[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 007
87 707
113
Egyébként Gerit Feri nyírja. Az MSZP megpróbálta ráindítani Klárára Gerit, de annyira sután, hogy mire odaértek, előjött ez a nyelvvizsga baromság. (Egyébként már Tarlós is felhozta a kampányban.) Egy ideig még hagyni fogják Gerit szenvedni, ami szerintem többet visz el a Fidesztől, szerintem ugyanúgy vinni fog, mint a rosszabbul élünk, mint négy éve kampány. Aztán nyer Gyurcsányné. Onnantól pedig igazából el is lehet felejteni a legminimálisabb ellenzéki esélyt is a győzelemre. Az tőlük visz majd el mindent. Hacsak elő nem húzzák Bajnait ...
 
  • Vicces
Reactions: formosa1

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 136
4 209
113
Hagy ne érdekeljen a melós. Pont a melós (nem a kocsmatöltelék, dohánybolond, napi 4 dobozzal szívóra gondolok, hanem mondjuk aki a Mercinél v. a Suzikinál dolgozik) keres sokkal jobban, mint 11 éve. És ott vannak az autógyárak. Mivel nem fos Dáciát, Tatát meg még ki tudja mit gyártunk, mint a szomszédaink, a luxusabb márkákat, azok tartozékainak felhasználásával ellátott autókat még el is lehet adni válság alatt is. Tetszettek volna nem kiüresíteni a szakszervezet fogalmát a kommunizmus alatt!

A legjobb példa a mi változottra többek közt az orvosok fizetése:

Nézzétek meg ami lett/lesz, és ami volt! És már túl voltak egy kisebb béremelésen 2010 óta!

Aztán felejtsük már el a senki semmit se érez ebből!

Ha valami, akkor az X-ek majd döntenek!
Gondolod, neked azzal jobb lesz? Van ilyen dékáslyobbikos ismerősöm, ő konkrétan 2014 óta reménykedik Lyobbik kétharmadban, amiről idén letett, de továbbra is Jákobbarát, és valami elvetemülten félkegyelmű a poltikához. Egész életére, a lánya betegségétől a szar munkáján át mindenért Orbán a hibás. Most felejtsük el, hogy munkásőr volt a papa, TSZ góré a nagyfater és cigányokkal teli faluból jött, majd lakik ismét! De a szocializáció, a reménykedés, hogy majd jön a hét párt, és jobb lesz, mint volt ...
Tegye már fel a kezét akinél hétpárti önkormányzat és polgi van, miközben működik és prosperál a települése, van még pénz a kasszában, minden jobb, mint volt!
Elbeszélünk egymás mellett!
Nálatok csak a narancs meg a vörös szín létezik! Voltam kisdobos, úttörő, Kisz titkár nem, és semmi más sem! Közöm nincs a szakszervezetek szétveréséhez, de a rabszolga-törvény megalkotásához sem, szóval miről is beszélünk!
Korábban FIDESZ szavazó voltam, de amit az MSZP-nek, Gyurcsánynak nem néztem el, azt a FIDESZ-nek sem. Ezért meg lehet kövezni, én már csak ilyen vagyok, és vagyunk még így páran. És bármilyen hihetetlen, ehhez nem kell Soros pénze, az ösztöndíjáról nem is beszélve!
Az önkormányzatokat meg tényleg fel akartad hozni? Miközben egy ellenzéki város éves költségvetése töredéke annak, amit egy gázszerelő a szállodája felújítására kap? Vagy amikor az ellenzéki városok nagyobb adózóitól a bevételeket átirányítják a megyékhez?
Ne raboljuk egymás idejét feleslegesen!
Főleg ne offoljunk! Köszi!
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 007
87 707
113
Kósát már rég be kellett volna hívni a Viktor-Ovális-irodába, ahol --amíg 2 gyomros között átgondolja, hogy a pali-madár ügye hány szálék mínuszt hozott--, addig a TEK a csengeri nénit berakja a közben nőbé szivárványosodott Gázolós-testépítős-rejtett erőforrás mellé a zárkába, és az meggyőzi --a saját maga külföldre/kussba-lapátolása előtt-- valami kevésbé publikus/média-zajos "igazságról", ami szinte bármilyen mese esetén közelebb áll az eredeti valósághoz, mint a jelenlegi verziók!


Komolyra "ferdítve"/fordítva:
Annak a "néninek" is lehet, hogy lennének meglepő --3-4-betűs-- kapcsolatai, vagy legalább is ilyen rádolgozása ennek az "sikeres" Kósa-hülyítésnek!!!
Szerintem normális országban már rég "rá kellett volna nézni" a hazai szolgálatoknak egy ilyen vezető(-en hülye) politikust érintő, durván "média-zajozható" ügyre.
A bírói időhúzás is --nekem-- valami "érzékenyített" bírót/ügyészt/közreműködőt sejtet.
Kósa kampányok:
2002 1. Forduló (2. Rogán volt)
2006 április
2019 okt.

Debreceni polgi mesternek jó volt, aztán szeletet követelt a hatalmi tortából Horváth Csabai képességekkel ...

Sose felejtem a pécsi menekülését. Ott majdnem elment 2018 ...
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
Ez oké, de Tarlós nem a facebookon csücsült, legújabban meg valami faültetési dolgot tulajdonítanak kamugerinek, holott azok a fák amiket én Óbudán meg a budai részen elültetve látok azok Tarlós idején kerültek oda....
Persze ezzel nincs is gond, sőt Tarlós összehasonlíthatatlanul jobb főpolgármester (és polgármester) volt mint Karácsony valaha is lesz. Karácsonyról mindig a semmi jut az eszembe. Nem csinált semmit Zugló polgármestereként, nem csinál semmit Budapest főpolgármestereként, és gyanítom, hogy nem csinálna semmit Magyarország miniszterelnökeként sem. Ő a semmi ember.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
No meg Tarlós 70 éves ám gyerekek, Karácsony meg 45, úgy hogy a rendszerváltás után kezdett politizálni 20 éve! S már korábban is volt miniszterelnök jelölt! Amikor kirobbant ez a buli, hogy nem tud angolul, én azt hittem hogy csak valami dezinformáció, annyira súlyos ez a történet, hogy konkrétan nem akartam elhinni! Ahhoz hogy én tiszt legyek, az egyik kardinális dolog volt hogy le kellett nyelvvizsgázzak! Konkrétan ma az nem lehet tiszt, aki legalább középfokon nem beszél angolul, Ő meg miniszterelnök akar lenni úgy, hogy "hiperpasszív" nyelvtudása van, bár tökéletesen olvas :D ?! A tudományos/politikai életben-világban egy ilyet ma már senki sem venne komolyan, egy értelmesebb nemzetközi anyagot, kutatási eredményt/tanulmányt berak a fordítóba és kap olyan eredményeket majd mint bántás nélkül pl. Roni?

Mert azért ez megint egy szintlépés lenne LEFELÉ, ha tetszik ha nem...
Igazság szerint én ezzel azt akartam mondani (lehet nem jött át), hogy amíg főpolgármester vagy addig igazából nem gond, hogy nem beszélsz idegen nyelvet, mert kb tized annyi külföldi utad van egy ciklus alatt mint egy miniszterelnöknek és a tolmácsod pont, hogy jó arra, hogy egy évben kétszer - háromszor amikor külföldre mész ott legyen és segítsen. Egyébként Tarlós a külföldi programjainak jó 90%-át a helyetteseire testálta, akik meg beszélnek idegen nyelvet, nyelveket.
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 605
25 048
113
5000? Az oszt igen, olyan alacsonyra rakja a lécet amit biztos meg tud ugrani, aztán jöhet a siker prop szöveg, hogy látod, össze bírtam hozni a kívánt számot, sőt 6000 fő lett a vége...
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 007
87 707
113
„Mandiner? Nem szeretem magukat, nem, nagyon nem! Az az igazság, hogy én nagy baloldali vagyok. De megmondom kerek perec: a polgármester, az a László Imre, na, az szopjon lovat!”


Alakul ez!

virág->szakítás->szaglás
 

Rferi66

Well-Known Member
2020. február 14.
2 629
5 393
113
Kósát már rég be kellett volna hívni a Viktor-Ovális-irodába, ahol --amíg 2 gyomros között átgondolja, hogy a pali-madár ügye hány szálék mínuszt hozott--, addig a TEK a csengeri nénit berakja a közben nőbé szivárványosodott Gázolós-testépítős-rejtett erőforrás mellé a zárkába, és az meggyőzi --a saját maga külföldre/kussba-lapátolása előtt-- valami kevésbé publikus/média-zajos "igazságról", ami szinte bármilyen mese esetén közelebb áll az eredeti valósághoz, mint a jelenlegi verziók!


Komolyra "ferdítve"/fordítva:
Annak a "néninek" is lehet, hogy lennének meglepő --3-4-betűs-- kapcsolatai, vagy legalább is ilyen rádolgozása ennek az "sikeres" Kósa-hülyítésnek!!!
Szerintem normális országban már rég "rá kellett volna nézni" a hazai szolgálatoknak egy ilyen vezető(-en hülye) politikust érintő, durván "média-zajozható" ügyre.
A bírói időhúzás is --nekem-- valami "érzékenyített" bírót/ügyészt/közreműködőt sejtet.
Arra nem gondolsz, hogy ennyire kapzsi és ennyi esze van?
 
Status
Not open for further replies.