[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 708
4 262
113
Te elhiszed, amit írsz? 80-100 ft egy kg krumpli. 1000-1500 ft csirke comb, máj stb mellett csak az nem eszik, aki iszik, cigizik, kokózik helyette. Ne legyél már jakab.
Annyira nem építkezünk, h csak az ismerettség okán hozzák ki az építőanyagot 3-5 napon belül, mert hetekre le van kötve a fuvar. Basszus, komolyan Zsolti, Neked miben lesz jobb ha a moslék nyer?! Felzabálhatjuk a 94 tonna aranyfedezet árát, ami az euróbevezetéstől bedőlő ipar, turizmus, agrárium nem termel ki?! Vagy az alapjövedelemtől 80-420 % -ra ugró infláció boldogítana?! Esetleg végre a mindennapjaid része lehe a blackhawk down bármely jelenete? Válaszolj kérlek.
be toldd fullba, mert nevetséges vagy...
 
  • Tetszik
Reactions: ladagrant

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 651
55 288
113
Én mondjuk főleg ezek miatt lettem Cibes. Bár ők sem tökéletes. De valahol van egy totalcar cikk, pont a napokban botlottam megint bele. Majd előkerítem. A kommenteket olvasva, ott van benne minden, hogy miért tud megélni.
A bankokkal való elegedettseg attól függ, hogy találsz-e egy olyan fiókvezetőt, premiumügyfélgazdát stb. akivel elegedett vagy.
Én a Rafinál találtam itthon ilyet és elegedett vagyok CIB, Unicredit után. Ausztriában meg az Ersténél vagyok, teljesen elégedetten.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 997
32 338
113
nem fagyunk meg, csak nem eszünk...

nem építkezünk,

És ez mind Orbán miatt...
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 580
16 178
113
be toldd fullba, mert nevetséges vagy...
Francba. Megint csalatkoztam. Cseppet többet vártam tőled, mert pár posztodból azt a -téves- következtetést vontam le, h szereted a hazád, meg kreatívabb sértést vágsz a fejemhez.
Dobok azért egy linket
ShotType1_540x540.jpg

Tehát miben lesz jobb neked? Vagy már erre sem megy a válasz? :)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 954
82 759
113

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 839
65 469
113
Nem fognak éhen halni a kúttulajdonosok, max. az autópályák mellett fognak nagyobbakat szívni, de nem nagyon szeretném sajnálni őket, elképesztő manikat kerestek holmi sima kutakkal szemben. Kihalásos alapon ment ott a kútkezelői poszt, tehát most három hónapig ők is stresszelhetnek, hogy ha elmennének is szabira, most az nem a világűr lesz, hanem csak holmi Thaiföld vagy valami hasonló.
479-ert tankoltam maszek kuton, szoval igy is megeri.
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 536
8 821
113

KonVerzió

"Mindenkinek ilyen diktatúrát kívánok
1f970.png
1f61a.png

❗
És egy pillanatra fordítsuk meg a dolgot: képzeljük el, hogy Belgiumban, Brüsszelben egy családügyi konferenciát rendeznek, a hagyományos családmodell védelmében. Ezt a rendezvényt a belga kormányzat (tudom, önmagában már ez abszurd) bőkezűen támogatja. Emellett Brüsszel főpolgármestere a konferencián elmondja, hogy hisznek a szabadságban, ezért szorgalmazzák, hogy a klasszikus értékek is megjelenhessenek a mindennapokban
❗

Nehéz elképzelni ez utóbbit. Miért? Mert Magyarország egy posványos diktatúra, Belgium viszont egy nyugatos, európai mintademokrácia
‍♂️
1f970.png

Ugye?
1f914.png
1f928.png
"
ezt csak azert mert mar teliszemetelsz mindent a propidal, meg a humor topicot is.

7XKYFMa7AIj7kTVts.jpeg


…Ad notam "a szembenállás, az acsarkodás, a láger-morál máig lételemünk."

„mi sokkal jobban gyűlölünk benneteket”
Kornis Mihály

"A nagy aljasságokhoz mindig kellenek értelmiségiek is."
Konrád György


A munkához értenének annyira mint az aljassághoz, mint az árokásáshoz!
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 839
65 469
113
Egy dolgot mindenképp megállapíthatunk, eddig nem volt fontos a hadsereg a kormánynak. Ez megváltozott. (pont - ahogy szokták itt nyomatékosítani a kijelentéseket :D)
Eddig de meddig? Ha visszaolvasod a topicot ugy 2013 korul indult el valami. Akkoriban kezdek el az alapokat megtervezni. Ez 8 eve volt. Szoval az eddig az meddig? Elotte meg nyogtuk amit rankhagytak, es ilyesmire gondolni sem lehetett. Mondjuk en speciel ezt is keveslem ami van jelenleg es lesz par ev mulva, de toronyorat lancostul azonnal nem tudonk ok.
 

kaktusz

Well-Known Member
2010. december 7.
2 320
8 079
113
Eddig de meddig? Ha visszaolvasod a topicot ugy 2013 korul indult el valami. Akkoriban kezdek el az alapokat megtervezni. Ez 8 eve volt. Szoval az eddig az meddig? Elotte meg nyogtuk amit rankhagytak, es ilyesmire gondolni sem lehetett. Mondjuk en speciel ezt is keveslem ami van jelenleg es lesz par ev mulva, de toronyorat lancostul azonnal nem tudonk ok.
Azért volt az úgy annak idején aszem a 2010-es választásokon a honvédségről, a programban nem volt összesen 2 oldalnyi. Úgy igazán csak 2015-2016 körül kezdtek beleállni a dologba, de akkor még nem lehetett hinni, hogy tényleg lesz-e valami vagy csak megy a lózung. Mára jutottunk el odáig hogy tényleg lesz valamis talán hosszabb távra is terveznek. Szóval nem olyan rég volt az még, mikor a Fidesz is cseszet bele a honvédségbe, mert szerintük mindig alkalmas megvédeni a hazát, minden rendben van vele. Csak aztán kezdték el hirtelen meglátni, hogy még gatya sincs, meg semmi sem.
 
  • Tetszik
Reactions: kiskrumpli

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 954
82 759
113
Eddig de meddig? Ha visszaolvasod a topicot ugy 2013 korul indult el valami. Akkoriban kezdek el az alapokat megtervezni. Ez 8 eve volt. Szoval az eddig az meddig? Elotte meg nyogtuk amit rankhagytak, es ilyesmire gondolni sem lehetett. Mondjuk en speciel ezt is keveslem ami van jelenleg es lesz par ev mulva, de toronyorat lancostul azonnal nem tudonk ok.
De végre elindult. 1990 óta le és szétszereltek mindent. Ha bárhol hír volt itthon valami, az az ittas Juhász-beszéd, Clinton váratlanul megjelent, Horn bőrdzsekiben rohant hozzá, az azeri baltás gyilkos, vagy valami más baromság okán volt, most meg Leok, új fegyverek, helik, meg Mali misszók.

Még nem az igazi, de mocsárra a GyG óta tudjuk nehéz várat építeni ...

Más.