Nagy rejtély, az biztos. Ha elém kerül a téma, szívesen hallgatok, olvasok róla. Köszi. Néha vannak apró morzsák a téma feldolgozásában ezek is érdekesek. Itt mondja, hogy a holdfogyatkozás színét is meg tudta előre határozni. Ez erősen függ a föld légkörének állapotától, inkább a fogyatkozás nagysága lehet.Egy kis történelmi érdekesség, az antikhütérai szerkezet bemutatása:


Nagy rejtély, az biztos. Ha elém kerül a téma, szívesen hallgatok, olvasok róla. Köszi. Néha vannak apró morzsák a téma feldolgozásában ezek is érdekesek. Itt mondja, hogy a holdfogyatkozás színét is meg tudta előre határozni. Ez erősen függ a föld légkörének állapotától, inkább a fogyatkozás nagysága lehet.
Köszi.
Ebben is vannak érdekes adalékok, A közepe tájától konkrétabb.
www.numbeo.com
Ehhez képest mennyi ott 1 liter benzin,1 kenyér,1 kiló hús?
Kicsit remegő hangon kérdezem,hogy ehhez képest nálunk mennyit kereshet azonos munkakörben ladagrant(pl),és abból mennyi nevezett terméket tud venni,így,30+ év 103.5%-os,nyugati ánuszba ájulás után?
Illetve még jobban remegő,reszkető hangon kérdezem,hogy pl dojcslandban,vagy itt,keltaföldön mennyit keres ugyanebben a munkakörbe?
Voltam olyan barom,és megnéztem az itteni mekdönci honlapot,természetesen minimálbéren veszik fel a gyalogkakukkokat,az most 11.38€,az olyan 350€/hét,viszont itt 1.80 körül van egy liter benzin,a legolcsóbb sertéssús a lidliben olyan 10€-nál kezdődik/kg,és olyan 2.50€-től lehet ehető kenyeret venni/0.8kg.
Asszem jobb,ha nem guglizok az Orosz élelmiszer árakra,miután megnéztem az ottani benzin árakat....
Mi lenne,ha ott is demokrácia lenne,nem a csúnya diktatúra?
2008-banmég államcsődjük volt.
Egyszerre érdekes, vicces (azok a ruhák!) és történelmi
Picit a Szőr szellemét is megidézve.
:
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..