Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 909
58 209
113
Az "Élet" című sci-fi-t látta valaki rajtam kívül?
Kíváncsi vagyok arra, hogy ki milyennek látta a filmet.
Nekem például az agyamra ment, nem jött be. Szerintem több volt a történetben, mint amit kihoztak belőle :-(
 

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 825
2 550
113
Az "Élet" című sci-fi-t látta valaki rajtam kívül?
Kíváncsi vagyok arra, hogy ki milyennek látta a filmet.
Nekem például az agyamra ment, nem jött be. Szerintem több volt a történetben, mint amit kihoztak belőle :-(
Hát én megnéztem, de sok értelmét így, ahogy a történet volt, nem láttam. Véleményem szerint, nem kell tudósnak lenni ahhoz, hogy lássuk mennyire nem életszerüek a dolgok a filmben. Sajnos többet vártam a filmtől.

A másik film viszont amit most láttam, csak ajánlani tudom Billy Lynn hosszú félidei sétája azthiszem a magyar cím. Na az bejött. Látta valaki?
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 909
58 209
113
Köszönöm a választ. Én is így gondolom. Tele volt nagyon bosszantó logikátlanságokkal az egész film. Meg iszonyat béna űrhajósokkal....
 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 306
16 108
113
Hát én megnéztem, de sok értelmét így, ahogy a történet volt, nem láttam. Véleményem szerint, nem kell tudósnak lenni ahhoz, hogy lássuk mennyire nem életszerüek a dolgok a filmben. Sajnos többet vártam a filmtől.

A másik film viszont amit most láttam, csak ajánlani tudom Billy Lynn hosszú félidei sétája azthiszem a magyar cím. Na az bejött. Látta valaki?

Én igen.

Először azt hittem, valami akkora propaganda*** lesz, mint az az iraki mesterlövészes vagy afgán mindent túlélőkommandósos volt pár éve, de azoknál egyértelműen jobban sikerült. Ezzel együtt nem estem hasra tőle, de simán nézhető.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Nahát ez nagyon faxa engem megnyert! Nektek is bejön a trailer alapján?

 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 841
31 001
113
17799414_10210034726397921_8709559670224699359_n.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: wolfram and Pocok75

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Ez jó:)

1 simpson család.
2 Flintston család.
3 scooby doo
4 micimackó
5 Dexter
6 tini niddzsa

7 Nem tudom:D Mi lehet?

8 popej
9 Babar?
10 Rószaszín párduc
11 az a csőrike és a macska.

:D:D
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Én igen.

Először azt hittem, valami akkora propaganda*** lesz, mint az az iraki mesterlövészes vagy afgán mindent túlélőkommandósos volt pár éve, de azoknál egyértelműen jobban sikerült. Ezzel együtt nem estem hasra tőle, de simán nézhető.
Hát, én olyat láttam, amiben az amerikai kommancsok mind megmurdeltek.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 306
16 108
113
Ez jó:)

1 simpson család.
2 Flintston család.
3 scooby doo
4 micimackó
5 Dexter
6 tini niddzsa

7 Nem tudom:D Mi lehet?

8 popej
9 Babar?
10 Rószaszín párduc
11 az a csőrike és a macska.

:D:D

7 - Sponygabob kockanadrág.

A Dexter nagy kedvenc volt.

Csodálom, hogy a South Park és a Family guy kimaradt.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 841
31 001
113
30 év mulva a mostani filmek is ennyire röhelyesnek fognak majd kinézni?
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 841
31 001
113
A jobbak azért nem. És abban az időben is voltak jobbak.
Ez mondjuk Sci-fi kategória, itt sokat fejlődött a tehcnológia, de minden amiben CGI van folyamatosan egyre jobb lesz (ha van rá elég pénz) és ez évtizedek mulva még szebb és valóságosabb lesz. A Tom és Jerry akkor is szuper volt és most is meg tudnám nézni és szórakozni rajta.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 306
16 108
113
Ez mondjuk Sci-fi kategória, itt sokat fejlődött a tehcnológia, de minden amiben CGI van folyamatosan egyre jobb lesz (ha van rá elég pénz) és ez évtizedek mulva még szebb és valóságosabb lesz. A Tom és Jerry akkor is szuper volt és most is meg tudnám nézni és szórakozni rajta.

Ez egy gagyi sz*. Ilyenek ma is vannak. Asylum, Syfy filmek.