Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 1711

Guest
Megnéztem az új Indiana Jones filmet, és szerintem jó. Az öt filmből nálam ez most a 2-3. (a Kristálykoponya az utolsó :) ).

Két ok miatt nem fogom soha megnézni:
-Phoebe Mary Waller-Bridge egy féreg
-a $dollármilliárdos disney kioktatja a népet, hogy a kapitalizmus nem más mint egymás kirablása... és ezt képesek belerakni a trélerbe
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 824
48 454
113
Két ok miatt nem fogom soha megnézni:
-Phoebe Mary Waller-Bridge egy féreg
Bevallom, fogalmam se volt róla eddig, hogy ez a nő létezik
-a $dollármilliárdos disney kioktatja a népet, hogy a kapitalizmus nem más mint egymás kirablása... és ezt képesek belerakni a trélerbe
Ott, kontextusban annyira nem volt gáz, sőt, igazából csak a női főszereplőt utáltatták tovább ezzel (mert okoskodott)
 
  • Tetszik
Reactions: Bubu bocs
T

Törölt tag 1711

Guest
Ott, kontextusban annyira nem volt gáz, sőt, igazából csak a női főszereplőt utáltatták tovább ezzel (mert okoskodott)

El is felejtettem megemlíteni a szokásos Kaithlyn Kennedy féle "self-insert"-et.
Mára már eléggé körvonalazódott, főleg a Mandalóri 3. évada után, hogy minden Lucasarts műbe megpróbálja beleerőltetni "magát", fiatal, barna hajú, erős, okos, szép nő...

Van egy régi interjú Spielberg-gel, abban egy beképzelt akadékoskodó idiótának nevezte, nagyon látszik, hogy mióta a meeto-nak hála kezébe került a gyeplő "bosszút" akar állni a férfiakon akik "ártottak" neki.


Állítólag egy szaudi olajmágnás érdeklődik a Star Wars IP iránt, elmondása szerint utálja amit a disney művelt vele, ezért nyomna egy nagy reset-et kezdésképp.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 824
48 454
113
El is felejtettem megemlíteni a szokásos Kaithlyn Kennedy féle "self-insert"-et.
Mára már eléggé körvonalazódott, főleg a Mandalóri 3. évada után, hogy minden Lucasarts műbe megpróbálja beleerőltetni "magát", fiatal, barna hajú, erős, okos, szép nő...

Van egy régi interjú Spielberg-gel, abban egy beképzelt akadékoskodó idiótának nevezte, nagyon látszik, hogy mióta a meeto-nak hála kezébe került a gyeplő "bosszút" akar állni a férfiakon akik "ártottak" neki.


Állítólag egy szaudi olajmágnás érdeklődik a Star Wars IP iránt, elmondása szerint utálja amit a disney művelt vele, ezért nyomna egy nagy reset-et kezdésképp.
Igen, Kennedy maga a rák sajnos :(
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 121
15 732
113
Deadpool 3 spekulációk, állítólag így integrálnák a Fox-os mutánsokat az MCU-ba:



 

sidewinder12

Well-Known Member
2016. október 11.
1 689
9 541
113
Megnéztem ezt a Hadikot.
Kétszer egymás után.
Egyszer csak úgy, másodikra a részletekre figyelve.
Annyira nem szar film, mint az Elkúrtuk meg a Blokád.
De a jó film sem ilyen.
Kár.

A Blokád sajnos dögunalmas volt. Az Elkúrtukkal nem volt semmi baj. A Blokádnál tényleg úgy voltam, hogy már vártam a végét a filmnek. Kijönni nem akartam róla, de nagyon határ eset volt...
 
  • Tetszik
Reactions: cirqle

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 797
57 542
113
Állítólag egy szaudi olajmágnás érdeklődik a Star Wars IP iránt, elmondása szerint utálja amit a disney művelt vele, ezért nyomna egy nagy reset-et kezdésképp.

Végül is az eredeti Star Wars eléggé egy tipikus iszlám dzsihád történet....
Csóringer gyerek házát lerombolja valami birodalom, bele akad egy imámba aki valami ködös vallás mentén radikalizálja, össze állnak egy csempésszel, majd merényletet hajtanak végre egy katonai bázis ellen. A halálozások alapján tekinthetjük öngyilkos merényletnek is.
Elhiszem, hogy érdekli őket a sztori :D
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 204
113
Hoppá: Folyatódik a régen várt kedvencem???




U.I.: ... az első-évadból a "kis-csaj" visszajöhetne! Szép emlékeiket idéz az arca...

:

... is!

.



.

Semmi nyoma, hogy elkezdték volna, ... :( :( :(

...benéztem! ... vagy nem? Mindegy!


Akkor újra-nézzük ma a kicsit alulértékelt Morgan-t vigasztalásképpen :hadonaszos:
... "PöLö": ITT !

.
 
  • Tetszik
Reactions: Zaphod Beeblebrox

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 824
48 454
113
Mission Impossible - Dead Reckoning part 1

Feleslegesen hosszú, sokszor szuperhősfilmesen elnyújtott verekedős részekkel. Tom Cruise olyan mint mindig, meg igazából mindenki más is (hozzák a szintet). Simon Pegget kiemelném, mert ő a szokásos szintjén is kiemelkedik :)
A pár oroszt játszó színésznek nagyon lengyeles/csehes volt az akcentusa.

Nyilván látványos, ugyanakkor sok a CG, és sokszor kilógott a lóláb. De legalábbis sokszor úgy fényeltek jeleneteket, mintha valami unreal engine játékot látnék. Cruise szerintem egyre többször retteg, amikor “úgy dönt”, hogy ő csinál meg bizonyos kaszkadőrjeleneteket ;)
Mindenesetre várom a következő részt.

Az meglepett, hogy a dolgok fő elrontói itt az amerikaiak. Meg hogy Szevasztopolnak MERÉSZELTÉK elnevezni az oroszok lopakodó tengeralattjáróját. Amely köztudottan ősukrán település, és Szevasztipil a becsületes neve, már 23000 éve.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Disney felkészül a következő bukásra, avagy Szénfekete és a 7 magasságában korlátozott partner

K7ZMWS2.jpg

H8fVcPD.jpg
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 159
28 958
113
Mission Impossible - Dead Reckoning part 1

Feleslegesen hosszú, sokszor szuperhősfilmesen elnyújtott verekedős részekkel. Tom Cruise olyan mint mindig, meg igazából mindenki más is (hozzák a szintet). Simon Pegget kiemelném, mert ő a szokásos szintjén is kiemelkedik :)
A pár oroszt játszó színésznek nagyon lengyeles/csehes volt az akcentusa.

Nyilván látványos, ugyanakkor sok a CG, és sokszor kilógott a lóláb. De legalábbis sokszor úgy fényeltek jeleneteket, mintha valami unreal engine játékot látnék. Cruise szerintem egyre többször retteg, amikor “úgy dönt”, hogy ő csinál meg bizonyos kaszkadőrjeleneteket ;)
Mindenesetre várom a következő részt.

Az meglepett, hogy a dolgok fő elrontói itt az amerikaiak. Meg hogy Szevasztopolnak MERÉSZELTÉK elnevezni az oroszok lopakodó tengeralattjáróját. Amely köztudottan ősukrán település, és Szevasztipil a becsületes neve, már 23000 éve.
Én azon lepődtem meg, h egy orosz sem akarja visszaszerezni a kulcsokat. Na majd a következő részben.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 121
15 732
113
Mission Impossible - Dead Reckoning part 1

Feleslegesen hosszú, sokszor szuperhősfilmesen elnyújtott verekedős részekkel. Tom Cruise olyan mint mindig, meg igazából mindenki más is (hozzák a szintet). Simon Pegget kiemelném, mert ő a szokásos szintjén is kiemelkedik :)
A pár oroszt játszó színésznek nagyon lengyeles/csehes volt az akcentusa.

Nyilván látványos, ugyanakkor sok a CG, és sokszor kilógott a lóláb. De legalábbis sokszor úgy fényeltek jeleneteket, mintha valami unreal engine játékot látnék. Cruise szerintem egyre többször retteg, amikor “úgy dönt”, hogy ő csinál meg bizonyos kaszkadőrjeleneteket ;)
Mindenesetre várom a következő részt.

Az meglepett, hogy a dolgok fő elrontói itt az amerikaiak. Meg hogy Szevasztopolnak MERÉSZELTÉK elnevezni az oroszok lopakodó tengeralattjáróját. Amely köztudottan ősukrán település, és Szevasztipil a becsületes neve, már 23000 éve.

Dehogy lógott ki a lóláb.

tökéletes CGI.

Ahol kilógott a lóláb azaz Indy 5...
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 824
48 454
113
Dehogy lógott ki a lóláb.

tökéletes CGI.

Ahol kilógott a lóláb azaz Indy 5...
Nem fogok vitát nyitni, tök igénytelen volt a CG.
Ja, és némileg hiányoltam a "régivágású" Mission Impossible akciókat, amikor több kütyüvel, jól időzítve, stb hajtottak végre küldetéseket.
...leginkább maszkok voltak meg HEKKELTEK :) Azért ez nem egészen az, amit vártam.

@Ramzana
Én azon lepődtem meg, h egy orosz sem akarja visszaszerezni a kulcsokat. Na majd a következő részben.
Igen, mindenképp furcsa, hogy Mordor így kimaradt a pikszisből. Meg derékukránok sincsenek :)
Én arra tippelek, hogy az Entitás majd jól kijátsza Ethanékat Gabriellel szemben (és fordítva), hogy végül senki ne tudja megszerezni a forráskódot. Gabriel szerintem azért hajt rá, mert fordítani kíván a sorsán és ő szeretné sakkban tartani az Entitást, kvázi szabadulni akar tőle.
 
  • Tetszik
Reactions: Ramzana