[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 341
33 398
113
Most nézem a Profit (1981), milyen kemény! A négerek még Afrikában vannak, Párizsban leszáll egy tisztán fehérekkel teli RER-ről, az utcán hosszú perceken át a pályaudvar környékén csak egy jólszituált fekete nő tűnik fel a fehér tömegben! Mennyire normális volt akkor Franciaország. Az olyan öregek, mint Orbán még ebben szocializálódtak, még erről a világról álmodtak a szocializmus börtönében, csak ez a világ már maradéktalanul megsemmisült és soha többé nem lesz hasonló sem. Én ezt már nem ismertem. Amikor még tinédzser voltam már a La haine (1995) világa volt valóságos, az elgettósodott, szutykos Nyugaté, amiben nincs semmi felemelő és kívánatos. Tragikus, hogy az ország orientációjáról (EU és NATO tagság) olyan öregek döntöttek, akik már a döntésük évében álomvilágban éltek és ezzel alánktettek fiataloknak, akik most azon kell gondolkodjunk hogy szabaduljunk ebből az őrületből, amibe az hülye öregek belevitték az országunkat és vele együtt minket is!

Az első felével egyetértek, de te sem vagy fiatal már, ha 1995-ben már tinédzser voltál. A maifiatal az leugatna, hogy fideszpropagandista vagy, meg rasszista, és te vagy az egyedüli oka (minden jobboldali és fideszszavazó - ha (már) nem is vagy az, nyilván nem is moslékszavazó) hogy ő nem keres itthon annyit, mint a nyugati társai.
Olvasgass kicsit redditet, mondjuk az askhungary, escapehungary, hungary subredditet (súlyossági sorrendben növekvő...)
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 099
15 677
113
Semmi Darwin-díjas nem volt benne. Egy pillanatnyi idő alatt kellett és hozott döntést. Rosszul mérte fel ki is volt az igazi támadó. Semmi Darwin-díjas nincs ebben.

Pedig Darwin díjas dolog volt amit tett, mivel a biztonsági őrök elvileg egyenruhásak voltak, és még a videón is jól kivehető ki a késelő.

Gondolom eleve a "szélsőjobbosokra" volt ráállítva.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 118
22 987
113
Pedig Darwin díjas dolog volt amit tett, mivel a biztonsági őrök elvileg egyenruhásak voltak, és még a videón is jól kivehető ki a késelő.

Gondolom eleve a "szélsőjobbosokra" volt ráállítva.
Ohhh én hülye, mindig elfelejtem, hogy a szagértők országa is vagyunk és egy-két fotóból vagy pár másodperc videóból meg tudunk bármit szagérteni. Most például, hogy nyilván a jobbosokra volt állítva a rendőr. Az fel sem merül, hogy egy rendőr bárkire is van “állitva” ha egy másik baromnál van egy 15-18 centi pengehosszúságú kés akkor azt próbálja meg ártalmatlanná tenni -már csak a saját biztonsága miatt is. Neeeem dehogy, az nyilvánvalóan lehetetlen, hogy szerencsétlen rosszul mérte fel és elbaszta mindenképp rá volt “állítva” és ezért inkább leteperte a biztonsági embert majd jól nyakon szúratta és megöletett magát, hiszen mit számít egy késsel embereket megsebesítő g*ciláda, ha ő a másikra van “állítva”?! Mindenképp ez lehetett! Rá volt “állítva”!
 
  • Tetszik
Reactions: Kockás ing

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 791
46 966
113
Pedig Darwin díjas dolog volt amit tett, mivel a biztonsági őrök elvileg egyenruhásak voltak, és még a videón is jól kivehető ki a késelő.

Gondolom eleve a "szélsőjobbosokra" volt ráállítva.
Pontosan ezt láttam és látom bele én is. Ez annyira német ez a történet, hogy az elmondhatatlan....
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 791
46 966
113
Ohhh én hülye, mindig elfelejtem, hogy a szagértők országa is vagyunk és egy-két fotóból vagy pár másodperc videóból meg tudunk bármit szagérteni. Most például, hogy nyilván a jobbosokra volt állítva a rendőr. Az fel sem merül, hogy egy rendőr bárkire is van “állitva” ha egy másik baromnál van egy 15-18 centi pengehosszúságú kés akkor azt próbálja meg ártalmatlanná tenni -már csak a saját biztonsága miatt is. Neeeem dehogy, az nyilvánvalóan lehetetlen, hogy szerencsétlen rosszul mérte fel és elbaszta mindenképp rá volt “állítva” és ezért inkább leteperte a biztonsági embert majd jól nyakon szúratta és megöletett magát, hiszen mit számít egy késsel embereket megsebesítő g*ciláda, ha ő a másikra van “állítva”?! Mindenképp ez lehetett! Rá volt “állítva”!
A hangolás, gyakorlás, megszokás bizony végzetes lehet, ezt láthattuk pontosan, csak ez annyira szürreális hogy nehéz elhinned. Megértelek. Ettől még sanszos hogy csinálta amit megszokott stresszhelyzetben zsigerből.

Ez ilyen.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 842
86 765
113
Pedig Darwin díjas dolog volt amit tett, mivel a biztonsági őrök elvileg egyenruhásak voltak, és még a videón is jól kivehető ki a késelő.

Gondolom eleve a "szélsőjobbosokra" volt ráállítva.
Pontosan. Így volt átmosva, bele is halt. Szomorú ez, de tanulságos kell hogy legyen. Meg ne felejtsük el a rendőrnőt, aki falkából rohant el úgy megijedt! Azonnal kibaxnám a testületből.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 791
46 966
113
Pontosan. Így volt átmosva, bele is halt. Szomorú ez, de tanulságos kell hogy legyen. Meg ne felejtsük el a rendőrnőt, aki falkából rohant el úgy megijedt! Azonnal kibaxnám a testületből.
Egyértelmű, de ha van némi valós helyzetértékelése, neki kéne magától leszerelni azonnali kérvényezéssel. Konkrétan részese volt azzal hogy elfutott egy kiélezett szituációban abban, hogy a másik rendőr meghalt.

Nálunk is volt olyan hogy nagy tűzben egy kolléga nem jött tovább felfelé a tetőtérbe a társával, másnap nincs mese, civil felé vette az irányt. Nem kell erről tudni senkinek, a kis közösség megmondta neki, hogy így lesz a legjobb, nincs vizsgálat, hadbíróság, de menjen. Egy ilyet nem lehet kidumálni, megmagyarázni, és nem szabad elsiklani felette. Úgy kell venni, hogy megbukott a pszichológián, és viszlát!
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 842
86 765
113
Ohhh én hülye, mindig elfelejtem, hogy a szagértők országa is vagyunk és egy-két fotóból vagy pár másodperc videóból meg tudunk bármit szagérteni. Most például, hogy nyilván a jobbosokra volt állítva a rendőr. Az fel sem merül, hogy egy rendőr bárkire is van “állitva” ha egy másik baromnál van egy 15-18 centi pengehosszúságú kés akkor azt próbálja meg ártalmatlanná tenni -már csak a saját biztonsága miatt is. Neeeem dehogy, az nyilvánvalóan lehetetlen, hogy szerencsétlen rosszul mérte fel és elbaszta mindenképp rá volt “állítva” és ezért inkább leteperte a biztonsági embert majd jól nyakon szúratta és megöletett magát, hiszen mit számít egy késsel embereket megsebesítő g*ciláda, ha ő a másikra van “állítva”?! Mindenképp ez lehetett! Rá volt “állítva”!
Mivel a full AfDt figyelik, lehallgatják, miért ne?

Németországban járunk, a Gestapo és a Stazi országában. Látva mit csinál a német rendőrség 2015 óta, milyen szakértelemmel viszonyultak Kölnhöz 2015ben, esküszöm, félnek a migirire rászólni, és ha egy un. "széljobbos" tagok körül biztosítanak, mivel a fő probléma a politikusaik szerint a széljobb, nem a migráció, akkor parancsba van adva nekik, hogy egy hasonló összecsapásnál kiket védjenek. A folyamatos migirisimogatást látva, nem a németeket.

Arra leszek kíváncsi, hány évet kap majd az afgán? A RAFos sunák hasonló rendőr gyilkosságokért ("disznók megölése") életfogytigot vagy minimum 40 évet kaptak anno, de azok németek voltak, mint az közismert ....
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 099
15 677
113
Ohhh én hülye, mindig elfelejtem, hogy a szagértők országa is vagyunk és egy-két fotóból vagy pár másodperc videóból meg tudunk bármit szagérteni. Most például, hogy nyilván a jobbosokra volt állítva a rendőr. Az fel sem merül, hogy egy rendőr bárkire is van “állitva” ha egy másik baromnál van egy 15-18 centi pengehosszúságú kés akkor azt próbálja meg ártalmatlanná tenni -már csak a saját biztonsága miatt is. Neeeem dehogy, az nyilvánvalóan lehetetlen, hogy szerencsétlen rosszul mérte fel és elbaszta mindenképp rá volt “állítva” és ezért inkább leteperte a biztonsági embert majd jól nyakon szúratta és megöletett magát, hiszen mit számít egy késsel embereket megsebesítő g*ciláda, ha ő a másikra van “állítva”?! Mindenképp ez lehetett! Rá volt “állítva”!

Azért nem merült fel bennem, hogy a késelőt akarta volna ártalmatlanítani, mivel nem ezt tette.

Ismerve a németek debilitását még az is felvetődött bennem, hogy esetleg közvetíteni, békíteni akart a felek között.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 118
22 987
113
A hangolás, gyakorlás, megszokás bizony végzetes lehet, ezt láthattuk pontosan, csak ez annyira szürreális hogy nehéz elhinned. Megértelek. Ettől még sanszos hogy csinálta amit megszokott stresszhelyzetben zsigerből.

Ez ilyen.

Azért nem merült fel bennem, hogy a késelőt akarta volna ártalmatlanítani, mivel nem ezt tette.

Ismerve a németek debilitását még az is felvetődött bennem, hogy esetleg közvetíteni, békíteni akart a felek között.
Szeritnem tévedésben vagy/vagytok és mintegy általánosítva mantrázzátok ezt a német rendőrökbe van oltva dolgot miközben a következőkről fogalmatok sincs ezen eset kapcsán:
1.) Hol volt a támadás előtt a rendőr? Végig a rendezvényen vagy kb akkor érkezett amikor a videón megjelenik? Csak mert a 17 perces videón 3 megkülönböztető jelzést használó rendőr autó látható a támadás után, de rendőr alig. A támadás előtt azok nem álltak a téren. Szerintem. Ergo sanszos hogy a rendőr és a társa érkezett az egyikkel. Van erről bárkinek infója? Nincs, csak valaki így gondolja.
2.) Miből gondoljátok, hogy a rendezvény biztosítását végző személyek nem egy normál security cég emberei, hanem jobbos aktivisták voltak? Van erről infó vagy csak kijelentettétek? Nincs, kijelentettétek.
3.) Honnan van az a gondolat, hogy a rendőrök az adott rendezvényen rá voltak állva a biztonságiakra? Van infó? Nincs, általánosítás.
4.) Van bármi infó, hogy a rendőrök mennyire voltak tapasztaltak? Nincs, pedig lehet a tapasztalatlanság volt a hibák sorozatának és egyukük halálának az oka.

Nem egy és nem két dolgot nem vesztek figyelembe, ellenben rögtön általánosítás indul.
Elmondom nagyon röviden én mit látok a videón: megérkeznek a rendőrök kb fogalmatlanul egy kavarodásba és a meghalt nagyon rendőr rosszul méri fel a helyzetet. Azt látja, hogy egy ember a földön van egy másik pedig felette. Elbassza és a security cég emberét ledönti az igazi támadó pedig kiszabadul. Közben hol a társa? Sehol, ő már a hibás helyzetfelismerése előtt elbassza, mert túl messze van és nem is biztosítja őt megfelelően. Tehát minimum ketten baszták el és ennek következménye lett a rendőr halála. Ha a rendőrjárőrt a társa megfelelően biztosította volna, akkor a meghalt rendőr hibáját korrigálni tudna volna. Nem így történt és túl késő lőtték le azt a férget.

Ps. Azt hagyjuk is mennyire nem nehéz egy szituációt benézni. Én is basztam már el, meg gondolom még nagyon sokan. Csak nem fizettünk ekkora árat…
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby and Shed

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 099
15 677
113
Szeritnem tévedésben vagy/vagytok és mintegy általánosítva mantrázzátok ezt a német rendőrökbe van oltva dolgot miközben a következőkről fogalmatok sincs ezen eset kapcsán:
1.) Hol volt a támadás előtt a rendőr? Végig a rendezvényen vagy kb akkor érkezett amikor a videón megjelenik? Csak mert a 17 perces videón 3 megkülönböztető jelzést használó rendőr autó látható a támadás után, de rendőr alig. A támadás előtt azok nem álltak a téren. Szerintem. Ergo sanszos hogy a rendőr és a társa érkezett az egyikkel. Van erről bárkinek infója? Nincs, csak valaki így gondolja.
2.) Miből gondoljátok, hogy a rendezvény biztosítását végző személyek nem egy normál security cég emberei, hanem jobbos aktivisták voltak? Van erről infó vagy csak kijelentettétek? Nincs, kijelentettétek.
3.) Honnan van az a gondolat, hogy a rendőrök az adott rendezvényen rá voltak állva a biztonságiakra? Van infó? Nincs, általánosítás.
4.) Van bármi infó, hogy a rendőrök mennyire voltak tapasztaltak? Nincs, pedig lehet a tapasztalatlanság volt a hibák sorozatának és egyukük halálának az oka.

Nem egy és nem két dolgot nem vesztek figyelembe, ellenben rögtön általánosítás indul.
Elmondom nagyon röviden én mit látok a videón: megérkeznek a rendőrök kb fogalmatlanul egy kavarodásba és a meghalt nagyon rendőr rosszul méri fel a helyzetet. Azt látja, hogy egy ember a földön van egy másik pedig felette. Elbassza és a security cég emberét ledönti az igazi támadó pedig kiszabadul. Közben hol a társa? Sehol, ő már a hibás helyzetfelismerése előtt elbassza, mert túl messze van és nem is biztosítja őt megfelelően. Tehát minimum ketten baszták el és ennek következménye lett a rendőr halála. Ha a rendőrjárőrt a társa megfelelően biztosította volna, akkor a meghalt rendőr hibáját korrigálni tudna volna. Nem így történt és túl késő lőtték le azt a férget.

Ps. Azt hagyjuk is mennyire nem nehéz egy szituációt benézni. Én is basztam már el, meg gondolom még nagyon sokan. Csak nem fizettünk ekkora árat…


2.) Miből gondoljátok, hogy a rendezvény biztosítását végző személyek nem egy normál security cég emberei, hanem jobbos aktivisták voltak? Van erről infó vagy csak kijelentettétek? Nincs, kijelentettétek.

És ha jobbos aktivisták voltak? Nekik talán hagyniuk kellett volna, hogy Mürkül afgán pajtija tovább szurkáljon?

Nagykés ott volt az agysebész kezében.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Az első felével egyetértek, de te sem vagy fiatal már, ha 1995-ben már tinédzser voltál. A maifiatal az leugatna, hogy fideszpropagandista vagy, meg rasszista, és te vagy az egyedüli oka (minden jobboldali és fideszszavazó - ha (már) nem is vagy az, nyilván nem is moslékszavazó) hogy ő nem keres itthon annyit, mint a nyugati társai.
Nem, középkorúként már én se, csak a rendszerváltó öregekhez képest, akik teljes tévútra állították Magyarországot (túl azon, hogy egy pocsék, máig posztkommunista-rendszert hoztak létre).
Olvasgass kicsit redditet, mondjuk az askhungary, escapehungary, hungary subredditet (súlyossági sorrendben növekvő...)
Megnézem!
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 791
46 966
113
Szeritnem tévedésben vagy/vagytok és mintegy általánosítva mantrázzátok ezt a német rendőrökbe van oltva dolgot miközben a következőkről fogalmatok sincs ezen eset kapcsán:
1.) Hol volt a támadás előtt a rendőr? Végig a rendezvényen vagy kb akkor érkezett amikor a videón megjelenik? Csak mert a 17 perces videón 3 megkülönböztető jelzést használó rendőr autó látható a támadás után, de rendőr alig. A támadás előtt azok nem álltak a téren. Szerintem. Ergo sanszos hogy a rendőr és a társa érkezett az egyikkel. Van erről bárkinek infója? Nincs, csak valaki így gondolja.
2.) Miből gondoljátok, hogy a rendezvény biztosítását végző személyek nem egy normál security cég emberei, hanem jobbos aktivisták voltak? Van erről infó vagy csak kijelentettétek? Nincs, kijelentettétek.
3.) Honnan van az a gondolat, hogy a rendőrök az adott rendezvényen rá voltak állva a biztonságiakra? Van infó? Nincs, általánosítás.
4.) Van bármi infó, hogy a rendőrök mennyire voltak tapasztaltak? Nincs, pedig lehet a tapasztalatlanság volt a hibák sorozatának és egyukük halálának az oka.

Nem egy és nem két dolgot nem vesztek figyelembe, ellenben rögtön általánosítás indul.
Elmondom nagyon röviden én mit látok a videón: megérkeznek a rendőrök kb fogalmatlanul egy kavarodásba és a meghalt nagyon rendőr rosszul méri fel a helyzetet. Azt látja, hogy egy ember a földön van egy másik pedig felette. Elbassza és a security cég emberét ledönti az igazi támadó pedig kiszabadul. Közben hol a társa? Sehol, ő már a hibás helyzetfelismerése előtt elbassza, mert túl messze van és nem is biztosítja őt megfelelően. Tehát minimum ketten baszták el és ennek következménye lett a rendőr halála. Ha a rendőrjárőrt a társa megfelelően biztosította volna, akkor a meghalt rendőr hibáját korrigálni tudna volna. Nem így történt és túl késő lőtték le azt a férget.

Ps. Azt hagyjuk is mennyire nem nehéz egy szituációt benézni. Én is basztam már el, meg gondolom még nagyon sokan. Csak nem fizettünk ekkora árat…
Ok, nem akartam ebbe beleállni, de akkor leírom már én is kicsit részletesebben: a helyszínen jó látási viszonyok közt nyílt terepen kavarodás után többen próbálták lefogni a nem rejtetten, hanem széles nagy erőből vad mozdulatokkal szúró/vágó embert jól láthatóan egy NAGY vadásztőrrel a kezében a szakállas faszt! Egy késés szakállas elől menekült a 4-5 fő, akiket ez a buzi kergetett, szúrt, vágott! Nem egy karambittal sikátorban este, egy 18 cm pengehossz valamivel nappal egy téren, csapkodva!

Közben mire a rendőr odaért/akárhonnan is jött, mert nem egy utcasarkon léptek véletlen egymásba, egy téren fényes nappal - mi a faszomat nézett? - látnia kellett a dinamikát! Azt is hogy több szúrt seb van fekvő embereken, többek közt a jobbos politikus ott feküdt abba az irányba ahonnan jött!!!

Tiszta vér volt minden! Én e nélkül is azonnal a kezeket nézem kevésbé feszült helyzetben is, zsebben van, már akkor is tartok távot, teszek nem részletezett egyebet.


Ezt nem lehet kidumálni, de tény hogy nagyon el lett baszva, nem csak ő kúrta el, az elaszaladó rendőrnő is hihetetlen, koordinálatlanok, etc. Az egyetlen értékelhető mozzanat az amikor lelövi végre az érkező rendőr a támadót. Amit csinált az elhunyt rendőr, biztos vagyok benne hogy szerte a világban oktatási anyag lesz, hogy mit hogy NEM szabad csinálni!
 

Ashtar

Well-Known Member
2022. március 13.
649
2 245
93
Ohhh én hülye, mindig elfelejtem, hogy a szagértők országa is vagyunk és egy-két fotóból vagy pár másodperc videóból meg tudunk bármit szagérteni. Most például, hogy nyilván a jobbosokra volt állítva a rendőr. Az fel sem merül, hogy egy rendőr bárkire is van “állitva” ha egy másik baromnál van egy 15-18 centi pengehosszúságú kés akkor azt próbálja meg ártalmatlanná tenni -már csak a saját biztonsága miatt is. Neeeem dehogy, az nyilvánvalóan lehetetlen, hogy szerencsétlen rosszul mérte fel és elbaszta mindenképp rá volt “állítva” és ezért inkább leteperte a biztonsági embert majd jól nyakon szúratta és megöletett magát, hiszen mit számít egy késsel embereket megsebesítő g*ciláda, ha ő a másikra van “állítva”?! Mindenképp ez lehetett! Rá volt “állítva”!
Az agya volt rá állítva! Az afgán agya meg mindenkire!
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 122
28 735
113
2.) Miből gondoljátok, hogy a rendezvény biztosítását végző személyek nem egy normál security cég emberei, hanem jobbos aktivisták voltak? Van erről infó vagy csak kijelentettétek? Nincs, kijelentettétek.
Tök mindegy. RENDEZŐ feliratú ruházat, előzetes egyeztetés a rendőrséggel, nem igaz, h Németországban ez ismeretlen.
Ha valaki a rendezők / biztonságiak közé épül be, na akkor gebasz van, de itt nem erről volt szó. Pont azért kell egyeztetni a rendőrséggel minden hülyeségnek tűnő részletről, hogy ne legyen ilyen. Ha a németek ezt megspórolják, akkor érdekes lesz az EB, ahogy már írtam. De nem baj, majd a magyar szurkolók ellen megmutatják, h mennyire tökösek.
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 122
28 735
113
És még mindig Mannheim.

AfD ifik vs Antifa vs rendőrök
https://www.krone.at/3400971

Azért remek ez a függetlenobjektív tájékoztatás, ami dehogy propaganda, és dehogy ez (és a hasonlók) állítják rá az emberek agyát az öngyilkos működésre. Az AfDről és az ifi szervezetükről szóló minden írásba bele kell fűzni, h szélsőjobbosok. A tettes motivációja ismeretlen. Az Antifa skandálni szokott, a csúnya szélsőjobbosok üvöltözni. Az Antifa az AfD ellen demonstrált. Véletlenül sem a rendőrgyilkos iszlamista mellett.

https://x.com/TimKoffiziell/status/1797383875410149457
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 791
46 966
113
Tök mindegy. RENDEZŐ feliratú ruházat, előzetes egyeztetés a rendőrséggel, nem igaz, h Németországban ez ismeretlen.
Ha valaki a rendezők / biztonságiak közé épül be, na akkor gebasz van, de itt nem erről volt szó. Pont azért kell egyeztetni a rendőrséggel minden hülyeségnek tűnő részletről, hogy ne legyen ilyen. Ha a németek ezt megspórolják, akkor érdekes lesz az EB, ahogy már írtam. De nem baj, majd a magyar szurkolók ellen megmutatják, h mennyire tökösek.
E nélkül is, józan ész, meg mielőtt beugrassz valakire, pláne ha több szúrt sebbel fekvő sebesült van, véres a terület, nyöszörögnek az emberek, megnézed hogy kinek a kezében van a kurva nagy kés ️!!!

Simán hülye volt, de nagyon nagyon NAGYON, s kb ilyen halhatatlanság tudattal szerintem is "békíteni" akart, fenyíteni azt a közeget amit megszokott hogy rendőrként neki jellemzően kell, a fehér nacionalistát. A gyakorlás, rutin pont ezért veszélyes, mert stresszhelyzetben jellemző hogy az ember azt csinálja zsigerből, gondolkodás nélkül, amit beledrilleztek. Megvédte a szakállas arabot a veszedelmes "white supremacist"től.

Belehalt.