[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

W

Wilson

Guest
"Kedd délután az ügyészség kiadott egy közleményt, amely szerint múlt hét pénteken este fél 10 körül a rendőröket egy olyan bulihoz riasztották, amelynek résztvevői a szomszédok szerint megsértették a járványügyi korlátozásokat. A helyszínen a rendőrök körülbelül 20 embert találtak, akik között két, diplomáciai mentességet élvező ember is volt.

Rajtuk kívül az egyik résztvevő, az 1961-es születésű Sz. J. az ereszcsatornán próbált meg elmenekülni a helyszínről, ezt egy járókelő vette észre. A férfi az ügyészség szerint menekülés közben megsérülhetett, és véresek voltak a kezei, a hátizsákjában pedig kábítószert találtak a rendőrök

– derül ki az ügyészség közleményéből"
 

duckdodgers™

Well-Known Member
2012. március 5.
3 596
19 653
113
Ezek jó kérdések!
Mondjuk választ is ő tudna rá adni...
Ahogy @SilvioD is írta, de hogy a francba kerül az eki a táskába?
A lasztinak a zsebben a helye! Pont azért, ha razzia van! :rolleyes:
Azért azt sejted, hogy elég sietősen távozott, szerintem eszébe sem jutott az az eki... Az adrenalinszintje kb az egekben, mert rohadtul tudta, hogy ku..a nagy szarban van. Nem hiszem, hogy a zsaruk tették volna a táskájába a cuccot, tekintve hogy pár darab ekiért a belgáknál fogyasztóként maximum ejnye-bejnyét kapsz tudtommal.
Teljesen érthetetlen számomra, hogy lehetett ekkora hülye... Ha az EU és a világ hatalmasaival hadakozol, akkor baszdmeg nem állhatsz SOHA letolt gatyával (pláne bepucsítva :D )
Így lehet elbaszni 30 év munkáját egy pár perc alatt. Ez az ostobaság szánalmas!
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 405
113
nem állhatsz SOHA letolt gatyával (pláne bepucsítva :D )
Pláne szó szerint. :)

Nem hiszem, hogy a zsaruk tették volna a táskájába a cuccot,

Valaki csak meghívta abba "buliba"! :rolleyes:
Nem is zsarura gyanakodnék...

Így lehet elbaszni 30 év munkáját egy pár perc alatt.
Így!
Vége a karrierjének. Mérhetetlen szégyen közepette.
Csak úgy, mint az összerecskázott gatyájával Grécy, meg a hátulról csoportszexező Borkai korábban.
Lehet folytatni "civilként".
Aki hülye haljon meg alapon.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 501
93 722
113
Azért azt sejted, hogy elég sietősen távozott, szerintem eszébe sem jutott az az eki... Az adrenalinszintje kb az egekben, mert rohadtul tudta, hogy ku..a nagy szarban van. Nem hiszem, hogy a zsaruk tették volna a táskájába a cuccot, tekintve hogy pár darab ekiért a belgáknál fogyasztóként maximum ejnye-bejnyét kapsz tudtommal.
Teljesen érthetetlen számomra, hogy lehetett ekkora hülye... Ha az EU és a világ hatalmasaival hadakozol, akkor baszdmeg nem állhatsz SOHA letolt gatyával (pláne bepucsítva :D )
Így lehet elbaszni 30 év munkáját egy pár perc alatt. Ez az ostobaság szánalmas!
Az exztasy nem a büntetés miatt kellett, lehet ez ügyben még eljárás sincs ellene, hanem a cimlapokért. Ezért tették bele.

Egyébként Vona is Merkelt látja a háttérben.

Kieg. az írásához.
1. Ő ezért vonult vissza. Nem akart ilyen címlapot.
2. Ezt én is így látom.
3. Irreleváns.
4. Ebben téved. Pont fordítva, ezért jött a cikk. Sztem ezt @blogen látja jól.
5. Ott a pont, bár sztem hosszú távú következménye minimális. Borkai hatás is 1-2 hónapig élt. Utána új polgival 5 hónap múlva simán hozta Győrt a Fidesz a régi szavazatarányával. Ezért fontos az időzítés.
6. Ezt sztem nem érinti, bár ezért csinálták, de félreértik Orbánt, még keményebb lesz.
7.igen, rajtuk fogja leverni.
 
W

Wilson

Guest
Friss infó,hogy magyar jobboldali újságírók szerint Szájer kilép a Fideszből és visszavonul a közélettől.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 405
113
Az is érdekes, hogy Vona ezt megírta, majd szemlézi főhírben a Magyar Nemzet.
Visszavonulhatott, de mondták, hogy egyszer azért még kérni fogunk valamit. Ma csöngött a telefon.... o_O

Egy polgári körben kezdett Orbán Viktorral!
És addig még futtatta is őket a Fidesz, amíg a MIÉP-et ki kellett ütni!
A Jobbik Fidesz-szabadalom, legalább részben.
 
  • Tetszik
Reactions: KoviUbi
W

Wilson

Guest
Én csak azt tanácsolom mindenkinek,hogy:)

599128669833_394469435888.jpg
 
W

Wilson

Guest
Miért? Te milyen karriert látsz még benne? :)
Még szép.

Én semmit,de attól még mint Fideszes "ősalapító" tag szépen elevickélhetett volna kies hazánkban valami számára létrehozott "kamu" sportállásban",az igazság az,hogy nála nagyobb bűnöket is elkövető emberek sem léptek ki a Fideszből.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 405
113
Én semmit,de attól még mint Fideszes "ősalapító" tag szépen elevickélhetett volna kies hazánkban valami számára létrehozott "kamu" sportállásban",az igazság az,hogy nála nagyobb bűnöket is elkövető emberek sem léptek ki a Fideszből.

Ilyen módon megszegni a lojalitást, annál nincs nagyob bűn.
Borkai és a komondoros se maradhatott!
..
A Kos-jegyű Fideszben első a nyáj védelme!
 

duckdodgers™

Well-Known Member
2012. március 5.
3 596
19 653
113
Az exztasy nem a büntetés miatt kellett, lehet ez ügyben még eljárás sincs ellene, hanem a cimlapokért. Ezért tették bele.

Egyébként Vona is Merkelt látja a háttérben.

Kieg. az írásához.
1. Ő ezért vonult vissza. Nem akart ilyen címlapot.
2. Ezt én is így látom.
3. Irreleváns.
4. Ebben téved. Pont fordítva, ezért jött a cikk. Sztem ezt @blogen látja jól.
5. Ott a pont, bár sztem hosszú távú következménye minimális. Borkai hatás is 1-2 hónapig élt. Utána új polgival 5 hónap múlva simán hozta Győrt a Fidesz a régi szavazatarányával. Ezért fontos az időzítés.
6. Ezt sztem nem érinti, bár ezért csinálták, de félreértik Orbánt, még keményebb lesz.
7.igen, rajtuk fogja leverni.
az 1-es ponthoz : soha és senki nem bizonyított be semmit. Két szerencsétlen torzszülött ilyen vagy olyan előnyökért dobálta rá a szart, de azt akkor is csak az elvakult birkák kajálták senki más. Még a Fideszes szavazók nagyobbik része sem...
 

Rferi66

Well-Known Member
2020. február 14.
2 626
5 374
113
Hvg.hu

"Önmagában egyébként nem lenne életszerűtlen az a konteó, hogy valamelyik tagállam titkosszolgálatának akciója áll Szájer leleplezésének hátterében, ez a fajta leleplezés ugyanis benne van a titkosszolgálati munkák eszköztárában. Ez persze egyelőre egyszerű spekuláció, de a konteót erősíti, hogy lenne alapja: az uniós költségvetési vétót belengető Orbán-kormány, vagyis a “kereszténységet” és “az európai értékek védelmét” hangoztató Fidesz ideológiai hiteltelenítése egy ellenérdekelt tagállam titkosszolgálatának akár most az érdekében is állhat. "