[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 494
10 870
113
Nem a zsidókra gondolok, ők hol évszázados ellenségeink nekünk magyarországnak? Az antant a r..ék franciák már a 14. sz-ban is támogatták a velencei hajósokat, hogy szállítsák át a török hadsereget a boszporuszon és utána évszázadokig az oszmán birodalom legnagyobb szövetségesei voltak ellenünk. Ja és trianon azért ezt elfelejteni!!! :oops: Senkit nem zavart nyugaton, hogy mi éppen tartjuk fel az iszlámot és írtanak minket sőt mág többször hátba is támadtak. Na most nem mi leszünk a frontvonalban ennek nagyon örülök.
Ja értem. Tehát te örülsz annak hogy minket európaikat ölnek a muzulmánok? Nem tudom mit mondjak erre. Majd ha megérkeznek Magyarba is akkor mást fogsz mondani . Hogy lehet örülni a terrorista merényleteknek??? Minden rendben van nálad??
Ezek utálnak mindenkit aki fehér és nem muzulmán te meg lerendezed annyival hogy a Franciák megérdemlik, ha már visszamegyünk az időben akkor gondolhatnál a török megszállásra , az elõdeink elhurcolására és legyolkolásara , amagyarország kifosztására is.
Amíg Magyarország uniós tag addig nem kellene annak örvendezni hogy az idegen vadak szétkúrnak egy vezető európai államot. Túl sok szállal van mindenki összekötve a zúnióban.
Évszázados ellenség... Mindenki mindenkinek az évszázados ellensége, fasznak kell a múltban élni, ilyen alapon magyarország hadat üzenhetne a mongoloknak pl.
Mindegy téma lezárva részemről
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 841
31 001
113
vm19sjz.png

Kikj41y.png

London elesett.

Ha nem figyelsz, akkor azt hiszed London tele van kínaiakkal, de az "Asian" jelen esetben arabot jelent. Na de csesszék meg, az sem érdekel a kalifátust hoznak ott létre, megérdemlik az évszázados szarkveeréseik miatt.
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 633
25 206
113
Ha nem figyelsz, akkor azt hiszed London tele van kínaiakkal, de az "Asian" jelen esetben arabot jelent. Na de csesszék meg, az sem érdekel a kalifátust hoznak ott létre, megérdemlik az évszázados szarkveeréseik miatt.
Én is ezen csodálkoztam, hogy hol vannak az arabok, az ázsiai még adja is magát mert indiai és paki kb ennyi lehet. A white other lehet szerintem az arab.
 

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 154
13 566
113
Ja értem. Tehát te örülsz annak hogy minket európaikat ölnek a muzulmánok? Nem tudom mit mondjak erre. Majd ha megérkeznek Magyarba is akkor mást fogsz mondani . Hogy lehet örülni a terrorista merényleteknek??? Minden rendben van nálad??
Ezek utálnak mindenkit aki fehér és nem muzulmán te meg lerendezed annyival hogy a Franciák megérdemlik, ha már visszamegyünk az időben akkor gondolhatnál a török megszállásra , az elõdeink elhurcolására és legyolkolásara , amagyarország kifosztására is.
Amíg Magyarország uniós tag addig nem kellene annak örvendezni hogy az idegen vadak szétkúrnak egy vezető európai államot. Túl sok szállal van mindenki összekötve a zúnióban.
Évszázados ellenség... Mindenki mindenkinek az évszázados ellensége, fasznak kell a múltban élni, ilyen alapon magyarország hadat üzenhetne a mongoloknak pl.
Mindegy téma lezárva részemről
Kicsit tanulmányozd a magyar történelmet, ismerjük a muzulmánokat elég régóta és ismerjük a több évszázados nyugati hozzáállást is ezzel kapcsolatban. pont annyira érdekel hogy fognak járni a nyugatiak mint őket érdekelte a mi sorsunk, de emlegethetném az ukránok sorsát is mostanában (itt a nyugati cinikus hozzáállásra gondolok) . Olyan cinikus rohadékokat védsz akik egy évezrede ezt a műfajt űzik. Amúgy tudod a muszlim se egységes és nem vérszomjas a története során mindig sőt!. mindig konszolidálódik és bizony sokszor volt a tudományok és a művészetek központja és akkor az általad védett nyugatiak voltak a barbárok és állatok, lásd a 7 keresztes háborút. A történelem körbejár és a puhányok kipusztulnak ja és az ellenségekkel addig harcolunk míg valaki talpon marad a történelemben. ennyike.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 556
68 139
113
Ja értem. Tehát te örülsz annak hogy minket európaikat ölnek a muzulmánok? Nem tudom mit mondjak erre. Majd ha megérkeznek Magyarba is akkor mást fogsz mondani . Hogy lehet örülni a terrorista merényleteknek??? Minden rendben van nálad??
Ezek utálnak mindenkit aki fehér és nem muzulmán te meg lerendezed annyival hogy a Franciák megérdemlik, ha már visszamegyünk az időben akkor gondolhatnál a török megszállásra , az elõdeink elhurcolására és legyolkolásara , amagyarország kifosztására is.
Amíg Magyarország uniós tag addig nem kellene annak örvendezni hogy az idegen vadak szétkúrnak egy vezető európai államot. Túl sok szállal van mindenki összekötve a zúnióban.
Évszázados ellenség... Mindenki mindenkinek az évszázados ellensége, fasznak kell a múltban élni, ilyen alapon magyarország hadat üzenhetne a mongoloknak pl.
Mindegy téma lezárva részemről
Azért ha Franciaország egy ember lenne, a nyomozó fejvakarva azt állapítaná meg, hogy ez egy különös kegyetlenséggel elkövetett öngyilkosság volt. :rolleyes:
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 597
94 031
113
Ja értem. Tehát te örülsz annak hogy minket európaikat ölnek a muzulmánok? Nem tudom mit mondjak erre. Majd ha megérkeznek Magyarba is akkor mást fogsz mondani . Hogy lehet örülni a terrorista merényleteknek??? Minden rendben van nálad??
Ezek utálnak mindenkit aki fehér és nem muzulmán te meg lerendezed annyival hogy a Franciák megérdemlik, ha már visszamegyünk az időben akkor gondolhatnál a török megszállásra , az elõdeink elhurcolására és legyolkolásara , amagyarország kifosztására is.
Amíg Magyarország uniós tag addig nem kellene annak örvendezni hogy az idegen vadak szétkúrnak egy vezető európai államot. Túl sok szállal van mindenki összekötve a zúnióban.
Évszázados ellenség... Mindenki mindenkinek az évszázados ellensége, fasznak kell a múltban élni, ilyen alapon magyarország hadat üzenhetne a mongoloknak pl.
Mindegy téma lezárva részemről
Hát ezt qrvajól összefoglaltad!!
A muszlimok nem válogatnak. Elég lenézni a déli határzárra, hogy tombolnak és mit állnak ki a rendőreink. Ezért rendkívül dühít hogy a magyar radikál jobb média babusgatja őket, mert a zsidófóbiájukon túl nem látnak, Pont akkora ökrök, mint a nyugati libsik, akik hogy a konzerveket legyőzzék importálták őket.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 199
23 661
113
Mókás lesz a karácsony Franciában, az olimpiára meg tényleg valami nagyon rosszat várok. Hiába lesz 14000 katona az utcákon , ha valaki merényelni akár és felkészült akkor az merényelni és ölni fog . Ez a kormány és az igazságszolgáltatás csődje, mindent megtesznek hogy a muzulmánok lég véletlenül se érezzék rosszul magukat, egyes politikai pártok egyenesen lobbiznak értük, az eredmény látható. Az arabok felboostolták magukat, egyre vadabbak és egyre több a potenciális mártír. Ez egyre jobban a szélsőség felé tolja a népet, civil milíciák szerveződnek, előbb vagy utóbb robbani fog
Ha szabad kérdezni te merre vagy Franciaországban?
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 597
94 031
113
Kicsit tanulmányozd a magyar történelmet, ismerjük a muzulmánokat elég régóta és ismerjük a több évszázados nyugati hozzáállást is ezzel kapcsolatban. pont annyira érdekel hogy fognak járni a nyugatiak mint őket érdekelte a mi sorsunk, de emlegethetném az ukránok sorsát is mostanában (itt a nyugati cinikus hozzáállásra gondolok) . Olyan cinikus rohadékokat védsz akik egy évezrede ezt a műfajt űzik. Amúgy tudod a muszlim se egységes és nem vérszomjas a története során mindig sőt!. mindig konszolidálódik és bizony sokszor volt a tudományok és a művészetek központja és akkor az általad védett nyugatiak voltak a barbárok és állatok, lásd a 7 keresztes háborút. A történelem körbejár és a puhányok kipusztulnak ja és az ellenségekkel addig harcolunk míg valaki talpon marad a történelemben. ennyike.
Sztem az a helyzet, hogy @Lator első kézből tudja mit jelent egy muszlim szomszéd, főleg mit jelent egy muszlim vagy afrikai negyed. Én meg rövid ideig élveztem a társaságuk, de bármikor arra járok, a guglin körbenézek meg elolvasom a helyi kommenteket, milyen negyed, ( közvetlen problémám nem volt, beszólogatáson, leszólításon kívül, csak egyszer törtek be, meg a feleségemnek kellett alternatív útvonalat találni a pályaudvar helyett)
Te, nem megbántva csak 15-16-ban láttad őket átvonulni az országon, azóta elenyésző a jelenlétük. Mint a cigányok. Ennél jobb összehasonlítást nem tudok, csak többen vannak.

És ettől függetlenül a gyárban jól lehet velük melózni, de kint a terepen vagy más testvérek élnek vagy megváltoznak csoportosan.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 597
94 031
113
Nem itt babusgatják őket, hanem a tényleges hazájukban ismerik el őket. A széljobbnak nevezett normális emberek nem engedték volna be őket, ahogy anno a galíciánereket sem, de a langyos pógáros oldal mindig versenyben tolta a faszságot a liberálisokkal.
Az annyira a hazájuk, mint a románoknak Erdély. A palesztin nemzet meg olyan vicc, mint a szlovák. ;)
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 776
15 755
113
Mókás lesz a karácsony Franciában, az olimpiára meg tényleg valami nagyon rosszat várok. Hiába lesz 14000 katona az utcákon , ha valaki merényelni akár és felkészült akkor az merényelni és ölni fog . Ez a kormány és az igazságszolgáltatás csődje, mindent megtesznek hogy a muzulmánok lég véletlenül se érezzék rosszul magukat, egyes politikai pártok egyenesen lobbiznak értük, az eredmény látható. Az arabok felboostolták magukat, egyre vadabbak és egyre több a potenciális mártír. Ez egyre jobban a szélsőség felé tolja a népet, civil milíciák szerveződnek, előbb vagy utóbb robbani fog
Így kívülről okoskodva kb egy puccsra/forradalomra van szükség, hogy megoldható legyen a helyzet Fo-ban.
Én nagyon szurkolok nektek, főleg azért, mert pár évtizeden belül lehet, hogy egymásra lesznek utalva az őslakosok az egész kontinensen.
 

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 154
13 566
113
Sztem az a helyzet, hogy @Lator első kézből tudja mit jelent egy muszlim szomszéd, főleg mit jelent egy muszlim vagy afrikai negyed. Én meg rövid ideig élveztem a társaságuk, de bármikor arra járok, a guglin körbenézek meg elolvasom a helyi kommenteket, milyen negyed, ( közvetlen problémám nem volt, beszólogatáson, leszólításon kívül, csak egyszer törtek be, meg a feleségemnek kellett alternatív útvonalat találni a pályaudvar helyett)
Te, nem megbántva csak 15-16-ban láttad őket átvonulni az országon, azóta elenyésző a jelenlétük. Mint a cigányok. Ennél jobb összehasonlítást nem tudok, csak többen vannak.

És ettől függetlenül a gyárban jól lehet velük melózni, de kint a terepen vagy más testvérek élnek vagy megváltoznak csoportosan.
Nem azt mondtam és írtam neki sem, hogy szeretjük őket és főleg azt a csűrhét amit a nyakukba vettek, nem hiába nem engedjük meg az idetelepítésüket. Mi tudjuk mit jelent ha ránk telepítenek más népeket lsd román, tót és mi lesz ebből. A kibocsátó országok is örömmel szabadultak meg ettől az iskolázatlan fiatal férfiakból álló népségtől. Régen ezzel a tömeggel háborúkat indítottak a helyi elitek, hogy ne otthon legyen velük gond most meg csak biztatják őket az elvándorlásra. Tehát Lator fórumtárs problémáit megértem, erre írtam neki korábban költözzön haza!
De más ami Magyarország érdeke és az az amit írtam, ezek a befogadó országok az ellenségeink évszázadok óta és ha gyengülnek az nekünk jó és lehetőség. Mit is írt még a múlt elfelejtése:
1- az államok érdekei nem változnak ők most is a kiírtásunkra törekednek. lsd nyugat és ukrajna (minket is belehajtanának legszívesebben egy orosz háborúba)
2- mi a törökökkel eltemettük a múltat már az 1800 as évek óta és jóban vagyunk mostanság meg öri barik, és ez így helyes mert ez nem rossz és még egybe is esik az ország érdekeivel.
A Lator fórumtárs meg sajnos a saját kis életét akarja kivetíteni egy ország érdekeire és a kettő nagyon nem egy dimenzió, ezért neki felesleges megsértődnie.
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 494
10 870
113
Nem azt mondtam és írtam neki sem, hogy szeretjük őket és főleg azt a csűrhét amit a nyakukba vettek, nem hiába nem engedjük meg az idetelepítésüket. Mi tudjuk mit jelent ha ránk telepítenek más népeket lsd román, tót és mi lesz ebből. A kibocsátó országok is örömmel szabadultak meg ettől az iskolázatlan fiatal férfiakból álló népségtől. Régen ezzel a tömeggel háborúkat indítottak a helyi elitek, hogy ne otthon legyen velük gond most meg csak biztatják őket az elvándorlásra. Tehát Lator fórumtárs problémáit megértem, erre írtam neki korábban költözzön haza!
De más ami Magyarország érdeke és az az amit írtam, ezek a befogadó országok az ellenségeink évszázadok óta és ha gyengülnek az nekünk jó és lehetőség. Mit is írt még a múlt elfelejtése:
1- az államok érdekei nem változnak ők most is a kiírtásunkra törekednek. lsd nyugat és ukrajna (minket is belehajtanának legszívesebben egy orosz háborúba)
2- mi a törökökkel eltemettük a múltat már az 1800 as évek óta és jóban vagyunk mostanság meg öri barik, és ez így helyes mert ez nem rossz és még egybe is esik az ország érdekeivel.
A Lator fórumtárs meg sajnos a saját kis életét akarja kivetíteni egy ország érdekeire és a kettő nagyon nem egy dimenzió, ezért neki felesleges megsértődnie.
Ugyan miért is sértődnék meg? Csak egyszerűen nem értem hogy tudsz annak örülni hogy késes Arabok ölnek ártatlanokat Európában, akik téged is utálnak mert nem vagy muzulmán.
Amíg te ezen élvezkedsz addig az arabok meg röhögnek rajtad is mert amíg európa ennyire megosztott addig a muzulmán világ elég egységes, folyamatban van a hódítás.
A saját kis életemet sem vetítem sehová, egyszerűen olyan dolgokat tapasztalok itt amik MÉG nem léteznek Magyarországon. Milyen ország érdeke? Magyarország érdeke egy európai iszlamizáció és az uniós tagok lezüllése??Milyen lehetőséget ad ez Magyarországnak?? Ne viccelj már!