[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Iraki tüzérség lövi az IÁ-t a Hajin-zsebben.
DrCCEroXQAI6gkv.jpg
az SAA. meg a másik oldalról ,ez tetszik!
DrEQ4ubXcAAEHcv.jpg
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Nos, tőled is olvastuk már párszor itt, hogy mellőzöd a topikot, aztán mégsem...

Tőlem max azt olvashattad, hogy "egy ideig hanyagolom". Ezt pedig azt hiszem, tartottam-tartom is, mivel elég ritkán bukkanok fel itt. De nyugodtan javíts ki, ha te jobban tudod, hogy én mit írtam. És igazi fancsikához híven ne is hagyd soha, hogy a tények megzavarjanak.


Egyébként gioo az aki a híreket és infókat hozta és hozza is folyamatosan. Tőled egyelőre csak trollkodásra és "oroszfancsizásra" tellett.

Gioo "híreinek" egy jelentős része hangulatkeltő kamu és/vagy agitprop, amivel csak szemeteli a topikot. Mondjuk abban igazad van, hogy ő tényleg hoz valódi híreket is. És ha már tőlem csak annyi futotta, akkor hadd kérdezzem már meg, hogy tőled a trollkodáson és az oroszok fényezésén, Nyugat/USA fikázásán kívül eddig mit is láthattunk itt?

És minő különös, a múltkori "elvtársak" ismét hűen lájkolták eme hozzászólásodat. Hát igen, olyan gyönyörűen igazolnak engem ezzel folyamatosan. :D Persze annyi gerinc már nincs bennük, hogy válaszoljanak a nekik korábban feltett kérdésemre. Mint ahogy ez borítékolható is volt. :D
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
Tőlem max azt olvashattad, hogy "egy ideig hanyagolom". Ezt pedig azt hiszem, tartottam-tartom is, mivel elég ritkán bukkanok fel itt. De nyugodtan javíts ki, ha te jobban tudod, hogy én mit írtam. És igazi fancsikához híven ne is hagyd soha, hogy a tények megzavarjanak.




Gioo "híreinek" egy jelentős része hangulatkeltő kamu és/vagy agitprop, amivel csak szemeteli a topikot. Mondjuk abban igazad van, hogy ő tényleg hoz valódi híreket is. És ha már tőlem csak annyi futotta, akkor hadd kérdezzem már meg, hogy tőled a trollkodáson és az oroszok fényezésén, Nyugat/USA fikázásán kívül eddig mit is láthattunk itt?

És minő különös, a múltkori "elvtársak" ismét hűen lájkolták eme hozzászólásodat. Hát igen, olyan gyönyörűen igazolnak engem ezzel folyamatosan. :D Persze annyi gerinc már nincs bennük, hogy válaszoljanak a nekik korábban feltett kérdésemre. Mint ahogy ez borítékolható is volt. :D

Nem igazán tudom, hogy milyen tényekről is beszélsz, tekintve, hogy olyat te nem nagyon tettél itt közre. :p

Amúgy ha visszalapozgatsz, láthatod, mennyit írok én ide a topikba. Kb. 0. Persze lehet, hogy számodra a 0 hozzászólás az echte orosz fényezésnek számít. :D

A lájkolásokról: Lehet, hogy azért lájkolták gioo vagy jelen esetben az én hozzászólásomat, mert vele/velem értenek egyet és nem pedig veled. Ilyen ez a demokrácia. Lehet lájkolgatni következmények nélkül.:p
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Nem igazán tudom, hogy milyen tényekről is beszélsz, tekintve, hogy olyat te nem nagyon tettél itt közre. :p

Haha, ez már tényleg szánalmas. Persze egy fancsikától nem várhatom el, hogy felfogja. :D

Amúgy ha visszalapozgatsz, láthatod, mennyit írok én ide a topikba. Kb. 0. Persze lehet, hogy számodra a 0 hozzászólás az echte orosz fényezésnek számít. :D

Kb. 0? Mintha pár hónapja is éppen te találtál volna be itt. Na hazudj annak, aki még hisz neked!

A lájkolásokról: Lehet, hogy azért lájkolták gioo vagy jelen esetben az én hozzászólásomat, mert vele/velem értenek egyet és nem pedig veled. Ilyen ez a demokrácia. Lehet lájkolgatni következmények nélkül.:p

Nem gioo hozzászólásának lájkolása kapcsán tettem fel a kérdést. Mivel az utóbbi időben nem túl sokat írtam ide, ezért a saját tanácsodat javaslom, nézd csak vissza szépen. ;)
Ja, ha egyetértettek vele, akkor ezt miért nem merték leírni nekem? Ja, hogy akkor megkérdeztem volna, hogy pontosan mivel is értenek egyet és arra már tényleg csak a kínos csend lett volna a válasz? :D
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
Haha, ez már tényleg szánalmas. Persze egy fancsikától nem várhatom el, hogy felfogja. :D



Kb. 0? Mintha pár hónapja is éppen te találtál volna be itt. Na hazudj annak, aki még hisz neked!



Nem gioo hozzászólásának lájkolása kapcsán tettem fel a kérdést. Mivel az utóbbi időben nem túl sokat írtam ide, ezért a saját tanácsodat javaslom, nézd csak vissza szépen. ;)
Ja, ha egyetértettek vele, akkor ezt miért nem merték leírni nekem? Ja, hogy akkor megkérdeztem volna, hogy pontosan mivel is értenek egyet és arra már tényleg csak a kínos csend lett volna a válasz? :D

Már hogyne emlékeznék az anyázós beszélgetésünkre....
Na és pár hónap alatt hány hozzászólás is születhetett a topikban? Több ezer. Akkor a kb. 0 vajon közelít az igazsághoz vagy sem? Nem azt írtam, hogy soha nem szóltam hozzá a topikhoz. Asszem akkor is szemet szúrt a trollkodásod. Van, hogy az ember kétszer is belelép ugyan abba a sz@rba. :rolleyes:

Miből gondolod, hogy azért nem válaszoltak, mert nem mertek? Lehet, csak nem akarnak minden kis trollcsival hadakozni.:cool:
Bölcsebbek, mint én. :confused:
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Már hogyne emlékeznék az anyázós beszélgetésünkre....
Na és pár hónap alatt hány hozzászólás is születhetett a topikban? Több ezer. Akkor a kb. 0 vajon közelít az igazsághoz vagy sem? Nem azt írtam, hogy soha nem szóltam hozzá a topikhoz. Asszem akkor is szemet szúrt a trollkodásod. Van, hogy az ember kétszer is belelép ugyan abba a sz@rba. :rolleyes:

Miből gondolod, hogy azért nem válaszoltak, mert nem mertek? Lehet, csak nem akarnak minden kis trollcsival hadakozni.:cool:
Bölcsebbek, mint én. :confused:

"számodra a 0 hozzászólás"
Érv nulla, tény nulla, trollkodás 100. Csak a szokásos, ami elvárható tőled. És hogy neked mi szúrta a szemedet a kommentjeimben, azt meg mindketten tudjuk. A fanboiságod terhe volt az.

Pontosan tudom, hogy miért nem válaszoltak. :D De hát a fancsikák soha nem ismernék be, ha valamit elkúrnak. Ezért is pont olyan a fancsikaság, mint a vallási fanatizmus. Dogmáik vannak és azokhoz ragaszkodnak körömszakadtáig.
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 326
20 750
113
Látom Jihad fun oldalról van a térkép " Assad regime attacks" . :)
A térkép készítője gyakran elárulja hova húz a szíve, de a helyszínek stimmelnek.
- Latakiából indítgatják ugye a drónokat az oroszok ellen és földi összecsapások is vannak időnként, főleg aknavetővel és Graddal. Főleg az oroszok aktívak errefelé.
- É-Hamaban sosem volt tényleges tűzszünet. A SyAF folyton bombáz erre, időnként az oroszok is.
- Abu Duhur viszonylag csendes hely É-Hamahoz képest, de 2 napja itt indítottak egy támadást az iszlamisták, sikertelenül.
- Ny-Aleppoban is elég rendszeres a kölcsönös lövöldözés. Sok errefelé az iráni hátterű milícia. Nem tudom valójában ki kezdi. Gyakori errefelé az iszlamista belharc is.