[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 680
71 768
113
BASF csak hogy a vegyiparnak is jó legyen.
Jah, BASF, na most ott tartunk hogy már B vitamin sincs Európában, vagyis az EU-ban, mert Oroszországban gondolom van.


Ezért leáll a Hell, jöhet a pokol a sok függonek.
De már a patikában is felvásárlási láz van az asszony szerint.

Még a végén B vitaminért is Oroszországba kell menni...
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
16 246
58 715
113
Nem irtam olyat, hogy az AfD kormanyon lenne. Azt irtam, hogy addig szoritja a CDUt, amig kizarja a degeneralt Zoldekkel való együttműködést, és akkor az AfD kivulrol hajlandó lesz támogatni egy csomó témában.
Ha nem teszi meg a CDU, azzal csak még több töltényt ad .az AfDnek további szavazatok megszerzésére.
Ha valaki azt hiszi, hogy a CDU/CSU Merz alatt irányt vâltoztat: :)
A CDU/CSU frakció szeptember 24-én inditványt nyujtott be a német Bundestaghoz, hogy a képviselök dolgozzanak ki egy "nemzeti klimax stratégiát", azzal a céllal, hogy a lakóssâg körében elösegitse a a nöi klimax irânti össztársadalmi tudatosságot.
Aláirva: Merz, Dobrindt ( a CSU parlamenti frakcióvezetöje).
Németországban 9 mio nö van változókorban. Ezeknek 10%-a szeretne korái nyugdijba menni, az 55 évnél öregebbek között 20%.
A negyedük a vâltozókor miatt csak csökkentett munkaidöben tud dolgozni.Elhangzottak az elsö javaslatok is a klimax napjânak bevezetésére, mint fizetett munkaszüneti nap. Irja Tichy's Einblick.
Nem vicc. Ez a mai Németország.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
16 246
58 715
113
Nincs
Jah, BASF, na most ott tartunk hogy már B vitamin sincs Európában, vagyis az EU-ban, mert Oroszországban gondolom van.


Ezért leáll a Hell, jöhet a pokol a sok függonek.
De már a patikában is felvásárlási láz van az asszony szerint.

Még a végén B vitaminért is Oroszországba kell menni...
Ez vicces, mert németben a "kapcsolati tökèt" hivjâk Vitamin-B-nek. :)
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 532
21 692
113
Megtalálod az interneten, én sem a titkosított iratok közt szemezgetve találtam meg amit tudok.

Téged mi akadályozott meg eddig abban, hogy utánajárj?
Mondok egy számodra tán meglepő dolgot: nem foglalkozik mindenki mindennel.
Egy ilyen fórum meg pont arra jó, hogy a saját specifikus ismereteinket megosszuk másokkal - ismeret terjesztés.

Nem éppen szimpatikus szájízt jelent az olyan kijelentés, hogy én tudom, te meg keresd meg az interneten.
 
  • Tetszik
Reactions: Kockás ing

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 680
71 768
113
Nem a reklám helye, de nézz szét a neten. Francia márka.
BION.
Van több verzióban.
A Defend-et,és a Vitalité -t eszem.
Van olyan is ami antibiotikum kezelés után helyrevágja az emésztőrendszert.....stb
~20€/hó.
Jah az ilyeneket az asszony szokta hordani a patikabol ,én maradok a sörnel. :)

Ciki ügy a Lufthansanal. Csak nem muszlimok voltak az alkalmazottak?
 
  • Dühítő
  • Tetszik
Reactions: Loken and Filter

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
5 810
11 486
113
Ha valaki azt hiszi, hogy a CDU/CSU Merz alatt irányt vâltoztat: :)
A CDU/CSU frakció szeptember 24-én inditványt nyujtott be a német Bundestaghoz, hogy a képviselök dolgozzanak ki egy "nemzeti klimax stratégiát", azzal a céllal, hogy a lakóssâg körében elösegitse a a nöi klimax irânti össztársadalmi tudatosságot.
Aláirva: Merz, Dobrindt ( a CSU parlamenti frakcióvezetöje).
Németországban 9 mio nö van változókorban. Ezeknek 10%-a szeretne korái nyugdijba menni, az 55 évnél öregebbek között 20%.
A negyedük a vâltozókor miatt csak csökkentett munkaidöben tud dolgozni.Elhangzottak az elsö javaslatok is a klimax napjânak bevezetésére, mint fizetett munkaszüneti nap. Irja Tichy's Einblick.
Nem vicc. Ez a mai Németország.
Az 9 millio szavazo, ertheto. Ennek viszont semmi koze ahhoz, hogy a gazdasagot osszerantsak gyorsan.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 041
56 698
113
Úgy látom Európának két nagy baja van Magyarországgal:
1. Nem engedi be a migránsokat Afrikából és Ázsiából
2. Beengedi az orosz munkavállalókat



Pedig Viktor ismertette a b ziknak az arányokat,hogy hány Orosz él/dolgozik nálunk,meg náluk,de a matek is rasszista ,mint tudjuk.
 

ibanez de bobadilla

Well-Known Member
2019. szeptember 5.
892
2 853
93
Ha valaki azt hiszi, hogy a CDU/CSU Merz alatt irányt vâltoztat: :)
A CDU/CSU frakció szeptember 24-én inditványt nyujtott be a német Bundestaghoz, hogy a képviselök dolgozzanak ki egy "nemzeti klimax stratégiát", azzal a céllal, hogy a lakóssâg körében elösegitse a a nöi klimax irânti össztársadalmi tudatosságot.
Aláirva: Merz, Dobrindt ( a CSU parlamenti frakcióvezetöje).
Németországban 9 mio nö van változókorban. Ezeknek 10%-a szeretne korái nyugdijba menni, az 55 évnél öregebbek között 20%.
A negyedük a vâltozókor miatt csak csökkentett munkaidöben tud dolgozni.Elhangzottak az elsö javaslatok is a klimax napjânak bevezetésére, mint fizetett munkaszüneti nap. Irja Tichy's Einblick.
Nem vicc. Ez a mai Németország.
made my day! :D
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Loken

Well-Known Member
2016. november 24.
2 658
4 793
113
Jah az ilyeneket az asszony szokta hordani a patikabol ,én maradok a sörnel. :)

Ciki ügy a Lufthansanal. Csak nem muszlimok voltak az alkalmazottak?
Az ortodox csürhe nem tud viselkedni, és még ők kapnak kártérítést ?! Ezeknek mindent lehet...Aztán csodálkoznak, hogy miért utálja őket az egész világ. Ráadásul a célállomás Budapest volt...Itt meg nem kellett volna hagyni leszállni őket (biztos vagyok benne, hogy nem magyarok voltak), vagy rendőröknek kellett volna várni őket.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 528
11 061
113
Jah az ilyeneket az asszony szokta hordani a patikabol ,én maradok a sörnel. :)

Ciki ügy a Lufthansanal. Csak nem muszlimok voltak az alkalmazottak?
Lehet hogy csak ugyanaz mint amit a VW nel csináltak a Zusában, seggbekúrják a németeket azok meg ráadásul bepucsítanak hogy még könnyebb legyen. Nagy barát Oncle Sam.