[BIZTPOL] NATO - North Atlantic Treaty Organization

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.
T

Törölt tag 1526

Guest
A kutya ugat, a karaván halad. Amíg nem tudtok jobb alternatívát addig az EU fenn fog maradni. Vigasztaljon titeket, hogy addig is szabadon lázadhattok az EU-ellen, persze csak a törvényes kereteken belül.
 

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
A kutya ugat, a karaván halad. Amíg nem tudtok jobb alternatívát addig az EU fenn fog maradni. Vigasztaljon titeket, hogy addig is szabadon lázadhattok az EU-ellen, persze csak a törvényes kereteken belül.

Az idő már réges-régen megelőzte az ilyen lassú, béna,, agyonbürokratizált, önmagát akadályozó gyülekezeteket, mint amilyen az EU is.
Szóval hiába ugatsz, a karaván már látóhatáron túl van.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Az idő már réges-régen megelőzte az ilyen lassú, béna,, agyonbürokratizált, önmagát akadályozó gyülekezeteket, mint amilyen az EU is.
Szóval hiába ugatsz, a karaván már látóhatáron túl van.
A karaván halad, az EU ma is teszi a dolgát és holnap is tenni fogja mert az európaiak többsége ezt akarja. Mondtam már, ha meg akarjátok szüntetni akkor szerezzetek hozzá többséget, de ahhoz még kéne nektek pár százmillió ember mert nagyon kevesen vagytok ti ahhoz, hogy a többség a kedvetekért feladja az Uniót. Nem ártana az sem, ha tudnátok cserébe kínálni valami alternatívát nem csak a nagy semmit, mert ez így kevés lesz.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 280
68 310
113
Ha nekünk szállítja a felszerelést, akkor miért is lenne baj ha szovjet gyártmányú a gép? A szovjet munkások ugyan nem azért építették, hogy a NATO-t szolgálja, de ha már így alakult, jó nagy szállítógépek ezek, az Antonov szállítókapacitása jól passzol a NATO keleti szárnyába.
Talan megiscsak be kellett volna venni az oroszokat a Natoba, esetleg meg Kinat... Van meg ott keleten eleg szallitokapacitas ha mar a helyzetbol adodoan a Natonak nincs...
 
  • Tetszik
Reactions: KoviUbi and b4l4g3

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
"Persze nyilván az angolok bénázása is kellett ahhoz, hogy 4 év alatt ne jussanak el még mindig a Brexitig, de azért pedálozik rendesen Brüsszel is, hogy ne legyen olyan könnyű a demokratikus döntést végigvinnie az angoloknak."

 

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
A karaván halad, az EU ma is teszi a dolgát és holnap is tenni fogja mert az európaiak többsége ezt akarja. Mondtam már, ha meg akarjátok szüntetni akkor szerezzetek hozzá többséget, de ahhoz még kéne nektek pár százmillió ember mert nagyon kevesen vagytok ti ahhoz, hogy a többség a kedvetekért feladja az Uniót. Nem ártana az sem, ha tudnátok cserébe kínálni valami alternatívát nem csak a nagy semmit, mert ez így kevés lesz.

Ha az EU tette volna a dolgát, akkor nem úgy állna a járványhelyzet, mint ahogyan áll.
Téged maga von der Leyen cáfol, amikor bocsánatot kér a taljánoktól, amiért le se sz*rták őket és csak akkor vették észre, hogy tenni kéne valamit, amikor felerősödtek az EU-ellenes hangok az olaszok cserbenhagyása miatt.

Azt meg fejezd már be, hogy többségre hivatkozol.Mikor kérdezték meg az európaiakat utoljára, hogy kell-e ez a velejéig romlott szutyok rendszer?Egy helyen kérdezték meg, le is lép(né)nek. A közvélemény-kutatásokkal kitörölheted.

De, hogy a témánál maradjunk: A lengyelekhez eddig több cucc érkezett piacról szerzett szállítókapacitás keretében, mint NATO-keretben.Lehet itt tolni a bullshitet propaganda-tweetekben, de attól nem lesz kevesebb a fertőzött/halott, hogy megveregeti a NATO a saját vállát. De például a hollandok is orosz Il-76-tal vittek cuccokat a Szent Márton-szigetre, a németeknek is szintén a Volga-Dnepr vitt maszkokat és még lehetne sorolni.Hol van a NATO szállítókapacitása ilyenkor? Milyen állapotban van a NATO szállítókapacitása, amikor az hozza-viszi a cuccokat, akik ELLEN egyáltalán létezik a NATO maga?

Ne hülyéskedj, ezt azért idővel észreveszik az átlag egy bitesek is, akik semmihez nem értene, mégis szavazati joggal rendelkeznek.
Ehhez már csak mellékesként jön hozzá, hogy annyi esze nincs sem az EU-nak, sem a NATO-nak, hogy összeszervezve vásároljanak be eszközökből és azt osztogassák szét egymás között.Inkább egymást taposva rohannak a kasszához Kínában, hogy ki tudja megvenni az utolsó maszkot is, mielőtt egy másik ország veszi meg előle.És ezt konkréten olyan országok teszik meg, akik papíron szövetségesek egymással.Aztán a másik elől elsíbolt eszközökből csöpögtetnek annyit, ami elég egy tweethez.
Hagyjál már...
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
A tanács az a hely Brüsszelben ahol a demokratikusan megválasztott államfők összegyűlnek és közösen döntenek. Ez a különbség a diktatúrához képest, amikor még Moszkvában egymaguk döntöttek és azt kiadták ukázba az általuk kinevezett államfőknek. Ez a szabad demokrácia, ezt vártuk, ezt kaptuk, nem kívánjuk vissza a korábbit.

88998067_663929931103763_2026402348057755648_o.jpg
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 847
113
nemtudom mit rinyáltok, én kifejezetten örülök hogy egy olyan szövetségben vagyunk ami még terjeszkedik is, és "nyeregben van", ahogy mondják. csak arra kell figyelni hogy ha eljön az idő románozzunk egyet és ne ragadjunk le mint a kibaszott németeknél legutóbb!!

Én annak örültem volna, ha a NATO is megszünik mint a VSZ, hiszen a HH maradéka. Hiszékeny Gorbit jól átverték...A helyében írásos garanciát kértem volna és addig semmi német egyesítés, semmi lazítás a rendszeren-glasznoszty/peresztrojka.
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 113
2 951
113
Én annak örültem volna, ha a NATO is megszünik mint a VSZ, hiszen a HH maradéka. Hiszékeny Gorbit jól átverték...A helyében írásos garanciát kértem volna és addig semmi német egyesítés, semmi lazítás a rendszeren-glasznoszty/peresztrojka.

Ha a nato olyan helyzetbe kerül, mint anno a vsz, ugyanúgy széteshet magától.
"Semmi német egyesítés, semmi lazítás ..."
Máig énekelnénk az internacionàlét, biztos finom lenne!
 

sidewinder12

Well-Known Member
2016. október 11.
1 696
9 595
113
Ha a nato olyan helyzetbe kerül, mint anno a vsz, ugyanúgy széteshet magától.
"Semmi német egyesítés, semmi lazítás ..."
Máig énekelnénk az internacionàlét, biztos finom lenne!
A leginkább nyugatos erők, ha nem is a mai napig, de a közelmúltig bizony énekelték.
Csak neked, csak most 2009-ből (kényszerszabadságon vagyok, úgyhogy most ráérek ide írkálni) :
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 826
47 210
113
igen, ez csodálatos lenne :D:D

nemtudom mit rinyáltok, én kifejezetten örülök hogy egy olyan szövetségben vagyunk ami még terjeszkedik is, és "nyeregben van", ahogy mondják. csak arra kell figyelni hogy ha eljön az idő románozzunk egyet és ne ragadjunk le mint a kibaszott németeknél legutóbb!!
Meg előtte. Meg az előtt. Nekünk a közbeszéd szerint az a legnagyobb bajunk, hogy mindig a vesztesekkel vagyunk. Erre szoktam mondani hogy nem, a mi legnagyobb bajunk az, hogy hűségesek vagyunk, és lefolyástól/morális helyzettől függetlenül kutyaként kitartunk saját érdekeink ellenére is akár a vétkes fél mellett is, a végsőkig. Kiugrani kéne tudni jól, időben! A világtörténelem egyik legjobb vicce volt, mikor pl. hadat üzentünk az USA nak, a másik, hogy mikor már minden eldőlt, mi még akkor sem tudtunk jól kiugrani a csodálatos főtiszti kar miatt. Aki ilyen keményfejű, az a becsületét megőrzi, az országát meg elveszti. A románoknak nincs becsülete, de ők folyamatosan jól jönnek ki mindenből. Még 2 nagyobb háború, és bukarestben lesz az EU központja...
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 113
2 951
113
Nincs? Szerintem azért van egy kevés... Ha négy fal közt énekelné egy parlamenti párt naggyűlése valamelyik náci indulót/ku klux klan bulit látnál lángoló kereszttel pl. egy Trump magánbirtokon, akkor az is okés ;)?

Szerintem törvényesen nincs betiltva, úgyhogy max. vegye le a hangerőt!
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 467
4 636
113
Talan megiscsak be kellett volna venni az oroszokat a Natoba, esetleg meg Kinat... Van meg ott keleten eleg szallitokapacitas ha mar a helyzetbol adodoan a Natonak nincs...
Feltetlenul be kell vonni Kinat es az oroszokat a NATOba, amit elfogadjak es meghonositjak a szovetsegi rendszer kozos ertekeit. En lennek a legnagyobb tamogatoja egy nyugati ertekrendu Oroszorszagnak es Kinanak.
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 467
4 636
113
A karaván halad, az EU ma is teszi a dolgát és holnap is tenni fogja mert az európaiak többsége ezt akarja. Mondtam már, ha meg akarjátok szüntetni akkor szerezzetek hozzá többséget, de ahhoz még kéne nektek pár százmillió ember mert nagyon kevesen vagytok ti ahhoz, hogy a többség a kedvetekért feladja az Uniót. Nem ártana az sem, ha tudnátok cserébe kínálni valami alternatívát nem csak a nagy semmit, mert ez így kevés lesz.
Az EU ellenesek tabora egesz elenyeszo az Europai uniot tamogatokhoz kepest. Ketsegbesett hangok mindig vannak, de hogy lehetne ebbol mozgalom mikor az EU ellenes erok epp elvesztettek a pozicioikat az onkormanyazok vezeteseben orszagszerte.
 
Status
Not open for further replies.