1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Gerald R. Ford-osztály

Diskurzus a(z) 'Repülőgép-hordozók' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 5..

1. jani22

jani22 Well-Known Member

2. gacsat

gacsat Well-Known Member

3. jani22

jani22 Well-Known Member

fishbed, Roni and gacsat like this.
  4. Cifu

Cifu Well-Known Member

Ha a kérdés nem viccből lett csak feltéve: a hajófenék alatt talpfák vannak elhelyezve, amelyek a hajófenék formájára vannak kiképezve.
    Ha jobban megnézed, még láthatóak is a képen...

Gyakorlatilag csak arról van szó, hogy extra kiszolgáló rendszerekre van szükség a G.R.Ford osztálynál a Nimitz-osztályhoz képest, ezeket kell pótolni addigra, amikorra a Ford-osztály nagyjavítása tényező lesz. Ha jól értem a cikket, akkor 18 szárazdokkjuk van, amely képes fizikailag befogadni az osztályt...

fishbed and molnibalage like this.
  5. gacsat

gacsat Well-Known Member

Ha jól figyeltem, a reaktor hűtővízrendszerét kell kiépíteni. Egy atomreaktort nem lehet lekapcsolni. Ha vízen van a hajó, ha nincs, az ketyeg.

jani22 likes this.
  6. jani22

jani22 Well-Known Member

Sikerült túllihegned a választ és én sem voltam pontos a kérdezésnél. Én beismerem a hiányosságomat és elvárom a hasonlót! Még kedves is voltam. :rolleyes:

1. Természetesen látom az aládúcolást! Azt nem írtam le a kérdezésnél, hogy a tengeren hogy stabil a hajó erős szél és hullámzásnál.
    Tehát a teljes meghajtás olyan nehéz a a hajó alsó részén elhelyezve, hogy a felépítmény stabillá válik.

2. A száraz dokknál az infrastruktúra is fontos, amelyet - balga fejemmel beidéztem hogy többlet infót adjak Nektek [ebben te is benne vagy Cifu], de minek - meg kell teremteni, mert addig nem használható még a tőlünk nyugatra levő országban sem. ;)

Hagyjuk, már megint ez a belekötök a másikba hozzászólás. Nekem is volt eltérésem, de mindig a hergelő stílus miatt. Előremutató HSz-kérek. :)

:)

fip7 likes this.
  7. yangwenli

yangwenli Well-Known Member

Es a hires A3-5 gomb??? Az smafu?? Az aztan lekapcsol! :hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos:

borisz likes this.
  8. gacsat

gacsat Well-Known Member

:mad::hadonaszos:

yangwenli likes this.
  9. jani22

jani22 Well-Known Member

Én csak pislogok, mert annyira szárazdokk, hogy több Skábel köti össze a túlparttal, bár lehet, hogy a kongató kalapáccsal szétnézett a vasban Joe. :hadonaszos:

:D

Ezen oldal megosztása