[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Komolyan nem értem én ezeket a "hungaristákat". A nagyfőnök(?) bukik, balhé van ezerrel, a TEK harap mindenre ami pukkan. Épeszű terrorista egy ilyen szituban vízipisztolyt se mer tartani, de mit tesz ilyenkor az cuki magyar szélsőséges? Jól eldugja az illegális cuccot a sifonérba ahelyett, hogy a Dunába suvasztaná lehetőleg darabokra szedve. Ezek vagy nagyon szélsőségesek, vagy nagyon csórók és nincs pénzük másikat beújítani, vagy egyszerűen valaki valakiket nagyon hülyének néz.
Oldalakon át volt róla szó itt is, hogy a "nagyfőnök" már sehol nem főnök. Ahogyan arról is, hogy a mozgalomhoz nem köthető helyekről is előszedik a tudomásukra jutott fegyverzeti anyagokat és az ügyhöz csatolják.
Amúgy őszintén nem tudom miért divat őket hülyének nézni. Van másik közösség ami majd 30 év ellenszélben is életben maradt?
Az sem tűnik fel, hogy 11 helyszínről egy videó készült ahol lőszert sem találtak (ergo hatástalanított volt a seprőnyél is), ez most a tizensokadik razzia és itt sikerült végre valahára két pisztolyt összeszedni?
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Komoly az a Hungarista amelyik komolyan annak tartja magát, nekem nem sok különbség van amúgy a komolytalan meg komoly között. Az egyik elvből jobbikra szavaz a másik meg eljár rendezvényekre is, ha meg az jött volna le hogy szerintem tenoristák ezek az arcok akkor félre értettél. Ezért írtam hogy én is ismertem amúgy teljesen komolytalan (már már gyermeteg) embereket akik rendelkeztek maroklőfegyverrel és volt amelyiknek volt sufni tompítója is szubszonikus lőszerrel. Ez nem nagy szám ha nem fognak meg vele, ha megfognak akkor meg szopsz. Ha éppen politikai irányultsága is van a nyomozásnak akkor meg egy csomó ember megnézheti milyen pityód van. Szerintem elég komolytalan amúgy az egész úgy ahogy van, de a népek elvárják hogy a rendőrség tegyen valami látványosat azután hogy egy hülye majom szétlőtte az agyát egy rendőrnek szolgálat teljesítés közben. Na meg persze a vonás dolog is bejátszik biztos ebbe.
Amúgy meg rahednyi közösség vészelt át komolyabb időszakokat mint a magyar Hungaristák, tudsz egyáltalán mondani valamit velük kapcsolatba amiért érdemes róluk megemlékezni?
 
  • Tetszik
Reactions: vilmoci

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
http://index.hu/belfold/2016/11/30/szijjarto_nemzetiunnep-haborut_inditott_romania_ellen/
Szijjártó Péter megtiltotta a magyar diplomatáknak, hogy megjelenjenek olyan eseményeken, amelyet a román nemzeti ünnep alkalmából szerveztek.
"Mivel a magyar embereknek nincs mit ünnepelniük december elsején ezért a külgazdasági és külügyminiszter minden diplomatának és minden minisztériumi alkalmazottnak megtiltotta a román nemzeti ünnepségeken való részvételt".

Hát ezt csak helyeselni tudom. :D

PS. A zindexes ficsúroknak: a rómaiak föltették a "diadalívükre" a Budapest feliratot "dicsőségként" de hát ezt gondolom ti nem értitek....
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
http://index.hu/belfold/2016/11/30/szijjarto_nemzetiunnep-haborut_inditott_romania_ellen/
Szijjártó Péter megtiltotta a magyar diplomatáknak, hogy megjelenjenek olyan eseményeken, amelyet a román nemzeti ünnep alkalmából szerveztek.
"Mivel a magyar embereknek nincs mit ünnepelniük december elsején ezért a külgazdasági és külügyminiszter minden diplomatának és minden minisztériumi alkalmazottnak megtiltotta a román nemzeti ünnepségeken való részvételt".

Hát ezt csak helyeselni tudom. :D

PS. A zindexes ficsúroknak: a rómaiak föltették a "diadalívükre" a Budapest feliratot "dicsőségként" de hát ezt gondolom ti nem értitek....

És ezt úgy kell a főnöknek megtiltani, hogy nem megyünk román nemzeti ünnepre, főleg ha Magyarország feldarabolását ünneplik? Ez nem alap? Vagy a magyar külügyérek még horiát és kloskát is megünneplik, vagy mi?
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 829
30 908
113
És ezt úgy kell a főnöknek megtiltani, hogy nem megyünk román nemzeti ünnepre, főleg ha Magyarország feldarabolását ünneplik? Ez nem alap? Vagy a magyar külügyérek még horiát és kloskát is megünneplik, vagy mi?
Alföldi a nemzeti színházat adta ki a románoknak dec 1. alkalmával valamelyik évben, lehet ha jobb volt szólni, hogy senki ne csináljon hülyeséget.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and lgabo

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 369
11 327
113
És valaki tudja, h a lakó körzetében vagy a munkahelyen hol a legközelebbi óvóhely? Vagy Mo on nem oktatják általánosban?

"Ez már a huszonegyedik század". :D
Ez ilyen általános válasz mindenre. Pl, hogy már nincsenek háborúk, mert beléptünk a NATO-ba. De arra is válasz, hogy a cigányok támadnak-e fehérekre rasszista indíttatásból.
 
  • Tetszik
Reactions: vilmoci

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
És ezt úgy kell a főnöknek megtiltani, hogy nem megyünk román nemzeti ünnepre, főleg ha Magyarország feldarabolását ünneplik? Ez nem alap? Vagy a magyar külügyérek még horiát és kloskát is megünneplik, vagy mi?

Nem az ünneplést, hanem az ünnepen való részvételt tiltotta meg. Nagy kettő :D
A kint dolgozó külügyesek is rühellik a bocskorosokat én erősen úgy gondolom. De most nem mehetnek trollkodni.
 
  • Tetszik
Reactions: eevil and lgabo

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Nem az ünneplést, hanem az ünnepen való részvételt tiltotta meg. Nagy kettő :D
A kint dolgozó külügyesek is rühellik a bocskorosokat én erősen úgy gondolom. De most nem mehetnek trollkodni.
Ugye nem gondolod, hogy Bukarest közepén majd a nagy nemzeti ünnepen magyar külügyesek fognak "bocskorosoláhozni"? -Ha így érted.
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
És ezt úgy kell a főnöknek megtiltani, hogy nem megyünk román nemzeti ünnepre, főleg ha Magyarország feldarabolását ünneplik? Ez nem alap? Vagy a magyar külügyérek még horiát és kloskát is megünneplik, vagy mi?

Alap lenne, ha a közelmúltban az oktatásunk nem lett volna ilyen deheroizáló szellemiségű. Ez kádári húzzuk meg magunkat, amiről nem beszélünk az nincs című történetben a mai huszas-harmincas-negyvenes korosztályok szocializálódtak.
Persze tisztelet a kivételnek, de a fősodrat akár akadémiai szinten is, alig változott.
Ennek ékes bizonyítéka a mostani szellemi elit tevékenysége, a ballib véleményvezérek megnyilvánulásai, etc. az Alföldi idiótizmusa csak hab a tortán.
 
  • Tetszik
Reactions: borisz and lgabo

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
A témához:
Egy újabb szembeköpés - ezúttal a Vatikán részéről.
http://mno.hu/kulfold/romaniaba-megy-a-papa-mi-nem-orulunk-1374002

"Ferenc pápa útját szándékosan úgy szerveznék meg, hogy magyar (katolikus) kegyhelyeket ne keressen fel a szentatya" (Erdélyben)

„A pozícióink jelenleg kifejezetten gyengék a Vatikánban. Ferenc pápa nem csak azt nem felejti el, hogy a magyar kormánynak mi az álláspontja menekültügyben, de a magyar katolikus vezetés is a konzervatív, így a pápával inkább szemben álló táborhoz tartozik, nyilván ez sem jön jól egy ilyen helyzetben”
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and lgabo

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 753
3 973
113
„A pozícióink jelenleg kifejezetten gyengék a Vatikánban. Ferenc pápa nem csak azt nem felejti el, hogy a magyar kormánynak mi az álláspontja menekültügyben, de a magyar katolikus vezetés is a konzervatív, így a pápával inkább szemben álló táborhoz tartozik, nyilván ez sem jön jól egy ilyen helyzetben”
Amit ez a pc pápa csinál az nem szolgálja a keresztény emberek és egyházak érdekét. A történelemben soha nem maradt fenn sokáig gyengeséget, mások elfogadását gyakorló egyház vagy állam.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
A témához:
Egy újabb szembeköpés - ezúttal a Vatikán részéről.
http://mno.hu/kulfold/romaniaba-megy-a-papa-mi-nem-orulunk-1374002

"Ferenc pápa útját szándékosan úgy szerveznék meg, hogy magyar (katolikus) kegyhelyeket ne keressen fel a szentatya" (Erdélyben)

„A pozícióink jelenleg kifejezetten gyengék a Vatikánban. Ferenc pápa nem csak azt nem felejti el, hogy a magyar kormánynak mi az álláspontja menekültügyben, de a magyar katolikus vezetés is a konzervatív, így a pápával inkább szemben álló táborhoz tartozik, nyilván ez sem jön jól egy ilyen helyzetben”

Na és aztán? Ez a pápa minden csak nem jó. Bár ezen nincs mit meglepődni, hiszen nem ő az első a pápák sorában aki alkalmatlan e tiszt betöltésére.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Na és aztán? Ez a pápa minden csak nem jó. Bár ezen nincs mit meglepődni, hiszen nem ő az első a pápák sorában aki alkalmatlan e tiszt betöltésére.
Azt én értem. De itt a pozíció a lényeg, amit a románok kihasználnak saját propagandacélokra. Pontosan ilyen eszközökkel operáltak az 1914 előtti évtizedekben. Telehazudták a fél világot a sérelmeikkel. Ilyen szemüvegen át kell nézni. Tudjuk, hogy ez a pápa több mint alkalmatlan, olyan mint az EU vezetése.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 829
30 908
113
A témához:
Egy újabb szembeköpés - ezúttal a Vatikán részéről.
http://mno.hu/kulfold/romaniaba-megy-a-papa-mi-nem-orulunk-1374002

"Ferenc pápa útját szándékosan úgy szerveznék meg, hogy magyar (katolikus) kegyhelyeket ne keressen fel a szentatya" (Erdélyben)

„A pozícióink jelenleg kifejezetten gyengék a Vatikánban. Ferenc pápa nem csak azt nem felejti el, hogy a magyar kormánynak mi az álláspontja menekültügyben, de a magyar katolikus vezetés is a konzervatív, így a pápával inkább szemben álló táborhoz tartozik, nyilván ez sem jön jól egy ilyen helyzetben”
Ez mondjuk elég érdekes annak fényében, hogy a románok ortodoxok így a konkurenciához tartoznak a pápa szemszögéből, mert nem jön tőlük adó meg adomány, és azokat meg nem látogatja meg akik az ő rajongói és fizetik a benzint a kocsijába. Engem konkrétan hidegen hagy, egyik táborba sem tartozom, és küldöm neki a Rózsaszín pitbull-tól a "Nem sz*pnak a ministránsok" c. számot.
 
T

Törölt tag 008

Guest
Ez mondjuk elég érdekes annak fényében, hogy a románok ortodoxok így a konkurenciához tartoznak a pápa szemszögéből, mert nem jön tőlük adó meg adomány, és azokat meg nem látogatja meg akik az ő rajongói és fizetik a benzint a kocsijába. .....
Arról a pápáról beszélünk, aki a muszlimok lábát mossa, akik azért jönnek, hogy lerombolják európában a keresztény értékrendeket és elfoglalják?
Nincs több kérdésem. Menjen csak a románokhoz. Összetartoznak.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Ez mondjuk elég érdekes annak fényében, hogy a románok ortodoxok így a konkurenciához tartoznak a pápa szemszögéből, mert nem jön tőlük adó meg adomány, és azokat meg nem látogatja meg akik az ő rajongói és fizetik a benzint a kocsijába.

Ezért is alkalmatlan a posztjára. Méltatlanság lenne Karol Wojtylával egy lapon említeni.
 
  • Tetszik
Reactions: borisz

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 896
56 754
113
A pàpa szava kizàròlag katolikus hitbeli kèrdésekben relevàns (az is csak a katolikusoknak).
Minden ezen tùlmenö témàban ö is csak egy hang a nagy kòrusban. Kb. amikor egy szinész vagy sportolò politikàval kapcsolatosan nyilatkozik.
( katolikus vagyok).
 
Status
Not open for further replies.