[BIZTPOL] Románia

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
27 816
117 976
113
na figyelj,
látszik hogy az iq-d talán nyolcvan. Egy csendes napsütéses napon esetleg.
gőzöd sincs mihez szól hozzá, hiszen önálló gondolatod nincs csak copypaste a netes trágyadombokról.
dől belőled a rasszista és szexista szarság- gondolom így kezeled a kisebbrendűségi érzésedet, a sikertelen életedet és az impotenciádat. Pedig ahhoz az kellene hogy elsőnek leállj az itallal.
Ajj zsolesz menjél már Lajtán túlra ezzel az álszent moralizáló felsőbbrendűségi komplexustól szenvedő magas unikornisoddal amin üldölgélsz. Ott talán nem röhög ki mindenki, Közép-Kelet Európa nem vevő a hülyeségeidre bár szerintem ezzel már szembesültél párszor ebben az életben.
Azt hiszed itt működik a csodaszó és mindenki beszarik ha lerasszistázzák meg szexistázzák meg ilyen olyan fóbozzák?
Pont nem érdekel senkit sem....
 

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 177
13 643
113
Ajj zsolesz menjél már Lajtán túlra ezzel az álszent moralizáló felsőbbrendűségi komplexustól szenvedő magas unikornisoddal amin üldölgélsz. Ott talán nem röhög ki mindenki, Közép-Kelet Európa nem vevő a hülyeségeidre bár szerintem ezzel már szembesültél párszor ebben az életben.
Azt hiszed itt működik a csodaszó és mindenki beszarik ha lerasszistázzák meg szexistázzák meg ilyen olyan fóbozzák?
Pont nem érdekel senkit sem....
Élőben szeretném látni amikor zsótink így beszól valakinek itthon. Hogy rácsodálkozna a fizikai kontaktusra A kis bőcsész lelkem. :)
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 708
4 262
113
Ajj zsolesz menjél már Lajtán túlra ezzel az álszent moralizáló felsőbbrendűségi komplexustól szenvedő magas unikornisoddal amin üldölgélsz. Ott talán nem röhög ki mindenki, Közép-Kelet Európa nem vevő a hülyeségeidre bár szerintem ezzel már szembesültél párszor ebben az életben.
Azt hiszed itt működik a csodaszó és mindenki beszarik ha lerasszistázzák meg szexistázzák meg ilyen olyan fóbozzák?
Pont nem érdekel senkit sem....
egx ilyen khmmm ,,, neandervölgy alakot mentegetsz?
ez a styílus menő a seregben?

mert akkor lehózhatjátok az egészet a WC-n...
 
  • Hűha
Reactions: Bubu bocs

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
27 816
117 976
113
egx ilyen khmmm ,,, neandervölgy alakot mentegetsz?
ez a styílus menő a seregben?

mert akkor lehózhatjátok az egészet a WC-n...
Nem csak téged zrikállak mert tipik progresszív módon terjeszted az igét és úgy gondolod, hogy minden tudást és morális igazságot a te seggedből húzták ki és aki mást gondol az alsóbbrendű.

Összességében hányingerkeltő alak vagy aki próbálja előadni azt a műsort amit a félfogyatékos aktivisták a twitteren. Csak pont ez a műsor aki tényleg nem érdekel ebben a régióban senkit.
 

Vasgyar

Well-Known Member
2020. július 15.
344
1 636
93
egx ilyen khmmm ,,, neandervölgy alakot mentegetsz?
ez a styílus menő a seregben?

mert akkor lehózhatjátok az egészet a WC-n...
Neandervölgyi? Khmmm!

Te vagy már egy intelligens modern akármi mert se nőnek se férfinak nem tudlak nevezni! Inkább legyek ilyen mint egy olyan mint te. Én nem okoskodok és főleg nem szólók bele más beszélgetésébe ha engem nem neveznek meg benne! De te egy tanulatlan fél analfabéta neveletlen kis váltsuk meg a világot liberális takony veszed a bátorságot és bele ütöd a kis pisze orrodat amit be kénne verni mint Józsibá Mari néninek a szénakazalba. Te érdeklődtél még a sexuális szokásaim, a libidóm felől te kis perverz beteg :D akkor ne ríjál ha le óltanak kicsi huszár! Állni kell az ütést, nem fognak mindíg simogatni mint valami kis kutyát életem virágom! Eddig azt hittem Ulipo meg Lada itt a leg betegebb emberek de tévedtem, te viszed a prímet
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 933
53 501
113
Neandervölgyi? Khmmm!

Te vagy már egy intelligens modern akármi mert se nőnek se férfinak nem tudlak nevezni! Inkább legyek ilyen mint egy olyan mint te. Én nem okoskodok és főleg nem szólók bele más beszélgetésébe ha engem nem neveznek meg benne! De te egy tanulatlan fél analfabéta neveletlen kis váltsuk meg a világot liberális takony veszed a bátorságot és bele ütöd a kis pisze orrodat amit be kénne verni mint Józsibá Mari néninek a szénakazalba. Te érdeklődtél még a sexuális szokásaim, a libidóm felől te kis perverz beteg :D akkor ne ríjál ha le óltanak kicsi huszár! Állni kell az ütést, nem fognak mindíg simogatni mint valami kis kutyát életem virágom! Eddig azt hittem Ulipo meg Lada itt a leg betegebb emberek de tévedtem, te viszed a prímet




Ne fáradj szerintem.
 
K

kamm

Guest
Hogy öltözködtél, h ezt szűrték le? :rolleyes::D
Nevetsz, de ez valoban letezik mindenhol.

Valahol mar azt hiszem, hogy irtam, itt eltem mar vagy 10+ eve es nem ertettem, miert probalkoznak, ha udvariasan is, de melegek meg akkor is, amikor a nejem jelen volt...? :confused:
Annyit eszrevettunk mar a legelejen, hogy az atlagos amerikaiak borzasztoan szarul oltoznek hozzank, europaiakhoz kepest: izlestelenul, ossze-vissza minden szart magukra huznak, foleg az atlag feher oltozeke borzaszto (nem meglepo modon a remek zeneket produkalo feketek oltoznek meg a legkorrektebben, felteve, hogy nem viszik tulzasba), a melegek (akkor meg) meg normalisan, de a dolog talany maradt sokaig.

Sok evvel kesobb egyszer a tema kapcsan veletlenul elejtett elszolasbol tanultam meg, hogy mar a 80-as evekben szokas volt az itteni tinik meg huszevesek kozott a "gay or European?" nevu talalos kerdes: amikor meglattak valakit valahol, eppen megjelent, kifejezetten jol oltozotten, igenyes frizuraval, stb, "well groomed" ahogy itt mondjak, akkor azonnal tippelni kellett, hogy meleg vagy europai az illeto? Foleg, ha nagyon "preppy" volt az oltozeke (=kb elit prep schoolok stilusa, persze azok is europai mintat utanozva, vizszintes csikos stb polok.)
Az illeto megnyugtatott, hogy tutira ez zavarta meg a melegek radarjat, mert, ahogy kisse pikirten megjegyezte, amerikainal nem lat olyat, hogy az oraja passzolna az ingehez es hasonlok (inkabb nem vagtam vissza, mert elegge megdobbentett az egesz sztori, 10+ eve eltem itt es sosem hallottam errol a "jatekrol" senkitol.)
Mondjuk ez ma mar szinte megszunt, mert a varos megtelt a gusztustalanul kinezo, otvaros es visszataszitoan igenytelenul oltozott, de gatlastalan, "modernul" meghatarozhatatlan nemi iranyultsagu csunya, kover, orrbavalos stb akarmikkel (ezeket a hagyomanyos meleg meg dyke ismeroseim is lenezik, mint igenytelen osztonlenyeket.)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 933
53 501
113
Nevetsz, de ez valoban letezik mindenhol.

Valahol mar azt hiszem, hogy irtam, itt eltem mar vagy 10+ eve es nem ertettem, miert probalkoznak, ha udvariasan is, de melegek meg akkor is, amikor a nejem jelen volt...? :confused:
Annyit eszrevettunk mar a legelejen, hogy az atlagos amerikaiak borzasztoan szarul oltoznek hozzank, europaiakhoz kepest: izlestelenul, ossze-vissza minden szart magukra huznak, foleg az atlag feher oltozeke borzaszto (nem meglepo modon a remek zeneket produkalo feketek oltoznek meg a legkorrektebben, felteve, hogy nem viszik tulzasba), a melegek (akkor meg) meg normalisan, de a dolog talany maradt sokaig.

Sok evvel kesobb egyszer a tema kapcsan veletlenul elejtett elszolasbol tanultam meg, hogy mar a 80-as evekben szokas volt az itteni tinik meg huszevesek kozott a "gay or European?" nevu talalos kerdes: amikor meglattak valakit valahol, eppen megjelent, kifejezetten jol oltozotten, igenyes frizuraval, stb, "well groomed" ahogy itt mondjak, akkor azonnal tippelni kellett, hogy meleg vagy europai az illeto? Foleg, ha nagyon "preppy" volt az oltozeke (=kb elit prep schoolok stilusa, persze azok is europai mintat utanozva, vizszintes csikos stb polok.)
Az illeto megnyugtatott, hogy tutira ez zavarta meg a melegek radarjat, mert, ahogy kisse pikirten megjegyezte, amerikainal nem lat olyat, hogy az oraja passzolna az ingehez es hasonlok (inkabb nem vagtam vissza, mert elegge megdobbentett az egesz sztori, 10+ eve eltem itt es sosem hallottam errol a "jatekrol" senkitol.)
Mondjuk ez ma mar szinte megszunt, mert a varos megtelt a gusztustalanul kinezo, otvaros es visszataszitoan igenytelenul oltozott, de gatlastalan, "modernul" meghatarozhatatlan nemi iranyultsagu csunya, kover, orrbavalos stb akarmikkel (ezeket a hagyomanyos meleg meg dyke ismeroseim is lenezik, mint igenytelen osztonlenyeket.)




Engem naponta 2x szólítottak le, csinos (tini) holgyek akkoriban(94),hogy melyik csapatban futbalozok, a hooterstol a mekiig, a ruhabolttól a fagyisig, bár ennek inkább a testalkatom, mint a ruházatom volt az oka:rolleyes::eek:, sajnos a mérsékelt angol tudásom miatt csak mérsékelt sikereket értem el, de párszor be jött.
:D
 

MZ/X

Well-Known Member
2021. május 27.
573
2 333
93
T

Törölt tag 2361

Guest
Elromlott egy román kisváros fűtőrendszere, papot hívtak, hogy szentelt vízzel megjavítsa
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby