[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 939
113
59 perccel ezelőtt
A következő szakaszban, # Idlib lesz a fő cél, és a legfontosabb cél a közös orosz-szíriai katonai műveletek | # Aleppo
Miheztartás végett. :):)

Czabl0gW8AEwNgf.jpg
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 857
113
Csak a motorja hihetetlen szar gagyi. :( Mobilról használhatatlan.
Igen nézegettem már én is ezt az oldalt többször de ha telorol vagyok elég sokszor egyszerűen ledobott... (galaxy ) nem sok oldalnál csinálja de azoknál rendszeresen... én ezért már nem is nézegetem az oldalt pedig a tartalmilag nagyon jó...
Nekem mukodik rendesen, néha még gyorsabb mint számítógéprol.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Állítólag orosz-usa megállapodás van 48.óra van rá,hogy Aleppoból elhúzzanak.Nincs hír arról,hogy közben leállna az SAA. ez nem a civilekről szól már.
Keletről nyomják őket kifelé nyugatra lesznek a transzportok.
Moszkva cáfolta a hírt. Ám legyen :)
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 879
35 277
113
Nekem mukodik rendesen, néha még gyorsabb mint számítógéprol.
Asztali valtozatba nem dobott le :) most.
On.
Damaszkusz és környéke hogy áll (vajon mikor szabadul fel ott is nagyobb erő aleppo előtt vagy után?)
Mert az a további taktikai lehetőségeket igen csak befolyásolhatja
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 857
113
A napokban az orosz légiero Idlib tartományt és Kelet-Ghutát (Damaszkusz mellett) bombázta.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 287
68 355
113
A palmirai Isis offenzívához visszatérve...
Senki nem számított az offenzívára mert korábban jelentos veszteségeket szenvedtek, viszont amirol nem számolt be a fosodratú média hogy a moszuli offenzíva megkezdése elott az amerikai CIAés szaudi titkoszolgálat megegyezett abban , hogy szabad elvonulást biztosítanak az Isis harcosoknak Szíriába-Deir ez Zor és Palmira térségébe. Így érkezett tobb száz terrorista Palmirához és kezdtek offenzívát K-Homszban.
Boki, ezeket akkor is észre kellett volna venni mialatt Palmyra közelébe gyűltek. Ez érthetetlen számomra hogy nincs megfelelő felderítés a kopár sivatagban. A Tigrisek és az orosz bombázók előtt le a kalappal, a többi egység meg szereljen le. Érdekesnek találom még hogy kivonták az orosz katonákat a városból, amekkora csinnadrattával voltak a bevételnél úgy illett volna némi spec csapatot állomásoztatni a városban.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Boki, ezeket akkor is észre kellett volna venni mialatt Palmyra közelébe gyűltek. Ez érthetetlen számomra hogy nincs megfelelő felderítés a kopár sivatagban. A Tigrisek és az orosz bombázók előtt le a kalappal, a többi egység meg szereljen le. Érdekesnek találom még hogy kivonták az orosz katonákat a városból, amekkora csinnadrattával voltak a bevételnél úgy illett volna némi spec csapatot állomásoztatni a városban.
Hiába mostanra vagy ők is halottak lennének vagy a szírekkel együtt kivonulnak. 4000 embert nem lehet csak úgy megállítani.
Viszont ahogy az itt is meg lett írva érdekes módon néhány nappal az IA offenzíva előtt vonták ki az orosz egységeket.Én nem vagyok abban biztos,hogy az oroszok nem tudtak róla és nem figyelmeztették a szír csapatokat arról,hogy valami készül.
De ebben a háborúban ők csak asszisztálnak ezt ne felejtsük el.