[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
49 139
81 308
113
Mikor járkáltak ukránföldön orosz újságírók? Tudod hol van az ukránföld? 4 megye nyugaton. Lehet, hogy elfelejtetted, de népszavazás során a 4 megye-Donyeck,Luganszk, Herszon és Zaporozsia csatlakoott az OF-hoz.
Látom ma sem vetted be a gyógyszered te sem.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
49 139
81 308
113
Akkor ne gyere nekem ilyen buta dumákkal. 2014 óta Ukrajna politikája miatt elvesztette legitimitását az 1991-es határok közt létezni.
Ne beszélj már hülyeségeket, mert lassan átmész szánalmasba! Mi lesz a következő? Elkezdesz atombomázni, ha már Medvegyev befejezte (úgy látszik már ők is felfogták, hogy vállalhatatlan az atomfegyverrel való fenyegetőzés)?
 
  • Vicces
Reactions: megazez

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 204
83 224
113
Ne beszélj már hülyeségeket, mert lassan átmész szánalmasba! Mi lesz a következő? Elkezdesz atombomázni, ha már Medvegyev befejezte (úgy látszik már ők is felfogták, hogy vállalhatatlan az atomfegyverrel való fenyegetőzés)?
Nem értem mit nem értesz. Túl sok területet és jogtalanul kaptak az ukránok Leninéktől, A többiről nem is beszélve. Ezért én azt szeretném, ha minnél több területet veszítene Ukrajna. Minimum a 4 megyét teljes területtel.

Ez az én véleményem és tartsd tiszteletben kérlek.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
49 139
81 308
113
Nem értem mit nem értesz. Túl sok területet és jogtalanul kaptak az ukránok Leninéktől, A többiről nem is beszélve. Ezért én azt szeretném, ha minnél több területet veszítene Ukrajna. Minimum a 4 megyét teljes területtel.

Ez az én véleményem és tartsd tiszteletben kérlek.
A véleményedet akkor véleményként és ne tényként add elő.
 
  • Tetszik
Reactions: Kockás ing

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 566
70 076
113
Folyamatosan megsertik Belorusszia legteret a Nato tagállamok irányából.
Kisrepulogepek, helikopterek stb.
 
  • Tetszik
Reactions: megazez

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
5 157
16 765
113
Trollkodáson kívül van valami érdemi hozzászólásod?

Köszönjük hogy megosztottad velünk az információs forrásodat, ezzel sokunkban felmerült kérdésre választ adtál.

Belenéztem a többi videót is, Oroszországot egy hajszál választja el az összeomlástól (2x is lehozták ezt a nagyszerű hírt) egy papírmasé a hadserege, 80-as évek szintje stb.

Valid és objektív információk bőséges tárháza!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 985
48 513
113
@Mackensen

Az a forrás amit belinkeltél, én is megnéztem pont ahogy Kurfürst is az elmúlt hetek utolsó videóit, extrém elfogult ukrán oldal felé, meg sem próbál még csak függetlennek látszani sem, el is mondja sokszor hogy Euronews, meg Ukrán hivatalos jelentéseket vesz axiomának. Az oroszok tűrőképességük határán, Putyin hatalma inog, az egész ország demoralizált, buktak 8500 tankot, 15000 Pszh-t, 570.000 halottat, Kínának ad át területet elkeseredettségében - jah, a valóság meg ennyi: közös gazdasági érdek miatt és hogy szopassák az amcsikat/japókat építenek nagyobb hidat közösen egy isten háta mögötti oroszok által eddig is elhanyagolt távolkeleti folyón, meg engedik hajózni a nagyobb partvédelmi kínai hajókat a japán tenger felé! - s mikor jön valaki és ezzel a szarral szembesít, jó és igazságos adminként kibaszod fél évre bazdki :D?!


Te vagy a legtrógerebb gyökér akit valaha láttam ilyen hatáskörben, ezt komolyan írom neked, egy morális deficit vagy két lábon!
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 826
29 246
113
Aztán amikor jön egy egy menetrendszerű rakétacsapás a Nova posta valamelyik raktárára, akkor jön a nyugati/magyar FOS hiszti, hogy "civil" postát támadnak, meg ártatlanokat
Valahol megvan nekem lementve az a drónfelvétel, amikor Harkovnál közvetlenül egy Iszkander támadás előtt katonai teherautók álltak be az egyik ilyen Nova Posta raktárhoz, aztán ment a sipítozás, hogy háddehádde civil célpont. Vagy az egyik Kijev melletti hipermarket, amit megint csak Iszkanderrel kúrtak telibe aztán a helyi rendőrség meg ott posztolta a 203 millis gránátok ládáinak a fotóit :D
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 434
14 273
113
Az a forrás amit belinkeltél, én is megnéztem pont ahogy Kurfürst is az elmúlt hetek utolsó videóit, extrém elfogult ukrán oldal felé, meg sem próbál még csak függetlennek látszani sem, el is mondja sokszor hogy Euronews, meg Ukrán hivatalos jelentéseket vesz axiomának. Az oroszok tűrőképességük határán, Putyin hatalma inog, az egész ország demoralizált, buktak 8500 tankot, 15000 Pszh-t, 570.000 halottat, Kínának ad át területet elkeseredettségében - jah, a valóság meg ennyi: közös gazdasági érdek miatt és hogy szopassák az amcsikat/japókat építenek nagyobb hidat közösen egy isten háta mögötti oroszok által eddig is elhanyagolt távolkeleti folyón, meg engedik hajózni a nagyobb partvédelmi kínai hajókat a japán tenger felé! - s mikor jön valaki és ezzel a szarral szembesít, jó és igazságos adminként kibaszod fél évre bazdki :D?!
Ha egy kicsit is figyelmesen elolvasod Kurfürst válaszát láthatod, hogy egy pillanatig sem próbál vitázni azzal amit betettem. Természetesen észleltem, hogy elfogult és nagyon részrehajló, de egy érdekes témáról van szó. Még akkor is ha részrehajóan van tálalva.
Szóval nincs vita, nincsenek esetleg más (kevésbé részrehajló) források, melyek esetleg máskét pálalják a dolgot.
Semmi.
Ami van az visszakészből személyeskedés és ironizálgatás.
a valóság meg ennyi: közös gazdasági érdek miatt és hogy szopassák az amcsikat/japókat építenek nagyobb hidat közösen egy isten háta mögötti oroszok által eddig is elhanyagolt távolkeleti folyón, meg engedik hajózni a nagyobb partvédelmi kínai hajókat a japán tenger felé!
Nem szembesített vele. Te szembesítesz vele most.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 985
48 513
113
Ha egy kicsit is figyelmesen elolvasod Kurfürst válaszát láthatod, hogy egy pillanatig sem próbál vitázni azzal amit betettem. Természetesen észleltem, hogy elfogult és nagyon részrehajló, de egy érdekes témáról van szó. Még akkor is ha részrehajóan van tálalva.
Szóval nincs vita, nincsenek esetleg más (kevésbé részrehajló) források, melyek esetleg máskét pálalják a dolgot.
Semmi.
Ami van az visszakészből személyeskedés és ironizálgatás.

Nem szembesített vele. Te szembesítesz vele most.
Hagyjuk már, ez a legallja volt amit csináltál. Valaki ellentmondott, elmondta hogy komolytalan az egész csatorna ahonnan linkeltél - tényleg az, csekkoltam én is, vicc - majd minden külső kontroll nélkül bannoltad fél évre. A minimum az kellett volna hogy legyen az én morális iránytűm szerint, ha személy szerint Neked van bajod valakivel, aki neked mond ellent, külső kontrollként másik admin tiltja, nem te.

Mindegy is, tényleg nagyon szarul -részrehajlóan és következetlenül - tolod sajnos az adminságot, ez nem most kezdődött, de ezzel most feltetted az i re a pontot szerintem.
 
Status
Not open for further replies.