1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

BTR "Bumerang"

Diskurzus a(z) 'Páncélozott harc- és szállítójárművek' témában - boki által indítva @ 2014. november 19..

1. szegcsab

szegcsab Well-Known Member

2. tacticool

tacticool Well-Known Member

Nemerson likes this.
  3. fonak9

fonak9 Well-Known Member

Nekem úgy tűnik eddig sem nagyon kellett a katonáknak. Az egész Armata-Kurganyec-Bumeráng vonalat más érdekcsoportok tolták, a HM maradna a "bevált" technika fejlesztgetésénél. Ahogy a Szu-57 sem kellene nekik, ha nem erőltetné a politika. Nekik olyasmi kell, ami legalább működik és van hozzá szervizháttér, alkatrészellátás, tapasztalt személyzet.

Hegylakó likes this.
  4. Roni

Roni Well-Known Member

Nem is volt még katonák kezében csak proto amiről vélemnyéynt nem lehet mondani.Bár eléggé nem haladnak ezzel sem

45 éves technikát nem lehet végletekig tolni még modernizációval sem .

Én meg pont hogy fordítva látom

Erre jó példa lenne a t-90m ha végre valahára kapna aktív védelmet de sajnos még a kanyarban sincs egy javelin rakétát feltartóztató rendszer. :confused:
    Már pedig az Ukránok és a balti országok nagyon ráálltak a javelinre

Ha a t-90M kapna egy jó aktív védelmi rendszert igazából szükségtelenné tenné a T-14-et. Ha figyelembe vesszük hogy a t-90 szíriában jól vizsgázott szemből a tow-2 ellen akkor a t-90M csak jobb lehet + APS

5. boki

boki Well-Known Member

Én úgy fogalmaznék, hogy nem "sürgős eset". Vannak fontosabb prioritások. Másik dolog, hogy az állami tesztek idén nyárra voltak betervezve, amihez a VPK már építi az új protókat -új törzs, jobb úszóképesség, erősebb védelem.

6. Roni

Roni Well-Known Member

o_Oo_Oo_O?

Akkor lényegében újra kezdik az egészet .Jóformán 5 év alatt csak gyári teszt volt és 5 év után mire ráálltak volna az állami tesztre kiderült hogy mégsem jó .
    Így most újabb protok jönnek amik majd megint csak át kell esni a gyári teszten éveken át és majd. csak utáni jön az állami teszt ami megint több évvel jár .

Ja tényleg, a rozsdakupac kuznya meg más potensnek mondott cirkálók modernizálása amit a hiperszuper jenki rakétával 10-15 f-35 gajra vág .:confused:
    Meg a tu-160 ami egy komolyabb harcban(közeljövőben gondolok itt pl a Lengyel f-35-öreke ) nem tudná az ország határt elhagyni mert az f-35-ök vadásznának rá .

7. dudi

dudi Well-Known Member

Miből gondolod ezt?

8. altx

altx Well-Known Member

antiruszki vagyok..de tisztelem az oroszokat, lehet rajuk mindent mondani, de igy lenezni oket ahogy te szoktad azt nem szabad sehogyse.

szoval, ne beszelj hulyesegeket,..

ha odabaszna a ruszki rendesen, ugy szaladnanak a lengyelek mint a franciak a vv2ben.

Hegylakó, svajcibeka, vata and 2 others like this.
  9. boki

boki Well-Known Member

Előzetes teszteken jó eredményeket hozott, ezért is csak az említett részegységek lettek átdolgozva.

Te tényleg az évek során nem sokat tanultál, ahogy molni is írta korábban...

10. Roni

Roni Well-Known Member

Az Eitan apc 2016-ban mutatkozott be idén elkezdődött a sorozatgyártása jövőre pedig át is adják a csapatoknak .
    Az boomerang 2015-be mutatkozott be és majd az évtized közepén lesz belőle valami :D

10 éve vagyok itt és eléggé átlátom a helyzetet. ;)

11. Roni

Roni Well-Known Member

Én meg ruszki barát vagyok és nem lenézés amit csinálok csupán látom hogy mennyire gyengék és mennyire xarják le azt ami máshol prioritás.
    Egy csomó mindet fejlesztenek kis pénzből úgy hogy igazából lehet valamelyikből semmi nem lesz vagy csak felesleges lesz .

12. boki

boki Well-Known Member

Én is és 2008-tól olvasom. Viszont jól emlékszem az akkori(2010-től) kommentjeidre is, ahogy arra is amikor végeztél a szakközépben és sokáig otthon voltál mivel nehezen találtál munkát...
    Orosz prioritások az ország határainak és függetlenségének a megvédése. Fegyverekben kifejezve a hiperszónikus fegyverek, rakétavédelmi és légvédelmi rendszerek fejlesztése és gyártása.

13. koppany

koppany Well-Known Member

Ezen jót röhögtem, pont az ellenkező látszik.Tudatlanságodat arroganciával pótolod.

Ooorky and ogretankHU like this.
  14. mindenen kívül

mindenen kívül Well-Known Member

15. Roni

Roni Well-Known Member

mindenen kívül likes this.
  16. tarzaan

tarzaan Well-Known Member

Úgy néz ki ez még tényleg nem érett meg a sorozatgyártásra.

mindenen kívül likes this.
  17. Fade

Fade Well-Known Member

Amikor egy komolyabb áttervezés van az már csak ilyen. 2023 utána kérdés az ár, ár/érték. Nem véletlen üzemeltette a teljesen elavult pl M113at pl Izrael.

Hasonló van a T14 T90M mögött is. Ha a T90M tényleg kb fele annyiba kerül ráadásul kiforratlan nehéz indokolni a hadsereg számára a T14et.

18. dudi

dudi Well-Known Member

Miért is?

19. aquarell

aquarell Well-Known Member

Ërdemes volna utánanèzni, mi mindenröl mondtâk kb 2015 körül, hogy 2020-ra lesz sorozatba gyârtva.
    Csak kivâncsiságból.....

Roni likes this.
  20. tarzaan

tarzaan Well-Known Member

Elég látványos ahogy a motor leégeti az orr rész oldaláról a festést nem lehet valami jó a hűtése...

Ezen oldal megosztása