[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
Hajaj, két óra múlva fogadok egy városi delegációt falusi disznóvágásra.
Amúgy én se értem hogy mi a baj a valósággal? Bizony ez is egy háborúval jár. Azt se értem hogy a női hullaval mi a baj, ők is meg szokták halni. Sajnos ez a valóság, nem a Rambo3. Ezt illene tudatosítani inkább úgy az átlag polgar jobban képben lenne és nagyobb nyomás járulna így a politikusok döntéseire. Nem csak azt kell mutatni hogy potyogni a gépből a bomba, hanem azt is akire ráesett.
Sokszor olvaslak és nagyon nem értelek meg, de azt a hszt legszívesebben az index címlapjára tetettném!
 
  • Tetszik
Reactions: karpatalja

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
Ha már volt levágott csöcsű nő, akkor legyen cuki kutya is.
Remélem ez belefér. :)
21610734_1.jpg
 

minszk2

Well-Known Member
2016. június 19.
663
705
93
Változnak az idők:

Washington egyetlen további szíriai menekültet se akar befogadni, ugyanis Szíriát már a biztonságos származási ország kategóriájába helyezi.

Ennek ellenére az ideiglenesen oltalmi státust kapott, az Egyesült Államokban élő 7000 szíriainak az ottlétét 2019. szeptember 30-ig akarja meghosszabbítani, de új menedékkérelmeket nem akar elfogadni.

Emberjogi szervezetek és a Demokrata Párt azonnal bírálni kezdte a belbiztonsági minisztériumot a döntésért.

http://lovasistvan.hu/2018/02/03/az...biztonsagos-szarmazasi-orszagkent-sorolja-be/
 

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
A törökök oldalán harcoló mindenféle söpredék.
Az alábbiakról mi a véleményed?
Galamblalküek kedvéért!!!!!!!!!!!!!!!
NE kattints RÁ!
+18 !!!


Embedded media from this media site is no longer available

Embedded media from this media site is no longer available


Embedded media from this media site is no longer available
 

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
ESETLEG ERRŐL?

Galamblalküek kedvéért!!!!!!!!!!!!!!!
NE kattints RÁ!
+18 !!!


Embedded media from this media site is no longer available
 

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
VAGY ESETLEG ERRŐL?

Galamblalküek kedvéért!!!!!!!!!!!!!!!
NE kattints RÁ!
+18 !!!


Embedded media from this media site is no longer available
 

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
Itt ki rúg kit? Nem tudom megkülönböztetni ezeket. Mindegyik csúnya és büdös.
SAA katonák liberált szíreket.

Teljesen mindegy amúgy, csak próbáltam érzékelteni, hogy ennek a koncepciózus fröcsögésnek egy-egy videó vagy kép alatt, kb. semmi értelme.
Háború ilyen.
Minden oldal, minden valláshoz és nemzhez tartozó igy viselkedik, láttunk már amerikai női katonákat ahogy arabokat herélnek és láttunk már oroszt is végigerőszakolni Európát, vagy franciát aki a vöröskeresztes lányokat drótkötéllel a vöröskeresztes autóhoz köti mielött felgyújtja, sőt még az amcsi testvérháborúban is vannak dokumentálva ilyenek, pedig ők aztán "tényleg Sir Lancelot" módjára viselkednek egymással, ...mint az tudjuk.
Ja, és persze nem is esett szó az européer németek viselkedéséről, vagy a békés belgákról...

Antigonosz hsz-e szerintem az egyetemes igazság!
 
  • Tetszik
Reactions: jOkA

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 905
15 178
113
Deir ez-Zor:Syrian Arab Army capture alive a most wanted ISIS terrorist involved in beheading a Syrian Christian women and her son under the name of 'JIHAD
Read more at
Embedded media from this media site is no longer available
Az alábbiakról mi a véleményed?

Nos, egy háborúban minden oldalon vannak állatok, csak az egyik oldal hamarabb válik azzá. Esetleg már alapból az is. Pl. HTS, IÁ.
Ja és az se mindegy, milyen a %-os előfordulásuk egy-egy szervezetben.

További kérdés ?
Az állatoktól meg bocsánatot kérek a hasonlítgatásért...:(
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Az alábbiakról mi a véleményed?
"SAA Captures ISIS beheader in Deir ez-Zor" - Olcson meguszta.
"Video from captured soldier phone.Syrian soldiers taking turns torturing child." - 19 eves es nem 12.
"Syrian Army - Brutality without limits - New vedio footage filmed by soldiers" - Kemeknek nem jar jogvedelem.
"SAA Torturing women" - fake
Fake.
Tul sokszor mondjak azt, hogy: تَكْبِير
VAGY ESETLEG ERRŐL?
Szegeny FSA? o_O

Teljesen mindegy amúgy, csak próbáltam érzékelteni, hogy ennek a koncepciózus fröcsögésnek egy-egy videó vagy kép alatt, kb. semmi értelme.
Háború ilyen.
Ez igaz. Elkepesztoen durva dolog a haboru (es egy itt van a szomszedban. :eek:).
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 905
15 178
113
Az első azért maradt bent, mert egy IÁ-s söpredéket vernek rajta, csak kíváncsi voltam , mi volt az ok, ezért a LiveLeakon megtekintettem.