[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

A

altx

Guest
hirado.hu / dailymail.co.uk
"...
Az egyik fiatal migráns állítólag rátette a kezét a metrón utazó egyik fiatal lány hátára, és amikor az megkérte, hogy hagyja békén, ideges lett. Az elutasítás után teljes erőből beleütött egy ablakba. Ekkor kérte meg az egyik idősebb utas, hogy viselkedjen.

Az egyperces felvételen jól látszik, ahogy a csoport rátámad két idős utasra.
..."
https://www.youtube.com/watch?v=T8tWr53W2gA

Hallkan jegyzem meg hogy nem volt csador a lanyon, pedig mar igazan tudhatná. A lotyó! Es az is jo lenne, ha az oreg nemetek nem utnek azokat akik majd a nyugdijukat fogjak megkeresni. - ironia off - :/

Ja es Merkel kereszteny demokrata (konzervativ) unioja (lol) meg mindig 34%-on. No comment!
ha megnezzuk ezeket a videokat, mindig latni hogy ok csoportban vannak, de akiket tamadnak azok mindig maguk vannak.

lassan nekunk is azt kell majd csinalni mint ezeknek. ha utazunk, megyunk valamere, szepen csoportossan. csak tobben kell lenni mint ezeknek. egyszeru.
lehet raszistanak tunik amit irok, de maskebb nem tudom.
ha volna egy csoport 5-6 zozo, meg egy 10 feher, ezek olyan nyugotak lennenek mint az ovodasok.
vagy egyszeruen csak kicsit tokosebbnek kellene lenni.

amikor en voltam katona, volt koztunk egy szerb csavo, bortontoltelek meg bokszolo, es nem nagyon birta ezeket. ok meg minket (en magyar +5-6 szerb) megkevesbe.
es egy este, 2 alban megvarta a sotetben, meg akartak verni.
ez meg amikor meglatta oket, odaugrot, odabaszot mindegyiknek egy egy jo csattanos pofont.
masnap sirva vartak a tisztnel hogy foljelentsek hogy bantota oket.
persze a tiszt (oreg crnogorac) csak intet egyet es abban maradt az egesz.
ugy kerultek aztan hogy csak na. nem csak ott, hanem a tobbit is mert mindig egyut voltunk. ha cirkuszolni akart valameik, hiaba voltak tobben, csak szepen mindanyian odasetaltunk + egy fiatal crnogorac kistiszt aki mindig velunk logot...nem is kellet tobb, mar vegge is volt az egesznek.

az o erejuk a csoportban van, azert vannek mindig egyut, de hogy talajak meg egymast azt soha sem fogtam fel, valjevon, a nagy kaszarnyaba amikor erkeztunk, volt minden buszban - egy vagy ketto, de mar masnap reggel mint egy rakason volt.

kul, engem nagyon folbaszot az a kis sapkas aki a ujaval mitogotot a nemetekre, egy ilyen verekedos helyzetbe ha nekem igy csinalna ugy kitornem az ujat hogy nem profizna soha tobbe :p
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
<blockquote rel="zeal"><a baj href="http://www.hirado.hu/2016/02/02/migransok-tamadtak-utasokra-a-muncheni-metron/">hirado.hu</a> / dailymail.co.uk
"...
Az egyik fiatal migráns állítólag rátette a kezét a metrón utazó egyik fiatal lány hátára, és amikor az megkérte, hogy hagyja békén, ideges lett. Az elutasítás után teljes erőből beleütött egy ablakba. Ekkor kérte meg az egyik idősebb utas, hogy viselkedjen.

Az egyperces felvételen jól látszik, ahogy a csoport rátámad két idős utasra.
..."
https://www.youtube.com/watch?v=T8tWr53W2gA

Hallkan jegyzem meg hogy nem volt csador a lanyon, pedig mar igazan tudhatná. A lotyó! Es az is jo lenne, ha az oreg nemetek nem utnek azokat akik majd a nyugdijukat fogjak megkeresni. - ironia off - :/

Ja es Merkel kereszteny demokrata (konzervativ) unioja (lol) meg mindig 34%-on. No comment!
ha megnezzuk ezeket a videokat, mindig latni hogy ok csoportban vannak, de akiket tamadnak azok mindig maguk vannak.

lassan nekunk is azt kell majd csinalni mint ezeknek. ha utazunk, megyunk valamere, szepen csoportossan. csak tobben kell lenni mint ezeknek. egyszeru.
lehet raszistanak tunik amit irok, de maskebb nem tudom.
ha volna egy csoport 5-6 zozo, meg egy 10 feher, ezek olyan nyugotak lennenek mint az ovodasok.
vagy egyszeruen csak kicsit tokosebbnek kellene lenni.

amikor en voltam katona, volt koztunk egy szerb csavo, bortontoltelek meg bokszolo, es nem nagyon birta ezeket. ok meg minket (en magyar +5-6 szerb) megkevesbe.
es egy este, 2 alban megvarta a sotetben, meg akartak verni.
ez meg amikor meglatta oket, odaugrot, odabaszot mindegyiknek egy egy jo csattanos pofont.
masnap sirva vartak a tisztnel hogy foljelentsek hogy bantota oket.
persze a tiszt (oreg crnogorac) csak intet egyet es abban maradt az egesz.
ugy kerultek aztan hogy csak na. nem csak ott, hanem a tobbit is mert mindig egyut voltunk. ha cirkuszolni akart valameik, hiaba voltak tobben, csak szepen mindanyian odasetaltunk + egy fiatal crnogorac kistiszt aki mindig velunk logot...nem is kellet tobb, mar vegge is volt az egesznek.

az o erejuk a csoportban van, azert vannek mindig egyut, de hogy talajak meg egymast azt soha sem fogtam fel, valjevon, a nagy kaszarnyaba amikor erkeztunk, volt minden buszban - egy vagy ketto, de mar masnap reggel mint egy rakason volt.

kul, engem nagyon folbaszot az a kis sapkas aki a ujaval mitogotot a nemetekre, egy ilyen verekedos helyzetbe ha nekem igy csinalna ugy kitornem az ujat hogy nem profizna soha tobbe :p




</blockquote>

Pont mint a cigányok
 
A

altx

Guest
<blockquote rel="altx"><blockquote rel="zeal"><a baj href="http://www.hirado.hu/2016/02/02/migransok-tamadtak-utasokra-a-muncheni-metron/">hirado.hu</a> / dailymail.co.uk
"...
Az egyik fiatal migráns állítólag rátette a kezét a metrón utazó egyik fiatal lány hátára, és amikor az megkérte, hogy hagyja békén, ideges lett. Az elutasítás után teljes erőből beleütött egy ablakba. Ekkor kérte meg az egyik idősebb utas, hogy viselkedjen.

Az egyperces felvételen jól látszik, ahogy a csoport rátámad két idős utasra.
..."
https://www.youtube.com/watch?v=T8tWr53W2gA

Hallkan jegyzem meg hogy nem volt csador a lanyon, pedig mar igazan tudhatná. A lotyó! Es az is jo lenne, ha az oreg nemetek nem utnek azokat akik majd a nyugdijukat fogjak megkeresni. - ironia off - :/

Ja es Merkel kereszteny demokrata (konzervativ) unioja (lol) meg mindig 34%-on. No comment!
ha megnezzuk ezeket a videokat, mindig latni hogy ok csoportban vannak, de akiket tamadnak azok mindig maguk vannak.

lassan nekunk is azt kell majd csinalni mint ezeknek. ha utazunk, megyunk valamere, szepen csoportossan. csak tobben kell lenni mint ezeknek. egyszeru.
lehet raszistanak tunik amit irok, de maskebb nem tudom.
ha volna egy csoport 5-6 zozo, meg egy 10 feher, ezek olyan nyugotak lennenek mint az ovodasok.
vagy egyszeruen csak kicsit tokosebbnek kellene lenni.

amikor en voltam katona, volt koztunk egy szerb csavo, bortontoltelek meg bokszolo, es nem nagyon birta ezeket. ok meg minket (en magyar +5-6 szerb) megkevesbe.
es egy este, 2 alban megvarta a sotetben, meg akartak verni.
ez meg amikor meglatta oket, odaugrot, odabaszot mindegyiknek egy egy jo csattanos pofont.
masnap sirva vartak a tisztnel hogy foljelentsek hogy bantota oket.
persze a tiszt (oreg crnogorac) csak intet egyet es abban maradt az egesz.
ugy kerultek aztan hogy csak na. nem csak ott, hanem a tobbit is mert mindig egyut voltunk. ha cirkuszolni akart valameik, hiaba voltak tobben, csak szepen mindanyian odasetaltunk + egy fiatal crnogorac kistiszt aki mindig velunk logot...nem is kellet tobb, mar vegge is volt az egesznek.

az o erejuk a csoportban van, azert vannek mindig egyut, de hogy talajak meg egymast azt soha sem fogtam fel, valjevon, a nagy kaszarnyaba amikor erkeztunk, volt minden buszban - egy vagy ketto, de mar masnap reggel mint egy rakason volt.

kul, engem nagyon folbaszot az a kis sapkas aki a ujaval mitogotot a nemetekre, egy ilyen verekedos helyzetbe ha nekem igy csinalna ugy kitornem az ujat hogy nem profizna soha tobbe :p




</blockquote>

Pont mint a cigányok
</blockquote>

ciganyok kozot meg talaltam par normalis embert is (nemtom ott magyarban mienek), de ezek kozot egyet sem.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 832
57 784
113
Nálam az Albán=Muzulmán cigány
Legalábbis akiket eddig láttam azokra ez a megállapítás állt.
 
A

altx

Guest
Mi a különbség a szerb és egy crnogorac (gondolom montenegrói) között?

azt en sem tudom, a szerbek azt mondjak hogy a montenegrok is szerbek. emezek meg azt alitjak hogy nem azok es hogy kulonboznek a szerbektol.

ezen szoktak mindig veszekedni..
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 164
15 834
113
<b>Német polgármester az unokáját féltő nagypapának: Nem kell odamenni, nem kell provokálni!</b>

http://migracio.mandiner.hu/cikk/20160203_nemet_polgarmester_az_unokajat_felto_nagypapanak_nem_kell_odamenni_nem_kell_provokalni


https://www.youtube.com/watch?&v=XdSsJQ-fvOU
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 332
113
Mi a különbség a szerb és egy crnogorac (gondolom montenegrói) között?

Semmi, kb mint a -magyar és az erdélyi közt. Néha montenegró külön közigazgatási egység 1-2x rövid ideig önálló állam is volt míg valamelyik szomszéd el nem vitte, Bizánc,Magyar Királyság,Velence,Török szultánság,Monarchia,Jugó.
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Egy délelőtti vitaadáson a menekültprobléma volt a téma. Aleksandra Rybinska, lengyel újságírónő elmondja, hogy Lengyelország nem kíván menekülteket fölvenni, mert mohamedánok integrációja eddig Merkel asszony szerint nem volt sikeres Európában, és Lengyelország nem hiszi, hogy ők jobban megoldanák ezt a feladatot, mint Francia- vagy Németország.
A problémát azonkívül Közel-Keleten kellene megoldani, és külső erők inkább a problémákat erősítik ahelyett, hogy megoldáson dolgoznának.
Egy kérdező szerint Merkel hívó szava megoldott valamiféle problémát, amikor 2015 szeptemberében Európába hívta a Közel-Keletről jövő "menekülteket". Rybinska asszony elmagyarázza, hogy Merkel asszony sajnos nem használta agyát gondolkodásra, amikor a "menekülteket" behívta.
A "menekülés" nem természeti csapás, hanem szervezett megszállás. Európa minden államának, Görögországnak is nem csupán joga, hanem a meglévő szerződések alapján kötelessége kézben tartani és visszaszorítani az ilyen mozgalmakat, és megakadályozni azok megszállássá való alakulását.

Résztvevők:
- Henriette Harris (Újságíró, Dánia)
- Aleksandra Rybinska (Újságíró, Lengyelország)
- Gerard Foussier (Documents, Franciaország)
- Stephan-Andreas Casdorff (Der Tagesspiegel, Németország)
- Sabine Schuster (ORF, Ausztria)

Moderátor: Michael Hirz
https://www.youtube.com/watch?v=biHdMDjK9OE
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 848
113
Masszív tuntetés Drezdában Európa iszlamizációja ellen éloben:
https://www.youtube.com/watch?v=FuyhGw0fC0M
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Masszív tuntetés Drezdában Európa iszlamizációja ellen éloben:
https://www.youtube.com/watch?v=FuyhGw0fC0M

Nekem erről ma az jutott az eszembe, hogy Németország lehet, hogy azért akarja "magára húzni" az arabokat/iszlámot, hogy így szabaduljon meg a zsidóktól - akik így az iszlám elől Kelet-Európába és Oroszországba menekülnek - és ezzel álljon bosszút azért, hogy nekik, németeknek, örökös bűntudatot kell érezniük a II.vh miatt.
Ha ez igaz, akkor Európa "Jalta 2" után úgy fog kinézni, hogy Nyugat-Európa arab/iszlám lesz, Kelet-Európa (élén az új Szovjetunióval) pedig zsidó lesz.
Az irányváltás már a hazai zsidóság körében is észlelhető, egyre inkább Kelet-Európa (benne Magyarország) és Oroszország érdekeit fogják képviselni.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Ha még esetleg nem volt:

Kötelező jelleggel tanítanák az arab nyelvet a német általános iskolákban

<b>Bildungsexperte fordert Arabisch als Schulsprache für deutsche Kinder - verpflichtend</b>

http://www.focus.de/politik/deutschland/bis-zum-abitur-verpflichtend-bildungsexperte-fordert-arabisch-als-schulsprache-fuer-deutsche-kinder_id_5259248.html
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Pontosabban egészen az érettségiig tanítanák az arab nyelvet kötelező jelleggel Németországban.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 211
113
Akkor beszopja a "zsidótlanítási kísérletet" németország, de nagyon, jobban mint a II.VH végén. Lehet utálni a zsidókat, de azért általában nem vagdosnak le fejeket, meg támadnak rá öngyilkos merényletekben tök civilekre. Egyébként hosszú idő óta ez a legképtelenebb vélemény, amit ezen a fórumon olvastam :p. A zsidó emberek akik ott éltek, azok eddig sem csináltak semmi problémát, azok, akik meg mozgatják a szálakat, esetleges tőzsdei műveletekkel, politikiai és gazdasági szálakkal esetleg a háttérből okoznak kellemetlenséget, ezután is meg tudják tenni, ha akarják, akár egy laptopról, New York egyik felhőkarcolójából. Ez mocskos nagy öngól lenne. Szerintem sajnos csak szimplán olyan hülyék a németek, amilyennek látszanak, a 75 év bűntudat, és a PC duma megérett...
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Akkor beszopja a "zsidótlanítási kísérletet" németország, de nagyon, jobban mint a II.VH végén. Lehet utálni a zsidókat, de azért általában nem vagdosnak le fejeket, meg támadnak rá öngyilkos merényletekben tök civilekre. Egyébként hosszú idő óta ez a legképtelenebb vélemény, amit ezen a fórumon olvastam :p. A zsidó emberek akik ott éltek, azok eddig sem csináltak semmi problémát, azok, akik meg mozgatják a szálakat, esetleges tőzsdei műveletekkel, politikiai és gazdasági szálakkal esetleg a háttérből okoznak kellemetlenséget, ezután is meg tudják tenni, ha akarják, akár egy laptopról, New York egyik felhőkarcolójából. Ez mocskos nagy öngól lenne. Szerintem sajnos csak szimplán olyan hülyék a németek, amilyennek látszanak, a 75 év bűntudat, és a PC duma megérett...

zsolti,

egy kérdés. Mondtad, hogy a "75 év bűntudat" az oka. Szerinted ennek a bűntudatnak mikor lenne/lehetne vége? 100 év múlva? 200 év múlva? Soha?
Ha inkább az utóbbi, na, akkor hogyan lehetne átmenni a megalázkodásból támadásba?

(Ha az arab nép + a német nép egyesülne. Ezért tanítanának arab nyelvet Németo.-ban általános iskolától egészen az érettségiig, kötelezően.)

Ha Németo. nem kizárólag arabokat/iszlámot, hanem általában csak menekülteket akarna, akkor miért utasítja vissza az ukrajnai menekülteket?

(Mert ők nem mohamedánok.)

Deutschland: Ukrainische Kriegsflüchtlinge unerwünscht

"Echten Kriegsflüchtlingen, die wegen des kriegerischen Konflikts in der Ukraine nach Deutschland geflohen sind, wurde in 95 Prozent der Fälle das Asyl in Deutschland verweigert"

http://www.info-direkt.eu/deutschland-ukrainische-kriegsfluechtlinge-unerwuenscht/

Ezenkívül.

Kiknek áll még érdekében Nyugat-Európa iszlamizációja?

1. Az USA-nak, mert egyrészt: beavatkozhat, gyámkodhat; másrészt: a mohamedán Nyugat-Európa feltartóztatja a zsidó-keresztény Eurázsiai Unió terjeszkedését nyugat felé, azaz nem lesz Lisszabontól-Vlagyivosztok.

2. Oroszországnak/Eurázsiai Uniónak is, mert zsidó tudósok, értelmiségiek települnek át Oroszországba, amely növelni fogja az Eurázsiai Unió katonai potenciálját is; másrészt: maguk a Közép-Kelet-Európaiak is így az Eurázsiai Unióban fogják látni a menedéket, azaz, az orientációjuk Nyugat felől Kelet felé fordul.

Szóval, nem annyira képtelenség a véleményem, szerintem.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 211
113
Sok dolog volt már, amit leírtál, és bár általános hüppögés fogadta itt a fórumon, én egyet értettem vele. Na ez most nem az :p. Maradok tisztelettel!
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Hozzáteszem, Európa fenti mohamedán/zsidó-keresztény kettéosztása (lásd előző hozzászólásom) után az Eurázsiai Unió úgy tudna tovább terjeszkedni Nyugat felé,

ha a németek a mohamedánok ellen is elkövetnének egy holokausztot.

Ekkor a németek tényleg soha az életben nem tudnák magukról lemosni, hogy nácik.

De addig is, Németo. iszlamizációja külső ellenségképként segíti "tömöríteni" (kohézió) Kelet-Európát és az Eurázsiai Uniót.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 211
113
De ez totál tévút szerintem Haubagoi. Kelet EU éppen az USA malmára hajtja a vizet, bontja minden ilyen eszetlen német migránssimogatás az egységes EU-t, tehát gyengíti az USA egyik legnagyobb gazdasági ellenfelét a világpiacon. No meg kiváncsi vagyok én arra a Lengyel kormányra, amelyik az Eurázsiai Únióban gondolkodna... Szerintem most totál tévúton vagy.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
De ez totál tévút szerintem Haubagoi. Kelet EU éppen az USA malmára hajtja a vizet, bontja minden ilyen eszetlen német migránssimogatás az egységes EU-t, tehát gyengíti az USA egyik legnagyobb gazdasági ellenfelét a világpiacon. No meg kiváncsi vagyok én arra a Lengyel kormányra, amelyik az Eurázsiai Únióban gondolkodna... Szerintem most totál tévúton vagy.

Az USA-nak és az Eurázsiai Uniónak egyaránt érdeke az EU felbomlása, ezért a németeket ütik ki. A németek valamiért azt hiszik, hogy nekik a mohamedán bevándorlók valamiért jók, de nem veszik észre, hogy ezzel rántják vissza őket a nácizmusba, úgy mint amikor itallal kínálnak egy alkoholistát.
Jelenleg Oroszország Izraelnek/a zsidóknak kedvez, mert szeretnék megnyerni a támogatásukat és szeretnék, ha a szovjet/zsidó származásúak visszavándorolnának Oroszo.-ba, hogy felépítsék a 2. Szovjetuniót. Emiatt később Oroszo.-nak szüksége lesz arra, hogy visszanyerje az arab világ bizalmát, amelyet Németország leverésével fognak visszanyerni, amely addigra a mohamedán bevándorlók ellen fordul (a szokásos Szovjetunió vs. nácizmus séma alapján).
A mi (Kelet-Európa) helyzetünk pedig: leválasztanak minket (a kelet-európai sávot) a NATO-ról, hogy Oroszo. megtámadása után a NATO-nak ne legyen védelmi kötelezettsége velünk szemben (ld. BBC-s film). Közvetlen USA felügyelet alá kerülünk. A háborút elveszítjük (terv szerint) és az USA odaad minket a Szovjetunió 2.0-nak. Évtizedekig fizetjük utána a háborús jóvátételt Moszkvának. A többi volt NATO tagnak nem kell majd fizetnie, mert a háború megkezdése után a NATO felbomlik, kezdve azzal, hogy Anglia kilép.