magyar őssel rendelkező oldana kereket. Lényegesen többen lennénk mint 100.000 fő, ebben biztos vagyok. Nem számolsz a határon túliakkal se.
Azt nem értem, hogy miből gondolod, hogy romániában vagy bárhol máshol jobb a helyzet? Pedig nem, vagy még rosszabb. És akkor nem árt azt se figyelmen kívül hagyni, hogy még mi a jogos földünkért harcolnánk a románok, szlovákok, ukránok elrabolt földekért és annak a mentális ereje köszönő viszonyban sincs a honvédő mentalitáséval. Ettől függetlenül nagyon sok teendő lenne itthon is csak valamiért a hatalom habozik.
 

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 189
113
Ha háború lenne tegyük fel a ruszkik érnének idáig ,az kb 5 percig tartana ha NATO tagok vagyunk akkor az atom miatt ,ha valamilyen oknál fogva kitesznek vagy hasonló akkor is ,mivel nekünk az ég egy adta világon senki nem küldene semmit ,se zsoldost se fegyvert ,akkor meg azért ,de reálisan nézve az oroszok a büdös életbe nem jutnak idáig csak nézz rá a térképekre meg a háború eddig eltelt idejére ,az ukrán meg per pillanat örül ha nem dől be az egész .
De most per pillanat kitől is kell rettegni hogy behívó hatàrzàr meg az isten tudja mi?
Pl. az ukrán vadaktól kellene tartanunk, ha valami csoda folytán nyernének (ha nem nyernének, de maradna valami ficak belőlük, akkor is!). A "szövetségeseink" így is úgy is ránk kívánják tolni őket. Ettől az aljas árulásuktól, csak a muszka menthet meg minket. Mint írtam korábban, jól agyonveri és nácitlanítja (egyben pacifikálja) őket.
Atomot pedig nem kapnánk, főleg nyugattól nem, mert túl sok értékes nép lakik Bp.-en:rolleyes:!
A medve meg egyelőre nem tekint ellenségként ránk, még ha a NATO tagjai is vagyunk. Így onnan nem jönne a gomba. Szerintem ha a medve idáig elbóklászna, kimondottan jól bánna velünk. Vagyis remélem, hogy így lesz:oops:.
...és a behívottakat mivel szereled fel? Csupasz Bren?
Na ez a legnagyobb probléma. A sok régi cuccot ledaráltuk úgy, hogy nem vettünk helyettük semmit. Most pedig látjuk, hogy a semminél minden jobb. Na ez a hazaárulás a köbön. Ezeket a seregszervezőket kellene haditörvényszék elé állítani. Letolt gatyával állunk. Ez szerintem nem lehet véletlen. Tervezettnek tűnik az egész. Nehogy véletlenül olyan állapotba kerüljünk, hogy veszélyeztetni tudjuk a Trianonban létrehozott atlantista (értsd: antant utód) "rendet".
És még a német államfő visít, hogy nem lehet igazságtalan a béke, mert az csírájában hordja az őjabb háborút. Hogy nem szakad rá az ég!
Itt a Fegyőr facebook bejegyzésből az idézet:
A német államfő is cáfolja Orbán Viktor propagandahazugságait.

„Látszatbéke helyett igazságos békére van szükség Ukrajnában – a német államfő is cáfolja Orbán Viktor propagandahazugságait. Fontos beszédet tartott pénteken Berlinben Frank-Walter Steinmeier német államfő. Világossá tette, hogy a szankciós politikának nincs alternatívája, a béke pedig nem épülhet igazságtalanságokra, mert »magában hordozná az új erőszak csíráit, és megerősítené mindazokat, akiknek hataloméhsége nem ismer törvényt és szabályokat".

Hogy nem szakad rájuk az ég! Kérdem még egyszer! A Trianoni gazságkor ez nem volt kérdés?
 

grabo112

Well-Known Member
2011. október 15.
1 377
3 505
113
?
A hülye írásokon röhögök, arról nem tehetek, hogy zöldségeket hordasz állandó jelleggel össze, így a reakcióm adott. Viszont az már a te szintedről komoly pszichés gondokat hoz fel, hogy múltkor visszamenőleg kb 40 hsz-om egyszerre röhögcsézted le...
Ki mint vet, úgy arat :)
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 466
23 994
113
Ki mint vet, úgy arat :)
Hány éves vagy? Bocsi a kérdésért, de szerintem az eddigi hozzászólásaid alapján megragadtál egy 10-14 éves szellemi színvonalán. Ezzel le is zártam a veled való kommunikációt a témában, a zöldségeidet a továbbiakban is a megfelelő reakcióval honorálom.
 
  • Vicces
Reactions: grabo112

grabo112

Well-Known Member
2011. október 15.
1 377
3 505
113
Hány éves vagy? Bocsi a kérdésért, de szerintem az eddigi hozzászólásaid alapján megragadtál egy 10-14 éves szellemi színvonalán. Ezzel le is zártam a veled való kommunikációt a témában, a zöldségeidet a továbbiakban is a megfelelő reakcióval honorálom.
Minden jogod megvan hozzá! Szóval csak előre, nem hátra!
 

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 189
113
Nem értek egyet. A történelmünk több alkalommal bizonyította, hogy a betelepültek kiállnak a magyarság mellett. Ahogy akkor most is nagyon sok vegyes családból származó fogna fegyvert és nagyon sok magyar őssel rendelkező oldana kereket. Lényegesen többen lennénk mint 100.000 fő, ebben biztos vagyok.
Van ilyen is. De én sok olyannal találkoztam, hogy felfedezte magában, hogy pl. van benne 1/8-ad vér szlovák és ő másnaptól deklarálta, hogy ő szlovák. És ennek megfelelően is kezdett viselkedni.
A százezres számmal pedig egy kicsit túloztam.
Többen lennénk ez nem vitás. A baj csak az lenne, hogy nem lenne mibe beleülni. Esetleg buherálnánk dzsihádmobilokat.
Nem számolsz a határon túliakkal se.
Azokban nem sok potenciál lenne. Sajnos nagy része eljött. Aki maradt, öreg. na meg azokon az elnyomó nemzet rajta tartja a szemét. Első mozdulásra lekaszabolná őket. 100 éves álmuk teljesülne!
Azt nem értem, hogy miből gondolod, hogy romániában vagy bárhol máshol jobb a helyzet? Pedig nem, vagy még rosszabb.
És akkor nem árt azt se figyelmen kívül hagyni, hogy még mi a jogos földünkért harcolnánk a románok, szlovákok, ukránok elrabolt földekért és annak a mentális ereje köszönő viszonyban sincs a honvédő mentalitáséval.
Ebben nagyon tévedsz. Mert amíg minket kádárpapi arra tanított, hogy legyünk internacionalisták, a magyar vér és nép nem számít, az avítt, addig az utódnemzetek nagy részében új és hamis történelmet fabrikáltak és maximálisan tolták a nacionalista eszmét a népnek. A románok ezer százalékra meg vannak győződve, hogy Erdély mindig is román föld volt (annak ellenére, hogy a több tucat uralkodó közül egy sem volt román, illetve mai napig jelentős számban élnek más nemzetiségű népek arrafelé). Na ezek a románok pont annyira, sőt jobban harcolnának Erdélyért, mint a magyarok. Főleg annak tükrében, hogy sok Mo.-i magyarnak semmit sem jelent Erdély vagy az egyéb elszakított országrészek. Ha szóba hozod a reviziót, azonnal azzal hurrognak le, hogy minek az nekünk, nincs is már magyar ott, meg egyébként is ne magyarkodjál. Sajnos a többség, azaz 50+%, ilyen.
Ettől függetlenül nagyon sok teendő lenne itthon is csak valamiért a hatalom habozik.
Nem véletlen habozik. Nem ez a feladata, hanem - ahogy írta valaki fentebb - egy amolyan kukta szelepként működik az EU fedelén. Nem kell többet belelátni, mint ami a valóság. A nemlétező háttérhatalom az elmúlt 100 évben mindig is gondoskodott arról, hogy olyan vezetőink legyenek, akik nem veszélyeztetik az 1920-ban kialakított "rendjüket".
 
  • Tetszik
Reactions: Bubu bocs

ehnaton

Well-Known Member
2013. február 27.
519
2 391
93
Öhm....meghalni ezért a vezetésért? :D És itt most Orbán-on és a NER-en túllépve, az EP-t és az angolszászokat is beleértve.
Messze még április 1. :D
Én is valahogy így látom ,csak hosszú idő kellett hozzá ,hogy szépen lassan le épüljön bennem minden nemzeti öntudat.
Magyar vagyok minden felmenőm is az világ életünkbe itt éltünk élünk,és itt is dolgoztunk .
Csak mostanában már úgy érzem hogy a bölcs vezér csak kizsigerel kihasznál teljesen ,valahogy elmúlik a nemzeti büszkeség mikor hó közepén látod hogy a gyereknek kéne új cipő de baszhatod mert már nincs egy filléred sem megtakarításod még úgy se ,de közbe hallod a tévébe,hogy a vezér a megemelt fizujàval prédikàl hogy mennyire elbàntunk a nyugattal ,sorossal ,az ellenzék az oka mindennek is,ennyi hosszú év után meguntam ezt a szintű nép butìtàst és nagyon kezd kellemetlenné válni,bizonytalan a jelened a jövőd meg főleg.
El kell gondolkodni ezekért tényleg érdemes az életed áldozni tartozol nekik ezzel ,olyan szintű a jóléted hogy meg kell védd az életed árán,annyi jót nyújtott neked ez a jelenlegi ország hogy ezzel tartozol neki,sajnos azt kell mondjam hogy ez már annyit nem ér nagyon rég óta.