[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

laudarage

Active Member
2014. február 3.
1 689
4
36
Hihihihi, kezd teljes lenni az őrület :D

Az EU-pártiak, nyugatosok és jobbosok kiborultak a CCCP pólós srácon:

20141117kozfelhaborodas-napja-budapest-kossuth-ter13.JPG


"Nyílt levél a CCCP-pólós faszkalapnak"

http://jobbegyenes.blog.hu/2014/11/18/nyilt_level_a_cccp-polos_faszkalapnak

mondván, hogy mit keres a CCCP póló, a vörös sál, a Che Guevara zászló és a sarló-kalapácsos zászló egy EU-párti tüntetésen?????

ami jogos, de még ők sem merészelték feltételezni ("oké, hogy poén"), hogy nem, nem poén, hanem a srác tényleg komolyan gondolja!

"A hétfő esti budapesti, Közfelháborodás Napjának nevezett tüntetés egyik szónoka, Kiss Soma Ábrahám CCCP feliratú pulóverben szónokolt. Az Indexnek bevallotta, hogy <b>tényleg kommunista</b>, bár a sztálinizmust elítéli. "
:DD

http://mandiner.hu/cikk/20141118_kommunistanak_tartja_magat_a_cccp_s_tuntetesvezer

A balosok pedig szemtelenül visszaszólnak, hogy "most mit vagytok ti felháborodva a CCCP-s pólón, amikor a ti főnökötök (ti. Orbán), pont a CCCP-t újraépítő Oroszországnak khmm... nem így mondták, de fogalmazzunk úgy, hogy tetszeleg :)

ami megint csak jogos :D

szóval mostanra már teljes az őrület.

Na, de ebből is tanultunk valamit:
úgy lehet megvédeni egy kormányt a nyugati puccstól, hogy a Kelet is puccsolni kezdi (CCCP, Che Guevara, stb.).
Ekkor a Nyugat észreveszi, hogy a Kelet is puccsol, tehát a kormány nekik sem jó, de ha nekik nem jó...
akkor viszont a Nyugatnak igen!!! :)))
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 881
58 060
113
Amúgy a CCCP és az EU szervezeti felépítésben és működési logikában nem áll olyan messze egymástól :)
 

laudarage

Active Member
2014. február 3.
1 689
4
36
Amúgy a CCCP és az EU szervezeti felépítésben és működési logikában nem áll olyan messze egymástól :)

SZU megszűnése: 1991. december 26.
EU megalakulása (Maastricht-i szerződés): 1992. február 7.

1.5 hónap telt el mindössze a két esemény között.

Mondjuk, ha felépítésben nem is, de működési logikában azért elég különböző. Úgyhogy nekem nem pótolja a SZU-t, kérem vissza az Igazit!!!
 
T

torsen

Guest
torsen
"...végtörlesztés..."? Egy rossz hitelkonstrukción javítottak az emberek érdekében több lépésben is, de kifizetni nem fogják a fennmaradó hiteleket helyettük. Csodát ne várj! Viszont többet nem merek ebben a topicban írni erről. Inkább haragudjon meg rám a CIA mint Grgly. :)

Féreértettél. Nem csodát vártam. Arról van szó, hogy az "elit" ezt magának találta ki, miközben úgy állította be, hogy a kisemberen akar segíteni. De a kisembernek ez nem volt megoldás, mert már nem volt miből végtörlesztenie, hitelképtelen, kizsigerelt volt. Aki igénybe tudta venni, annak eleve nem lett volna égető szüksége rá, de így még több pénz maradt a zsebében.

A CIA módszereit a TV-ből ismerem. Ezek szerint Grgly még durvább?:) Vajon hol kapott kiképzést?:))))
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 126
82 898
113
Orosz sajtóbol:

Magyarország hétfőn – november 17-én – kormányellenes tüntetések zajlottak országszerte. Csupán a fővárosban mintegy tízezren vonultak ki az utcára, csakhogy elégedetlenségüket fejezzék ki Orbán Viktor kormánya politikájával.
Teljes szöveg: http://hungarian.ruvr.ru/2014_11_18/Magyarorszagot-Majdan-fenyegeti-azert-hogy-barati-viszonyt-apol-Oroszorszaggal-2505/
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 073
18 804
113
http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/hatborzongato_otlet_magyarorszag_a_kovetkezo_ukrajna.589775.html
 

therob

Well-Known Member
2012. december 26.
925
251
63
Szomorú, hogy csak a CCCP felirat tűnt fel néhány embernek... Ezek szerint vagy fogalmatok nincs arról miről beszéltek vagy más országban éltek. Érdemes lenne meghallgatni őket nem csak 1-2 képet kiragadni.
 

ecso

Active Member
2014. szeptember 15.
1 201
0
36
therob 12:04
Én - akaratom kívül - meghallgattam őket. Mind stílusában, mind tartalmában borzasztó volt. A szónokok arra utaztak, hogy felpiszkálják a tömeget, érzelmileg, illetve beindítsák az ösztöneiket. Nemhogy jövőképet, de annak halvány elemeit sem vázolták fel. Ezt még a FIDESZ ellenzéke is így látta (Kuncze, Lendvai)
 

pela3

Well-Known Member
2013. október 17.
1 638
876
113
therob: Nem tudom rám mennyire gondoltál,de én nem voltam ott így csak képekből,hallomásból és régebbi saját tapasztalatokból tudom,hogy mi lehetett ott. A magyar zászló hiánya alapból erős, de ezek a birkák,mind csak 1 politikai párt által motiváltak. A többieknek (jelentősen voltak ilyenek!) borzasztó volt és nem tudtak / tudnak vele azonosulni.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Szomorú, hogy csak a CCCP felirat tűnt fel néhány embernek... Ezek szerint vagy fogalmatok nincs arról miről beszéltek vagy más országban éltek. Érdemes lenne meghallgatni őket nem csak 1-2 képet kiragadni.

Én végignéztem a szektatévében.
Hát mit mondjak. Szánalmas volt, így egy szóval.
Ők meg aztán végképp nem tudták miről beszélnek, az indíttatásuk pontosan olyan volt minta a szocializációjuk, valós, tartalmas gondolatok nélküli, virtuális világból vett sémák alapján megfogalmazott üresség kinyilatkoztatása.
Ez már az az elk**rt korosztály, akik javarészt nem tanultak meg küzdeni, áldozatot hozni, lemondani dolgokról és azzal szembesülni, hogy a kemény munkát nem helyettesítheti semmi. Ilyeneket tanítottam, de a többségük teljesen céltalan, értékrend nélküli, levegőben lógó identitászavaros gyermek. Még egyetemista korban is. Persze vannak kivételek, de azok nem a téren balhéznak, hanem teszik a dolgukat mert felfogják, hogy ezt az időszakot később nem lehet pótolni.
A kedvencem volt az szerencsétlen, húsz év körüli fiúcska, aki "hazaárulók" táblával flangált a tüntetésen. Meg kellett volna tőle kérdezni, ugyan már, te tudod hogy ez a kifejezés mit jelent ? És mit értesz alatta ? Vagy hogy van hazaszeretet ? Ha bemennétek egy mostani általános iskolai osztályba és feltennétek ezt a kérdést, csak üres tekintetek jönnének vissza. Ez lenne a jövő ellenzéke ? (.......)
Egy kutyaólat se bíznék rájuk, nemhogy az ország vezetését.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 126
82 898
113
Budapest megkezdi a Déli Áramlat kialakítását Magyarország területén, függetlenül az EU és az USA álláspontjától
Teljes szöveg: http://hungarian.ruvr.ru/news/2014_11_19/Budapest-megkezdi-a-Deli-Aramlat-kialak-tasat-Magyarorszag-teruleten-fuggetlenul-az-EU-es-az-USA-allaspontjatol-4086/
 

ecso

Active Member
2014. szeptember 15.
1 201
0
36
http://valasz.hu/itthon/baloldalrol-figyelmeztetik-goodfriendet-rossz-tarsasagba-keveredett-106668
A kedves Goodfriendről.
 

ecso

Active Member
2014. szeptember 15.
1 201
0
36
beta 14:24

Én - tudtommal - nem vagyok Orbán pincsije, de nekem is ez a véleményem.
Illetve van egy halvány gyanúm, hogy Orbán a közép-európai országokkal egyeztetve cselekszik. Lehet, hogy ez az én összeesküvés-elméletem, és nincs köze a valósághoz.