[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 992
87 637
113
jó beszéd volt! kemény és igaz szavak... csak legyen is így!

Aztán Orbántakarogggy protesték Salgótarjánban a szocikra nyomtak. :)

Egyszerűen az MSZPnek az ott élet-halál. Ha még egy várost buknak, tönkremennek. Mindent beledobtak, tele vannak adóssággal. Csak ezt ugye 2018-ban egy egész országban meg kell tenni, ahhoz viszont ők kevesek.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 736
113
Szerintem is jó beszédet tartott a miniszterelnök, általában jó szövegeket írnak neki. Ráadásul mondott pár jó poént is :)
Az igazán érdekes viszont nem az amit mond hanem amit csinál, szóval várom a fejleményeket ezzel kapcsolatban.
A népszavazás is egy jó ötlet volt a részükről.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 571
18 439
113
Szerintem is jó beszédet tartott a miniszterelnök, általában jó szövegeket írnak neki. Ráadásul mondott pár jó poént is :)
Az igazán érdekes viszont nem az amit mond hanem amit csinál, szóval várom a fejleményeket ezzel kapcsolatban.
A népszavazás is egy jó ötlet volt a részükről.

Szerintem meg marha unalmas volt (már bocsánat). Az első negyed órát bírtam, utána meg inkább néztem a Manchester United Arsenal meccset a digi sport 1-en.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 571
18 439
113
Én utálom ovit és a focit is. De a beszéd elleni tüntetés tényleg jó volt!

Én a focit szeretem, de nem pártunk és kormányunk miatt :) Amúgy meg nincs az az Isten, hogy én magyar focit nézzek. Nem vagyok én mazochista :)
 

formosa

Member
2015. május 18.
427
2
18
Panzerfaust írta: "És szerinted ki legyen a miniszterelnök ?"
Tök mindegy, a jelenleginél még a rabló Mari néni is jobb. Nézz körül: Milliárdos földrablások, pénznyelő stadionok és kisvasutak, düledező kórházak és iskolák! - Ez Mo. 2016-ban!
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 052
18 755
113
Panzerfaust írta: "És szerinted ki legyen a miniszterelnök ?"
Tök mindegy, a jelenleginél még a rabló Mari néni is jobb. Nézz körül: Milliárdos földrablások, pénznyelő stadionok és kisvasutak, düledező kórházak és iskolák! - Ez Mo. 2016-ban!

Talán ha az egészségügyisek bérét említetted volna, de a kórházak ???
Nagy részük 2010 óta fel lett újítva.
A kisvasút, meg a stadionok... hm...
Valóban Gyurcsány idején ilyesmire nem költöttünk.
Viszont felvettünk 20 milliárd eurót akkor, aminek a sorsa ismeretlen lett 2010-re.
Na, vissza is fizette Viktor, 2013-ra. :)
Földrablás nincs, mert megvannak mind.
Az kétségtelen, hogy a kurzus igyekszik kialakítani egy jobboldalhoz köthető nagybirtokos és vállalkozói réteget.
Okosan teszi.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Panzerfaust írta: "És szerinted ki legyen a miniszterelnök ?"
Tök mindegy, a jelenleginél még a rabló Mari néni is jobb. Nézz körül: Milliárdos földrablások, pénznyelő stadionok és kisvasutak, düledező kórházak és iskolák! - Ez Mo. 2016-ban!

Az a baj, hogy valamilyen szinten igazad van, tényleg szarban vagyunk minden beruházás ellenére.
De egy olyan baloldalt támogatsz (letagadhatod, de mintatípusa vagy) ami biztpol. szemszögből egy szekeret tol a kijevi gyilkosokkal.
Kezdtek átmenni lassan anarchistába, mindegy miért csak legyen már balhé az utcákon.
Na ez az, ami miatt nem, hogy nem vagytok komolyan vehetőek, de már belső ellenségként tekint rátok az ország nagyobb része.
Még ha ezt így nevesíteni nem is tudja.
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
<blockquote rel="formosa">Panzerfaust írta: "És szerinted ki legyen a miniszterelnök ?"
Tök mindegy, a jelenleginél még a rabló Mari néni is jobb. Nézz körül: Milliárdos földrablások, pénznyelő stadionok és kisvasutak, düledező kórházak és iskolák! - Ez Mo. 2016-ban!

Az a baj, hogy valamilyen szinten igazad van, tényleg szarban vagyunk minden beruházás ellenére.
De egy olyan baloldalt támogatsz (letagadhatod, de mintatípusa vagy) ami biztpol. szemszögből egy szekeret tol a kijevi gyilkosokkal.
Kezdtek átmenni lassan anarchistába, mindegy miért csak legyen már balhé az utcákon.
Na ez az, ami miatt nem, hogy nem vagytok komolyan vehetőek, de már belső ellenségként tekint rátok az ország nagyobb része.
Még ha ezt így nevesíteni nem is tudja.</blockquote>

+1

Egy rendes felfordulás esetén pont a ti szavatok lenne a legkevesebb, nincs realitás érzetetek, idealisták és gyerekesek vagytok.Mellesleg ha hatalmat kaptok veszélyesek is.
A vektor beszéde nekem kifejezetten tetszett, ha szavazás lesz a bevándorlás ügyében biztos hogy elmegyek.
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
<blockquote rel="honved">Viszont felvettünk 20 milliárd eurót akkor, aminek a sorsa ismeretlen lett 2010-re.
Na, vissza is fizette Viktor, 2013-ra. :)

Hitelkiváltó hitel felvételét nem nevezném visszafizetésnek.</blockquote>

Valóban hitellel fizették vissza a hitelt, de az már forinthitel lett. A devizaadósságot 60%-ról 30%-ra csökkentették. Ez pedig elég nagy eredmény, mivel így a kamatkiadások az országban maradnak.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
<blockquote rel="formosa">Én utálom ovit és a focit is. De a beszéd elleni tüntetés tényleg jó volt!

Mehettél volna az orosz követség elé is protestálni. Az is a te műfajod :D :D
És szerinted ki legyen a miniszterelnök ? Mcdonalds ? :D :D
</blockquote>

Ukrajnában van valami Szakács Vilmos, állítólag ő fel tudja a korrupciót számolni, teljesen hiteles arc lenne, meg még a baltikumból, Romániából, és persze az USÁ-ból is lehetne hívni szakértőket a kormányba, miniszteri, vagy államtitkári szinten.
Meg szerintem a kórházak helyzetét is meglehetne oldani, hogy kiprivatizálnánk, persze elsősorban a nyugati cégek jöhetnének szóba, az se baj, ha gyógyszergyártó érdekeltséggel, hisz ott úgy is jobban értenek hozzá, meg felvennénk Szíriai agysebész fiatalembereket is. A földet meg oda lehetne adni holland és osztrák gazdáknak ugyan így kedvező feltételekkel, hogy a fejlett gazdálkodási technológiát behozzák, de én szívesen látnék nagy amerikai cégeket is. Vasutat odaadnánk a németeknek, a közüzemi szolgáltatókat mondjuk a franciáknak és el is érkeztünk a kánaánhoz. (Ja haderőre se költenék, minek vadászgép, majd fizetünk az USÁ-nak, hogy védje a légterünket az oroszoktól, szárazföldön is jobban járnánk, hogy ha befizetnénk a honvédségre költött pénzt a NATO kasszába és majd amerikai, meg más szövetségesek települnek ide.)
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
...
A pancelosok nem veletlenul vannak a hatarra vezenyelve, napokon belul fegyveres csoportok erkeznek.
origo.hu
"
A menekültek áttörtek a macedón kerítésen


A könnygáz sem állította meg a menekülteket, akik áttörték a macedón-görög határon álló kerítést. A művelethez vasrudat használtak faltörő kosként. Egyelőre nem tudni, hányan jutottak át Macedóniába, írja a BBC.

Cikkünk folyamatosan frissül.
"

Kezdodik.
 

thomashewitt

Active Member
2015. március 21.
472
165
43
Panzerfaust írta: "És szerinted ki legyen a miniszterelnök ?"
Tök mindegy, a jelenleginél még a rabló Mari néni is jobb. Nézz körül: Milliárdos földrablások, pénznyelő stadionok és kisvasutak, düledező kórházak és iskolák! - Ez Mo. 2016-ban!
Javaslom "Repülős Gizi"nénit, ő igazi bolshevik kövület-:)XD
 
Status
Not open for further replies.