Civil fegyvertartás

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 150
113
Aztán majd amikor elkezdik az autósokat baszogatni, akkor az is át fog menni, mert először csak a ritkáb sportautókra szállnak rá, de hát azt úgyse tudod kiautózni. Aztán a luxusautók, de hát az nincs is olyan sokaknak. Meg az ingatlanokra. Mndig csak a tetejéből csipkednek.
Egyszer csak azt veszed észre, hogy mindenki kezéből kicsavarták a fegyvereket, és minden mást is egyre visszább vesznek.
Végül nem lesz semmid. És, boldog leszel?
Ne álljunk meg .50-nél! D-20-at népnek!
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 057
14 216
113
Ne mond, hogy te nem tartanál egyet ha tehetnéd :D

Én egyetértek vele, Én sem egyet tartanék!

...mert-hogy egyenjogúságosság van, az asszonynak is legyen, amikor itt az idő ! :oops:

...oszt " . "


Aztán majd amikor elkezdik az autósokat baszogatni, akkor az is át fog menni, mert először csak a ritkáb sportautókra szállnak rá, de hát azt úgyse tudod kiautózni. Aztán a luxusautók, de hát az nincs is olyan sokaknak. Meg az ingatlanokra. Mndig csak a tetejéből csipkednek.
Egyszer csak azt veszed észre, hogy mindenki kezéből kicsavarták a fegyvereket, és minden mást is egyre visszább vesznek.
Végül nem lesz semmid. És, boldog leszel?


...és igenis, boldog lesz, Ő is, és mindenki, aki beveszi Bill(Gates)-tablettákat és enyhén üveges-szedált szemmel nézi majd a "bármit" a TV-ben/Stream-csatornákon.

Most indult --vagy már-megy ?-- az EU-s főpróba-teszt!


.
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 798
29 030
113
Nem tudom pontosan melyik topikban, de korábban még @dudi kérdezte, hogy a gyártók hogyan választják szét a civil és hadi felhasználású AR platformokat. Nos, kedvenc Forgotten Weapons videósunk bővebben utána járt, igaz Youtube tiltások miatt utreonra került fel
 
  • Tetszik
Reactions: cirqle

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 208
23 735
113
Szeretnem megkerdezni, hogy van valakinek szemelyes tapasztalata ilyen Glock atalakito keszlettel kapcsolatban?

 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 459
23 711
113
Texas :rolleyes: :D


3d66e6e95501718891d595b3d7d2dad1.jpg
 

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 891
5 263
113
Nekem pont az IS tetszik az előágyszánasokban, hogy rángatni kell őket.
Itt irok nem akarok offolni.
Nekem volt vadaszban felautomatám, de ugye az tárreduktoros de akkor is szerettem, egy gondom volt a fix 1/1 es szukitesu cso.
Lottem eloagyszanossal is, az is nagyon popec,valamint nem elhanyagolhatoan megbizhatobb az ontoltoknel.
En minden rendorauto alapfekszeretsegeve tennem, amugy nem is dragak,nagyon bennem van, hogy veszek majd egy ilyet "szerelembol" ha túl leszek valaha a házfelújitason. :)
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 896
47 654
113
Itt irok nem akarok offolni.
Nekem volt vadaszban felautomatám, de ugye az tárreduktoros de akkor is szerettem, egy gondom volt a fix 1/1 es szukitesu cso.
Lottem eloagyszanossal is, az is nagyon popec,valamint nem elhanyagolhatoan megbizhatobb az ontoltoknel.
En minden rendorauto alapfekszeretsegeve tennem, amugy nem is dragak,nagyon bennem van, hogy veszek majd egy ilyet "szerelembol" ha túl leszek valaha a házfelújitason. :)
Otthonvédelemre is a best. Csipásan, befosva is csak odalősz vele irányba egy szobában, kapta/halt. Nem kér belőle másodikat senki, nehéz vele mellé lőni. Kedvenceim nekem is. Ja, és az előágyszán csattanása, maga a toxikus maszkulinitás :D!
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 208
23 735
113
Otthonvédelemre is a best. Csipásan, befosva is csak odalősz vele irányba egy szobában, kapta/halt. Nem kér belőle másodikat senki, nehéz vele mellé lőni. Kedvenceim nekem is. Ja, és az előágyszán csattanása, maga a toxikus maszkulinitás :D!

gun-test2.jpg

Ha valaki bedorombol es egy ilyennel kerdezed meg ki az??? Na nem nagyon doromobol tovabb… :D