[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 816
30 850
113
Egy kis képanyag az ukrajnai jelenetekről.
http://news.yahoo.com/photos/pro-eu-ukrainians-protest-in-kiev-1385315896-slideshow/
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 816
30 850
113
Ilyen jól bírják a lovak a CS gázt? Na de gyorsan eltakarítottak onnan mindenkit.
 

zotyek78

Well-Known Member
2013. március 26.
2 618
1 021
113
Bocsi, ha már voltak....

http://coub.com/view/hgsj

https://www.youtube.com/watch?v=xhbzhrfY1Lo
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
Tisztán látás kedvéért Balsai jelentés
http://www.youtube.com/watch?v=kQO7c2-54CU

Balsai István terror cselekménynek nevesítette a rendőri erők magatartását
 

therob

Well-Known Member
2012. december 26.
925
251
63
Tisztán látás kedvéért Balsai jelentés
http://www.youtube.com/watch?v=kQO7c2-54CU

Balsai István terror cselekménynek nevesítette a rendőri erők magatartását

Hova süllyed már ez az oldal te jó ég...
 

cinikus

Well-Known Member
2010. május 7.
2 348
5 026
113
Balsai István terror cselekménynek nevesítette a rendőri erők magatartását
Aki látott már valaha Btk.-t, sírva röhögött rajta. Még az ügyészség sem vette őt komolyan, pedig igény az lett volna rá.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 816
30 850
113
Egy ilyen olimpia alatt mennyi CIA-s meg egyéb ügynök bemehet az oroszokhoz. Biztosan lesz csapat, amelyik Snowdenért megy.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 824
113
Talán még nem írtam, de Snowdenra már vadászik az MI6 és a CIA is, ezért az FSZB vigyáz rá.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 824
113
Jobb hálozattal rendelkezik Oo-ban (sok átszokott régi KGB-s, által), és a nagy testvér jobbkeze.
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
Látom nehéz volt higgadtnak maradni egy-két esetben, pedig nem ártana. Mások leszólása és negatív minősítése nem éppen demokratikus hozzáállás, nem látom a másik világnézetének tiszteletben tartását. Ma azért rekesztenek ki, mert nem fújom a kötelező nótát, holnap azért, mert nem ugyanabban az istenben hiszek majd legvégül azért, mert a bőröm színe fehér/fekete/sárga.

Volt már szó többször Ukrajnáról és nem értem, hogyan lehetséges az, hogy valaki adott témánál azonnal csőlátást produkál, miközben minden más téren egyfolytában a „sürgősen képezd magad tovább” elvet hirdeti.

Egyáltalán milyen alapon jelentjük ki bármelyik hírforrásról, hogy tuti kamu? Melyik nem? Magyar Nemzet, HVG, …, vagy a rövidesen talán kínai tulajdonba kerülő The New York Times?
Snowden hazaáruló, Wesley Clark egy megveszekedett bolond…, Huntingtontól Todd-ig mind ökör, Oliver Stone pedig egy retardált kamugép?

Ki nem állhatom a radikálisokat, beleértve a bigott katolikust, aki a máglyára küld, az öngyilkos muszlimot aki a mennyekig repít, a kiválasztott felsőbbrendű kazárt, aki foszforral bombáz, a szélsőjobbos übermenscheket, akik ciklon-B-t nyomtak a kamrákba, a bárgyú komcsikat, akik ész nélkül lövettek illetve a seggfej demokrácia exportőröket.
De ezek őszinte híveit és fogadatlan prókátorait sem kedvelem jobban egy fokkal sem.

„Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”
(A. E.)

Akinek inge, kérem, vegye magára.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 821
57 722
113
Ez egy nagyon jó kis kép:
orosz_magyar_ket_jo_barat


http://index.hu/szarvas/2014/01/23/orosz_magyar_ket_jo_barat/
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
Köszi a sok „piros pontot” mindenkinek, de nem az ötös érdemjegyű közvélemény kutatásért írtam ide. Senkinek nem kell semmiért elnézést kérnie – pláne nem Sirilusnak.
Én elfogadom mások világnézetét és cserébe pont ugyanezt kérem csak. Csak és kizárólag csak abban kérek egyetértést, hogy mindenkinek joga van a saját szemén át nézni a világot. Végül is más szemével eleve nem tudja. Aki ezt elfogadja, az egyben tiszteli is a másikat.
A radikális, fanatikus hittel csak egyetlen bajom van (tök mindegy, milyen zászló vagy isten): ezt az egyetlen kérést egyszerűen képtelenek teljesíteni. Ezért nem szeretem őket - nem magát az embert, hanem amilyen elvet (és ahogyan) képvisel.
És akkor még egyetlen szót sem szóltam az emberi jogokról vagy ne adj’ isten a szabad akaratról, … amit állítólag kaptunk valamikor valakitől. Sajnálom, de én nem tömörülök – kivéve persze, ha bevágnak valami jó kis „átnevelő táborba” valami szar helyen valamelyik tuti isten vagy világrend szent nevében. ;D

Kérem, senki se sértődjön meg, én ugyanis igyekszem tudomásul venni és elfogadni mindenki hitét és elveit, de aki ezt megtagadja visszafelé, azt nem fogom jobban kedvelni.
Ő még nem tudja, hogy nem a "zászlókon" és nem az "isteneken" múlik a történet, hanem valami/valaki egészen máson.