[BIZTPOL] Románia

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Te ki is vagy amúgy? Ha jól láttam akkor egy balos, liberális, lmbtq istenítő valami jól mondom? Figyelj borotvált popsi, adok egy tippet! Jól figyelj!

KOPOGTAS MÁSIK AJTÓN :D
Szia mia
na figyelj,
látszik hogy az iq-d talán nyolcvan. Egy csendes napsütéses napon esetleg.
gőzöd sincs mihez szól hozzá, hiszen önálló gondolatod nincs csak copypaste a netes trágyadombokról.
dől belőled a rasszista és szexista szarság- gondolom így kezeled a kisebbrendűségi érzésedet, a sikertelen életedet és az impotenciádat. Pedig ahhoz az kellene hogy elsőnek leállj az itallal.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: kamm and formosa1

Vasgyar

Well-Known Member
2020. július 15.
344
1 636
93
Így igaz barátom, már ha megengeded.
Onnan is sokan elmennek, a legtöbb csak ideiglenesen, hogy egy kis pénzt összeszedjen. Van olyan is aki végleg, de azért nem kár, ahogy az itteni elvándorlóért sem. Az olyan is! Inkább kevés oroszlán, mint sok nyúl - ahogy mondta volt Dobó.

Hadd mondják, mert ez azt jelenti, hogy félnek a vidéktől. Mindent megtettek, hogy tönkre tegyék, de azért maradt ott mag bőven.

Kell az autópálya, de sajnos a Székelyföld esetében ez azt jelenti, hogy az oláhok is könnyen betelepülnek. A liberális Orbán Liviú (Lajos - az apja magyar származású renegát szekus, Brassóban) PNL pártelnök, pont azt mondta, hogy azért kell az autópálya, hogy homogénizálni lehessen a székelyföldet.


Hanyag balkániak, de akkor is kúrva nagy nemzeti öntudattal van kitöltve a keblük, ami nekik erőt ad. A miénk mivel van kitömve? Még a valós történetünket is meghamisították az IMPEXES gazemberek!!!! Olvasd el Borvendég könyvét, hogy tudd a valóságot. Ott szépen leírja, hogy miként élt tovább az 1918-as banda. A románok, olyanok amilyenek de 1965 után kipucolták a pártot a hazaáruló internacionaista bandától. "Csak" ennyi előnyük van, velünk szemben.


Valamennyi középázsiai országban ha kiderül, hogy Madzsarisztáni vagy, tisztelnek. Sőt még Afganisztánban és Pakisztánban is tudják kik vagyunk. Vajon miért?

És tévedtek? Talán annyiban, hogy nem mind homo, hanem bolond az EU nagy része.

Egészséges nemzet milyen véleménnyel legyen egy velejéig romlott, hedonista, nihillista és aberrált népségről?

Khm:rolleyes: én is ilyen vándor vagyok:D vagy inkább gyüjtögető!
Nincs harag sőt köszönöm a megtiszteltetést!

Ha jól tudom akkor ez a homogenizálás nem nagyon megy nekik. Mert Erdélyből nem sok autópálya megy Kukarestnek! És amíg ez így van addig vagyunk jók!

Na igen az van nekik, talán ezt megtanulhatnánk tőlük!
Na de amíg a pedagógusok legtöbbje is balos addig nem sok esélyt látok hogy a fiatalságba bele ívódjon ez. Nekem még olyan tanárom volt hogy egyszer azt mondtam töri órán hogy én nem harcolnék senkiért olyan fejest adott hogy le stukkoltam a padot:D
Mert ezek a mostaniak sápitoznak.

Van bizony és hál istennek Budapesten még nem élnek annyian mint vidéken!

Vissza Közép-ázsiára. Jobban szeretnek minket mint a Törököket pl! Na de pl a Kazahoktól is tanulhatnánk. Egy az hogy ott is nagy a nemzet tudat, és rohadt egy büszke nép! Még az amcsikat is lenézik hiába ők a górék odakint. Egy valakitől hunyászkodnak meg csak, az orosztól!

Volt egy kis orosz munkatársam Jevgenyij. Tényleg kicsi volt kb 1,50 ha volt a pali. De úgy pattogtak neki a kazahok mint a nickel bolha:D senki nem mert úgy beszélni velük! Jó volt ott de akkor is érezted hogy hiába testvér vagy, akkor is csak egy idegen!

Jajj tényleg, a könyv ajánlót köszi, rá keresek!
 

Vasgyar

Well-Known Member
2020. július 15.
344
1 636
93
Hát nekem tökmás tapasztalatom van. Senki nem abajgatott hogyittassakvagyunk. A rendőr inkább eltérítette a buszt hogy hazavigyenek. Mondjuk a legnagyobb kocsma sörivás rekordját megdöntöttük. Egy hét után a Skybár tulaja- mi csak Indiánnak hívtuk- sírva búcsúzott
Kollegát bevitték pont a szállásunk elől:D én vittem a 100 dodót hogy ki engedjék a barmot:rolleyes:
A csikkes dologra a repülőtéren figyelmeztetett az összekötőnk. Városba mi nem is nagyon mehettünk. Kulszariban voltunk egyszer de akkor is verekedés lett a vége. Jó buli volt:hadonaszos: köcsög olaszok
 

Vasgyar

Well-Known Member
2020. július 15.
344
1 636
93
na figyelj,
látszik hogy az iq-d talán nyolcvan. Egy csendes napsütéses napon esetleg.
gőzöd sincs mihez szól hozzá, hiszen önálló gondolatod nincs csak copypaste a netes trágyadombokról.
dől belőled a rasszista és szexista szarság- gondolom így kezeled a kisebbrendűségi érzésedet, a sikertelen életedet és az impotenciádat. Pedig ahhoz az kellene hogy elsőnek leállj az itallal.
He more! Mondtam má neked mennyé innen e!!!

Remélem így értetted!?

Rasszista és sexista? Nem barátom csak ritka nagy paraszt vagyok!!! És senki nem kért hogy bele kottyancsd a senkit nem érdeklő hülyeséged egy beszélgetésbe. A másik hogy milyen gugliról meg netes bizgentyűről beszísz?

Ja az életem köszöni jól van! Három gyerek, asszony, ház, jószágok mind köszöni jól van! Jah igen impotencia. Hát lehet neked má nincs rá szükséged ezért vagy kíváncsi az enyémre, de még köszöni ő is jól van és tökéletes a mechanikája. Ezt a párom is megmondja mert elég rá néznie és haptákba vágja magát a kis öreg. Nah valamit kihagytam vagy érdekel még valami esetleg?
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 080
124 362
113
na figyelj,
látszik hogy az iq-d talán nyolcvan. Egy csendes napsütéses napon esetleg.
gőzöd sincs mihez szól hozzá, hiszen önálló gondolatod nincs csak copypaste a netes trágyadombokról.
dől belőled a rasszista és szexista szarság- gondolom így kezeled a kisebbrendűségi érzésedet, a sikertelen életedet és az impotenciádat. Pedig ahhoz az kellene hogy elsőnek leállj az itallal.
Ajj zsolesz menjél már Lajtán túlra ezzel az álszent moralizáló felsőbbrendűségi komplexustól szenvedő magas unikornisoddal amin üldölgélsz. Ott talán nem röhög ki mindenki, Közép-Kelet Európa nem vevő a hülyeségeidre bár szerintem ezzel már szembesültél párszor ebben az életben.
Azt hiszed itt működik a csodaszó és mindenki beszarik ha lerasszistázzák meg szexistázzák meg ilyen olyan fóbozzák?
Pont nem érdekel senkit sem....
 

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 154
13 566
113
Ajj zsolesz menjél már Lajtán túlra ezzel az álszent moralizáló felsőbbrendűségi komplexustól szenvedő magas unikornisoddal amin üldölgélsz. Ott talán nem röhög ki mindenki, Közép-Kelet Európa nem vevő a hülyeségeidre bár szerintem ezzel már szembesültél párszor ebben az életben.
Azt hiszed itt működik a csodaszó és mindenki beszarik ha lerasszistázzák meg szexistázzák meg ilyen olyan fóbozzák?
Pont nem érdekel senkit sem....
Élőben szeretném látni amikor zsótink így beszól valakinek itthon. Hogy rácsodálkozna a fizikai kontaktusra A kis bőcsész lelkem. :)
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Ajj zsolesz menjél már Lajtán túlra ezzel az álszent moralizáló felsőbbrendűségi komplexustól szenvedő magas unikornisoddal amin üldölgélsz. Ott talán nem röhög ki mindenki, Közép-Kelet Európa nem vevő a hülyeségeidre bár szerintem ezzel már szembesültél párszor ebben az életben.
Azt hiszed itt működik a csodaszó és mindenki beszarik ha lerasszistázzák meg szexistázzák meg ilyen olyan fóbozzák?
Pont nem érdekel senkit sem....
egx ilyen khmmm ,,, neandervölgy alakot mentegetsz?
ez a styílus menő a seregben?

mert akkor lehózhatjátok az egészet a WC-n...
 
  • Hűha
Reactions: Bubu bocs

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 080
124 362
113
egx ilyen khmmm ,,, neandervölgy alakot mentegetsz?
ez a styílus menő a seregben?

mert akkor lehózhatjátok az egészet a WC-n...
Nem csak téged zrikállak mert tipik progresszív módon terjeszted az igét és úgy gondolod, hogy minden tudást és morális igazságot a te seggedből húzták ki és aki mást gondol az alsóbbrendű.

Összességében hányingerkeltő alak vagy aki próbálja előadni azt a műsort amit a félfogyatékos aktivisták a twitteren. Csak pont ez a műsor aki tényleg nem érdekel ebben a régióban senkit.
 

Vasgyar

Well-Known Member
2020. július 15.
344
1 636
93
egx ilyen khmmm ,,, neandervölgy alakot mentegetsz?
ez a styílus menő a seregben?

mert akkor lehózhatjátok az egészet a WC-n...
Neandervölgyi? Khmmm!

Te vagy már egy intelligens modern akármi mert se nőnek se férfinak nem tudlak nevezni! Inkább legyek ilyen mint egy olyan mint te. Én nem okoskodok és főleg nem szólók bele más beszélgetésébe ha engem nem neveznek meg benne! De te egy tanulatlan fél analfabéta neveletlen kis váltsuk meg a világot liberális takony veszed a bátorságot és bele ütöd a kis pisze orrodat amit be kénne verni mint Józsibá Mari néninek a szénakazalba. Te érdeklődtél még a sexuális szokásaim, a libidóm felől te kis perverz beteg :D akkor ne ríjál ha le óltanak kicsi huszár! Állni kell az ütést, nem fognak mindíg simogatni mint valami kis kutyát életem virágom! Eddig azt hittem Ulipo meg Lada itt a leg betegebb emberek de tévedtem, te viszed a prímet
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 383
56 110
113
Neandervölgyi? Khmmm!

Te vagy már egy intelligens modern akármi mert se nőnek se férfinak nem tudlak nevezni! Inkább legyek ilyen mint egy olyan mint te. Én nem okoskodok és főleg nem szólók bele más beszélgetésébe ha engem nem neveznek meg benne! De te egy tanulatlan fél analfabéta neveletlen kis váltsuk meg a világot liberális takony veszed a bátorságot és bele ütöd a kis pisze orrodat amit be kénne verni mint Józsibá Mari néninek a szénakazalba. Te érdeklődtél még a sexuális szokásaim, a libidóm felől te kis perverz beteg :D akkor ne ríjál ha le óltanak kicsi huszár! Állni kell az ütést, nem fognak mindíg simogatni mint valami kis kutyát életem virágom! Eddig azt hittem Ulipo meg Lada itt a leg betegebb emberek de tévedtem, te viszed a prímet




Ne fáradj szerintem.