[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
A kiskaput meghagyták mert érzik jöhet olyan "baráti" kérés aminek nem lehet nemet mondani szerintem
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Ezt csak mert gonosz vagyok:
hirado.hu
"Magyarország fontos és megbízható partnere Oroszországnak, a két ország kapcsolata szinte minden területen fejlődik a nem egyszerű európai helyzet ellenére is - jelentette ki Szergej Lavrov orosz külügyminiszter a Magyar Nemzetnek adott interjújában. ..."
:D
A brusszeli pozitiv nyilatkozatokat meg nem gyozom szamolni. :/
 

xfotel

Member
2013. április 10.
960
8
18
Most olvasom a kvótás népszavazás mondatát, és nekem furcsán hangzik

"Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"
Nekem kicsit úgy hangzik, hogy ha viszont az Országgyűlés hozzájárul, akkor jöhetnek.
Szerintem így hangzana helyesen:

"Akarja-e, hogy az Európai Unió előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"

fideszes országgyűlést kell szavazni, finom termékkapcsolás
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
<blockquote rel="karpatalja">Most olvasom a kvótás népszavazás mondatát, és nekem furcsán hangzik

"Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"
Nekem kicsit úgy hangzik, hogy ha viszont az Országgyűlés hozzájárul, akkor jöhetnek.
Szerintem így hangzana helyesen:

"Akarja-e, hogy az Európai Unió előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"

fideszes országgyűlést kell szavazni, finom termékkapcsolás</blockquote>

És a tutibiztos stadionprogramon és sport-alapítványi pénznyelőkön kívül szerinted mire biztosíték?
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 565
15 483
113
Skacok..... Még Napoleon mondta cinikusan anno: ..... népszavazást nem lehet elveszíteni, csak kérdést lehet rosszul feltenni.....
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 571
18 439
113
<blockquote rel="xfotel"><blockquote rel="karpatalja">Most olvasom a kvótás népszavazás mondatát, és nekem furcsán hangzik

"Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"
Nekem kicsit úgy hangzik, hogy ha viszont az Országgyűlés hozzájárul, akkor jöhetnek.
Szerintem így hangzana helyesen:

"Akarja-e, hogy az Európai Unió előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"

fideszes országgyűlést kell szavazni, finom termékkapcsolás</blockquote>

És a tutibiztos stadionprogramon és sport-alapítványi pénznyelőkön kívül szerinted mire biztosíték?</blockquote>

Szerintem rosszul értelmezted amit leírt. Szavazz ránk és mi biztos nem terjesztünk elő ilyen törvényjavaslatot a parlamentben. Persze hinni a templomban kell.....
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
<blockquote rel="emel"><blockquote rel="xfotel"><blockquote rel="karpatalja">Most olvasom a kvótás népszavazás mondatát, és nekem furcsán hangzik

"Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"
Nekem kicsit úgy hangzik, hogy ha viszont az Országgyűlés hozzájárul, akkor jöhetnek.
Szerintem így hangzana helyesen:

"Akarja-e, hogy az Európai Unió előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"

fideszes országgyűlést kell szavazni, finom termékkapcsolás</blockquote>

És a tutibiztos stadionprogramon és sport-alapítványi pénznyelőkön kívül szerinted mire biztosíték?</blockquote>

Szerintem rosszul értelmezted amit leírt. Szavazz ránk és mi biztos nem terjesztünk elő ilyen törvényjavaslatot a parlamentben. Persze hinni a templomban kell..... </blockquote>

Én jól értelmeztem az üzenetet, csak pontosan annyit hiszek el belőle, amit az utolsó mondatodban írtál. Tekintve hogy a választási győzelmet ők úgy értékelik, hogy megtehetnek BÁRMIT KORLÁTOZÁS NÉLKÜL, akár benne volt a választási programjukban akár nem (főleg ha nem is volt ilyen nyilvános programjuk).
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 571
18 439
113
<blockquote rel="plushun"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="xfotel"><blockquote rel="karpatalja">Most olvasom a kvótás népszavazás mondatát, és nekem furcsán hangzik

"Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"
Nekem kicsit úgy hangzik, hogy ha viszont az Országgyűlés hozzájárul, akkor jöhetnek.
Szerintem így hangzana helyesen:

"Akarja-e, hogy az Európai Unió előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"

fideszes országgyűlést kell szavazni, finom termékkapcsolás</blockquote>

És a tutibiztos stadionprogramon és sport-alapítványi pénznyelőkön kívül szerinted mire biztosíték?</blockquote>

Szerintem rosszul értelmezted amit leírt. Szavazz ránk és mi biztos nem terjesztünk elő ilyen törvényjavaslatot a parlamentben. Persze hinni a templomban kell..... </blockquote>

Én jól értelmeztem az üzenetet, csak pontosan annyit hiszek el belőle, amit az utolsó mondatodban írtál. Tekintve hogy a választási győzelmet ők úgy értékelik, hogy megtehetnek BÁRMIT KORLÁTOZÁS NÉLKÜL, akár benne volt a választási programjukban akár nem (főleg ha nem is volt ilyen nyilvános programjuk).</blockquote>

Ezzel nem tudok vitatkozni. Sajnos igazad van.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
<blockquote rel="emel"><blockquote rel="plushun"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="xfotel"><blockquote rel="karpatalja">Most olvasom a kvótás népszavazás mondatát, és nekem furcsán hangzik

"Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"
Nekem kicsit úgy hangzik, hogy ha viszont az Országgyűlés hozzájárul, akkor jöhetnek.
Szerintem így hangzana helyesen:

"Akarja-e, hogy az Európai Unió előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"

fideszes országgyűlést kell szavazni, finom termékkapcsolás</blockquote>

És a tutibiztos stadionprogramon és sport-alapítványi pénznyelőkön kívül szerinted mire biztosíték?</blockquote>

Szerintem rosszul értelmezted amit leírt. Szavazz ránk és mi biztos nem terjesztünk elő ilyen törvényjavaslatot a parlamentben. Persze hinni a templomban kell..... </blockquote>

Én jól értelmeztem az üzenetet, csak pontosan annyit hiszek el belőle, amit az utolsó mondatodban írtál. Tekintve hogy a választási győzelmet ők úgy értékelik, hogy megtehetnek BÁRMIT KORLÁTOZÁS NÉLKÜL, akár benne volt a választási programjukban akár nem (főleg ha nem is volt ilyen nyilvános programjuk).</blockquote>

Ezzel nem tudok vitatkozni. Sajnos igazad van.
</blockquote>

Tudom :), de nem örülök neki :-(.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Ha valakinek van kedve elovasni Németh Zsolt zagyvaságait, a zindex tálalásában, az most megteheti...
http://index.hu/belfold/2016/05/25/nemeth_zsolt_oroszorszag_europa-ellenes_partokat_penzel/
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Pl ilyeneket:
"Az orosz propagandáról pedig kijelentette:
Nagyon tiszta, hogy Oroszország az EU egységét akarja gyengíteni."

Miközben az amerikaiak teszik. Jelentősen növelik a kereskedelmüket az oroszokkal,

Példaként hozta a gáz kérdését:

"Szeretnénk amerikai (pala)gázt a régióban, dolgoztunk rajta az elmúlt négy-hat évben, történtek előrelépések, de ez egyelőre nem valósult meg."

Méregdrágán is akár, mert az sokkal többe fog kerülni, mint az orosz.
És ilyen valagnyaló szöveggel ...

"Lehet, hogy Oroszország a korrupciót exportálja, de mi meg a korrupciót importáljuk. A saját házunk táját kell rendbe tenni és elvágni ezeket a szálakat."

Tehát itt jön le elsősorban, ez faxi vagy szándékosan vetít, vagy ennyire ostoba ? Mo a korrupciót Oo-ból importálja ???? B ++++++ .......

Ez egy tök tehetségtelen ipse, csak egetverő sületlenségekkel operál amióta külügyi posztokon leledzik.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Az egész cikk és a benne lévo személyek színvonaláról elég ennyi:
11843556_860922a9d7d8a1ff31b4047a288f1a74_wm.jpg

<i>Egy hazainduló orosz vadászpilóta beszáll egy orosz Szu-35-ös vadászbombázóba mielõtt elhagyja a szíriai Latakia melletti Hmejmim légi támaszpontot 2016. március 16-án.</i>
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Titkosszolgálati jelentések bizonyítják Soros magyarországi befolyását
http://www.karpatinfo.net/cikk/kulfold/titkosszolgalati-jelentesek-bizonyitjak-soros-magyarorszagi-befolyasat
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Hát ahhoz még titkosszolgálat se kell. Elég belenézni a vezetői, fenntartói, menedzseri hálózatba.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Az egész cikk és a benne lévo személyek színvonaláról elég ennyi:
11843556_860922a9d7d8a1ff31b4047a288f1a74_wm.jpg

<i>Egy hazainduló orosz vadászpilóta beszáll egy orosz Szu-35-ös vadászbombázóba mielõtt elhagyja a szíriai Latakia melletti Hmejmim légi támaszpontot 2016. március 16-án.</i>

És még segítségül egy nagy piros 25-öst is mázoltak az oldalára, de ők konzekvensen 35-ben gondolkodnak :))))
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 292
113
Pl ilyeneket:
"Az orosz propagandáról pedig kijelentette:
Nagyon tiszta, hogy Oroszország az EU egységét akarja gyengíteni."

Miközben az amerikaiak teszik. Jelentősen növelik a kereskedelmüket az oroszokkal,

Példaként hozta a gáz kérdését:

"Szeretnénk amerikai (pala)gázt a régióban, dolgoztunk rajta az elmúlt négy-hat évben, történtek előrelépések, de ez egyelőre nem valósult meg."

Méregdrágán is akár, mert az sokkal többe fog kerülni, mint az orosz.
És ilyen valagnyaló szöveggel ...

"Lehet, hogy Oroszország a korrupciót exportálja, de mi meg a korrupciót importáljuk. A saját házunk táját kell rendbe tenni és elvágni ezeket a szálakat."

Tehát itt jön le elsősorban, ez faxi vagy szándékosan vetít, vagy ennyire ostoba ? Mo a korrupciót Oo-ból importálja ???? B ++++++ .......

Ez egy tök tehetségtelen ipse, csak egetverő sületlenségekkel operál amióta külügyi posztokon leledzik.

Én is jól felhúztam magam rajt. Főleg ezen a mondaton:
"Oroszország akkor lépi át a vörös vonalat, amikor átlépi az orosz határt."
Na menjen a p.....a. Mi és a többi nato ország hányszor léptük már át a magyar vagy más határt ilyen olyan demokráciaexporttal? Hát az Usa? Ők minden nap átlépik a sajátjuk és más országaik határát már évtizedek óta.
Mégis mit képzel ez az alak? Mi xaros senkik átléphettük már lassan fél tucatszor a nato csatlakozásunk óta?
 

pela3

Well-Known Member
2013. október 17.
1 638
876
113
Bocsi ma este troll vagyok..

A putyini diktatúrára építve meghívhatnánk 1-1 orosz századot 1, 1 hónapos közös hadgyakorlatra. :) :)

Kíváncsi lennék mi lenne belőle.
 
Status
Not open for further replies.