[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 878
47 508
113
Na ez az irány a jó, ha fent akarod tartani a közrendet, más nem működik!


Le kell nyomni őket mint sör szagot az orbit, és még bent is megverni, kamerák nélkül, NAGYON! Nem egyet egyet, hanem az összeset aki fosztogat, hogy életre elmenjen az ilyen mókázástól a kedve! Szerintem ez még mindig humánusabb, mint közéjük lőni, mert ezt ha nem teszik meg hogy rommá verik őket, akkor a vége garantáltan az lesz, hogy majd lőni kell!
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 181
20 742
113
Na ez az irány a jó, ha fent akarod tartani a közrendet, más nem működik!


Le kell nyomni őket mint sör szagot az orbit, és még bent is megverni, kamerák nélkül, NAGYON! Nem egyet egyet, hanem az összeset aki fosztogat, hogy életre elmenjen az ilyen mókázástól a kedve! Szerintem ez még mindig humánusabb, mint közéjük lőni, mert ezt ha nem teszik meg hogy rommá verik őket, akkor a vége garantáltan az lesz, hogy majd lőni kell!
Meg mondjuk lassan úgy sem lesz hely hova bevinni őket.
Amúgy menő a strobis lámpája :D
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti and laci74

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 878
47 508
113
Meg mondjuk lassan úgy sem lesz hely hova bevinni őket.
Amúgy menő a strobis lámpája :D
Ha kell sima pincékbe kell bezárni őket, lépcsőházi vasrácsokhoz bilincselni az örsön, de a lényeg hogy az időszakosan pár óránként kijáró mocskos nagy verés ne maradjon ki, nevelő célzattal.

Pont úgy, ahogy pl. a törökök csinálnák hasonló esetben. A láncfűrészt MÉG nem venném elő azért, csak ha egy ilyen kezelés után tovább folytatná mondjuk egy hosszú hétvégés kezelés után is! Mert akkor menthetetlen, mi megpróbáltuk, de onnantól dedikáltan halkaja alapanyag az adott fehérje halmaz!!!
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 181
20 742
113
Ha kell sima pincékbe kell bezárni őket, lépcsőházi vasrácsokhoz bilincselni az örsön, de a lényeg hogy az időszakosan pár óránként kijáró mocskos nagy verés ne maradjon ki, nevelő célzattal.

Pont úgy, ahogy pl. a törökök csinálnák hasonló esetben. A láncfűrészt MÉG nem venném elő azért, csak ha egy ilyen kezelés után tovább folytatná mondjuk egy hosszú hétvégés kezelés után is! Mert akkor menthetetlen, mi megpróbáltuk, de onnantól dedikáltan halkaja alapanyag az adott fehérje halmaz!!!
Azért ne essünk át a ló túlsó oldalára.
Egyelőre 'csak' vagyonban esett jellemzően kár.

És igen tudom! Ha az enyém lenne stb. stb.
De kontrollnak kell maradni, különben előfordulhatnak jócskán tévedések,
benézések, amik egyáltalán nem a tetteseket érintenék - ld. 2006.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 878
47 508
113
Azért ne essünk át a ló túlsó oldalára.
Egyelőre 'csak' vagyonban esett jellemzően kár.

És igen tudom! Ha az enyém lenne stb. stb.
De kontrollnak kell maradni, különben előfordulhatnak jócskán tévedések,
benézések, amik egyáltalán nem a tetteseket érintenék - ld. 2006.
Kurva egyszerű, kijárási tilalom este, akit összefogdosnak hogy rabol, gyújtogató, rendőrre támad, az ahogy leírtam fentebb. Nincs itt semmi tévedés, meg lovon átesés.

Egyelőre csak vagyonban? A rendőrök csak véletlenül sérülnek meg százas nagyságrendben 4 napja, sokan súlyosan, lőtt seb is volt már több.

Nincs túlzás, ez a minimum, vagy anarchia lesz, ahol a fehér hooligán szurkolók ütik majd a csővseléket, oda vissza mindenki mindenkit! Ez meg a vég, garantált a bukott állam a végén!
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby and J.G.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 181
20 742
113
Kurva egyszerű, kijárási tilalom este, akit összefogdosnak hogy rabol, gyújtogató, rendőrre támad, az ahogy leírtam fentebb. Nincs itt semmi tévedés, meg lovon átesés.
Stimmt. Mondjuk ezért sem értem, hogy akkor egyeseknek mi kifogásolnivalójuk volt a 2006-os
rendőri intézkedésekben /- nekem nem volt./ ?
Egyelőre csak vagyonban?
Igen, abban.
A rendőrök csak véletlenül sérülnek meg százas nagyságrendben 4 napja, sokan súlyosan, lőtt seb is volt már több.
Akkor a lövöldözőt el kell kapni és semlegesíteni.
Nincs túlzás, ez a minimum, vagy anarchia lesz, ahol a fehér hooligán szurkolók ütik majd a csővseléket, oda vissza mindenki mindenkit! Ez meg a vég, garantált a bukott állam a végén!
Vasárnap reggel van, süt a nap. A rettegést hagyjuk meg estére :)
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 878
47 508
113
Stimmt. Mondjuk ezért sem értem, hogy akkor egyeseknek mi kifogásolnivalójuk volt a 2006-os
rendőri intézkedésekben /- nekem nem volt./ ?

Igen, abban.

Akkor a lövöldözőt el kell kapni és semlegesíteni.

Vasárnap reggel van, süt a nap. A rettegést hagyjuk meg estére :)
Elegem van ám abból, ha nem az a világ képem hogy minden megoldódik majd magától, Fukuyama igazat szólt, jön a világbéke, ezek csak ártatlan csintalankodó fiatalok, s elmondom hogy szerintem ez egy nagyon aggasztó folyamat, a táj idegen agro migránsok problémáját meg kell oldani, hatékonyan, akkor mindig jön egy liberális filantróp aki elmondja hogy túl aggódom, feleslegesen rettegek.

Nem barátom, ezt ami nekem van, nektek meg nincs, úgy hívják hogy élet ösztön! A hozzád hasonlók azok, akik kiszállnak a rácsos autóból a szafarin, hogy megsimogassák az oroszlánt egy szelfin, mert úgyis csak egy nagy cica, aztán hirtelen jön a sikoltozás!
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 181
20 742
113
Elegem van ám abból, ha nem az a világ képem hogy minden megoldódik majd magától, Fukuyama igazat szólt, jön a világbéke, ezek csak ártatlan csintalankodó fiatalok, s elmondom hogy szerintem ez egy nagyon aggasztó folyamat, a táj idegen agro migránsok problémáját meg kell oldani, hatékonyan, akkor mindig jön egy liberális filantróp aki elmondja hogy túl aggódom, feleslegesen rettegek.

Nem barátom, ezt ami nekem van, nektek meg nincs, úgy hívják hogy élet ösztön! A hozzád hasonlók azok, akik kiszállnak a rácsos autóból a szafarin, hogy megsimogassák az oroszlánt egy szelfin, mert úgyis csak egy nagy cica, aztán hirtelen jön a sikoltozás!
Ezeknek max a dédszüleik voltak migránsok, ha egyáltalán.
Meg kell oldani. Nyilván. De ezek nem fognak majd elmenni, hanem ott élnek.
Utána is ott fognak.
Szarrálőni mindenkit. Ok. És utána?
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 494
10 873
113
Azért ne essünk át a ló túlsó oldalára.
Egyelőre 'csak' vagyonban esett jellemzően kár.

És igen tudom! Ha az enyém lenne stb. stb.
De kontrollnak kell maradni, különben előfordulhatnak jócskán tévedések,
benézések, amik egyáltalán nem a tetteseket érintenék - ld. 2006.
Kérlek... emberekkel teli lakóházakat gyújtanak fel, éles fegyverrel lövöldöznek, gyerekes családokat lincselnek, már a balos polgármestereket is megtámadják pedig azok aztán évek óta felszopják őket, átterjedt már Belgiumba, Svájcba.... Nincs kontroll nem látod?
Mély hallgatás van a sebesültek számáról, te el tudod képzelni hogy senki sem sérült meg?
A strucc taktika nem működik. Lassan el kellene gondolkodni az IGAZI rendfenntartáson, ha kell éles lőszerrel mert máshogy nem megy. Már a civileket is támadják nem csak a zsarukat vagy a tűzoltókat.
Egy idő után az állam működése fog veszélybe kerülni, megszűnnek a szolgáltatások, az egéségügy , az igazságszolgáltatás, azaz teljes anarchia lesz.
Hogy mi lenne ez után? Nem tudom, de lassan nem lesz választási lehetőség.
Más: egyre több kósza hír terjeng egy katonatisztek általi Macron elleni puccsról. Tényleg csak kósza hírek, sem nevek sem konkrétumok. Valószínűleg konteo lesz, ha nem akkor komoly idők elé néz Fro.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 181
20 742
113
Kérlek... emberekkel teli lakóházakat gyújtanak fel, éles fegyverrel lövöldöznek, gyerekes családokat lincselnek, már a balos polgármestereket is megtámadják pedig azok aztán évek óta felszopják őket, átterjedt már Belgiumba, Svájcba.... Nincs kontroll nem látod?
Mély hallgatás van a sebesültek számáról, te el tudod képzelni hogy senki sem sérült meg?
A strucc taktika nem működik. Lassan el kellene gondolkodni az IGAZI rendfenntartáson, ha kell éles lőszerrel mert máshogy nem megy. Már a civileket is támadják nem csak a zsarukat vagy a tűzoltókat.
Egy idő után az állam működése fog veszélybe kerülni, megszűnnek a szolgáltatások, az egéségügy , az igazságszolgáltatás, azaz teljes anarchia lesz.
Hogy mi lenne ez után? Nem tudom, de lassan nem lesz választási lehetőség.
Más: egyre több kósza hír terjeng egy katonatisztek általi Macron elleni puccsról. Tényleg csak kósza hírek, sem nevek sem konkrétumok. Valószínűleg konteo lesz, ha nem akkor komoly idők elé néz Fro.
A most éjszakai lakótömböst a hsz után láttam csak. Így revideálnám is a kommentemet.

Az utána-kérdés pedig sztm legalább olyan fontos, hogy most akkor lövetni vagy nem lövetni.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 137
3 025
113
Ha kell sima pincékbe kell bezárni őket, lépcsőházi vasrácsokhoz bilincselni az örsön, de a lényeg hogy az időszakosan pár óránként kijáró mocskos nagy verés ne maradjon ki, nevelő célzattal.

Pont úgy, ahogy pl. a törökök csinálnák hasonló esetben. A láncfűrészt MÉG nem venném elő azért, csak ha egy ilyen kezelés után tovább folytatná mondjuk egy hosszú hétvégés kezelés után is! Mert akkor menthetetlen, mi megpróbáltuk, de onnantól dedikáltan halkaja alapanyag az adott fehérje halmaz!!!

"Pont úgy" ahogyan Gergényi csinálta nálunk ? "Az őrizetesnek lehetőleg csontja törjön"
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 878
47 508
113
Ezeknek max a dédszüleik voltak migránsok, ha egyáltalán.
Meg kell oldani. Nyilván. De ezek nem fognak majd elmenni, hanem ott élnek.
Utána is ott fognak.
Szarrálőni mindenkit. Ok. És utána?
Nem érted...

Vagy rendet basznak valahogy, vagy megy Fro közép Afrikai banán köztársaság szintre!

Nincs szivárvány megoldás, valaki itt szopni fog, zéró összegű a játék, vagy ők, vagy mi!

Nem kell egyből lőni, ahogy leírtam most még talán a brutális verések lehet hogy elegendőek lennének, de ha ezt elbuzizzák, lőni kell majd. Ha azt is elspórolják, csak idő kérdése és Fro. soha többet nem lesz jóléti biztonságos virágzó ország!
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 181
20 742
113
Nem érted...

Vagy rendet basznak valahogy, vagy megy Fro közép Afrikai banán köztársaság szintre!

Nincs szivárvány megoldás, valaki itt szopni fog, zéró összegű a játék, vagy ők, vagy mi!

Nem kell egyből lőni, ahogy leírtam most még talán a brutális verések lehet hogy elegendőek lennének, de ha ezt elbuzizzák, lőni kell majd. Ha azt is elspórolják, csak idő kérdése és Fro. soha többet nem lesz jóléti biztonságos virágzó ország!
Ok. Legyen.
Viszont akkor legyen észnél a rendőr és azt verje, akit kell.

edit: de a korrektség kedvéért hagyom a fentit is:
Igazad van. Szigorú kijárási és aki nem sajtós, az legit célpont.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: plushun and zsolti

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 494
10 873
113
A most éjszakai lakótömböst a hsz után láttam csak. Így revideálnám is a kommentemet.

Az utána-kérdés pedig sztm legalább olyan fontos, hogy most akkor lövetni vagy nem lövetni.
Ha komolyan nekiállnak legyakni a hordát akkor ezt kőkemény törvényeknek kell követnie, lezárni a migrációt legalább néhány évre, kibaszni a kettős állampolgárokat és a nem Franciákat, felvállalni mindezt nemzetközi szinten is, megálljt mondani az ensznek és a ngo knak, mindenkinek aki bármiféle módon bele akarna szólni ebbe a belügybe.
Megszüntetni a segílykét a bűnözök családjainak.
Ez keményebb lenne mint maga a rendcsinálás.
Szûkségállapot lehetne érvényben akár éveken át
 

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
5 067
13 081
113
Vagy rendet basznak valahogy, vagy megy Fro közép Afrikai banán köztársaság szintre!

Nem kell egyből lőni, ahogy leírtam most még talán a brutális verések lehet hogy elegendőek lennének, de ha ezt elbuzizzák, lőni kell majd.
Biztos vagy ebben?
Ok. Legyen.
Viszont akkor legyen észnél a rendőr és azt verje, akit kell.


Nalad mi az a voros vonal ami utan a rendor/katona is at mehet "brutalba"?