[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 298
55 577
113
A magyar (vagyis EU-s) állampolgárság megszerzésekor kerül elő k, sok "magyar felmenő"! :D
Mega biznisz lett hirtelen magyarnak lenni arrafelé, de amúgy szarnak ránk - rossz esetben utálnak is.
Felejtős hogy Kárpátaljára ácsingózni! Bármilyen irányú magyar kormányzati mozgás garantált szarlavinát indít ránk és garantált rábaszás lesz. A mostani orosz invázió fényében még érzékenyebb erre a világ körülöttünk.

Ők nem magyarok lesznek vazze, hanem EU-s munkavállalók: húznak németbe dolgozni! Szarnak ránk, a nyelvet sem beszéli jelentős része azoknak akik magyar állampolgárságot szereztek kamu papírokkal! Ezek voltokat ám szép számmal!
Itt mindenkinek bilibe lóg a keze, aki "Nagy Magyarországról" álmodozik!



Azz ember elhányja magát tőletek bazdmeg.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 188
113
Egy módon van reális lehetőség a régen birtokolt területek visszatérésére:
egy még erősebb EU, belső határok teljes eltörlésével.
Ebben én is hittem régen, ma már sajnos nem látom reálisnak. Ahhoz innen haza kéne zavarni az amcsikat, szó szerint és átvitt értelemben is. Erre esély zéró. Innen az erős EU is utópia.
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 650
18 984
113
Most is sok új dolgot olvastam.

Ami hosszútávra megragadt bennem, hogy a magyar Leo2-k valami népirtást csináltak Ukrajnában. De az még nem világos, hogy hol és mikor, mert nagyon ugráltatok az időben.
Legalább te olvasol! Mondjuk jó gyerek vagy mert írni is szeretsz! :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 312
12 674
113

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 563
15 462
113
Miért kell százezerszer ismételni a gyengébb felfogásúaknak? Ez NEM ILLEGÁLIS bevándorlás! Célzottan, munkára, dolgozó és dolgozni akaró embereket keresünk, nem pedig segélyből élő, dolgozni hírből sem akaró és tudó elemeket. A filippínók ráadásul keresztények, keresztény kultúrkörrel. Kedves, jó, Aladeen...... maradj Vadiyában.
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 019
38 350
113
Miért kell százezerszer ismételni a gyengébb felfogásúaknak? Ez NEM ILLEGÁLIS bevándorlás! Célzottan, munkára, dolgozó és dolgozni akaró embereket keresünk, nem pedig segélyből élő, dolgozni hírből sem akaró és tudó elemeket. A filippínók ráadásul keresztények, keresztény kultúrkörrel. Kedves, jó, Aladeen...... maradj Vadiyában.
Vannak ott muszlimok is bőven - lásd Abu Szajef terrorsita-csoport echte filippinók.
Szóval sajnos bármit is szájkaratéznak is itt is előbb utóbb multikulti lesz, mert nincs elég munkaerő. Ez lehet hogy nem jó, de kamu azt állítani hogy mi megússzuk a bevándorlást.
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 174
14 777
113
Vannak ott muszlimok is bőven - lásd Abu Szajef terrorsita-csoport echte filippinók.
Szóval sajnos bármit is szájkaratéznak is itt is előbb utóbb multikulti lesz, mert nincs elég munkaerő. Ez lehet hogy nem jó, de kamu azt állítani hogy mi megússzuk a bevándorlást.
Én anno sok Filippinóval dolgoztattam még külföldön de egy se volt muszlim, mind hardcore Katolikus! És tényleg dolgoznak nagyon tisztességesen!
A törvényben meg úgy van ha jól tévedek hogy 2+1év az adható munka vízum, oszt jónapot!
Ha már választani kell legális migrancsot én a Filippinókra szavaznék!
 

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 946
7 714
113
Vannak ott muszlimok is bőven - lásd Abu Szajef terrorsita-csoport echte filippinók.
Szóval sajnos bármit is szájkaratéznak is itt is előbb utóbb multikulti lesz, mert nincs elég munkaerő. Ez lehet hogy nem jó, de kamu azt állítani hogy mi megússzuk a bevándorlást.
Avarokkal is ment a múti kúti , aztán hó vannak , nekem még mandula szemem van , egész anyai ágon az van , erős a kun vér :hadonaszos: lelovasijászkodlak ha tovább szídod a jó távolkeleti vérem


volt aki japánnak nézett ... nem tom hogy , szememen kívűl semmi ázsiai
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 019
38 350
113
Én anno sok Filippinóval dolgoztattam még külföldön de egy se volt muszlim, mind hardcore Katolikus! És tényleg dolgoznak nagyon tisztességesen!
A törvényben meg úgy van ha jól tévedek hogy 2+1év az adható munka vízum, oszt jónapot!
Ha már választani kell legális migrancsot én a Filippinókra szavaznék!
Itt a Budakeszi környéki CBA-kban az árufeltöltők fele meg thaiföldi.
Az elég vicces amikor a magyar dolgozó hangosan lassan magyarul magyaráz nekik - mintha attól jobban értenék mi a meló! :D
Amúgy az igaz szerintem is hogy inkább délkelet-ázsiaiak mint afrikaiak jöjjenek.
 

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 946
7 714
113
Én anno sok Filippinóval dolgoztattam még külföldön de egy se volt muszlim, mind hardcore Katolikus! És tényleg dolgoznak nagyon tisztességesen!
A törvényben meg úgy van ha jól tévedek hogy 2+1év az adható munka vízum, oszt jónapot!
Ha már választani kell legális migrancsot én a Filippinókra szavaznék!

igaz ez thai de kellő európai ignoránsággal ez is filippinó
 
  • Tetszik
Reactions: papajoe

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 174
14 777
113
Itt a Budakeszi környéki CBA-kban az árufeltöltők fele meg thaiföldi.
Az elég vicces amikor a magyar dolgozó hangosan lassan magyarul magyaráz nekik - mintha attól jobban értenék mi a meló! :D
Amúgy az igaz szerintem is hogy inkább délkelet-ázsiaiak mint afrikaiak jöjjenek.

Akikhez nekem volt szerencsém Angliában meg Írországban nagyon tisztességes dolgos figurak voltak. Hasonlóan a kianaiakhoz nekik is volt felvett Europai nevük, Edy, Alan, stb az egyszerűség végett. Mondjuk az kicsit szemétség pláne keresztényi erkölcs mögé bújva, hogy a családot nem hozhatják. Néha meséltek hajmeresztő dolgokat otthonról, az egyiknek shrimp farmja volt, csak tönkrement, a másik hajón dolgozott éveket, egy fiatal srác meg tele volt forradásokkal valami gang balhé nyomán. Talán ezért is mindig megbecsülték a kinti jódolgukat, nem késtek, nem panaszkodtak, nem loptak!
A pakik meg az indiaiak totál más világ!
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 563
15 462
113
Az engedélyezett, külföldi munkavállalók NEM MIGRÁNSOK, főleg nem MIGRÁNCSOK!
Gyengébb felfogásúaknak százezer-egyedszer: NEM ILLEGÁLIS BEVÁNDORLÓK!
Összemosásuk - számomra - bűncselekménnyel ér fel.
Ráadásul beinthetünk az EU-nak, hogy befogadtunk 10.000-et, úgyhogy Brüsszelnek kuss..... Fizessenek végre...
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 174
14 777
113
Az engedélyezett, külföldi munkavállalók NEM MIGRÁNSOK, főleg nem MIGRÁNCSOK!
Gyengébb felfogásúaknak százezer-egyedszer: NEM ILLEGÁLIS BEVÁNDORLÓK!
Összemosásuk - számomra - bűncselekménnyel ér fel.
Ráadásul beinthetünk az EU-nak, hogy befogadtunk 10.000-et, úgyhogy Brüsszelnek kuss..... Fizessenek végre...
Sajnos ez nem ennyire egyszerű. A menekült státusz ügyük lefojtatását kell átvenni! Vagyis a a mi behozott migráncsaink (csak viccelek) -külföldi munkavállalóink nem játszanak.
Egyébként van harmadik opció is, a befogadás vagy fizetés mellett! határvédelmi különítmény küldés támogatás vagy mi...
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 174
14 777
113
Pedig indiai teherautó soföreket is toboroznak - nem rég volt hír. Ha hozzák az ottani vezetési morált, akkor bajban leszünk! :confused:
Volt azok közt is normális, tisztességes, de már kicsit kényelmesebbek, a Cury miatt szagosabbak, (tenyleg) és nekem speciel nem jön be az a behízelgö erőltetett kedveskedésük. Ja meg általában utálják egymást (paki vs india)
 
Status
Not open for further replies.