[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 791
46 961
113
És még mindig Mannheim.

AfD ifik vs Antifa vs rendőrök
https://www.krone.at/3400971

Azért remek ez a függetlenobjektív tájékoztatás, ami dehogy propaganda, és dehogy ez (és a hasonlók) állítják rá az emberek agyát az öngyilkos működésre. Az AfDről és az ifi szervezetükről szóló minden írásba bele kell fűzni, h szélsőjobbosok. A tettes motivációja ismeretlen. Az Antifa skandálni szokott, a csúnya szélsőjobbosok üvöltözni. Az Antifa az AfD ellen demonstrált. Véletlenül sem a rendőrgyilkos iszlamista mellett.

https://x.com/TimKoffiziell/status/1797383875410149457
Igen, ilyenekről beszélek, itt kezdődik a rendőrök agyának a "hangolása", aztán ott folytatódik mikor valaki nem akarja ezt elfogadni, kibasszák a seregből, rendőrségtől etc. Tényleg itteni fejjel nehéz megérteni őket, én beszélgettem velük pár éve 2015 után, Münchenben, elmondtam frankón korrektül meghívott vendégként hogy szerintem jó dolog a határkerítésünk, az ellenőrizetlen migráció meg rossz, fal fehér pofa volt, meg hogy ők nem white supremacisták, mindenkit el kell fogadni, meg szeretni! VIP kantin, sok résztvevő, kiröhögtük őket már ott... Egy normálisabb volt, az mondta mikor a többi nem hallotta hogy full igazunk van, de náluk ilyet már nem szabad mondani, mert kibasznak kb terroristának bélyegezve!

Utána kicsivel volt hír, hogy tömegével raktak ki rendőröket, katonákat mert szerintük széljobbosok voltak, azt a belső elhárítás rájuk dolgozott.

Netene, itt van most az egyik eredménye!
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Igen, ilyenekről beszélek, itt kezdődik a rendőrök agyának a "hangolása", aztán ott folytatódik mikor valaki nem akarja ezt elfogadni, kibasszák a seregből, rendőrségtől etc. Tényleg itteni fejjel nehéz megérteni őket, én beszélgettem velük pár éve 2015 után, Münchenben, elmondtam frankón korrektül meghívott vendégként hogy szerintem jó dolog a határkerítésünk, az ellenőrizetlen migráció meg rossz, fal fehér pofa volt, meg hogy ők nem white supremacisták, mindenkit el kell fogadni, meg szeretni! VIP kantin, sok résztvevő, kiröhögtük őket már ott... Egy normálisabb volt, az mondta mikor a többi nem hallotta hogy full igazunk van, de náluk ilyet már nem szabad mondani, mert kibasznak kb terroristának bélyegezve!

Utána kicsivel volt hír, hogy tömegével raktak ki rendőröket, katonákat mert szerintük széljobbosok voltak, azt a belső elhárítás rájuk dolgozott.

Netene, itt van most az egyik eredménye!
A német rezsim minden túlzás nélkül a Kádár-rendszer szintjén működik. Ott az van, ami nálunk a nyolcvanas években volt, ugyanúgy, ugyanazokkal a módszerekkel és ugyanazzal a végeredménnyel: egy megfélemlített, a titkosszolgálat álltal irányított ellenzék az állampárti koalícióval szemben, a társadalom teljesen leuralva, példátlan besúgóhálózat, a másként gondolkodók üldözése, egzisztenciális tönkretétele, a fegyveres testületek párt- ideológiai kontroll alá vonása. Ha valaki fiatalabb mint ötven éves és nem tudja mi volt a Kádár-rendszer, akkor pontosan -mégegyszer: minden túlzás nélkül ugyanaz- volt mint a mai német rendszer. Ezt hívják diktatúrának.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 791
46 961
113
A német rezsim minden túlzás nélkül a Kádár-rendszer szintjén működik. Ott az van, ami nálunk a nyolcvanas években volt, ugyanúgy, ugyanazokkal a módszerekkel és ugyanazzal a végeredménnyel: egy megfélemlített, a titkosszolgálat álltal irányított ellenzék az állampárti koalícióval szemben, a társadalom teljesen leuralva, példátlan besúgóhálózat, a másként gondolkodók üldözése, egzisztenciális tönkretétele, a fegyveres testületek párt- ideológiai kontroll alá vonása. Ha valaki fiatalabb mint ötven éves és nem tudja mi volt a Kádár-rendszer, akkor pontosan -mégegyszer: minden túlzás nélkül ugyanaz- volt mint a mai német rendszer. Ezt hívják diktatúrának.
Így van! Csak a miénk egy picit az élettel összeegyeztethetőbb volt mint az övék!

Ők kb öngyilkos osztag szinten vannak mostanra! Nem túlzok! Misi mókus bőséges szigetre kerülésének meséje ma Németországban zajlik! Az arabok a krokodil!
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 121
7 042
113
Tehát amíg a Donald Tusko által vezetett lengyel kormány bármilyen jogsértést megtehet, megis megszüntetik a 7-es cikk eljárást, addig az állítólag nem jogállam és diktatúra Magyarország esetében:


Emlékeztetőül, 2018-ban kétharmados szavazás kellett volna az elinditasahoz, és nem lett volna meg, ha pont a szavazás előtt nem módosítják meg úgy, hogy a tartózkodokat nem kell beleszamolni az alap létszámba, és sok tartózkodó volt és csak így lett meg a 2/3-uk, hogy atvigyek.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 848
56 478
113
Ok, nem akartam ebbe beleállni, de akkor leírom már én is kicsit részletesebben: a helyszínen jó látási viszonyok közt nyílt terepen kavarodás után többen próbálták lefogni a nem rejtetten, hanem széles nagy erőből vad mozdulatokkal szúró/vágó embert jól láthatóan egy NAGY vadásztőrrel a kezében a szakállas faszt! Egy késés szakállas elől menekült a 4-5 fő, akiket ez a buzi kergetett, szúrt, vágott! Nem egy karambittal sikátorban este, egy 18 cm pengehossz valamivel nappal egy téren, csapkodva!

Közben mire a rendőr odaért/akárhonnan is jött, mert nem egy utcasarkon léptek véletlen egymásba, egy téren fényes nappal - mi a faszomat nézett? - látnia kellett a dinamikát! Azt is hogy több szúrt seb van fekvő embereken, többek közt a jobbos politikus ott feküdt abba az irányba ahonnan jött!!!

Tiszta vér volt minden! Én e nélkül is azonnal a kezeket nézem kevésbé feszült helyzetben is, zsebben van, már akkor is tartok távot, teszek nem részletezett egyebet.


Ezt nem lehet kidumálni, de tény hogy nagyon el lett baszva, nem csak ő kúrta el, az elaszaladó rendőrnő is hihetetlen, koordinálatlanok, etc. Az egyetlen értékelhető mozzanat az amikor lelövi végre az érkező rendőr a támadót. Amit csinált az elhunyt rendőr, biztos vagyok benne hogy szerte a világban oktatási anyag lesz, hogy mit hogy NEM szabad csinálni!
És a többi rendőr 3 méterről nézte.
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 122
28 734
113
Elárulná valaki mi van a vonalban sorakozók kezében lévő plakátokon? (amik nyilván egyénileg készültek és csak véletlenül tök egyformák :))
wide__1000x562__desktop


Grundgesetz: Freiheit und Würde seit 1949! - Alaptörvény: Szabadság és emberi méltóság 1949 óta!

Mannheim: wir kommen seit 1607 von überall her! - Mannheim: 1607* óta bárhonnét érkezhetünk!

* Mannheim ekkor kapott városi rangot.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 341
33 398
113
wide__1000x562__desktop


Grundgesetz: Freiheit und Würde seit 1949! - Alaptörvény: Szabadság és emberi méltóság 1949 óta!

Mannheim: wir kommen seit 1607 von überall her! - Mannheim: 1607* óta bárhonnét érkezhetünk!

* Mannheim ekkor kapott városi rangot.

Végignézni a tüntetőket is kész tanulmány. Bár biztos van köztük bőven, aki azért ment ki, hogy az önkormányzat ki ne rakja a bérlakásából, vagy mert a munkahelyén szóltak (jó ez erős, ránézésre 10-ből egy lehet, aki dolgozik).
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Nagyon gyorsan leszel ott leszavazva a sárga földig, sőt bannolva, ha előadod ugyanezeket, mint itt.
Megnéztem. A szokásos pár száz főnyi belpesti tinédzser őrjöngése. Gondolom azért a reddit-en, mert az külföldi és menő a lilahajúak között. Ez a reddit nekem az ukrán háború idején mutatkozott be, ha emlékszünk még és nem lepett meg a magyar szekciójának nyomorúsága sem.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 841
86 750
113
Végignézni a tüntetőket is kész tanulmány. Bár biztos van köztük bőven, aki azért ment ki, hogy az önkormányzat ki ne rakja a bérlakásából, vagy mert a munkahelyén szóltak (jó ez erős, ránézésre 10-ből egy lehet, aki dolgozik).
Jobbról balra haladva: leszbikus, bináris, informatikus-nemnáci, feminista, leszbikus, liberális testvére, villanyosra vár, stb.. :D
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 848
56 478
113
A német rezsim minden túlzás nélkül a Kádár-rendszer szintjén működik. Ott az van, ami nálunk a nyolcvanas években volt, ugyanúgy, ugyanazokkal a módszerekkel és ugyanazzal a végeredménnyel: egy megfélemlített, a titkosszolgálat álltal irányított ellenzék az állampárti koalícióval szemben, a társadalom teljesen leuralva, példátlan besúgóhálózat, a másként gondolkodók üldözése, egzisztenciális tönkretétele, a fegyveres testületek párt- ideológiai kontroll alá vonása. Ha valaki fiatalabb mint ötven éves és nem tudja mi volt a Kádár-rendszer, akkor pontosan -mégegyszer: minden túlzás nélkül ugyanaz- volt mint a mai német rendszer. Ezt hívják diktatúrának.
A volt NDK is ugyanez volt. Ezt veszik észre a keletnémetek és ez a történelmi tapasztalat hiányzik a nyugatnémeteknek.
Mellékesen kivánom a kalifátust minden ballibsinek, extremfeministának, genderezőnek, lmbtquzónak,melegnek,migránsbarátnak. Fulladjanak mind meg abba, amit főztek.
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 122
28 734
113
A volt NDK is ugyanez volt. Ezt veszik észre a keletnémetek és ez a történelmi tapasztalat hiányzik a nyugatnémeteknek.
Mellékesen kivánom a kalifátust minden ballibsinek, extremfeministának, genderezőnek, lmbtquzónak,melegnek,migránsbarátnak. Fulladjanak mind meg abba, amit főztek.
A sima buzi ma már konzervatív :D Ld Douglas Murray, Dave Rubin. Vagy az LGB, drop the T mozgalom.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 562
18 376
113
Németek ismét:

Én örülök neki, hogy Julian Nagelsmann ilyesmivel foglalkozik a német válogatott edzőjeként, addig sem a lényegre összpontosít, ami a munkája lenne. Remélem a játékosai is hasonló problémákkal van elfoglalva így 11 nappal az EB megkezdése előtt. :)