[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 189
113
Acsi, attol nem lesz kevesbe magyar senki, hogy nem allandoan nyugatra mutogat ahelyett, hogy sajat magunkban keresne a hibat.
Errare humanum est, nem latja az eltero gazdasagi szerkezetet, van ilyen. A magyar gazdasag azert joval diverzifikaltabb a teljesen egybites szlovaknal, no meg sokkal tobb is benne a potencial, mint a nem tul regen mestersegesen krealt torpeallamban.
Nekem senkivel semmi bajom, szlovákokkal pláne nincs.


Nem kell a nyugatot sem ostorozni feleslegesen, pláne hogy egy hajóban evezünk velük, nekünk se jó ha nekik rossz!

Nyilván kell a jogos kritika a hazánk felé is, mivel csak az visz előre ha kijavítjuk a hibáinkat, ahhoz meg fel kell ismerni és beszélni róluk.

Ettől függetlenül, mikor valaki lubickol abban, láthatóan élvezi hogy jól kifejtve, jelzőkkel hosszasan árnyalva elmondja minden szarnak, a világ legszarabb helyének Magyarországot, ócska szar embereknek kompletten a magyarságot, az szopjon le egy talicska beteg aprómajmot!
 

alter ego

Well-Known Member
2022. március 22.
546
1 537
93
Kérdéssel kérdésre, ahogy kell ha kínos. Magyar vagy vagy sem?! Ha igen, Stockholm szindrómád van.

Ha nem, akkor meg anyud remélem most csuklik, mert épp emlegetem azért hogy így írtál rólunk, Magyarokról!
Nem kínos. A hsz-ben cáfolat helyett személyeskedés volt, erre volt ez a válasz. A nemzeti hovatartozásom nem kérdés, soha nem is volt az. A stockholm szindrómához kellene egy “elrabló” is, nem? Az ki lenne Magyarország esetében? Én nem látok ilyet. Nem tudtam, hogy a magyarokról csak jókat lehet írni. Belsősként, Magyarországon élő magyarként akkor szidom a magyarokat, amikor annak okát látom. A hazaszeretet nem majom szeretet. A változás első lépése az, hogy felismerjük a hibát. És nem pedig az, hogy anyázzuk azt, aki néven nevezi. Gondolkozz el azon, hogy a hsz-em melyik része nem igaz. És objektíven tedd ezt meg, és mindjárt meglátod, hogy igazam van.
 
  • Vicces
Reactions: zeal and Pogány

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 027
38 380
113
„Úgy gondolom, hogy a kettős állampolgárságról szóló törvénytervezetet el fogják fogadni a parlamentben, mert ez igazságos. (…) Csatlakozni fogunk az EU-hoz, és ott teljesen megengedett, hogy több útlevéllel rendelkezzünk” – mondta.

Mezenceva elmondása szerint az ukrán kormány tisztában van vele, hogy vannak olyan ukrán állampolgárok, akik más ország útlevelével is rendelkeznek – ilyenek például a kárpátaljai magyar állampolgárok –, és azon vannak, hogy elismerjék az ő státuszukat is.

Olga Sztefaniscsina európai és euroatlanti integrációért felelős miniszterelnök-helyettes, valamint a kulturális és információs politikai minisztérium jelenleg aktívan dolgozik a kettős állampolgárság ukrajnai engedélyezésének kérdésén.


Az EU kifogja kényszeríteni az ukránokból a kisebbségek jogainak tiszteletben tartását.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 189
113
Pedig nem tud. Mert maga a társadalom is pontosan ilyen. Despota, urambátyámozó, kisstílű, tanulatlan, mást hibáztató, bizalmatlan Pató Pál urak hazája ez. Mindig is az volt.
Te az egész társadalmunkat koszos tanulatlan sunyi ügyeskedő trógernek írtad le.

Engem nem ilyen magyar emberek vesznek körbe ahol élek, a családom és a kollégák, a barátaim, szomszédaim sem ilyenek.

Stockholm szindrómád alatt értettem, hogy annak szurkolász, azt csodálod aki ellenünk van(fogvatartót helyettesítsd be a külfölddel, hisz ott minden jobbnak tűnik ugye?) a saját érdeked, közösséged meg sudribunkónak írtad le.

Amibe ugye állítólag Te is bele tartozol, bár ez nekem akkor mikor olvastam nem volt egyértelmű.

A kritika ha építő szükséges, ezt is leírtam én is, de ez a magyarság komplett gyalázása nekem nem tetszik. Konkrétan leírod mi a hiba, megbeszéljük.


Mondom engem nem büdös szájú fogatlan törött szemüveget viselő buta svindlerek vesznek körül, s magyarok közt élek Magyarországon!
 

Agresszív Sügér

Well-Known Member
2020. december 8.
421
2 141
93
Amikor utoljara Amerika lelepett, akkor a franciak meg briteknek olyan jol sikerult a haboru utani bekeben feldarabloni meg megnyuzni a tobbi orszagot, hogy husz even belul egy kis bajszos osztrak akkora ujabb haborut csinalt valaszul, hogy minden kontinensen zajlott, es tizmilliokat pusztitottak el.
Utana Amerika mar nem bizta rajuk, viszont a gyzelem miatt az azsiai nemeuropaiak igaja ala kerult fel Europa, koztuk a megmaradt Magyarorszag is, majd az elmebeteg 'nemnyugati' sajatjaid (=kommunistaid) teljesen kifosztottak es elloptak az orszagot 40 ev alatt. Mikozben a 'satani nyugati' fele Europanak fejlodott es meggazdagodott.
Szoval, attol tartok, sok mindent nem sikerult megerteni a sajat tortenelmunkbol, ha te meg mindig a nyugatiakra harakolsz...
Te is szemellenzősen nézed a történelmet. Valamiért kihagytad, hogy Jaltában kik bólintottak rá arra, hogy Sztálint fél Európával fizessék ki a győzelemért. Szóval nem kell osztani az észt, az arabok meg a többi nép nem véletlenül köpködi őket.
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 638
48 381
113
Pedig nem tud. Mert maga a társadalom is pontosan ilyen. Despota, urambátyámozó, kisstílű, tanulatlan, mást hibáztató, bizalmatlan Pató Pál urak hazája ez. Mindig is az volt.
Nekem kérdéseim vannak:
1) Milyen a despota társadalom? Mik az ismérvei és mutatói? Én úgy tudom, hogy mi szabadságszerető népként vagyunk elkönyvelve a világban.
2) Mit jelent számodra, hogy kistílű?
3) Tanulatlan? Ez miben nyilvánul meg? Az egyetemeink igen jó helyen vannak a rangsorban, és a nemzetközi versenyeken is szép eredményeket hoznak a magyar diákok. Tudod, mikor alapította és ki az első magyar egyetemet?
A többi jelződ is azt árulja el, hogy a magyarságképed egysíkú, leegyszerűsített, és ezért hamis. A magyar nyelvet egy csodának tartják, Ezt ilyen csupa rossz nemzetkarakterjegyekkel rendelkező nép nem tudta volna megalkotni. Ajánlom figyelmedbe Illyés Gyula esszéit a magyar nyelvről.
Szóval egyetlen népet sem lehet ilyen sötét szemüvegen keresztül láttatni.
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 638
48 381
113
Mondom engem nem büdös szájú fogatlan törött szemüveget viselő buta svindlerek vesznek körül, s magyarok közt élek Magyarországon!

Nem tudom, olvastad-e, hallgattad-e az ellenzék által delegált szavazatszámláló bizottsági tafok beszámolóit. Ők is úgy indultak vidékre, hogy ez a negatív kép élt bennük a vidéki magyarságról. Meglepődtek, a tapasztalatok rácáfoltak erre a sematizmusra. Ajánlom alter egonak is, olvassa, hallgassa meg ezeket a beszámolókat.
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 638
48 381
113

Nagyon valószínű, hogy Magyarországnak hamarosan tengeri kikötője lesz​

Az illetékes hatóság jóváhagyta a magyar tulajdonban lévő terminál rakpartosítását, így Magyarország egy lépéssel közelebb került a trieszti kikötői tervek megvalósításához. Ugyanakkor a tervek szerint csak 2026-tól vehetik használatba a magyar vállalatok.
Jóváhagyta a trieszti kikötői hatóság a magyar állam tulajdonában lévő terminál rakpartosítására vonatkozó műszaki és gazdasági megvalósíthatósági terveket – írta meg a Napi.hu az AdriaPorts értesülése alapján.


A terminált korábban az Aquila olajfeldolgozó cég használta finomítóként és szénhidrogén-kezelésre, az elmúlt években azonban elhagyatottá, afféle rozsdaövezetté vált. Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter tavaly év végén arról beszélt, hogy

A MAGYAR VÁLLALATOK 2026-TÓL VEHETIK IGÉNYBE EXPORTTEVÉKENYSÉGÜKHÖZ A TRIESZTI KIKÖTŐ TERMINÁLJÁT.

Olaszország már kapott a helyreállítási alapból 45 millió eurót arra, hogy fejlessze az érintett partszakaszt, valamint a tengeri mederkotrás költségeit is fedezhetik ebből az összegből.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 467
67 821
113
„Úgy gondolom, hogy a kettős állampolgárságról szóló törvénytervezetet el fogják fogadni a parlamentben, mert ez igazságos. (…) Csatlakozni fogunk az EU-hoz, és ott teljesen megengedett, hogy több útlevéllel rendelkezzünk” – mondta.

Mezenceva elmondása szerint az ukrán kormány tisztában van vele, hogy vannak olyan ukrán állampolgárok, akik más ország útlevelével is rendelkeznek – ilyenek például a kárpátaljai magyar állampolgárok –, és azon vannak, hogy elismerjék az ő státuszukat is.

Olga Sztefaniscsina európai és euroatlanti integrációért felelős miniszterelnök-helyettes, valamint a kulturális és információs politikai minisztérium jelenleg aktívan dolgozik a kettős állampolgárság ukrajnai engedélyezésének kérdésén.


Az EU kifogja kényszeríteni az ukránokból a kisebbségek jogainak tiszteletben tartását.
Az eu telibe szarta a.kisebbségvédelmet amikor össze lett kaparva annyi alàíràs, hogy kötelessége lett vona foglalkoznia vele. Nem az ô dolguk, mondtàk. Mert az eu képviselôiként nekik az afrikai és közel-keleti és homàr amivel foglalkozniuk kell. Amiképpen az európai emberjogi biztos is az afrikaiak jogaiért való harc évének szànta az ideit. Hàt errôl az illúziódról ennyit.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 189
113
Nem tudom, olvastad-e, hallgattad-e az ellenzék által delegált szavazatszámláló bizottsági tafok beszámolóit. Ők is úgy indultak vidékre, hogy ez a negatív kép élt bennük a vidéki magyarságról. Meglepődtek, a tapasztalatok rácáfoltak erre a sematizmusra. Ajánlom alter egonak is, olvassa, hallgassa meg ezeket a beszámolókat.
Persze hogy olvastam, azért írtam pont ezt, utalás volt arra, mikor a belpesti nyomorult nő elmondta ezeket "Orbán Magyarországáról" lesajnálva mindenkit aki nem velük volt.
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 638
48 381
113
Persze hogy olvastam, azért írtam pont ezt, utalás volt arra, mikor a belpesti nyomorult nő elmondta ezeket "Orbán Magyarországáról" lesajnálva mindenkit aki nem velük volt.
Tudom, rájöttem az írásodból. Valójában alter ego-nak szántam. Minden népnek, nemzetnek, országnak vannak elesettjei, legyen az a "nagy demokrácia" földje. Ahol egy törpe kisebbség hsjléktalan, drogos, munkanélküli, stb. Érdekes, hogy a cigányságról elég széles körben él előítélet, de például hajléktalan nem nagyon van köztük. Olyan erős az összetartás körükben, hogy szinte mindegyik otthonra talál valamelyik családtagjánál.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 621
8 215
113
Te is szemellenzősen nézed a történelmet. Valamiért kihagytad, hogy Jaltában kik bólintottak rá arra, hogy Sztálint fél Európával fizessék ki a győzelemért. Szóval nem kell osztani az észt, az arabok meg a többi nép nem véletlenül köpködi őket.
Te meg konkrétan nem tudsz olvasni, sem te, sem az a par vakbogar, aki lajkolgatta ezt a hulyeseget: oda van írva:
Utana Amerika mar nem bizta rajuk, viszont a gyzelem miatt az azsiai nemeuropaiak igaja ala kerult fel Europa, koztuk a megmaradt Magyarorszag is


Ha valami nem világos, kérdezz bátran.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 467
67 821
113
Tudom, rájöttem az írásodból. Valójában alter ego-nak szántam. Minden népnek, nemzetnek, országnak vannak elesettjei, legyen az a "nagy demokrácia" földje. Ahol egy törpe kisebbség hsjléktalan, drogos, munkanélküli, stb. Érdekes, hogy a cigányságról elég széles körben él előítélet, de például hajléktalan nem nagyon van köztük. Olyan erős az összetartás körükben, hogy szinte mindegyik otthonra talál valamelyik családtagjánál.
Itt a csalàdot pusztította az összes izmusba csomagolt nemzetgyilkossàgi eszköz. Nem összetartàs, hanem lenézés. Urambàtyàmozàssal negatívba csomagoljuk.
 

alter ego

Well-Known Member
2022. március 22.
546
1 537
93
Nekem kérdéseim vannak:
1) Milyen a despota társadalom? Mik az ismérvei és mutatói? Én úgy tudom, hogy mi szabadságszerető népként vagyunk elkönyvelve a világban.
2) Mit jelent számodra, hogy kistílű?
3) Tanulatlan? Ez miben nyilvánul meg? Az egyetemeink igen jó helyen vannak a rangsorban, és a nemzetközi versenyeken is szép eredményeket hoznak a magyar diákok. Tudod, mikor alapította és ki az első magyar egyetemet?
A többi jelződ is azt árulja el, hogy a magyarságképed egysíkú, leegyszerűsített, és ezért hamis. A magyar nyelvet egy csodának tartják, Ezt ilyen csupa rossz nemzetkarakterjegyekkel rendelkező nép nem tudta volna megalkotni. Ajánlom figyelmedbe Illyés Gyula esszéit a magyar nyelvről.
Szóval egyetlen népet sem lehet ilyen sötét szemüvegen keresztül láttatni.
1. Despota alatt azt értem, hogy a magyar népléleknek folyamatosan szüksége van egy kimagaslóan erős vezetőre, aki mindenkinek odab@sz, meghúzza a határokat, megmondja, hogy miről hogyan kell gondolkozni, megmondja, hogy mi fog következni Magyarországon és a világban, és megmondja, hogy ki/mi a jó és ki/mi a rossz. Mindezt a végletekig leegyszerűsített módon. És az ország eköré a vezető köré épül fel. Ha ő bukik, akkor káosz alakul ki. A karizmatikus vezetővel az a baj, hogy a társadalom mindig tőle várja mindennek a megoldását, és eredendően kiírtja a társadalmi önszerveződést. Szerintem egy országnak nem karizmatikus vezető kell, hanem olyan okos vezető, aki nem konkrét ügyekben, hanem rendszerek mentén gondolkozik, amiket úgy alakít ki, hogy a társadalom önmagától működteti őket, a vezető nélkül is. Mi ettől egyre távolabb kerülünk, nálunk minden egy embertől függ. És mivel a társadalom nagy többséggel megszavazza ezt, ezért a társadalomra ez jellemző. Nyilván nem mindenkire, de a többségre igen, különben nem szavazná meg ilyen nagy aránnyal.
2. A kisstílűséggel nap, mint nap találkozom. Ezt látom a magyar kkv-knál, és a legjobban sajnos az államgépezetben, annak legkülönbözőbb bugyraiban. Ha valaki együttműködik, kompromisszumot köt, hogy előmozdítson valamit, az gyengének van kikiáltva. Ha valaki jómódban él, az vagy tolvaj, vagy csak beleszületett, vagy jókor volt jó helyen, de az semmiképpen sem lehet, hogy jól teljesít. Ha valaki hibázik, akkor indul a nagy kárörvendés, a minek fogott bele, minek ment oda típusú megközelítés. Ezt értem kisstílűség alatt. Lehet, hogy nem a legjobb szó erre, de ez jutott eszembe. Ez alól is természetesen sok kivétel van, de attól még ez is jellemző tulajdonság ránk. Sokkal jobban, mint más népekre, és ez tükröződik a politikában is. Erről írtam, és ez más országokban egyszerűen nem így van.
3. Tanulatlan: AZ EU -ban csak Romániának és Olaszországnak van kevesebb diplomása lakosságarányosan, és ez a szám nálunk egyre csökken. Az oktatásunk mindenestül romokban hever, a tanári pálya régóta parkolópálya. Az egyetemeink nincsenek a világ élvonalában (kivéve az orvosképzést), meg sem közelítik azt. Talán TOP 1000-ben (lehet, hogy 500-ban) van a legjobb. (Megjegyzem, ezt szép teljesítménynek tartom). A szakmunkásképzés gyakorlatilag megszűnt, a tankötelezettséget 16 évre csökkentettük, ezzel tömegével kerülnek az utcára képzetlen fiatalok, akiknek nagyon nehezített pálya az élet. A világ a PISA tesztet fogadja el, mint hiteles kompetencia mérési eszközt, nálunk a PISA tesztek eredménye régóta siralmas képet mutat az összes fontos területen (szövegértés, matek, természettudományok) és az eredmény egyre rosszabb. Az OECD szerint 10% ponttal teljesítünk rosszabbul, mint azt a gazdasági fejlettségünk indokolná. Ez rengeteg. Ezt tetézi, hogy rendkívül alacsony az idegen nyelve(ke)t beszélők aránya, és a nyelvvizsga kötelezettség eltörlésével ez már a diplomásokra is egyre jellemzőbb lesz. Ez két szempontból is káros. Egyrészt az anyanyelvünk annyira elszigetelt, hogy semmilyen más nép nyelvét még egy kicsit sem értjük a magyarra támaszkodva (szemben sok más nyelvvel), másrészt ezzel bezárjuk az ablakot a világra. Mi nem értjük a világot, és az sem ért minket. Ez természetesen nem mindenkire jellemző, de megint csak nagy tömegekre elmondható, és jobban jellemző ránk, mint másokra. Nem vitatom, vannak remek tanulmányi verseny eredmények nemzetközi szinten, de abból sajnos nem lehet az általános, átlagos állapotokra következtetni. (Párhuzamként: azért, mert sok olimpiai érmünk van, jó az élsportunk, attól még a tömegsport és a lakosság általános fizikai fittsége elég rossz képet mutat). A kiművelt emberfők gondolata messze van a mai magyar valóságtól, és ez megint csak tükröződik a politikai kurzusban is.
4. A nyelvünk, az igen, az gyönyörű, komplex és nagyon nehéz. Ezzel nem tudok és nem is akarok vitába szállni.

Mielőtt belemennétek a magyarságképem elemzésébe, kérlek olvassátok vissza, hogy mire írtam azt, amit írtam. Annyit írtam, hogy a politikusaink azért olyan nyomorultak amilyenek, és azért választjuk meg őket mégis mindig újra és újra, mert pont olyanok, mint maga a magyar nép, és itt jött a sok vitatott jellemvonás. De a szövegértés és a kontextusba helyezés úgy látom, nem csak a PISA teszteken nem megy....
Nem az összképemet fejtettem ki a magyarságról, bármennyire is jó ezen csámcsogni. Amúgy Magyarország 10 millió ember hazája, nem egy homogén massza, és természetes, hogy van mindenféle ember. Legfeljebb bizonyos tulajdonságok nagyobb arányban jelennek meg nálunk, mint máshol. Erről írtam, csak sokan ilyenkor már vért akarnak inni, hogy íme, egy újabb hazaáruló....
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 621
8 215
113
Nem kértük, hogy tolja ide a képét,
Haha, persze, mert Hitlert Amerika nelkul le lehetett volna gyozni, hogyne. :D

az ő ötletét valósították meg a franciák,
Ez konkretan hazugsag, de mondjuk mar megszoktuk.
Sot, nemhogy nem igaz, de Wilson eredetileg az egeszbol ki akart maradni, a haboruba is csak a bankok nyomasara szallt be, mert azoknak uszott volna az osszes hiteluk, amit a briteknek addig adtak.
Az amerikaiak a bekszerzodesek korul is csak az onrendelkezesi jogot adtak meg, mint alapelvet, az europaiak eroltettek a Monarchia szanaszet vagodasasat egeszen durvan, de egyebkent a sok primitiv szlav szomszed ennel meg extremebbeket akart, amire mar a britek sem voltak hajlandoak rabolintani...

és úgy alapból sem igazán értem miért volt jó nekünk, hogy ide jött, és elpusztította az országunk...
Hat, orszagunkat, de ahhoz tul sok mindent nem ertesz, hogy itt vegigmenunk rajta...
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 621
8 215
113
Mint a magyar, korzikai, katalán, észak ír, székely, szerb, német, orosz, osztrák stb, jogokat?
Nem, hanem az azokkal kompatibilis nemzeti torvenyeket. Nem veletlenul allt be Romania is a magyar panasz melle; egy ponton majd jonni fog a tobbi is...
Egyebkent az EU-tol ez logikus lepes lenne, csak a jelenlegi primitiv woke hullam ezt keptelen elfogadni, neki ma mar a melegeknel is fontosabb, hogy a legextremebb elmebetegeket vedjek rendszerszinten... hogy ez mire lesz jo, majd kiderul. Tessek ugy szavazni, hogy eltunjon ez a sok idiota onnan.
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Nem, hanem az azokkal kompatibilis nemzeti torvenyeket. Nem veletlenul allt be Romania is a magyar panasz melle; egy ponton majd jonni fog a tobbi is...
Egyebkent az EU-tol ez logikus lepes lenne, csak a jelenlegi primitiv woke hullam ezt keptelen elfogadni, neki ma mar a melegeknel is fontosabb, hogy a legextremebb elmebetegeket vedjek rendszerszinten... hogy ez mire lesz jo, majd kiderul. Tessek ugy szavazni, hogy eltunjon ez a sok idiota onnan.
Értem, tehát a benes dekrétumok megfelelőjét fogja bevezetni, a korzikai nyelvi jogokkal, a katalán tüntetési jogokkal, és a székely autonómiával?
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0
Status
Not open for further replies.