[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Az is meglepett, hogy nem írtad oda az oroszokat, pedig egyszerű világképed alapján minden rossz eseményről csak és kizárólag ők tehetnek.

Nem zártam ki ezt a dolgot. Kinek érdeke a káosz Európában? Ki irányítja a háttérből az európai szélsőjobbot, nácikat? Lenne egy erős gyanúm.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 950
123 538
113
Egyelőre még ne neonácizzon se iszlám államozzon senki, az egyik elkövető öngyilkos lett szóval hamarosan lesz adat miféle.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Siman lehetnek neonacik is, akiknel elszakadt a cerna. Mondjuk az o logikajukat (ha van olyan) nem teljesen ertem, hacsak nem egy muszlim bevasarlokozpont volt...
 

tomippo

Well-Known Member
2016. május 16.
3 325
10 371
113
Panoz akkor miért bélyegzik a Jobbikot radikálisnak és beszél az orosz média minden cikkben ukrán/lengyel nácikról? 444-en jobb helyed van szerintem.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
origo:
"Az RTL országos kereskedelmi televíziónak egy szemtanú arról számolt be, hogy az egyik lövöldöző a külföldieket szidalmazta, és a neonáci szubkultúrában szokásos viselet elemei között számon tartott bakancsot viselt."
A mai nemeto-ban siman lehet ennyire frusztalt egy (vagyis harom) agyatlan neonaci is. Sot, varhato a dolog.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 950
123 538
113
Siman lehetnek neonacik is, akiknel elszakadt a cerna. Mondjuk az o logikajukat (ha van olyan) nem teljesen ertem, hacsak nem egy muszlim bevasarlokozpont volt...

Remélem, hogy nem nackók voltak mert akkor a németek esze nem fog megjönni mostanában, pedig már ideje lenne.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 732
113
panoz

Most nem bántásból, de tételezzük fel, hogy igazad van és neonácik.
Arról tudsz, hogy a német náci mozgalmak tagságának egy igen komoly része a német titkosszolgálat tagja? Tudod milyen szinten be vannak épülve?
Ha neonácik az elkövetők akkor 99%, hogy állami önmerénylet.

De maradjunk annyiban, hogy feltehetőleg iszlamisták az elkövetők.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
<blockquote rel="2ndt">Siman lehetnek neonacik is, akiknel elszakadt a cerna. Mondjuk az o logikajukat (ha van olyan) nem teljesen ertem, hacsak nem egy muszlim bevasarlokozpont volt...

Remélem, hogy nem nackók voltak mert akkor a németek esze nem fog megjönni mostanában, pedig már ideje lenne.</blockquote>

En is remelem, de a video alapjan eselyes a dolog. Ha neonacik voltak, akkor a csapbol is ez fog folyni, mikozben szegeny radikalis Ahmed tripla annyi aldozattal a szornyu rasszizmus es a korulmenyek aldozata lesz.

A helyzet az, hogy ha a nemeteknek nem jon meg az eszuk, Europa eselytelen; a kortars nemetekrol meg nincs tul hizelgo velemenyem.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
panoz

Most nem bántásból, de tételezzük fel, hogy igazad van és neonácik.
Arról tudsz, hogy a német náci mozgalmak tagságának egy igen komoly része a német titkosszolgálat tagja? Tudod milyen szinten be vannak épülve?
Ha neonácik az elkövetők akkor 99%, hogy állami önmerénylet.

Breivikből 2 perc alatt zs-t csináltak a Novák Elődék. Itt is ez lesz.
 

cataflam28

Member
2016. február 14.
42
1
8
Hát, ha fogadni kéne én nem tennék a neonácikra, már csak azért se, mert most épp azt írják, hogy Allah Akhbarozot az egyik mielőtt lőtt..Bár ez sem biztos..
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 950
123 538
113
Amúgy honnan szedték össze ezt a neonácis dolgot? A BBC-n nem írnak róla semmit.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
origo:
"Egy felvétel szerint az egyik elkövető a bevásárlóközpont tetején járkál, miközben azt ordítozza, hogy "német vagyok, itt nőttem fel". Azt is mondta, hogy addig vár, amíg nem tárgyalnak vele, utána újra lövöldözni kezd."
 

tomippo

Well-Known Member
2016. május 16.
3 325
10 371
113
"Szokásos neonáci öltözetet viselt, fekete ruha és bakancs."
Cn_esAFUAAQNf0o.jpg
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 950
123 538
113
Amúgy én második-harmadik generációs iszlamistát tippelnék. Ő kiabálhatna, hogy német és itt nőtt fel, és ezzel meg is van a radikalizáció egyik oka.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 446
23 612
113
Fiatal afgán migráns lovoldozott Munchenben az IÁ szimpatizánsa.

Na nem már! Náci migráns? Hiszen bakancs volt rajta, ami ugye mint köztudott a neonáci szubkultúra szerves része!
Te jó ég az egész német hadsereg is náci, bakancs van rajtuk!!!
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 732
113
panoz

<i>"Breivikből 2 perc alatt zs-t csináltak a Novák Elődék. Itt is ez lesz."</i>

Engem nem érdekel, hogy melyik magyar párt mit talál rá ki.
A német neonáci mozgalmak és a német titkosszolgálat összefonódásának igen komoly szakirodalma van, igaz német nyelven. Kb. olyan az összefonódás, mint nálunk a titkosszolgálatnak a maffiával.