Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 881
82 405
113
Végre van van magy... nem... fil...
Szóval ilyen lipsi szarunk is.

Az utolsó jó liberális magyar film a férfi-női kapcsolatokról az volt, amiben orrbánba és szájerbe rakták Vad Katalint minden irányból, többször, többek. De már az is elmúlt.
 
  • Vicces
  • Hűha
Reactions: Kim Philby and enzo

BJani

Well-Known Member
2020. január 28.
1 409
3 671
113
Csak 3 oldalt olvastam vissza, abban nem volt szó róla, úgyhogy csak idetolom a véleményt:

Ma megnéztük a Blokádot, és nekem kifejezetten tetszett. Őrülök, hogy készülnek ilyen filmek is manapság.
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 762
11 968
113
Nem még, de anélkül, hogy valamit látnál/ismernél mégis hogyan akarsz véleményt mondani?
Amiben nők nyavalyognak a problémáikról és hangsúlyosan NER-es gazdag ficsúr az egyik szereplő, az csak lipsi fos lehet! Ezt tanuld meg!
A nőknek a konyhában a helye és azért derpegnek minden szaron, mert a puhapöcsű férjük nem döngeti meg őket rendesen! Ha meg még akkor is, akkor néhány maflás helyre teszi!
Minden más, aljadék nyugati szenny, amivel tönkre akarják tenni ezredévek kultúráját ezek a imperialista-sorosista-lmbtquiopista-trapista-tudatbefolyásoló mocsadékok! (köpős emodzsi)
:)
 
T

Törölt tag 1711

Guest
A nőknek a konyhában a helye és azért derpegnek minden szaron, mert a puhapöcsű férjük nem döngeti meg őket rendesen! Ha meg még akkor is, akkor néhány maflás helyre teszi!
:)


Ez most ütött, főleg mivel ez a beszélgetés tegnap estefele így elhangzott az egyik mozdonyvezetőnk és köztem:

-Baszdmeg itt vagyok a Lidl-ben és nem találok olyan tablettát... Neked van mosogatógéped?
-Nincs.
-Akkor nálad az asszony mosogat, jóvvan. Nem tudod milyen tabletta kell bele, vagy jó a por is? Ilyen első indításhoz való cucc, nem tudom mi a neve.
-Miért nem kérdezed meg az asszonyt?
-Mert már nincs, azért vettem mosogatógépet.
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 762
11 968
113
Ez most ütött, főleg mivel ez a beszélgetés tegnap estefele így elhangzott az egyik mozdonyvezetőnk és köztem:

-Baszdmeg itt vagyok a Lidl-ben és nem találok olyan tablettát... Neked van mosogatógéped?
-Nincs.
-Akkor nálad az asszony mosogat, jóvvan. Nem tudod milyen tabletta kell bele, vagy jó a por is? Ilyen első indításhoz való cucc, nem tudom mi a neve.
-Miért nem kérdezed meg az asszonyt?
-Mert már nincs, azért vettem mosogatógépet.
Nekem már végem, reszeltek, lefőtt a kávé, már a B-oldal megy...
Én szoktam mosogatni... meg a mosógépet is beindítom, ha kell. A porszívózást meg sem merem említeni... :(
 
  • Tetszik
Reactions: Fundin

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 079
9 046
113
Amiben nők nyavalyognak a problémáikról és hangsúlyosan NER-es gazdag ficsúr az egyik szereplő, az csak lipsi fos lehet! Ezt tanuld meg!
A nőknek a konyhában a helye és azért derpegnek minden szaron, mert a puhapöcsű férjük nem döngeti meg őket rendesen! Ha meg még akkor is, akkor néhány maflás helyre teszi!
Minden más, aljadék nyugati szenny, amivel tönkre akarják tenni ezredévek kultúráját ezek a imperialista-sorosista-lmbtquiopista-trapista-tudatbefolyásoló mocsadékok! (köpős emodzsi)
:)
A nők valóban nyavalyognak. Nagyon sok példát tudnék írni. NER gazdag ficsúr =lipsi fos? Ez csak nekem nem egyértelmű? A nők, a modern nők már nagyon ritkán tevékenykednek a konyhában. Valóban sok a puhapöcsű férfi, de ennek is oka van. Néhány maflásnak jó időben és helyen lenne helye egy utópisztikus világban. Tény, hogy brutális mennyiségben mossák az emberek agyát a nyugati szennyel és eredményesen teszik tönkre a társadalom alapját a családot. Ezzel persze a társadalom teljes egészére kihatnak. Az is tény, hogy az lmbtqixyz (már követni se tudom) ismét csak a társadalom alappillérét akarja (eredményesen) tönkretenni.
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 762
11 968
113
A nők valóban nyavalyognak. Nagyon sok példát tudnék írni. NER gazdag ficsúr =lipsi fos? Ez csak nekem nem egyértelmű? A nők, a modern nők már nagyon ritkán tevékenykednek a konyhában. Valóban sok a puhapöcsű férfi, de ennek is oka van. Néhány maflásnak jó időben és helyen lenne helye egy utópisztikus világban. Tény, hogy brutális mennyiségben mossák az emberek agyát a nyugati szennyel és eredményesen teszik tönkre a társadalom alapját a családot. Ezzel persze a társadalom teljes egészére kihatnak. Az is tény, hogy az lmbtqixyz (már követni se tudom) ismét csak a társadalom alappillérét akarja (eredményesen) tönkretenni.
Ez egy poén akart lenni.
Ironikus túlzás.
A végén a vigyorifej ezt hivatott jelezni.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 917
13 892
113
Amiben nők nyavalyognak a problémáikról és hangsúlyosan NER-es gazdag ficsúr az egyik szereplő, az csak lipsi fos lehet! Ezt tanuld meg!
A nőknek a konyhában a helye és azért derpegnek minden szaron, mert a puhapöcsű férjük nem döngeti meg őket rendesen! Ha meg még akkor is, akkor néhány maflás helyre teszi!
Minden más, aljadék nyugati szenny, amivel tönkre akarják tenni ezredévek kultúráját ezek a imperialista-sorosista-lmbtquiopista-trapista-tudatbefolyásoló mocsadékok! (köpős emodzsi)
:)


Ez egy poén akart lenni.
Ironikus túlzás.
A végén a vigyorifej ezt hivatott jelezni.

Pedig kár érte, amíg "félreértettük" egész jó hozzászólás volt, kezdett épülni egy rajongói táborod! ...amit most derékba törtél! :oops:

Így jártál! :p ;) ...


.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 308
54 746
113
Szerintem marhajó! Én nagyon szeretem! Szerintem veri a Mandaloriant is!

Nem láttam a sorozatott, így nem véleményezem, de a kritika alapján, attól jó, hogy 0% Star Warst tartalmaz :D
Ez aztán nagy dicséret az SW-nek. :rolleyes:
A Mandaloriból megnéztem az első részeket. Olyan szar az a sorozat, hogy majdnem eret vágtam magamon tőle!
A 1990-2010 között egy ilyen sorozatott 2 rész után elkaszáltak volna! (ha egyáltalán rábólint valaki)
Nagyon erősen érződik, hogy milyen bajban van jelenleg a filmkészítés. Szar követ szart és tapsolunk ha már valami legalább egyszer megnézhető rossz szájíz nélkül....