[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
hirado.hu
"A francia nemzeti ünnepen Nizzában lecsapó terrorista hónapokon át tervezte a terrortámadást, és legalább öt tettestársa volt - közölte csütörtökön Francois Molins párizsi ügyész.

...
Francois Molins azt is elmondta: a támadó telefonján talált adatok arra utalnak, hogy már tavaly tervezni kezdte a támadást. Előkerült egy fénykép a nizzai tengerparti sétányról és egy olyan cikkről készített felvétel is, amely a terrorista merényletek elkövetői által használt, captagon nevű kábítószerről szólt.
..."

Nem hirtelen radikalizalodott es nem maganyos orult volt. :/
 

szittya88

Member
2010. október 23.
916
5
18
Amerika hatalmas emberhiánnyal kuzd a hadsereg teren. Engem is ki pcztek hogy elvisznek ranger kiképzésre aztán szerzodésem lejártával mehetek usankaba katonáskodni... legénységi állományként elsonek itthonról állitolag... mert kell a jolképzett ember...
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Amerika hatalmas emberhiánnyal kuzd a hadsereg teren. Engem is ki pcztek hogy elvisznek ranger kiképzésre aztán szerzodésem lejártával mehetek usankaba katonáskodni... legénységi állományként elsonek itthonról állitolag... mert kell a jolképzett ember...

Ha jól értem ehhez a saját feletteseid asszisztáltak volna.
 

szittya88

Member
2010. október 23.
916
5
18
Jo katona voltam. Tudom hogy mindenki ezt tartja magárol. De én tényleg... (kivétel az alaki az nagyon nem ment) egy ajándékot/jutalmat nem tudtam szabájosan átvenni de a diszlépés se ment még a tábornok úr is megjegyezte. De a folyam part védelmét nagyon vágta az ziher. Azt én tölle tanultam amikor ellenerő vóltam egy főtörzsel. "Átkelést nehezítő ismeretlen létszámú beszivárgó ellenséges erő"
 

szittya88

Member
2010. október 23.
916
5
18
Szerettem csinálni nagyon még ha néha
Morgolodtam is a pénzhiány miatt.
Minden fiatalnak csak ajánlani tudom. Ákit érdekel a haditechnika probálja ki magát nem fogja megbánni

És a valodi zsoldja a kiképzése egy életen át megmarad
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
http://szegedma.hu/hir/szeged/2016/07/tobb-halalos-aldozata-van-egy-muncheni-lovoldozesnek.html

Merkel mama büszke lehet.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 990
87 634
113
http://www.bbc.com/news/world-europe-36870874

Fogadjunk, hogy nem magányos fehér sokgyermekes az elkövető!

Megj. ha a tippem jó, Merkel még augusztusig bukik ...
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 446
23 612
113
Állítólag több halott van.

http://hu.euronews.com/2016/07/22/lovoldozes-egy-muncheni-bevasarlokozpontnal-halalos-aldozat-is-van
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Gyááá babák! Szét állákákbározzák a németeket is:DD

"Megj. ha a tippem jó, Merkel még augusztusig bukik ..."


Azt sose! szivárvány színű zászlós bagázs meg a nőiegyenjógúság meg a feketék fehéren úgy is őt válassza meg .Sőt Merkel az német emberek etalonja ő is olyan hülye mint a német nép!
 

tomippo

Well-Known Member
2016. május 16.
3 325
10 371
113
Állítólagos videó a lövöldözés kezdetéről. https://twitter.com/WarfareWW/status/756545143101132801
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Pont pár órával ezelőtt kezdtem nézegetni a sörfesztivál idejére a szállást és repülőjegyet azt latolgatva, hogy hanyadik napon a legvalószínűbb a terrortámadás, hogy még előtte menjek, mert utána úgyis bezárják, erre a zozók lehet elintézték, hogy ki se nyisson majd!

Még meg akartam nézni egy német sörfesztivált, mielőtt a terror és saria végleg kitörli a történelemből...

Mindegy, majd októberben megyek helyette Prágába, ott kevésbé európaiak a népek, akárcsak nálunk, de legalább sört is tudnak főzni!
 

kaktusz

Well-Known Member
2010. december 7.
2 399
8 657
113
Mindegy, majd októberben megyek helyette Prágába, ott kevésbé európaiak a népek, akárcsak nálunk, de legalább sört is tudnak főzni!
"Nem úgy mint nálunk" Amúgy erről nekem meg Hofi jutott eszembe :D
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
Pont pár órával ezelőtt kezdtem nézegetni a sörfesztivál idejére a szállást és repülőjegyet azt latolgatva, hogy hanyadik napon a legvalószínűbb a terrortámadás, hogy még előtte menjek, mert utána úgyis bezárják, erre a zozók lehet elintézték, hogy ki se nyisson majd!

Még meg akartam nézni egy német sörfesztivált, mielőtt a terror és saria végleg kitörli a történelemből...

Mindegy, majd októberben megyek helyette Prágába, ott kevésbé európaiak a népek, akárcsak nálunk, de legalább sört is tudnak főzni!

Bloggen látod látod, most már nem is olyan baj a határ zár. Csak a elvtársaid hülyeségért még mennyi jó indulatú európai embernek kell még meghalnia?
De ha védenceitek győznek lesz itt aztán olyan szólás és vallás szabadság, hogy mindenki fejet elem előtte.