[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
Oroszországból jelenleg szerintem ennél több idő odavinni. No persze ha az ukránok eladták a fegyvereket az orosz titkosszolgálat pedig megvette és nyugaton tárolta ami nem egy lehetetlen feltevés akkor lehet igen :)
Pontosan erre gondoltam. Nem hiszem hogy nincs egy pár depot safe houseban itt ott, szerte nyugat EU-ban direkt saját nyugati fegyverekkel megrakva. Nem kell sok, pár karabély, néhány tár lőszer itt, meg ott. Kis M4, G36, lényeg hogy innen jöjjön, ukránoknak, fincsi üzenet lenne, ha kitudódik a lakosság onnan extrán befeszül majd minden szállítsunk az ukiknak fegyvert projectre!

Mondom a helyükben ezerrel rajta lennék egy ilyen fedett műveleten! Szerintem erre rájöttek már nélkülem is ;) !
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Pontosan erre gondoltam. Nem hiszem hogy nincs egy pár depot safe houseban itt ott, szerte nyugat EU-ban direkt saját nyugati fegyverekkel megrakva. Nem kell sok, pár karabély, néhány tár lőszer itt, meg ott. Kis M4, G36, lényeg hogy innen jöjjön, ukránoknak, fincsi üzenet lenne, ha kitudódik a lakosság onnan extrán befeszül majd minden szállítsunk az ukiknak fegyvert projectre!

Mondom a helyükben ezerrel rajta lennék egy ilyen fedett műveleten! Szerintem erre rájöttek már nélkülem is ;) !
Bízom benne, hogy a franciák kevésbé veszik be az agitpropot, mint a magyarok :D
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
Bízom benne, hogy a franciák kevésbé veszik be az agitpropot, mint a magyarok :D
Komolyan hülye vagy ha azt hiszed hogy nem ezen vannak rajta a külföldre dolgozó orosz szolgálatok, amit most épp írtam. Ez a dolguk, hivatalból. Franciaország nekik most első osztályú műveleti terület. Nem személyes, csak üzleti :D. Pont.

A következő Salisbury után meg mi lesz, küldtök majd StormShadowt az ukránoknak :D ?! Érted, az a tré hogy az eszkalációs lépcsőn ti már elég magasan jártok, lassan nem marad ütőkártyátok, az oroszok meg bírják. Aztán van egy kis lázadás Párizsban, ne adja az ég a jővőben Londonban, ők csak azt küldenek amit ti az első lépcsőben 16 hónapja, azt lecummantjátok magatok! Mert ez a sok machetás néger a Hide Parkban átvált M4-re, az akár még kellemetlen is lehet a birodalomnak is a jővőben...
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 185
29 183
113
4 nap sterintem nem gyors. Szerintem kb. minden orosz zavarkeltés/fedett műveletért felelős ember erre van most ráállítva, ha igazán gecik küldenek majd nekik Pfaust3 at, ne adj isten Stingert/Mistralt is. Kikúrt gyorsan le kéne nyugodjanak a kedélyek Fro.ba, mert ez most minden ilyen műveletre termékeny talaj. Aztán érted, mit csinál Fro?! Bosszúból küld Atacms-ot a NATO, vagy adnak ők még Ceasart?! Már gyakorlatilag mi minden lapot eljátszottunk lassan, az oroszok meg csak terítenének egy kis Stingrert a kannibáloknak, azt szem nem marad szárazon ...

Ezért mondtam azt, hogy kétélű dolog ez ...
Ha nem csinálják meg ezt, akkor úriemberek az oroszok a javából!
Szt Javelint. Igen, ha az oroszok tényleg gecik lennének, ezt csinálnák. Meg a mexikói kartelleket is kistafíroznák.
 

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
5 005
12 842
113
Komolyan hülye vagy ha azt hiszed hogy nem ezen vannak rajta a külföldre dolgozó orosz szolgálatok, amit most épp írtam. Ez a dolguk, hivatalból. Franciaország nekik most első osztályú műveleti terület. Nem személyes, csak üzleti :D. Pont.

A következő Salisbury után meg mi lesz, küldtök majd StormShadowt az ukránoknak :D ?! Érted, az a tré hogy az eszkalációs lépcsőn ti már elég magasan jártok, lassan nem marad ütőkártyátok, az oroszok meg bírják. Aztán van egy kis lázadás Párizsban, ne adja az ég a jővőben Londonban, ők csak azt küldenek amit ti az első lépcsőben 16 hónapja, azt lecummantjátok magatok! Mert ez a sok machetás néger a Hide Parkban átvált M4-re, az akár még kellemetlen is lehet a birodalomnak is a jővőben...
Mar most fosnak hogy a tenger alatti gazvezetek felrobbanhat...
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Komolyan hülye vagy ha azt hiszed hogy nem ezen vannak rajta a külföldre dolgozó orosz szolgálatok, amit most épp írtam. Ez a dolguk, hivatalból. Franciaország nekik most első osztályú műveleti terület. Nem személyes, csak üzleti :D. Pont.
Előbb mondtam, mint Te hogy elképzelhető, hogy vmilyen részt, valamelyik fázisban vállaltak.
A következő Salisbury után meg mi lesz, küldtök majd StormShadowt az ukránoknak :D ?! Érted, az a tré hogy az eszkalációs lépcsőn ti már elég magasan jártok, lassan nem marad ütőkártyátok, az oroszok meg bírják. Aztán van egy kis lázadás Párizsban, ne adja az ég a jővőben Londonban, ők csak azt küldenek amit ti az első lépcsőben 16 hónapja, azt lecummantjátok magatok! Mert ez a sok machetás néger a Hide Parkban átvált M4-re, az akár még kellemetlen is lehet a birodalomnak is a jővőben...
Erre meg azt mondtam már minap, hogy kéz biliből ki.
Ja és nem, nem SS-t

PS: az SS-t nem úgy értettem :D
 

Fundin

Well-Known Member
2019. június 22.
712
2 692
93
Komolyan hülye vagy ha azt hiszed hogy nem ezen vannak rajta a külföldre dolgozó orosz szolgálatok, amit most épp írtam. Ez a dolguk, hivatalból. Franciaország nekik most első osztályú műveleti terület. Nem személyes, csak üzleti :D. Pont.

A következő Salisbury után meg mi lesz, küldtök majd StormShadowt az ukránoknak :D ?! Érted, az a tré hogy az eszkalációs lépcsőn ti már elég magasan jártok, lassan nem marad ütőkártyátok, az oroszok meg bírják. Aztán van egy kis lázadás Párizsban, ne adja az ég a jővőben Londonban, ők csak azt küldenek amit ti az első lépcsőben 16 hónapja, azt lecummantjátok magatok! Mert ez a sok machetás néger a Hide Parkban átvált M4-re, az akár még kellemetlen is lehet a birodalomnak is a jővőben...
Nem néger inkább pakisztáni lesz a Londonban. A nem muzulmán négerekkel nincs baj odakinn.
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 185
29 183
113
Itt a választók többsége levonta a következtetést és màs pártot emelt a hatalomba.
Mindenki egye meg, amit főzött. Mindegy , mièrt választották ezt a Macront pl Le Pen helyett.
Lehet, hogy ő sem tudott volna változtatni már a helyzeten, de legalàbb esélyt kell neki adni nem pedig azokra szavazni, akik bizonyitották, hogy nem akarnak a helyzeten javitani.
Ezèrt nem èrtem a németeket. Azok már teljesen agymosottak.
A németeknél tök mindegy, kire szavazol, SED lesz a végeredmény.
 
  • Tetszik
  • Szomorú
Reactions: aquarell and zsolti

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
Volt ma is a hirekben hogy kiraboltak egy fegyverboltot.
Szerinted Marseillben meg mindenhol a drogkartellek mivel vannak felfegyverezve, fogpiszkaloval?

Nem kell oda "import" szerintem mar nagyon reg...
Persze hogy van, volt eddig is, de ahogy mondtam, kimondottan orosz érdek lenne most egy pár lelőtt francia rendőr/ártatlan ahol kiderül hogy a francia nép dobta össze a zsetont a gyilkos fegyverre, ami ukrajnából km erült ide vissza, rájuk lövöldözni! Ez az oroszoknak egy jackpot. Táptalaj most adott, ha én látom, aki ezért kapja ott a rubelt, szerintem szintén látja, na...
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Persze hogy van, volt eddig is, de ahogy mondtam, kimondottan orosz érdek lenne most egy pár lelőtt francia rendőr/ártatlan ahol kiderül hogy a francia nép dobta össze a zsetont a gyilkos fegyverre, ami ukrajnából km erült ide vissza, rájuk lövöldözni! Ez az oroszoknak egy jackpot. Táptalaj most adott, ha én látom, aki ezért kapja ott a rubelt, szerintem szintén látja, na...
Lehet, de abban azért megegyezhetünk, hogy ezt egyikünk sem szeretné, ugye?
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
Lehet, de abban azért megegyezhetünk, hogy ezt egyikünk sem szeretné, ugye?
Persze hogy nem. Ezzel vagyok jobb arc, hogy én veled ellentétben nem szeretem azt sem, hogy a Francia állam tömi az ukránokat. Már csak azért sem, mert most van rá esély hogy ők, de úgy kb. az egész EU ahol van hozzá partner csintalan fiatal, kap majd vissza szeretet, tudod, stílszerűen, From Russia with Love!!!
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Persze hogy nem. Ezzel vagyok jobb arc, hogy én veled ellentétben nem szeretem azt sem, hogy a Francia állam tömi az ukránokat. Már csak azért sem, mert most van rá esély hogy ők, de úgy kb. az egész EU ahol van hozzá partner csintalan fiatal, kap majd vissza szeretet, tudod, stílszerűen, From Russia with Love!!!
Ebbe nem mennék bele, mert Busho kib@sz :d

Viszont mik azok az izék a vállain?
Fz-CLvOWYAI-un1