[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
török népirtók
<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/0-RfBtYlh28" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Palmyra:
a tigrisek elvágták a kettőből egyik főutat
<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/lgjfpIvlVlg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Deir ez-zour-nál folytatódnak a műveletek az olajmezőkért
<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/OjyIGj-9L4E" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/kT9QgD75tSU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

eSeM

Member
2012. június 12.
719
13
18
<blockquote rel="gioo">
Cdm9AjtXEAEwq6v.jpg

Ez micsoda és mit csinál?</blockquote>

én azon filóztam, hogy milyen jármű lehet az alapja
 

pepe88

Member
2011. június 6.
598
1
18
Rebels now captured Khirbet Shair and Jakkah villages.FSA has captured Jakka from ISIS.FSA has captured Kamaliyah village from ISIS.

unatkoznak a retkek
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 085
82 684
113
Likvidált isis terroristák Palmiránál
http://vk.com/syriantube?z=photo-55849790_407294194%2Fwall-55849790_91906
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
az az :) amikor a fagyi visszanyal gyártsák csak franciáék a sok képzett gyilkost aztán meg pislognak mikor mészárolják őket Párizsban...
YIipbgG3EI8.jpg
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 831
113
Mert, mi ez a gyűrű?
Francia idegenlégiós gyűrűnek néz ki, aztán ebből is hoznak Kínából 100 euróért huszat, meg csatába nem feltétlenül kell ez rajtad legyen, szóval nem tudom ez bizonyít-e valamit.
 

eSeM

Member
2012. június 12.
719
13
18
<blockquote rel="Fennek">Mert, mi ez a gyűrű?
Francia idegenlégiós gyűrűnek néz ki, aztán ebből is hoznak Kínából 100 euróért huszat, meg csatába nem feltétlenül kell ez rajtad legyen, szóval nem tudom ez bizonyít-e valamit.
</blockquote>

nem sokat, a légiós meg légiós, biztos van olyan aki jó pénzért leszerelés után elmegy bárhová, ugyan így biztosan vannak arrafelé olyanok, akik vmelyik nemzet seregében húztak le pár évet és most szíriában harcolnak, tehát ez nem oszt nem szoroz, csak lehet köpködni, meg francúzozni :)
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
<blockquote rel="Fennek">Mert, mi ez a gyűrű?

Francia idegenlégió jelképe a 7-lángú tuz.</blockquote>

Ami úgy ránézésre erős rokonságot mutat az Anjou liliommal, szóval szerintem nemigen lehet véletlen, hogy a francia Idegenlégió egyik jelvénye lett.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
<blockquote rel="joker"><blockquote rel="Fennek">Mert, mi ez a gyűrű?
Francia idegenlégiós gyűrűnek néz ki, aztán ebből is hoznak Kínából 100 euróért huszat, meg csatába nem feltétlenül kell ez rajtad legyen, szóval nem tudom ez bizonyít-e valamit.
</blockquote>

nem sokat, a légiós meg légiós, biztos van olyan aki jó pénzért leszerelés után elmegy bárhová, ugyan így biztosan vannak arrafelé olyanok, akik vmelyik nemzet seregében húztak le pár évet és most szíriában harcolnak, tehát ez nem oszt nem szoroz, csak lehet köpködni, meg francúzozni :)</blockquote>
Ez annyit bizonyít,hogy a francia társadalom hála a beteges liberalizmusoknak ma már nem tud kellő szűrést végezni.A fószer aki harmad gen. "francia " elmegy szépen a légióba aztán megszállja Allah és a tudás birtokában meg faszán gyilkolászik.Hol ott hol máshol esetleg majd itt is....és igen jól esik szidni a franciát mert balfaszok.
 

eSeM

Member
2012. június 12.
719
13
18
miből gondolod, hogy harmad generációs francia, az idegenlégióban elég sok nemzet fiai megfordulnak, lehet, hogy a csóka alapból vmelyik arab náció tagja volt...
egyébként érdekes ez a kettős mérce, ha vmi külföldi Assad oldalán harcol akk, az király, ha a túloldalon akk. mocskos libsi nyugat ők tehetnek mindenről...bár mondjuk felőlem aztán azt balfaszoztok akit akartok, bár innen Mo-ról elég meredek :), de tudom, a nyugat geci, ők a sátán :)
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 285
26 263
113
Lehet, hogy csak volt idegenlégiós és most máshol folytatja, mondjuk az IÁ-ban. Fene a gusztusát, de a pénz nagyúr.
Más.
Az egyik ismerősöm mesélte, hogy az egyik "vagány" magyar srác hasonlóan a Feláldozhatók filmből ismertekhez, vállal "munkát" a világban és hiába van családja, már nem a pénz számít neki, hanem az adrenalin szint.
A szíriai nemzeti gárda most milyen erőt képviselhet, van valakinek friss infója? Őket is újjá szervezték?
 

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 683
5 502
113
miből gondolod, hogy harmad generációs francia, az idegenlégióban elég sok nemzet fiai megfordulnak, lehet, hogy a csóka alapból vmelyik arab náció tagja volt...
egyébként érdekes ez a kettős mérce, ha vmi külföldi Assad oldalán harcol akk, az király, ha a túloldalon akk. mocskos libsi nyugat ők tehetnek mindenről...bár mondjuk felőlem aztán azt balfaszoztok akit akartok, bár innen Mo-ról elég meredek :), de tudom, a nyugat geci, ők a sátán :)

+1 :)

Joker-rel is egyetértek, civilként is szerezhetsz ilyen jelképeket, aztán vagánykodhatsz vele. Nekem is van magyar felvarróm, multicam ruhám, mégse vagyok KMZ-s :D
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
miből gondolod, hogy harmad generációs francia, az idegenlégióban elég sok nemzet fiai megfordulnak, lehet, hogy a csóka alapból vmelyik arab náció tagja volt...
egyébként érdekes ez a kettős mérce, ha vmi külföldi Assad oldalán harcol akk, az király, ha a túloldalon akk. mocskos libsi nyugat ők tehetnek mindenről...bár mondjuk felőlem aztán azt balfaszoztok akit akartok, bár innen Mo-ról elég meredek :), de tudom, a nyugat geci, ők a sátán :)
Mert ha alapból arab és még csak nem is francia állampolgár az mindjárt jobb :)

Mielőtt félreirányítjuk a diskurzust senki se állította,hogy jelenlegi francia idegenlégiós lett volna!

Mert szerinted egyenlő megítélést érdemel az aki külföldiként az IA. oldalán harcol szíriában (IA. mindenki által terrorszervezetnek elismert,és ha ráadásul a tudását nyugaton szerezte az némi felelősséget fon magával) azzal aki Aszad oldalán?! Csak ,hogy tisztázzuk mit gondolsz erről!