[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 017
66 465
113
Na itt egy gyongyszem az Eu-bol...

Gibraltari brit no szul egy gyereket spanyolban valakitol a bulgar nojenek (vagy valami betujelenek) persze a gyerek valaki mastol van, mert hat ugye biologia...
A gyerek spanyol nacioju nem lehet mert...
A gyerek brit nacioju nem let mert...
Akkor legyen bulgar, gondoljak.
Hat a gyerek bulgar se lehet, mert...
Mi az hogy bulgar nem lehet mert?
Unio segits!
Unio:a gyerek bulgar lesz irgumburgum.
Ok, akkor a gyerek bulgar lesz, bar az anyja gibraltari, es spanyolban szuletett, es nem Bulgariaban fog elni, meg amugy is semmi koze bulgariahoz, isten tudja kitol van, lehet neger...
Es akkor ez az egesz Eu-ban ezentul kotelezo mert...

Menekuljunk mar innet konyorgom, inkabb eljunk ugy mint a szerbek, vagy a beloruszok, de innet menekuljunk ebbol a dilihazbol...
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 074
6 677
113

Durva, hogy miről fog szólni a jövő évi francia választás, keményebben neki fognak menni a bevándorlásnak, meg az EU-nak, mint mi, de persze nekik ezt el fogják nézni még a balra tolódott németek is:

"Macron belügyminisztere például pár hónappal ezelőtt még magát Marine Le Pent is megvádolta azzal, hogy „túl puha” a bevándorlással szemben.

Le Pen tervei között szerepel például a házasság vagy a Franciaországban való születés útján járó automatikus állampolgárság intézményének megszüntetése. A klímavédelem területén is meglehetősen rendhagyó álláspontot képvisel, ugyanis megszüntetné például a nap- és szélenergia állami támogatását. Emellett csökkentené a bevándorlóknak járó kedvezményeket.

Zemmour egyenesen arról beszél, hogy polgárháborús állapotok uralkodnak Franciaországban, amely szerinte invázióként, területfoglalásként és civilizációs háborúként írható le a bevándorlók részéről. Zemmour vallja a „nagy népességcsere” elméletét is, miszerint jelenleg a francia társadalom szisztematikus kicserélése zajlik muszlimokra, arabokra és feketékre. Ennek jegyében például visszahozná azt a törvényt, amely csak francia keresztnevek adását engedné az újonnan születő gyerekeknek. Sokan bírálják még antifeminizmusát is, mivel korábbi köteteiben a nyugati társadalom „elnőiesedését”, s a nemek közötti szerepek elmosódását ostorozta.

Valérie Pécresse is többször hangoztatta azon véleményét, miszerint a francia jog az európai közösségi jog fölött áll, illetve támogatja, hogy a dzsihádizmusért elítélteket a rájuk kiszabott büntetésen túl tovább is rácsok mögött lehessen tartani.

ELLENFELE, CIOTTI MÁR JÓVAL RADIKÁLISABB ELKÉPZELÉSEKKEL VÁGOTT NEKI A JELÖLTSÉGNEK. EZEK KÖZÉ TARTOZOTT PÉLDÁUL EGY „FRANCIA GUANTANAMO” FELÉPÍTÉSÉNEK A TERVE, DE NEM ÁLL TŐLE TÁVOL A „NAGY NÉPESSÉGCSERE" TEÓRIÁJA SEM."
 

Serathis

Well-Known Member
2018. április 30.
1 133
2 478
113
"A forradalom felfalja a gyermekeit" ...

Hát igen, ha már nem számítasz eléggé progresszívnak, akkor hamar jöhet a böri. Ilyen azért még a magunkfajta "dittatúrákban" sincsenek ... Persze ez a 60 nap még nem annyira komoly, de mi lesz majd, ha nyugatról jelentkeznek menekültstátuszért, mert otthon csak az "üldöztetés és bebörtönzés veszélye" várja ... :)
Hova fog Tomcat menekülni Kanadából?
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 018
53 962
113
Karigeri:

"Szerinte lehet tudni, hogy Oroszország már beavatkozott a francia elnökválasztásba a szélsőjobboldali jelöltek győzelme érdekében. Az egységes és erős Európa azért létfontosságú, hogy Európa az Egyesült Államokkal együtt vezesse a világ népeit egy fenntartható jövő felé"

o_O



Avagy :" világ proletárjai egyesüljetek! "....
Eszem, f@szom megáll bakker.
:mad:
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 088
32 620
113
Menekuljunk mar innet konyorgom, inkabb eljunk ugy mint a szerbek, vagy a beloruszok, de innet menekuljunk ebbol a dilihazbol...

Én aláírnám, nem azért, mert ez a legnagyobb gond, hanem a többi miatt ami jön a wokery-vel, a végül teljes orwelli véleménydiktatúra, hogy csak egy moslék győzelem kell, és akár minket is elővehetnek utólag mindazért is, amiket itt kommentelünk, mert "gyűlöletbeszédet" követtünk el - biztos most is vannak lelkes doxxolók, sejtéseim szerint van amelyik nem is nagyon rejtözködik, kommentel is ide, sőt el is szólta már magát, hogy majd akkor lesz nekünk nemulass), csak a többség inkább megy a műnyúl után ("a mi agárversenyünkön Nyugat-Európa a műnyúl")
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 088
32 620
113
Zemmour egyenesen arról beszél, hogy polgárháborús állapotok uralkodnak Franciaországban, amely szerinte invázióként, területfoglalásként és civilizációs háborúként írható le a bevándorlók részéről. Zemmour vallja a „nagy népességcsere” elméletét is, miszerint jelenleg a francia társadalom szisztematikus kicserélése zajlik muszlimokra, arabokra és feketékre. Ennek jegyében például visszahozná azt a törvényt, amely csak francia keresztnevek adását engedné az újonnan születő gyerekeknek. Sokan bírálják még antifeminizmusát is, mivel korábbi köteteiben a nyugati társadalom „elnőiesedését”, s a nemek közötti szerepek elmosódását ostorozta.

Most képzeljük el, hogy egy gój kampányolna ilyenekkel. Nyilván már több éves börtönbüntetését töltené. Lásd Alain Soral, akit lecsuktak egy karikatúráért, amit nem is ő rajzolt, vagy a néger humorista Dieudonnét, szintén nem polkorrekt humor miatt.
 

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 759
17 779
113
Oroszországba, Belorussziába még próbálhat. Mondjuk nem valószínű, hogy díjazzák, hogy 2006-ban kalapáccsal esett neki a szovjet emlékműnek. :)
Van olyan képzés, amiben elmagyarázzák nekem, hogyan vagyok "tudatalatti síkon elnyomó és kirekesztő".

Amikor kötelezni akartak, akkor megkérdeztem, hogy ha tudat alatti és nek tudok róla, akkor ők sem tudnak róla, hogy nekik van. Ha van, akkor mi a garancia arra, hogy ez a "tudatalatti síkon elnyomó és kirekesztő" minta nem jön át az oktatáson - mivel akkor ez az oktató számára sem tudatos és számára nem észrevehető!?

Őőő..

Ja, én is így gondolom.

2 perc múlva csörög a telefon, hogy
  • ezt hogy gondolom és megsértettem az XY-t
  • Mivel, logikával!?
  • megvádoltam azzal, hogy kirekesztő és elnyomó.
  • Én!? Ő hívott fel azzal, hogy ez nekem kell, vagyis vagy ő gondol engem ismertlenül annak, vagyis előítéletes, vagy valaki mondta, akkor meg sértve érzem az adatvédelmi jogaimat és a szabad véleményhez való jogaimat, következésképen duplán sérültek a jogaim.
  • legyek elnéző, mert XY külföldi, így elvárható, hogy több megértést tanúsítsak és járjak jó példával elő...
  • elnézést, de ötödjére ejti ki a nevemet rosszul, vagyis egyérteműnek kellene lennie, hogy én is külföldi vagyok, vagyis ekkor velem szemben is elnézőnek kellene lenni, nem?
  • EZ NEM ERRŐL SZÓL, HANEM ARRÓL, HOGYAN VEGYÜK ÉSZRE MAGUNKBAN AZ ELNYOMÓ ÉS KIREKESZTŐ GONDOLATOLAT ÉS VISELKEDÉST!!
  • És hogy sikerült?
  • Tessék?
  • Hogy sikerült? Kettőnk közül Ön az, aki rám akar valamit kényszeríteni - akaratom ellenére. Ugyanazon a hangszínen beszélek a beszélgetés kezdete óta, ellenben Ön már lassan üvölt velem. Számomra ez minden, csak nem "elfogadó" hangnem és "diszkriminálva" érzem magam a nem besimuló véleményem miatt. A magam részéről ezt a beszélgetést lezártnak tekintem, a további megkeresésekre nem fogok reagálni. Kellemes karácsonyi ünnepeket!
  • PONTOSAN ERRŐL VAN SZÓ! NEM MINDENKI ÜNNEPLI A KARÁCSONYT, DE MAGA MÉGIS ÍGY KÖSZÖNT EL!!!
  • Szerintem nagyon örülni fog, ha 20-30 év múlva még lesz valahol itt karácsonyfa...

Ez az EU, ideológiákkal agyonmosott droidjai.
 

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 759
17 779
113
Már elnézést, de tudtommal magyar vagy, és ha megkérdezed bármelyik nyugat európait kik a magyarok azonnal rávágja, hogy mongolok/ázsiaiak. Vagyis nem lehetsz rasszista, mert nem vagy fehér.
Meg szoktam mondani, hogy az anyanyelvem gendersemleges és ne haragudjanak, de az ő vagy az amcsik szekunderszégyével és mardosó bűntudatával nem tudok mit kezdeni és nem is akarok.

A felmenők közüp voltak, akiket a németek vittek, voltak, akiket a szovjetek, de olyan is volt, akinek az amcsi hadifogság is összejött. Egyik népre sem haragszom a múltbeli dolgaik miatt. Ha valakire/valamire haragszom, akkor a jelenbeli dolgaik miatt - mivel a jelenre és a jövőre van ráhatásunk, a múltra nincs.

Gondoltam én, aztán Németországban megtanultam, hogy a múlt változik, a jelen hazugság, a jövőt meg eladták...
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
Hát a moszad is így intézi... ők mondjuk jobbak az exfiltrálásban, illetve a helyi rendvédelem félrenéz kicsit...
Hát ahhoz extrém nyomás és azonos érdekek kellenek, hogy félrenézzenek ilyen tisztogató akcióknál. A jellemző inkább az ami itt is történt. Ha elszúrja az akciót a takarító, és elkapják, akkor ott rohad a börtönben, hacsak nem derül ki, hogy valami miatt kell a küldőnek, akkor esetleg elcsencselik csendes ügyletben.