[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
4 996
12 803
113
Ezeknek a nagy része szerintem akkor sem közelmúltbeli migráns.
Ezzel nem epp azt bizonyitod hogy ezek meg tobb generacio utan se kompatibilies az europai eletmoddal? Nagypapa/nagymama meg eljatszotta a halas migrans szerepet, anyuci/apuci mar kevesbe az unokak meg mar komplett leszarjak meg a latszatot is.
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 478
10 756
113
Ezeknek a nagy része szerintem akkor sem közelmúltbeli migráns.
Sokat nem érsz vele, illetve a problémát nem oldod meg a migráció lezárásával.
Legalábbis ezt a problémát.
Egyébként meg talán iskolába kéne járniuk, rendőrnek, jogásznak stb menniük és
belülről alakítani a rendszert jobbra. Mert a jelenlegi rendszer ennek a rétegnek elengedte a kezét
már jó ideje.
Ember, már nincsenek iskolák mert felgyújtották őket! Bűnözőből itt sem lehet rendőr vagy jogász!
Ez a réteg saját maga adta a fel, hozzászoktak hogy mindent megtehetnek és a segílyke akkor is jön ha semmit nem csinálnak!
Nekik eszükbe sem jutna rendőrnek vagy jogásznak állni mert utál ak mindent ami Francia és fehérember!

Nagyon szar helyzet. Személy szerint én a kiutat egy kemény törvényállamban látom.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Ezzel nem epp azt bizonyitod hogy ezek meg tobb generacio utan se kompatibilies az europai eletmoddal. Nagypapa/nagymama meg eljatszotta a halas migrans szerepet, anyuci/apuci mar kevesbe az unokak meg mar komplett leszarjak meg a latszatot is.
Nem mondtam, hogy angyalok, azt mondtam hogy a rendszer is szarban hagyta őket.
Kezdve az oktatástól a diszkrimináción át a rendőrség hozzáállásáig, stb.
Elég egyoldalú hozzáállás ha csak az egyik oldal felelősségét látod.

És NEM, nem jusztifikálja a zavargásokat. NEM ezt mondtam.
Csak próbálnám -ha már itt vagyunk, közösen- megérteni a dolgokat.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Ember, már nincsenek iskolák mert felgyújtották őket! Bűnözőből itt sem lehet rendőr vagy jogász!
Ez a réteg saját maga adta a fel, hozzászoktak hogy mindent megtehetnek és a segílyke akkor is jön ha semmit nem csinálnak!
Nekik eszükbe sem jutna rendőrnek vagy jogásznak állni mert utál ak mindent ami Francia és fehérember!

Nagyon szar helyzet. Személy szerint én a kiutat egy kemény törvényállamban látom.
Szerintem két kicsit külön dologról beszélünk.
Tágabb kontextusban beszéltem a dolgokról, nem az elmúlt pár napról.
Ez egyértelműen nem menő, amit csinálnak. Mondom ismét.
 

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
4 996
12 803
113
Nem mondtam, hogy angyalok, azt mondtam hogy a rendszer is szarban hagyta őket.
Kezdve az oktatástól a diszkrimináción át a rendőrség hozzáállásáig, stb.
Elég egyoldalú hozzáállás ha csak az egyik oldal felelősségét látod.

És NEM, nem jusztifikálja a zavargásokat. NEM ezt mondtam.
Csak próbálnám -ha már itt vagyunk, közösen- megérteni a dolgokat.
Ezeket a szegenyeket elnyomjak:

  • Franciaknal
  • Svedeknel
  • Hollandoknal
  • Belgaknal
  • Svajcban
  • Ausztriaban

Lenyegeben mindenhol ahol vannak? :D Tolod a f@szsagot.

 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 812
47 072
113
Miért? Szerinted van olyan, aki direkt szegénységben akar élni, bűnözőként
és direkt ezt választja?
/Költői a kérdés. Máshogy állunk az emberhez, mint olyanhoz. Nem szükséges válaszolni :d /
Ezek téged jelenleg ha hozzád férnének, kipörgetnének a bőrödből pusztán mert fehér középosztálybeli vagy!

Mondtam, a nagy cicákhoz is másképp állunk mi ketten, látom én rajtad, te nem hiszed el hogy ezek a fiatalok meglincselnének mint a huzat...
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 478
10 756
113
Nem mondtam, hogy angyalok, azt mondtam hogy a rendszer is szarban hagyta őket.
Kezdve az oktatástól a diszkrimináción át a rendőrség hozzáállásáig, stb.
Elég egyoldalú hozzáállás ha csak az egyik oldal felelősségét látod.

És NEM, nem jusztifikálja a zavargásokat. NEM ezt mondtam.
Csak próbálnám -ha már itt vagyunk, közösen- megérteni a dolgokat.
Nem tudom hogy tudnám érthetõbben elmagyarázni. Ezeknek úgy kb 70% a nem akar fehér ember módjára európaiként élni. Itt minden meg lett nekik adva. Százmilliárdok mentek a külvárosok fejlesztésébe, volt itt diszkrimináció de épp a Franciák ellen, ők nem kaptak annyit mint ezek.
A Francia állam a hibás az elbaszott integrációs politikája miatt mert nem követelte meg hogy mindezért tenni is kellene valami. Mindig minden ingyen volt nekik, élték a saját kis életüket , ez a mai probléma gyökere. Erre rátesz egy lapáttal a vallásuk is ami kibaszottul nem kompatibilis a mi társadalmi berendezkedésünkkel, életmódunkkal. Ezt ki kell mondani mert ezt mutatják az események is. Allah Akbar üsd a fehért ordítva dúlnak!
50 éve balos jóléti állam kezd darabokra hullani mert így nem lehet csinálni.
A rendőrségi diszkriminációról: ha mindig ők keverik a bajt akkor legtöbbször ők vannak elővéve ebben semmi különös nincs. Ha akarnának tudnának máshogy élni mert itt minden adott hozzá!
Persze ezek után az események után biztosan lesz számukra negatív diszkrimináció . Saját magukat teszik lapátra
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
  • Tetszik
Reactions: zsolti

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 154
13 566
113
Ember, már nincsenek iskolák mert felgyújtották őket! Bűnözőből itt sem lehet rendőr vagy jogász!
Ez a réteg saját maga adta a fel, hozzászoktak hogy mindent megtehetnek és a segílyke akkor is jön ha semmit nem csinálnak!
Nekik eszükbe sem jutna rendőrnek vagy jogásznak állni mert utál ak mindent ami Francia és fehérember!

Nagyon szar helyzet. Személy szerint én a kiutat egy kemény törvényállamban látom.
Költözz haza itt nincsenek, a rohadékok meg kapják meg amit Apponyi nekik jósolt. Csak ezt tudom javasolni. ;)
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 868
56 589
113
Nem érted...

Vagy rendet basznak valahogy, vagy megy Fro közép Afrikai banán köztársaság szintre!

Nincs szivárvány megoldás, valaki itt szopni fog, zéró összegű a játék, vagy ők, vagy mi!

Nem kell egyből lőni, ahogy leírtam most még talán a brutális verések lehet hogy elegendőek lennének, de ha ezt elbuzizzák, lőni kell majd. Ha azt is elspórolják, csak idő kérdése és Fro. soha többet nem lesz jóléti biztonságos virágzó ország!
Imádom itt a fórumon a világvége jóslatokat... :)
Nem lesz semmi. Egy idő után megnyugszanak a banlieuk és az élet megy tovább. A következő balhéig...
Ez a mostani balhé még csak nem is szerepel sok nyugati újság cimlapján.
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 478
10 756
113
Hát nem ezt ugatom, hogy maga a rendszer is szar??
Szar igen, de nem azért mert nem adott lehetőséget nekik , épp ellenkezőleg , szar mert NEKIK mindent megadott és semmit sem követelt cserébe. Ez politika volt , "kenyeret és cirkuszt a népnek" modern változata , eteted és szórakoztatod az orkokat akik aztán rád szavaznak...
Érdekes módon aki akart közülük az vitte valamire, sokat ismerek aki teljesen beintegrálódott és hasznos állampolgár lett.
Ezzel most saját magukat hiteltelenítik el, hosszú távon igencsak cumizni fognak. Amennyiben lesz még Franciaország
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Szar igen, de nem azért mert nem adott lehetőséget nekik , épp ellenkezőleg , szar mert NEKIK mindent megadott és semmit sem követelt cserébe. Ez politika volt , "kenyeret és cirkuszt a népnek" modern változata , eteted és szórakoztatod az orkokat akik aztán rád szavaznak...
Érdekes módon aki akart közülük az vitte valamire, sokat ismerek aki teljesen beintegrálódott és hasznos állampolgár lett.
Ezzel most saját magukat hiteltelenítik el, hosszú távon igencsak cumizni fognak. Amennyiben lesz még Franciaország
Ok. Meggyőztél.
Megyek gyomlálni :D
 
  • Vicces
Reactions: Bubu bocs

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 155
28 919
113
Ezeknek a nagy része szerintem akkor sem közelmúltbeli migráns.
Sokat nem érsz vele, illetve a problémát nem oldod meg a migráció lezárásával.
Legalábbis ezt a problémát.
Egyébként meg talán iskolába kéne járniuk, rendőrnek, jogásznak stb menniük és
belülről alakítani a rendszert jobbra. Mert a jelenlegi rendszer ennek a rétegnek elengedte a kezét
már jó ideje.
Tök mindegy, h közelmúltbeli vagy sem. Amíg a bent lévőket nem gyúrják piros-fehér-kék, Marseillaise-t üvöltve éneklő csigaevő sznob franciává, addig nem engedhetnek be újabb tömeget. Mert akkor az újabb sem fog franciává válni, hanem eltűnik a gettóban, és majd csak robbanómellénnyel bukkan elő ismét.
Nézz körül foci EB-VB idején bármelyik európai nagyvárosban: török, kameruni stb zászlók lógnak az ablakokból. És nézd meg a csecseneket - ők sem kezes bárányok, de nem Egyiptomnak szurkoltak, hanem az orosz válogatottnak. Itt kezdődne.
Én azt is megértem, hogy egy "nincs olyan, hogy német kultúra" mentalitáshoz nem akarnak integrálódni.