[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 316
55 688
113
Asszad es az oroszok eladtak oket. Sajnos nyilvanvalo. Nemtudni hogy a kurdok megtdjak e vedeni magukat de ha valami csoda es emberfeletti aldozat altal megis megteszik akkor azt hiszem minden joguk meglesz arra hogy Asszadnak nemet mondjanak barmifele "ez sziriahoz tartozik" kovetelesre.

Most kell kellene Asszadnak illetve az oroszoknak segiteni kiallni a kurdok melett persze csak ha sajat allampolgaraiknak tartjak oket. Megerdemelnek mert vegig kialltak az IS elleni harcban nem keves aldozatot hozva. Maga a sajnalatos eset pedig azt hiszem into pelda a tobbi kurd teruletnek hogy milyen elbanasban lehet reszuk ha Asszadban biznak. Nem csodalkozom hogy foggal korommel ragaszkodnak az amerikai segitseghez. Bar a politika mocskos de jelenleg ugy nez ki hogy az amerikaiak az egyetlenek akik kiallnak a kurdok melett meg az oroszok vagy akar a torkok ellenebe is.


Ja,persze,hogy is kezdődött a háború?
Ki fegyverezte fel a lefejezősöket?
Ki pénzelte őket?
Ki akart egy kib..... gázvezetéket átvinni Szírián,majd a Szír kormány nem engedte,erre hirtelen betavaszodott....
Honnan lett sok 100 tow-juk a dzsihadistáknak?
Usa szövetség,mi?
Van bőr rendesen.
Minek posztolsz ide ennyi zöldséget? Büszke us marine vagy, foglald el magad,támadjatok meg mégegy elmaradott országot,van elég,lehet szórni a precíziós fegyvereket a banánfákra,meg a vájogkunyhókra,stb.
Mit fogsz csinálni ha sikerül Magyarországot is háborúba sodornia a natonak/usának,hm?
Sebaj,szolgálod az amerikai álmot tovább?
P@csába,vissza kell szoknom a piára,tegnap panoz,ma meg a Dinamo srác,öregszem biztos.
Az én hibám ismét,mert hagytam magam,megyek reggelizni.
:)
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 896
56 755
113
Ender:Jöl összefoglaltad. Uj seprü jòl seper! Sajnos a Kurdok hagyomanybòl rossz lòra fogadnak. ( Mint mi?)
Papajoe: Tetszik ez a szò, hogy "betavaszodott" :)
 
  • Tetszik
Reactions: gioo and zolkas

karpatalja

Well-Known Member
2015. március 10.
3 323
3 315
113
Tobben elottem leirtak erre a megfelelo valaszt. Nekem csak egy kerdesem van, kerlek konkret peldaval, peldakkal tamaszd ala azt az allitasodat, hogy "az amerikaiak az egyetlenek akik kiallnak a kurdok mellett". Koszonom!
Én segitek neked eligazodni a mondatok sűrű erdejében... Szó szerint azt írta, h kiállnak a kulrdok mellett. Akár szóban is nyilvánosan, bárkivel szemben. És ez ennél semmivel sem jelent többet.
Az eddigi Hsz eim alapján nem hinném, h kitünt. De én is sajnálom a kurdokat. De most az egyszer torkosborz...
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 335
113
Ja,persze,hogy is kezdődött a háború?
Ki fegyverezte fel a lefejezősöket?
Ki pénzelte őket?
Ki akart egy kib..... gázvezetéket átvinni Szírián,majd a Szír kormány nem engedte,erre hirtelen betavaszodott....
Honnan lett sok 100 tow-juk a dzsihadistáknak?
Usa szövetség,mi?
Van bőr rendesen.
Minek posztolsz ide ennyi zöldséget? Büszke us marine vagy, foglald el magad,támadjatok meg mégegy elmaradott országot,van elég,lehet szórni a precíziós fegyvereket a banánfákra,meg a vájogkunyhókra,stb.
Mit fogsz csinálni ha sikerül Magyarországot is háborúba sodornia a natonak/usának,hm?
Sebaj,szolgálod az amerikai álmot tovább?
P@csába,vissza kell szoknom a piára,tegnap panoz,ma meg a Dinamo srác,öregszem biztos.
Az én hibám ismét,mert hagytam magam,megyek reggelizni.
:)
A hagyjad ő az egyetlen akit ignoraltam, így gyakorlatilag nem létezik itt. Szerintem semmiről nem maradtam le, meg Ulit meg Panozt is szívesebben olvasom de ennek hiába beszélsz, olyan mint egy elakadt lemezjátszó. Biztos neki van igaza és mi vagyunk itt hülyék több szazan, holnap meg újra megy lehet Panoz után. Régen míg volt az origós fórumot is teleoffolta ugyanazzal a hsz- el, teljesen osszefuggestelenul valami manitouobvacsi néven. Ott is hiába írtak neki hogy ez felesleges. Nagy migransbarat , kormányellenes, meg vad "mozgó haderos" ( értsd gyalogol mindenki minden nap valahova) gondolatokkal. Ha kiment külföldre hát hála isten, maradjon is ott ő is. Nagyon kétlem hogy nem szúrtak ki pszichologian ha tényleg matroznal állt volna valami kincstári hajóra. Gondolj bele összezárva lenni ott hónapokig másokkal a tengeren... Bár lehet ennyire gyenge odaát szűrés.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
két harckocsizó találkozása a nyugati és keleti ékből...

DYBQoALUQAA1b9w.jpg
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 213
113
Na igen, Amerika sem fog nekimenni a törököknek a kurdokért. Másrészt 2 legyet 1 csapásra hívják ezt. Megerősítik a frissen zsákmányolt Sziriai olajmezőket.
DINAMO megmondta ma reggel, egyedül az USA van a Kurdok mellett, és majd ők megmutatják, ők nem olyanok mint az Oroszok/VegyiAsszad hogy csak úgy eladják a saját szövetségeseik!
Aztán meg ilyet kell lássak a The Washington Posttól hogy az USA békülne a törökökkel, egy világ összedől bennem...