[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 360
26 685
113
Azért trump, meg a le pen lány, valahogy nem került navalnij mellé, és az afd-nel se remlik h keves lett volna az ajánlások száma (és en örürülnék ha ez így is maradna).
Csak nehogy kiderüljön, hogy valami nyugati érdekeltség tette el láb alól Navalníj-t, mert alapvetően nekik volt rá okuk, több is. Akkor a részetekről menne a szokásos lapítás, meg terelés.
 

Robur

Well-Known Member
2018. április 9.
3 257
5 304
113
A háború már 2014-ben elkezdődött, az oroszok csak magasabb fokozatba kapcsoltak 2022-ben. Ennyi. Folyt. köv. A jelenlegi Ukrajna meg csak vergődik a hányadékában, Te miért nem mész a frontra harcolni?
Én ugyanezt kérdezhetném az oroszszoponcoktól, hogy miért nem rohamoznak putykó hős seregében sarló kalapácsos zászlók alatt.
 
  • Tetszik
Reactions: Halfdan and G__G

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 481
33 889
113
Csak nehogy kiderüljön, hogy valami nyugati érdekeltség tette el láb alól Navalníj-t, mert alapvetően nekik volt rá okuk, több is. Akkor a részetekről menne a szokásos lapítás, meg terelés.

Hát ha ők be tudnak jutni a legelzártabb orosz büntetés-végrehajtási intézménybe is, az elég kellemetlen tény az oroszoknak, ha így volt (igaz az ukránok szerint ők majdnem kiszabadították, csak apróságokon bukott el a dolog).
Nézd, ha Budanov és Nariskin egyetért valamiben (Navalnij természetes halált halt), akkor talán még az is lehet, hogy így volt.
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 360
26 685
113
Miért lenne kellemetlen, hogy egy büntetés végrehajtási intézetbe be tudnak jutni. Még a maffia is bármikor be tud jutni, nem egy nyugati szolgálat.
Robur, én magyar vagyok, minek mennék harcolni két idegen ország balhéjába, de úgy tudom, hogy Te ukrán vagy, ráadásul a másik oldalról. Azért teljesen más a leányzó fekvése. Ellened bármikor bevállalnám, ha ellenünk jönnél. Ti sokkal közelebb vagytok a sarló/kalapácshoz, mint az oroszok.
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 128
2 974
113
Talán nézz utána mondjuk Richard Baer-nek, ki volt és miért kellett hirtelen meghalnia. Ja meg tájékozódj, hogy a nemkommunistabalosliberális antifa hány afd-s politikust vert nyomorékra mostanában. Ja, az az antifa akikkel a jelen kormány vonulgat.

Nyilvánvalóan a szélbalos antifák pont olyan agresszív idiótak mint a szélsőjobbosok, ebben igazad van.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 481
33 889
113
Ezért nincs is olyan nép h ukrán ?

De, kialakult egy ukrán nemzettudat. Ezért Putyin a lengyeleket és az OMM-et hibáztatta.

"Olvass vissza" mi a téma.
De en eleg mizantróp vagyok, abszolult nem szimpi ez a breivik gyerek.

Jó, nem az ilyenekre gondoltam, mint ő meg a tarrant csávó. Ők egyébként is magányos eszelősök.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
5 043
12 968
113
A világ országai egy oroszországi terrortámadásra figyelmeztetnek


Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Svédország, Dél-Korea, Észtország, Ausztrália, Németország, Lettország vagy Kanada. Mindezek az országok pénteken egymás után figyelmeztettek a következő 48 órára egy esetleges oroszországi terrortámadás ellen. Azt azonban senki nem mondta meg, hogy milyen formában kell történnie. Az orosz FSZB azonban csütörtökön bejelentette, hogy lövöldözésben megölte az Iszlám Állam fegyvereseit, akik terrortámadást terveztek egy moszkvai zsinagóga ellen. Később a moszkvai cseh nagykövetség is kiadta a figyelmeztetését.
 
  • Hűha
  • Szomorú
Reactions: Kim Philby and enzo

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 502
67 954
113
Hát ha neked semmi bajod a romania mare/aur esetleg az azov vonallal az te dolgod, de nekem biz nem szimpatikusak !
Hát nézd, ez egy olyan dolog, hogy szeretni sosem fogom őket és ez igen finom megfogalmazás, de érteni értem. Támogatni viszont soha nem fogom őket, ellentétben a hazai, magyar megfelelőikkel.

Ugyanakkor az antifás, sohatöbbézős nyugat teljes erejéből megtolta őket, tagadva közben szinte a létezésüket is Azov, Kraken fronton, míg a feltörő Aur valahogy szintén nem váltott ki hisztikézős vergődést ugyanezen nyugatból, sőt, pont a napokban nyálazták körbe Romániát, hogy mennyire kiválóan európai.

"Olvass vissza" mi a téma.
De en eleg mizantróp vagyok, abszolult nem szimpi ez a breivik gyerek.
Breivik nem egy folyamatos, támogatott terrorkeretállomány, mint egy antifa. A tettei után nem vonulgatott vele az amúgy a saját normális lakosságát nácicsürhézni képes államvezetés mint az antifával.

Breivik az egyszeri lépés volt, oda csapott, ahol a legjobban fáj a vonulgatós antifás rendszerek láncának, a jövőjükre, ha úgy tetszik, az antifa felhasználói bázisának következő generációjára. A tünete az egyoldalú terrorlegényes rendszer elleni érzésnek, ha úgy tetszik megelőzve a korát, mert ahogy feszítik a húrt marxistaliberálisék még, úgy fognak új Breivikek feltűnni.