[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Zed895

Well-Known Member
2017. április 28.
358
421
63
Ha arra gondolsz, hogy lenapalmozni a varosaikat valaszcsapas akkor... nos remelem olyan soha nem lesz. Nagyon lesarkitom es egyszerusitem, hogy nagyon nyilvanvalo legyen miert ezt gondolom: ha a betyarsereg elmegy az otvaros Romaniaba robbantgatni, embereket elutni es leszurkalni, mert ugy gondoljak, attol meg Debrecent, Budapestet vagy barmely varost lenapalmozni... Erted, ugye a lenyeget?
Ezeknek a fergeknek a kikepzo taborait kell elpusztitatni, levadaszni a toborzoikat es anyagi tamogatoikat, eltuntetni a mar europaban levo sejteiket, akiknek tagjait nagyreszt ismerik es figyelik. Nem figyelni kell, elpusztitani oket a gyanu legkisebb jelere, nem kell nagy akciokat szervezni meg felvonulni. Elmegy vasarolni, setalgatni, oda lepnek hozza, csendben fejbelovik, bekurjak egy csomagtartoba es kesz. Ennyi. Ezert is irtam, hogy igen lennenek tulkapasok, artatlanok a levesbe, de... kinemszarjale?! Pusztuljanak mind.
Ez azert nem mukodne, mert az emberek nem ertenek meg. Egyszer csak elfogynanak a legradikalisabb muszlimok, es ekkor ket forgatokonyv lehet: nem lesz semmi, vege lesz a terrortamadasoknak es a liberalis vezetes, merkelistak, macronsitak unnepelhetnek, hogy lam csak par egyedi eset volt, de vegul milyen gyorsan beilleszkedtek, szoval importalhatjuk a tobbit. A valoszinubb forgatokonyv pedig az, hogy a soktizezer ilyen modon, egyenkent levadaszott muszlim rokonai lepnenek a helyukbe, bosszubol, (ahogy az elozo london robabno is tette, akinek brit csapatok oltek meg a battyat valahol irakban) es sose erne veget a tortenet. Tehat a valodi megoldas a hadiallapot kihirdetese, a hatarok tokeletes lezarasa minden muszlim elott kifele es befele is, majd regularis csapatok bevetese az irregulars csapatok ellen, meg hadbirosagra sem lenne feltetlenul szukseg, hiszen terrorista helyben leloheto. Aki pedig bizonyitottan artatlan muszlim ("8 eves kislany") azt meg visszakuldeni a csaladjahoz Pakisztanba, esetleg nemi segellyel egyutt es kesz.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Orbitalis okorseg kerlek. Pontosan meg lehet, az utolso kis gennyes Manchesteri robbantora is peldaul tobben felhivtak a figyelmet. A csaldaja, az imamja... A kutya nem foglalkozott vele. Ebbol is lathatod, hogy maguk a muszlimok is okadnak ezektol a betegagyuaktol es igencsak sokat tehetnek a megfekezesukre es sokan probalkoznak is. A szolgalatok pontosan tisztaban vannak vele ki lehet es ki veszelyes csak nem lepik meg amit meg kellene. A politikanak koszonhetoen.

Azok a muszlimok, akik teljesen egyetértenek velük?


Gyagyás illúzió azt hinni, hogy bármi különbség van egy terrorista és egy átlag migráns között nézeteit tekintve. Az iszlám, az iszlám és tetszik, nem tetszik, a terrorista az igazhitű reprezentánsa ennek a vallásnak, mert a terrorista teszi azt, ami elő van írva neki!
 

Zed895

Well-Known Member
2017. április 28.
358
421
63
USA 911 után légi háborúval és invázióval válaszolt. Szóval angolszász jogrend szerint van rá precedens. Akár bombázhatnánk is Rijadot és Dubait.
Nagyon nem lenne jo. Elobb az itteniekkel kell vegezni aztan nem provokalni tobbet a kulfoldieket, hogy ne akarjanak idejonni bosszutallni mint a manchesteri.
 

Zed895

Well-Known Member
2017. április 28.
358
421
63
Szeretném, hogy egy áldozat se legyen hidd el, csak a háborúhoz hasonlítgatás miatt reagáltam. Nézd meg Szíriát, ahol valóban háború van, ott napont meghalnak több százan, na az egy háború a szó szoros értelmében. Ami Európában van azt ne nevezük már háborúnak.
Azt nem lehet haborunak nevezni, ami Magyarorszagon van. Ami viszont nyugat- es eszakeuropaban van az haboru, az egyik legundoritobb fajta, ahol egyik fel sem kuldott hivatalos haduzenetet, csak az arabok olik a civileket Europaban, Europa szovetsegese, az USA meg oli a civileket arabiaban.
Pl.: a lenagyobb nepirtasok a magyarsag ellen a tortenelemben olyankor tortentek, amikor hivatalosan nem volt haboru. Es ezzel nem vagyunk egyediek. Ha te nem akarod felismerni, hogy mi van, mivel a kerites vedelmeben ellebecolsz, attol meg a tenyek adottak.
 

Zed895

Well-Known Member
2017. április 28.
358
421
63
Azok a muszlimok, akik teljesen egyetértenek velük?

Gyagyás illúzió azt hinni, hogy bármi különbség van egy terrorista és egy átlag migráns között nézeteit tekintve. Az iszlám, az iszlám és tetszik, nem tetszik, a terrorista az igazhitű reprezentánsa ennek a vallásnak, mert a terrorista teszi azt, ami elő van írva neki!
Ugy gondolom, hogy reszben mindkettotoknek igaza van. A titkoszolgalatok igenis nagy szazalekban kepesek arra, hogy kulonbseget tegyenek a terrorista arab es a bekes arab kozott. A baj csak az, hogy a kis szazalekos tevedes sem toleralhato ha embereletrol van szo, illetve nem feltetlenul akarun kezek utan egyutt elni az amugy normalis arabbal sem, mivel tul nagy a kockazat. Sajnaljuk.
 
  • Tetszik
Reactions: tindalos

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 135
23 189
113
Azok a muszlimok, akik teljesen egyetértenek velük?

Gyagyás illúzió azt hinni, hogy bármi különbség van egy terrorista és egy átlag migráns között nézeteit tekintve. Az iszlám, az iszlám és tetszik, nem tetszik, a terrorista az igazhitű reprezentánsa ennek a vallásnak, mert a terrorista teszi azt, ami elő van írva neki!

Merhetetlenul szuklatokoru es korlatolt vagy ha ezt te teljesen komolyan gondolod. Sajnallak.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Merhetetlenul szuklatokoru es korlatolt vagy ha ezt te teljesen komolyan gondolod. Sajnallak.

Veled ellentétben én olvastam Koránt és némi hadithot is, szal én tudom miről beszélek. Akit te szélsőségesnek nevezel, az az igazhitű, aki pontosan követi az előírt parancsolatokat, míg akit te mérsékeltnek, az egyszerűen csak korrupt, vagy valamilyen formában egyenesen hitehagyott. Amíg iszlám létezik, addig dzsihád is létezik, mert a háború, vagy legalább annak támogatása kötelező minden muzulmánnak. Aki nem teszi az a pokolra jut. Az iszlám folyamatos háború a hitetlenek ellen, az iszlám békéje a győzelem és leigázás.

Hülye lehetsz ezzel szemben és vesztes is, de téveszméiddel megérteni nem fogod őket.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Ugy gondolom, hogy reszben mindkettotoknek igaza van. A titkoszolgalatok igenis nagy szazalekban kepesek arra, hogy kulonbseget tegyenek a terrorista arab es a bekes arab kozott. A baj csak az, hogy a kis szazalekos tevedes sem toleralhato ha embereletrol van szo, illetve nem feltetlenul akarun kezek utan egyutt elni az amugy normalis arabbal sem, mivel tul nagy a kockazat. Sajnaljuk.

Az elmúlt hónapok terrortámadásai között ugyan hány olyan eset volt, amikor a szolgálatok veszélytelennek gondolták az illetőt! Ne butáskodjunk, az egyetlen gyakorlati tapasztalat, hogy a veszélyesség ott kezdődik, hogy az illető muzulmán, minden más csak találgatás!
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 135
23 189
113
Ez azert nem mukodne, mert az emberek nem ertenek meg. Egyszer csak elfogynanak a legradikalisabb muszlimok, es ekkor ket forgatokonyv lehet: nem lesz semmi, vege lesz a terrortamadasoknak es a liberalis vezetes, merkelistak, macronsitak unnepelhetnek, hogy lam csak par egyedi eset volt, de vegul milyen gyorsan beilleszkedtek, szoval importalhatjuk a tobbit. A valoszinubb forgatokonyv pedig az, hogy a soktizezer ilyen modon, egyenkent levadaszott muszlim rokonai lepnenek a helyukbe, bosszubol, (ahogy az elozo london robabno is tette, akinek brit csapatok oltek meg a battyat valahol irakban) es sose erne veget a tortenet. Tehat a valodi megoldas a hadiallapot kihirdetese, a hatarok tokeletes lezarasa minden muszlim elott kifele es befele is, majd regularis csapatok bevetese az irregulars csapatok ellen, meg hadbirosagra sem lenne feltetlenul szukseg, hiszen terrorista helyben leloheto. Aki pedig bizonyitottan artatlan muszlim ("8 eves kislany") azt meg visszakuldeni a csaladjahoz Pakisztanba, esetleg nemi segellyel egyutt es kesz.

Tovabbra is a sajat verziomat tartom kivitelezhetobbnek es celrevezetobbnek. A hatarok lezaras eleve nem kerdes. Egyertelmu. Azt ketlem, hogy sok tizezer muszlimot kellene eltuntetni. Nincs annyi hardcore rohadek, nagyon kevesen vannak csak ez a keves vadaszik a gyenge szemelyisegekre, fiatalokra es befolyasolhato muszlimokra es csinal beloluk ongyilkos barmot. Ha ezeket elkezdik eltorolni, akkor mar sokat javulna a helyzet plusz meg kipipalni az igazi hardcore arcokat. Ha megnezed, ezek annyira soha nem kivankoznak a szuzekhez, hanem verebeket kuldenek a vagohidra maguk helyett. Hadiallapot, csapatok kuldese... Milyen csapatokra, melyik orszagok csapataira gondolsz? Nem hiszem, hogy barmely europai orszag civil lakossaga benyelne a robbantasok es gyilkossagok ellenere, hogy a kepernyon levagott feju katonakat lassanak vagy olyan videokat, mint amik ukrajnabol jottek leszakadt labakrol, kezekrol, szarra egett hullakrol. Nincsenek erre felkeszulve es ezt a terroristak is tudnak es operalnanak is ezzel szepen.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 135
23 189
113
Veled ellentétben én olvastam Koránt és némi hadithot is, szal én tudom miről beszélek. Akit te szélsőségesnek nevezel, az az igazhitű, aki pontosan követi az előírt parancsolatokat, míg akit te mérsékeltnek, az egyszerűen csak korrupt, vagy valamilyen formában egyenesen hitehagyott. Amíg iszlám létezik, addig dzsihád is létezik, mert a háború, vagy legalább annak támogatása kötelező minden muzulmánnak. Aki nem teszi az a pokolra jut. Az iszlám folyamatos háború a hitetlenek ellen, az iszlám békéje a győzelem és leigázás.

Hülye lehetsz ezzel szemben és vesztes is, de téveszméiddel megérteni nem fogod őket.

Most mar a szanalmas kategoriaba csuszol at, teszem hozza nem eloszor, igy ezt a beszelgetest le is zarhatjuk. Szep napot :)
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 749
28 586
113
BBC-s közvetítésben olvastam ezt:
"Natalie and Ben were coming up to the entrance of the underground on Borough High Street when they saw lots of people running.

The married couple witnessed someone being stabbed.

Ben said: "I saw a man in red with quite a large blade, I don't know the measurement I guess maybe 10 inches. He was stabbing a man...he stabbed him about three times fairly calmly.

"It looked the man had maybe been trying to intervene but there wasn't much that he could do he was being stabbed quite coldly and he slumped to the ground.

The attacker and another man walked off quite "boldly".

"A table was thrown, a bottle was thrown at the individual with the knife and then we heard three gunshots and we ran," he added."

Basszus ott késelnek meg egy embert tőletek pár méterre és arra nem vagytok képesek, hogy a legközelebbi kezetekbe akadó tárggyal úgy fajbevágjátok hogy a 72 szűz is inkább azt mondja Ahmendek hogy fejfájása van?! Értem én, hogy ilyen helyzetben sokan teljesen leblokkolnak, de nem igaz, hogy nem volt akárki a környéken aki legalább egy sörösüveggel/virágcseréppel ne vágta volna kupán a merénylőt. Mondjuk az is igaz, hogyha én kínálom meg a ruszki gyal ásómmal Ahmedet késelés közben önvédelmi célzattal, akkor meg lehet hogy engem vittek volna el a rendőrök, mert túlzott erőt alkalmaztam ellene...
 
T

Törölt tag 008

Guest
... Mondjuk az is igaz, hogyha én kínálom meg a ruszki gyal ásómmal Ahmedet késelés közben önvédelmi célzattal, akkor meg lehet hogy engem vittek volna el a rendőrök, mert túlzott erőt alkalmaztam ellene...
Pontosan ez az. A nyugatiakban benne van, hogyha bevatkozik, őt viszik el. Mint itthon, ha dzsennáró lop, te elkapod, nyakára lépsz téged visznek be.
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
BBC-s közvetítésben olvastam ezt:
"Natalie and Ben were coming up to the entrance of the underground on Borough High Street when they saw lots of people running.

The married couple witnessed someone being stabbed.

Ben said: "I saw a man in red with quite a large blade, I don't know the measurement I guess maybe 10 inches. He was stabbing a man...he stabbed him about three times fairly calmly.

"It looked the man had maybe been trying to intervene but there wasn't much that he could do he was being stabbed quite coldly and he slumped to the ground.

The attacker and another man walked off quite "boldly".

"A table was thrown, a bottle was thrown at the individual with the knife and then we heard three gunshots and we ran," he added."

Basszus ott késelnek meg egy embert tőletek pár méterre és arra nem vagytok képesek, hogy a legközelebbi kezetekbe akadó tárggyal úgy fajbevágjátok hogy a 72 szűz is inkább azt mondja Ahmendek hogy fejfájása van?! Értem én, hogy ilyen helyzetben sokan teljesen leblokkolnak, de nem igaz, hogy nem volt akárki a környéken aki legalább egy sörösüveggel/virágcseréppel ne vágta volna kupán a merénylőt. Mondjuk az is igaz, hogyha én kínálom meg a ruszki gyal ásómmal Ahmedet késelés közben önvédelmi célzattal, akkor meg lehet hogy engem vittek volna el a rendőrök, mert túlzott erőt alkalmaztam ellene...


De azért voltak:

"Voltak, akik poharakkal, üvegekkel, székekkel vagy akár asztalokkal próbálták megfékezni a terroristákat. "Poharakat és üvegeket dobáltam feléjük, tudom, hogy hülyén hangzik, de meg akartam menteni az emberek életét" - mondta az egyikük. "
https://444.hu/2017/06/04/poharakat-asztalokat-dobaltak-az-emberek-a-terroristakra
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 749
28 586
113
De azért voltak:

"Voltak, akik poharakkal, üvegekkel, székekkel vagy akár asztalokkal próbálták megfékezni a terroristákat. "Poharakat és üvegeket dobáltam feléjük, tudom, hogy hülyén hangzik, de meg akartam menteni az emberek életét" - mondta az egyikük. "
https://444.hu/2017/06/04/poharakat-asztalokat-dobaltak-az-emberek-a-terroristakra
Akkor szerencsére mégis csak volt pár tökös legény a környéken (de az is lehet, hogy már az alkohol hatására lazultak meg a gátlásaik és indult be az önvédelmi mechanizmus)
 

drqv

Well-Known Member
2015. február 20.
722
1 144
93
Basszus ott késelnek meg egy embert tőletek pár méterre és arra nem vagytok képesek, hogy a legközelebbi kezetekbe akadó tárggyal úgy fajbevágjátok hogy a 72 szűz is inkább azt mondja Ahmendek hogy fejfájása van?! Értem én, hogy ilyen helyzetben sokan teljesen leblokkolnak, de nem igaz, hogy nem volt akárki a környéken aki legalább egy sörösüveggel/virágcseréppel ne vágta volna kupán a merénylőt. Mondjuk az is igaz, hogyha én kínálom meg a ruszki gyal ásómmal Ahmedet késelés közben önvédelmi célzattal, akkor meg lehet hogy engem vittek volna el a rendőrök, mert túlzott erőt alkalmaztam ellene...

Eddig csak egy terroristáról láttam képet, de ezen van valami, ami első ránézésre öngyilkos övnek néz ki. Én személy szerint nem szórakoztam volna vele.

4114538700000578-4569638-Three_Jihadi_terrorists_have_been_shot_dead_by_armed_police_afte-a-1_1496559925528.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: nyugger

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
Most europaban irregularis muszlim csapatok olik az oslakosokat. Amit az atlagember lat az tobbnyire csak a 1-5 fos diverzans egysegek (a jeghegy csucsa), de mogottuk rengeteg muszlim hattermunkaja all, akik nyujtjak a logisztikat, stb nekik. Europaban osszesen tobb millio fo az irregularis muszlim erok szama.

Biztos vagy benne, hogy mind muszlimok? Van valami fogalmad arról, hogy egy ekkora, ilyen nagy területen működő hálózat felépítéséhez, fenntartásához, ellátásához mennyi pénzre, milyen logisztikai felkészültségre van szükség? Az ehhez szükséges pénznek, eszközöknek valahonnan jönnie kell. A folyamatos működéshez szükséges kapcsolatrendszer léteznie kell.
A szervezőknek valahol tevékenykedniük,működniük kell.
Ezekről miért nem derül ki soha semmi?