[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

neptun892

Well-Known Member
2016. augusztus 13.
304
484
63
Az ún. civil tiltakozások mellett hamiszázlós műveletre gondolni elég nehéz, hiszen az orosz társadalomban ez - mármint a női uralom, feminizmus - nem is létezik. Felmerül a klasszikus kérdés: qui prodest? Hát pont az oroszok megítéléséhez biztos, hogy nem...
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 887
56 710
113
Az ún. civil tiltakozások mellett hamiszázlós műveletre gondolni elég nehéz, hiszen az orosz társadalomban ez - mármint a női uralom, feminizmus - nem is létezik. Felmerül a klasszikus kérdés: qui prodest? Hát pont az oroszok megítéléséhez biztos, hogy nem...
Azèrt 25 tüntetötöl, akàrmit is követelnek, nem kellene messzebbremenö következtetéseket levonni....:cool:
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
zgyébkénr ez simán lehet hamiszászlós hadművelet is. Én is gondolkoztam már rajta, hogy ha a szélsőséges feministákat nem lehet ész érvekkel meggyőzni, akkor le kell járatni az ideológiát. A titkosszolgálatok létrehozhatnak olyan "civil" feminista szervezeteket, amelyek a szélsőségeket képviselik pl.:mint láttuk a moszkvai tüntetésen, hogy minden hatalmat a nőknek vagy pl. azt is hirdethetnék, hogy a fiú magzatok nagyrészét el kell vetetni stb. Ezzel tökéletesen lejáratódna az egész ideólógia az átlagemberek szemében. Az az igazság, hogy az orosz szolgálatokról ezt el is tudom képzelni.

Mivel gondolom ott is közösségeket alkotnak, így ha nem közülük valók balhéznának akkor gyorsan kiderülne és telesírnák a világsajtót. Ezért nehéz hamiszászlózni ha ki kell rakni az ügynökeid arcát közszemlére.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 285
55 520
113
Remélem kipusztul a fejlett nyugat Európa.

Ahol már a szint ennyire lesüllyed az már mást nem érdemel .
El is hiszem az oroszoknak ha még meg is bírnának egy fejlett országgal hagyományosan akkor is inkább atomot dobnának rájuk mert nem ér meg annyi drága orosz katonát ilyen hülyék ellen meghalni.

Az ukrán fehér kopaszok is csak addig vonulgatnak náci karlendítéssel míg az eu-ba be nem lépnek .Utána feketék előtt fognak térdepelni ;)


Azért ennyire nem f@sza a dolog,mert ha bevágták ny európát,akkor vajon merrefelé fogják vigyázó tekintetüket vetni?A tavaj már az euban született kis muszlim srácok 10 év múlva már készség szinten használják a kalast,az ugyanekkor született muszlim kislányok meg már szülik az első gyereket.Nincs még 10-15 évü(n)k,ne legyenek illúzióink.A ma még ütőképes ny európai 35-50 éves férfiak 10-15 év múlva már csak a horgászbotot akarják készség szinten használni,a ma születő ny európai gyerekekből meg jó,ha majd videó játékban tud kalassal bánni....
Szerintem nagyobb a gond,mint elsőre látszik.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Erre írtam a múltkor, hogy erre már csak az iszlám a megoldás. Olyan szintű agymosáson mennek keresztül, hogy ezt csak az iszlám tudja kigyógyítani, mert az inga átlendül a másik oldalra. A szélsőséges feminizmus helyett, lesz majd a nőket félemberként kezelő iszlám. Megérdemlik. Mostantól kezdve semmilyen mértékben nem vagyok hajlandó együttérezni a svédekkel.

Amikor Róma a "menekültek" templomokba való befogadásáról szónokolt Moszkva a keresztény nemzetek védelmében szólalt fel.
Amikor Ferenc pápa a lábukat mosta, Kirill Pátriárka a terroristák megsemmisítéséről prédikált.
Ma már ott tartunk, hogy az Ortodox egyház büszkén vállalja, hogy máig Jézus tanait hirdeti, miközben a nyugati egyház ideológiailag széttöredezett és többször "megreformálták".


Nem kell ide Iszlám, csak egy újabb keresztes hadjárat.
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 480
10 772
113
Soha semmilyen muzulmán nem fog integrálódni egy európai társadzlomba amíg tömegesen érkeznek.Sőt mi mindigis csak "köcsög fehérek" maradunk nekik.Európát megvetik a gyengesége miatt, rájöttek hogy itt szinte mindent szabad nekik amiért otthon talán levágták volna a fejüket.Lenéznek minket és állítom hogy európa elárasztása a cèljuk.A több évtizedes balfasz "mindenkit szeretünk és mindenkinek segítünk" nyugati nevelès megtette a hatását.Sok európai nø áll muszlimnak ès az emberek elbutultak.Nagyon sok európai kormány meg szemet huny a disznóságaik felett, ezt sosem fogom megérteni...Franciaországban kelet-európai származásom ès a kopasz fejem miatt jobban kinéznek mint a tolvaj szemét kis drogárus arab kölyköt,vagy egy szakállas imámot.Azt mondják hogy náci fejem van, el is könyvelnek egyből valami szörnyetegnek.A másik verzió hogy én egy aljas szemèt légiós vagyok aki ártatlan afrikai falvakat éget porig és néger csecsemôket erøszakol...Egyszerűen elképesztő
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 480
10 772
113
Azért ennyire nem f@sza a dolog,mert ha bevágták ny európát,akkor vajon merrefelé fogják vigyázó tekintetüket vetni?A tavaj már az euban született kis muszlim srácok 10 év múlva már készség szinten használják a kalast,az ugyanekkor született muszlim kislányok meg már szülik az első gyereket.Nincs még 10-15 évü(n)k,ne legyenek illúzióink.A ma még ütőképes ny európai 35-50 éves férfiak 10-15 év múlva már csak a horgászbotot akarják készség szinten használni,a ma születő ny európai gyerekekből meg jó,ha majd videó játékban tud kalassal bánni....
Szerintem nagyobb a gond,mint elsőre látszik.
Francia országban addig vallják Franciának magukat mìg a focicsapatcsapat nyer a vbn...amúgy mindenhol a saját zászlójukkal vonulnak
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz and Roni

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Lator

Írásodra némely fórum társunk csak annyit írna hogy:

Pravdán nőttél fel és agyadra ment a jólétszabadság ;):D
 
  • Tetszik
Reactions: tindalos
T

Törölt tag 008

Guest
Amikor Róma a "menekültek" templomokba való befogadásáról szónokolt Moszkva a keresztény nemzetek védelmében szólalt fel.
Amikor Ferenc pápa a lábukat mosta, Kirill Pátriárka a terroristák megsemmisítéséről prédikált.
Ma már ott tartunk, hogy az Ortodox egyház büszkén vállalja, hogy máig Jézus tanait hirdeti, miközben a nyugati egyház ideológiailag széttöredezett és többször "megreformálták"..
Az a helyzet, hogy a jóslatokon mindig jókat röhögök. Nostredamus, táltos asszonyok meg a sok marhaság.
De volt egy olyan (nem tudom kitől, ennyi figyelmet nem szenteltem rá, mert csak kiröhögtem), hogy az utolsó előtti pápa nagyon rövid ideig lesz (ez volt a Raczinger) a legutolsó meg maga lesz az antikrisztus, aki sztárként ünnepelteti magát de közben szétveri a katolikus egyházat.
Eddig bejött.
Lassan meg kellene keresnem, és tovább olvasni, hátha a jövő heti lottó számok is le vannak írva. :)
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 480
10 772
113
Láttam egy tényfeltáró riportot a francia radikális muzulmánok "deradikálásáról":D
Valamelyik elmebeteg francia politikus kitalálta hogy ezeket az eltévelyedett embereket (akik még véletlenül sem terroristák) visszatérítik a jó útra. Létrehoztak néhány szanatórium szerű intézményt,ahol csoportos foglalkozásokon próbálják őket átnevelni.Volt egy szakállas kikockázott arcú arab akit megkérdezett a riporter hogyan is zajlik ez a gyakorlatban.Az arab azt mondta hogy mindenféle pszichológusok és "jó" imámok tartanak nekik előadást hogy miért nem jó a terrorizmus és a radikális eszmèk.Aztán azt is mondta hogy őt nem érdekli különösebben,meghallgatja és ennyi.Mikor lejár a büntetése úgyis azt fog csinálni amit akar.Azt is mondta hogy jòl elvannak a többi "rabbal" mert együtt tudják gyakorolni a vallásukat és ez csak megerősíti őket allahban való hitúkkel.Bemutatta a celláját is, ahol egy egész könyvtárra való szalafista és mindenféle arab keresztényellenes könyveket tartott a polcokon...Ezek az intézmények euro milliókba kerülnek évente.Ennyit a Franciák életképességéről.
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
Amikor Róma a "menekültek" templomokba való befogadásáról szónokolt Moszkva a keresztény nemzetek védelmében szólalt fel.
Amikor Ferenc pápa a lábukat mosta, Kirill Pátriárka a terroristák megsemmisítéséről prédikált.
Ma már ott tartunk, hogy az Ortodox egyház büszkén vállalja, hogy máig Jézus tanait hirdeti, miközben a nyugati egyház ideológiailag széttöredezett és többször "megreformálták".


Nem kell ide Iszlám, csak egy újabb keresztes hadjárat.
Az Ortodox egyház büszkén vállalhatja is, hogy máig Jézus tanait hirdeti, mert ha nagyon szigorúan vesszük azok a tanítványok akik valóban az ő közvetlen tanítványai voltak, mind a heten keleti irányba indultak téríteni. Nyugat felé nem jött senki.
A Jézusi kereszténység az az ortodox kereszténység.
A másikat nem tudom minek nevezzem.
De azt hiszem mostanra már nem is nagyon érdemes definiálni.
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
Az a helyzet, hogy a jóslatokon mindig jókat röhögök. Nostredamus, táltos asszonyok meg a sok marhaság.
De volt egy olyan (nem tudom kitől, ennyi figyelmet nem szenteltem rá, mert csak kiröhögtem), hogy az utolsó előtti pápa nagyon rövid ideig lesz (ez volt a Raczinger) a legutolsó meg maga lesz az antikrisztus, aki sztárként ünnepelteti magát de közben szétveri a katolikus egyházat.
Eddig bejött.
Lassan meg kellene keresnem, és tovább olvasni, hátha a jövő heti lottó számok is le vannak írva. :)
Azért ezt nézd meg ha jót akarsz röhögni magunkon. Érdemes. Mindössze pár perc és egy negyven éves film részlete. Sidney Lumet nevű látnok zseniális látomása a korunkról.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 843
113
Áthajóznának egy hónapra az oroszokhoz továbbképzésre, legalább ezren, aztán otthon alkalmaznák a tanult módszereket a migráncskákon. A huszonnegyedik órában vannak, sürgősen el kell döntsék, hogy párat agyonvernek, amelyik fut azt hátbalövik, az utána kitört lázadást tábori géppuskával elintézik, és akkor lecsillapodnak a kedélyek, aki akar beilleszkedik, a többi lelép az oszágból, vagy elveszett Svédország.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 815
30 843
113
Bevásárlókzpontot zártak be a németek terrortámadástól tartva.
http://www.origo.hu/nagyvilag/20170...lezartak-egy-bevasarlokozpontot-essenben.html
Persze jól tették, mert nem kell a még több ártatlan halott, de a vénkurva Merkel ahelyett hogy magát mosdatná a tündérmesékkel, hogy ő akart csak nem mert, inkább mondana le és hagyná, hogy valaki megoldja a helyzetet. Azért röhely, hogy a politikában nem érvényesül a nagy hatalommal nagy felelősség dolog, ott csak a hatalom kell nekik, felelősséget semmiért nem vállalnak.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 819
47 176
113