[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 816
30 852
113
Miért kellene kizárni, ha a Schengeni övezetet meg az EU-t védi ahogy a szerződések előírják? És leírná-e valamelyik félkegyelmű amelyik mindig ezekre a szarokra hivatkozik, hogy konkrétan mik azok az európai értékek meg európai értékrendszer? Egyszer már szeretném látni ezt a felsorolást.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 950
123 537
113
Asselblom, luxemburgi külügyminiszter német ujsàgban hozta nyilvànossàgra azon véleményét, hogy Magyarorszàgot ki kell zàrni az EU- ból, mert egyre magasabb kerítéseket épit a déli hatàron, meg a sajtószabadsàg meg a birósàgok függetlenségével kapcsolatos viselkedése nem egyeztethető össze az " európai értékrendszerrel".
Csak annyit mondok : LOL.
Vidàm lesz a pénteki pozsonyi csúcstalàlkozó :))

De az a vicc, hogy ugyanakkora mint eddig :D
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
"Magyarorszàgot ki kell zàrni az EU- ból, mert egyre magasabb kerítéseket épit a déli hatàron, meg a sajtószabadsàg meg a birósàgok függetlenségével kapcsolatos viselkedése nem egyeztethető össze az " európai értékrendszerrel"."

És mondjuk mi van a Luxleaks-botránnyal ? Az mivel egyeztethető össze ?
Én nem tudom, a luxemburgiak ennyire isznak ? :))))
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 571
18 439
113
"Magyarorszàgot ki kell zàrni az EU- ból, mert egyre magasabb kerítéseket épit a déli hatàron, meg a sajtószabadsàg meg a birósàgok függetlenségével kapcsolatos viselkedése nem egyeztethető össze az " európai értékrendszerrel"."

És mondjuk mi van a Luxleaks-botránnyal ? Az mivel egyeztethető össze ?
Én nem tudom, a luxemburgiak ennyire isznak ? :))))

Az ilyen dumákat csak annyira szabad komolyan venni, mint anno a kommunizmus/szocializmus idején elhangzott politikai beszédeket és nyilatkozatokat. Súlytalanok, viszont propagandának megfelelnek.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 571
18 439
113
  • Tetszik
Reactions: fip7 and notaricon

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 292
113
AZ X2Risk biztonságpolitikai cég adja a tanácsokat Dezső Andriskának. Végig olvastam a cikket és meglepődtem mennyire jó , értelmes cikket írt önmagához képest. Persze hogy miről az más tészta az nem volt meglepő. :) Nem néztem ki belőle hogy képes egy ekkora terjedelmű cikket önállóan összehozni. Aztán a végén kiderült hogy nem is képes rá önállóan, súgtak neki mit írjon. :D

Az X2 Risk az tuti nem a Nógrádi cége.

http://index.hu/belfold/2016/09/13/orban_es_az_orosz_foideologus_egymasra_talalt/
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
AZ X2Risk biztonságpolitikai cég adja a tanácsokat Dezső Andriskának. Végig olvastam a cikket és meglepődtem mennyire jó , értelmes cikket írt önmagához képest. Persze hogy miről az más tészta az nem volt meglepő. :) Nem néztem ki belőle hogy képes egy ekkora terjedelmű cikket önállóan összehozni. Aztán a végén kiderült hogy nem is képes rá önállóan, súgtak neki mit írjon. :D

Az X2 Risk az tuti nem a Nógrádi cége.

http://index.hu/belfold/2016/09/13/orban_es_az_orosz_foideologus_egymasra_talalt/

Na ja, a kibertérben már zajlik a 3. vh.
Ez Snowden óta megerősített faktum.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 292
113
2016 09/13 15 :45 4411345 14867 B111 PARLAIIIENTI FÖO . #2634 P .002/00 2 ,44{ 14. mos

BELÜGYMINISZTÉRIUM

DR. PINTÉR SÁNDOR miniszter


BM/ 9201 6 dr. Harangozó Tamás úr részér e országgyűlési képviselő Válasz dr. Harangozó Tamás (MSZP) K/11844, számú, „ Valótlan tájékoztatást adott, vagy a miniszterelnök felülbírálta a Belügyminisztérium szakmai előterjesztését? " címen benyújtott írásbeli kérdésér e Budapest Széchenyi rakpart 19 . 135 8 Tisztelt Képviselő úr! Az Országgyűlésről szóló 2012. évi XXXVI. törvény 42, § (9) bekezdése alapján „Valótlan tájékoztatást adott, vagy a miniszterelnök felülbírálta a Belügyminisztérium szakma i előterjesztését?” címmel benyújtott, KJ11844. számú írásbeli kérdésére válaszolva az alábbiakról tájékoztatom. Az Országgyűlés Honvédelmi és rendészeti bizottsága 2016. július 18-án Röszkén megtartott rendkívüli ülésének napirendjén a már meglévő ideiglenes biztonsági határzár ( a továbbiakban: IBH) technikai eszközökkel történő megerősítésével kapcsolatos tárgykör szerepelt. Az ülés időpontját követően a szükséges közbeszerzési eljárást az ORFK lefolytatta , a nyertes ajánlattevő vel a szerződés aláírása megtörtént, a kivitelezés megkezd ődött. Az IBH további kiegészítéseként a manőverúttól az ország belseje felé második kerítés épül ki, amely elektromos kerítésvédelmi rendszerrel kerül megerősítésre. A második kerítés építése tehát független a jelenlegi IBH technikai eszközökkel történ ő megerősítésétől. Az IBH-hoz kapcsolódó beszerzések már lezárultak, ezért — a második kerítés építése miatt — sem a kapcsolódó szerződések módosítására, sem pedig a felmondásukra nem kerül sor. Budapest, 2016 . szeptember „ 1') ,” Üdvözlettel : r Pintér Sándor A,
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Az osztrák hatóságok elkezdték kijelölni Hegyeshalomnál a magyar-osztrák határszakaszon építendő kerítés nyomvonalát – írja az MTI Szőke László, Hegyeshalom független polgármesterére hivatkozva. A helyszínen aztán a tudósító is látta a földbe szúrt karókat.
A nagyjából egy méter magas karókat a Hegyeshalmot az ausztriai Nickelsdorffal összekötő 1-es út melletti határsávon, a Lajtáig helyezték a földbe, mezőgazdasági területeken, egymástól néhány tíz méterre, a határkövek mentén. Már az M1-es autópálya déli oldalán is elhelyeztek karókat.
Kerítést épít Ausztria Hegyeshalomnál
 
Status
Not open for further replies.