[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 587
17 764
113
'Stét.
Egy próbát azért szerintem megérne.
Sok választási lehetőség úgy sincs, jönni fognak ha tetszik, ha nem.
2015 óta nagyjából 3 millió próba volt. Ennek számold a 80%-át. Amikor jön egy olyan kormány,mondjuk az olaszoknál,amelyik szétlövi a migránsokkal teli hajót,ha nem akar visszafordulni,na akkor nem fognak jönni.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
2015 óta nagyjából 3 millió próba volt. Ennek számold a 80%-át. Amikor jön egy olyan kormány,mondjuk az olaszoknál,amelyik szétlövi a migránsokkal teli hajót,ha nem akar visszafordulni,na akkor nem fognak jönni.
1. ilyen kormány sosem lesz, aki bevállalná 2. de olyan tengerész sem, aki végrehajtaná
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 481
10 782
113
Most már a rendőrök családjait is támadják. Az előállítottak több mint 1/3 a fiatalkorú.
Strasbourgban fényes nappal dúlják a bevásárlóközpontokat. A rendőr szakszervezet közölte hogy a rendõrség háborúban áll és felkérte a kormányt hogy ehez méltóan intézkedjen, különben a rendőrség "ellenál".
Na ez lenne a sluszpoén.
Meg is érdemelné Macron és a brancs
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Most már a rendőrök családjait is támadják. Az előállítottak több mint 1/3 a fiatalkorú.
Strasbourgban fényes nappal dúlják a bevásárlóközpontokat. A rendőr szakszervezet közölte hogy a rendõrség háborúban áll és felkérte a kormányt hogy ehez méltóan intézkedjen, különben a rendőrség "ellenál".
Na ez lenne a sluszpoén.
Meg is érdemelné Macron és a brancs
Ezzel szépen cserbenhagynák az egész országot.
Legyen vége és utána b@sszanak az asztalra.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Kapjon a fejéhez az a barom Macron, fordítva ül a lovon aki a rendőrségben látja itt a bibát!


Je Suis francia rendőr!!!
Mondjuk kicsit határozottabb fellépést vártam tőle ma.

A rendőrség évek óta cserben vagy hagyva Macronnal. Hihetetlen dolgok történnek, a saját házukban a gyerekeik előtt lincselik őket a jóemberek
Akkor mi?
Vonuljon ki a légió Aubagne-ból?
 
  • Tetszik
Reactions: Bubu bocs

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Egyébként ezek teljesen megzavarodtak:

In pictures: Protest in Paris​

As France prepares for a possible fourth night of disruption and violence, here some pictures of a demonstration in Paris a little earlier.
The images - which seem to show peaceful scenes - capture people marching through the capital and holding placards about the police killing of a teenager on Tuesday.
797f7c39-7fa2-4c7d-ac83-e555ced2d936.jpg
c92a46b4-9e1f-4e9b-ac6a-18d827d7fa56.jpg
 
  • Szomorú
Reactions: zsolti

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 481
10 782
113
Basszátok már őket agyon!!!
Tudod én vagyok a legjobb példa arra miért nem szabadna a hadsereget bevetni. Hihetetlen, évek óta elfojtott feszültség van bennem. Az első szabad hétvégémen Franciaország ban 4.5 hónap kiképzés után megkéseltek az arabok.
Ez már 14 éve volt. Azóta ha bármiféle probléma szemtanúja voltam, az arabok voltak a felelősök. Rasszista megnyilvánulások, közúti balhék, a gyerekeimet arab kölykök verik csoportosan a játszótéren, Kb 3 évet töltöttem Afrikában , 6 különbözö országban ahol egyfolytában azt hallgattam hogy geci fehér bazdmeg a kurva anyád elmegyünk Franciába megbasszuk a feleséged és kinyírjuk a kölykeidet mert Allah a legnagyobb . Most 40 éves vagyok, 2 gyerek apja , már van vesztenivalóm, a probléma az hogyha elém kerülnének mert ki lennénk vezényelve, én addig ütném őket amíg mozognak, nõ , gyerek, férfi, teljesen mindegy. Inkább nem mennék...
A hétköznapjaimban készel járok ki.... Ők azt gondolják hogy itt mindenki birka de kurvára nem, az ország tele van olyanokkal mint én, jobb ha nem kerül sor egy ilyen összetűzésre, inkæbb a rendõrökre hagynám a családom érdekében.
Nem mindenki fasz ám Franciában. Addig jó amíg a nacionalista érzelműek nem kerülnek szembe ezekkel mert akkor vérengzés lesz és a Franciák lesznek felelőségre vonva nem ezek a szardarabok
A rendvédelmi szervek ugyanígy vannak ezzel. Talán jobb így hogy a kormány töketlenségből fékezi őket .
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 185
29 166
113
Ja ige, nyilván mindig a másik alkalmazkodjon.
Kettőn áll a vásár.
Te mondjuk azt hiszed, hogy ez az egész megállítható.
Szerintem viszont elkerülhetetlen a jelenkori népvándorlás.

Rómának se jött be még a limes-szel sem, Vitya kerítése szted elég lesz? Kétlem.
Persze. Integrálódjanak, tartsák nyilván tiszteletben a fogadó ország szokásait, törvényeit.
Nem is kérdés.
Ellenben az ő szokásaikat is illik respektálni.
Az alkalmazkodjon, aki érkezik. Nekem kurvára nem biztosítottak ingyenes német nyelvtanfolyást, hanem elvárták, h beszéljem a nyelvet. És szerintem ez így rendben is van. Mert nem ők könyörögtek, h tanuljak ott.
És amikor muszlim földön jártam, akkor respektáltam az ottani szokásokat. És amely szokások kvára nem férnek bele a világképembe, oda meg nem megyek. Nem olyan bonyolult ez.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 186
113
Tudod én vagyok a legjobb példa arra miért nem szabadna a hadsereget bevetni. Hihetetlen, évek óta elfojtott feszültség van bennem. Az első szabad hétvégémen Franciaország ban 4.5 hónap kiképzés után megkéseltek az arabok.
Ez már 14 éve volt. Azóta ha bármiféle probléma szemtanúja voltam, az arabok voltak a felelősök. Rasszista megnyilvánulások, közúti balhék, a gyerekeimet arab kölykök verik csoportosan a játszótéren, Kb 3 évet töltöttem Afrikában , 6 különbözö országban ahol egyfolytában azt hallgattam hogy geci fehér bazdmeg a kurva anyád elmegyünk Franciába megbasszuk a feleséged és kinyírjuk a kölykeidet mert Allah a legnagyobb . Most 40 éves vagyok, 2 gyerek apja , már van vesztenivalóm, a probléma az hogyha elém kerülnének mert ki lennénk vezényelve, én addig ütném őket amíg mozognak, nõ , gyerek, férfi, teljesen mindegy. Inkább nem mennék...
A hétköznapjaimban készel járok ki.... Ők azt gondolják hogy itt mindenki birka de kurvára nem, az ország tele van olyanokkal mint én, jobb ha nem kerül sor egy ilyen összetűzésre, inkæbb a rendõrökre hagynám a családom érdekében.
Nem mindenki fasz ám Franciában. Addig jó amíg a nacionalista érzelműek nem kerülnek szembe ezekkel mert akkor vérengzés lesz és a Franciák lesznek felelőségre vonva nem ezek a szardarabok
A rendvédelmi szervek ugyanígy vannak ezzel. Talán jobb így hogy a kormány töketlenségből fékezi őket .
Nem jobb, mert soha nem lesz megoldva, s az idő nem nekünk, nektek kedvez! Te is pont úgy tudod ahogy én is, hogy mikor 80 leszel, a gyereked generációját ők gond nélkül, gátlásoktól mentesen fel fogják koncolni, mert addigra már neked nem lesz erőd, a gyerekeinre meg 1vs5 be mennek!

Értem amit írsz, egyénként támogatlak, magyarként tekintek rád aki kint él, ezért pláne azt mondom IGAZAD van, első a családod, de európai fehér emberként meg amit írtam, vagy mostanában nagy nehezen de még megbasszuk őket az anyjuk hátán, vagy a gyerekeINKNEK vége!