[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Laci1970

Well-Known Member
2016. július 23.
1 771
3 200
113
Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan reagálnak a jáványügyi helyzetre a bevándorlók.

Elég sok szintje van a védekezésnek, ami magán a lakosságon múlik, pl. személyi higiénia, rendelkezések betartása, ésszerű önkorlátozás a fogyasztásban és a mozgásban, együttműködés a rászorulók ellátásában stb. Ezekre mind az ún. "fejlett kultúra, civilizáció" részeként tekintünk, nem csak Európában (ld. pl. Japán és Dél-Korea erőfeszítéseit és sikereit covid-ügyben).
Szerintem nem erdekli őket a járványhelyzet.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 809
25 420
113
Most robbanok fel b...meg! :mad::hadonaszos::hadonaszos:
Ezek ugyanazt fogják csinálni mint 2015-ben a migránshullám esetében...
Ezt is beengedik, figyeljétek meg!
https://www.brusselstimes.com/all-n...-fps-health-contamination-screening-measures/

Azért legalább sikerült kiizzadni, na!
Az Európai Tanács megerősítette a hírt, miszerint 30 napja lezárják az EU-t a külföldiek előtt -erről döntöttek ma az uniós vezetők.
https://www.portfolio.hu/gazdasag/2...ra-lezarjak-az-eu-t-a-kulfoldiek-elott-420153
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 945
56 932
113
Németorszâgban, a thüringiai Suhlban lévö migrânsszállâson találtak egy fertözöttet. Erre karantén alá helyezték a szâllâs 533 lakóját, aki Algeriâból, Gruziâból és a magreborszâgokból származnak. Márc 13 a migrânsok megkisérelték a kitörést, gyerekeket maguk elött tolva. A rendörség szerint IS zâszlót lengettek.

A lengyel német hatâron 60km a teherautósor.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 338
68 626
113
Németorszâgban, a thüringiai Suhlban lévö migrânsszállâson találtak egy fertözöttet. Erre karantén alá helyezték a szâllâs 533 lakóját, aki Algeriâból, Gruziâból és a magreborszâgokból származnak. Márc 13 a migrânsok megkisérelték a kitörést, gyerekeket maguk elött tolva. A rendörség szerint IS zâszlót lengettek.

A lengyel német hatâron 60km a teherautósor.
Ott volt a Simson gyar ha jol remlik, Suhlban.
 

Shed

Well-Known Member
2016. október 7.
864
4 352
93
Németorszâgban, a thüringiai Suhlban lévö migrânsszállâson találtak egy fertözöttet. Erre karantén alá helyezték a szâllâs 533 lakóját, aki Algeriâból, Gruziâból és a magreborszâgokból származnak. Márc 13 a migrânsok megkisérelték a kitörést, gyerekeket maguk elött tolva. A rendörség szerint IS zâszlót lengettek.

A lengyel német hatâron 60km a teherautósor.
Erre tudnál adni valami linket, mert nem találok semmit. Nem nekem kell, van egy kollégám, elkezdett szövegelni nekem mikor mondtam.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 945
56 932
113
Linket nem tudom direkt feltenni, mert hülye vagyok hozzâ.
Itt olvastam:
www.inthueringen..de 2020.03.17 15.15h
Polizei holt mit Grossangebot Störer aus Flüchtlingsheim.

vera-lengsfeld.de. 2020.03.18
Schutzsuchende mit IS-Fahne und Kinderschutzschildern - Horrorszenen in Merkel-Deutschland.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 809
25 420
113
Erre tudnál adni valami linket, mert nem találok semmit. Nem nekem kell, van egy kollégám, elkezdett szövegelni nekem mikor mondtam.

https://www.bild.de/regional/thueri...m-fluechtlingsheim-in-suhl-69455448.bild.html
..
Még a végén indul a zombiapokalipszis..., végigfertőzik egymást, aztán megindulnak!
2,w=993,q=high,c=0.bild.jpg

..
A hazai munkanélküliség egy részét majd felszívja a magyar hadsereg!
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz and Shed