[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.
W

Wilson

Guest
Wilson sok mindent el lehet mondani, de azt nem hogy nem demokratikus választáson nyert a Fidesz.
Rekordszámú külföldi megfigyelő volt jelen és annyi szavazatszàmlàló aktivistát delegált minden ellenzèki pàrt ami a csövön kifért.
Wilson sok mindent el lehet mondani, de azt nem hogy nem demokratikus választáson nyert a Fidesz.
Rekordszámú külföldi megfigyelő volt jelen és annyi szavazatszàmlàló aktivistát delegált minden ellenzèki pàrt ami a csövön kifért.


Én nem hazudok, de látom nem voltam egyértelmű..

Ramzana

"Ja, teljesen felesleges dolog a választás, hiszen a választópolgár mind krumpli. Vagy trágyával etetett gomba."

Erre írtam ezt..

Ez egy az egyben igaz a magyarországi választásokra is.
 
  • Dühítő
  • Vicces
Reactions: fip7 and hete

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 463
67 813
113
De most komolyan, szerintem bárki aki már rendelkezik egy cserepes mályva intelligenciájával felfogja azt az egyszerű tényt , hogy nem az EU fog alkalmazkodni egy 10 milliós közép-európai országhoz amelynek a gazdasága a multinacionális vállalatoktól és az EU-s pénzektől függ.
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 194
29 216
113
Én nem hazudok de látom nem tudtad értelmezni a mondandómat segítek..

Ramzana

"Ja, teljesen felesleges dolog a választás, hiszen a választópolgár mind krumpli. Vagy trágyával etetett gomba."

Erre írtam ezt..

Ez egy az egyben igaz a magyarországi választásokra is.
Segítek. UK-ben nem volt választás. De ez nem is baj, mert Higgins szerint a választópolgár krumpli.
Ja, nem csak választás nem volt, hanem még csak nem is a parlament szavazta meg Liz Truss-t, mint nálunk anno Bajnait, Gyurcsány lemondása után, hanem a tory választmány.
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
Én nem hazudok, de látom nem voltam egyértelmű..

Ramzana

"Ja, teljesen felesleges dolog a választás, hiszen a választópolgár mind krumpli. Vagy trágyával etetett gomba."

Erre írtam ezt..

Ez egy az egyben igaz a magyarországi választásokra is.
Persze csakis 2010-óta,igaz? Előtte itt olyan felvilágosult jogállami demokrácia volt, hogy annak csodájára járt az egész világ!
És persze a választó polgárok is sokkal műveltebbek, "értelmiségiebbek" voltak a mostaniaknál.
:oops:
 
W

Wilson

Guest
Segítek. UK-ben nem volt választás. De ez nem is baj, mert Higgins szerint a választópolgár krumpli.
Ja, nem csak választás nem volt, hanem még csak nem is a parlament szavazta meg Liz Truss-t, mint nálunk anno Bajnait, Gyurcsány lemondása után, hanem a tory választmány.
Segítek én erre a kijelentésedre reagáltam...

"Ja, teljesen felesleges dolog a választás, hiszen a választópolgár mind krumpli. Vagy trágyával etetett gomba."
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 446
23 612
113
Ma Kelenföldön:

f910a19468bfd41ba79acf561a991cb0.jpg


66db6d652b14213c98227b68411c26d5.jpg
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 074
33 109
113
Wilson sok mindent el lehet mondani, de azt nem hogy nem demokratikus választáson nyert a Fidesz.
Rekordszámú külföldi megfigyelő volt jelen és annyi szavazatszàmlàló aktivistát delegált minden ellenzèki pàrt ami a csövön kifért.
A vasracs meg nem börtön.De a vasracs hianya nem feltetlen szabadsag.
 
  • Vicces
Reactions: zeal

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 420
63 671
113
Meg hitlerezunk stb. Ne jatsszuk mar a hulyet, mert akkor befejezem az egesz beszelgetest, erre a neres al-naivitasra nem vagyok vevo.
Ez a "hitlerezés" olyan, mint húsz-huszonöt évvel ezelőtt a "cigányozás", meg a "zsidózás"
Ha egy beszélgetésben - a kontextustól függetlenül - elhangzik, hogy cigány, zsidó, vagy Hitler, akkor jobb, ha odébbállunk, elhatárolódunk, vagy offenzíve, megsértődünk. Az legalább biztos.
Hitlert európai léptékű politikusnak nevezni bűn, mert jajj.
Pedig európai és politikus is volt, csak a kényelmesen alacsony szintű kollektív tudattalan ma már az "európait", mint jelzőt kötelezően győztesnek, felsőbbrendűnek és emelkedettnek tartja, ahogy az "ázsiai" automatikusan jelent valami alantast, csak mert létezik az ázsia horda szóösszetétel.

A kollektív fogyasztói intellektus általános züllöttségére utal az, hogy 80 évvel a második világháború után sem lehet nevén nevezni a dolgokat.
De ne csodálkozzunk, hiszen korunk nyugati kultúráját meghatározó amerikai közélet eleve kórosan túlterhelt önnön "legnagyobb vívmánya", a woke, a safe space és a cancel culture által, ami miatt még a négert sem lehet négernek nevezni, nemcsak most, de visszamenőleg se. Nemcsak nekik, de nekünk se.
Na ezért nem lehet objektíven Hitlert sem európai léptékű politikusnak titulálni, mert ez valakiket - egy jól bejáratott politikai és üzleti modellből kifolyólag - sért. És ez minden egyenes és logikus okfejtést felül kell, hogy írjon.
Ma egy olyan korban élünk, ahol a PC rulez! már nem azt jelenti, mint a kilencvenes években.
 
K

kamm

Guest
Ez a "hitlerezés" olyan, mint húsz-huszonöt évvel ezelőtt a "cigányozás", meg a "zsidózás"
Ha egy beszélgetésben - a kontextustól függetlenül - elhangzik, hogy cigány, zsidó, vagy Hitler, akkor jobb, ha odébbállunk, elhatárolódunk, vagy offenzíve, megsértődünk. Az legalább biztos.
Hitlert európai léptékű politikusnak nevezni bűn, mert jajj.
Pedig európai és politikus is volt, csak a kényelmesen alacsony szintű kollektív tudattalan ma már az "európait", mint jelzőt kötelezően győztesnek, felsőbbrendűnek és emelkedettnek tartja, ahogy az "ázsiai" automatikusan jelent valami alantast, csak mert létezik az ázsia horda szóösszetétel.

A kollektív fogyasztói intellektus általános züllöttségére utal az, hogy 80 évvel a második világháború után sem lehet nevén nevezni a dolgokat.
De ne csodálkozzunk, hiszen korunk nyugati kultúráját meghatározó amerikai közélet eleve kórosan túlterhelt önnön "legnagyobb vívmánya", a woke, a safe space és a cancel culture által, ami miatt még a négert sem lehet négernek nevezni, nemcsak most, de visszamenőleg se. Nemcsak nekik, de nekünk se.
Na ezért nem lehet objektíven Hitlert sem európai léptékű politikusnak titulálni, mert ez valakiket - egy jól bejáratott politikai és üzleti modellből kifolyólag - sért. És ez minden egyenes és logikus okfejtést felül kell, hogy írjon.
Ma egy olyan korban élünk, ahol a PC rulez! már nem azt jelenti, mint a kilencvenes években.
Ez nagyon szép, de mi köze hozzám? Ti. én nem erről beszéltem.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 152
15 789
113
Engem rohadtul aggaszt - és zavar is - hogy 100 évvel Trianon után ismét itt vagyunk pénzügyileg és katonailag is letolt gatyával.

Ebben a helyzetben csendben kéne lenni és felgyorsítani az alulméretezett és lassú ütemű Zrínyit, ehelyett ennek az ellenkezője történik.
 
Status
Not open for further replies.