[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
sulyid

Jóvanna! :D De azt ugye tudod, hogy azóta már nemzetbiztonsági kockázat vagy? :p :D
 

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 825
2 550
113
na mégegy utóljára, ígérem!
Alfa Dog! :D

oBTG8TL.jpg
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
sulyid

Hehe, már listázva is vagy. :D Viszont komolyra véve, ha mondjuk Izraelben mondaná ezt egy ott élő állampolgár, akkor tuti, hogy rögvest aktát nyitnának neki a Moszadnál...
 

zotyek78

Well-Known Member
2013. március 26.
2 618
1 021
113
<i>Azt nem tudom még eldönteni, hogy a koma natúrban így született vagy képzi magát (esetleg bértollnok).</i>
Szerintem legyen róla szavazás! :D
 

sulyid

Member
2010. április 19.
173
0
16
wolfram

Tudom, mint már mondtam felnőttem idő közben. :)
Én sem értek egyet az izraeli kül és belpolitikával...
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
zotyek78

Engem kifejezetten szórakoztatnak a hozzászólásai, kell ide ilyen is. :D Csak amikor cenzúráért rinyált, pont ő, na az csapta ki kicsit a biztit nálam...

sulyid

Tulajdonképpen nem is érdekelne, hogy mit csinálnak a határaikon belül... De amikor globálisan terjesztik ki az érdekeiket, mindenféle humanitárius, meg demokratikus maszlagba csomagolva, amit persze magukra nézve nem éreznek érvényesnek, akkor felkavarodik a gyomrom és ökölbe szorul a kezem...
 

sulyid

Member
2010. április 19.
173
0
16
@silurusglanis

Attól még tetszik a logójuk és mint repülő embereket sokra tartom az IAF repülő tudását illetve azt hogy védik az országukat.
Ez az összes ország katonáira elmondható, ugyanúgy az iráni légierő katonáira mint az izraeliekre v. az oroszokra.
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
sulyid

Én is azt, gyakran. Pedig nem sok közöm van a Magyar Honvédséghez...
 

sulyid

Member
2010. április 19.
173
0
16
wolfram

Kényelmes és már van vagy 10 éves de még mindig működik + legyünk őszinték kurva jól néz ki a légierő címerével (Édesapám légierős volt 20+ évig).
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
sulyid

Az enyém egy havertől van, aki hivatásos. És szintén megvan már úgy 8 éve, persze semmi baja nincs.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
http://www.oroszline.hu/oroszmadeinrussia/putyin-valas-ljudmila-kabajeva-114819.html
Ha már Putyin magán életben tud élni. Második nem hivatalos feleségétől már fia is született. Így a trón öröklés biztosított.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Putyin helyett egy érdekes dok.film: az amerikai-szovjet/orosz titkos fejlesztésekrol, klimatikus fegyverek, elektromágneses bombák, UFO technologiák, pszichotechnologiák, genetikai fegyverek
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_a95EcqNp44
 

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
Botrány egy asztali naptár kapcsán:

Elbocsájtották egy kolostor nyomdájának igazgatóját, a könyvelés dolgozóit, miután kiderült, hogy ott nyomtattak ki egy Sztálin életét bemutató asztali naptárt....

Egy blogger fedezte fel és egy Andrej Kurajev protodiakonus (valamilyen egyházi tisztség, wikipédia szerint talán szerpap vagy segédpap) révén vált ismertté az eset.

Ezt az Andrej Kurajevet pedig kirúgták a Moszkvai Egyházi Akadémiáról, mert más ügyekben is borogatta a bilit...
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
http://www.karpatinfo.net/cikk/ukrajna/6-milliard-dollart-kaphatunk-nuklearis-agazat-fejlesztesere-az-oroszoktol