Haditechnikai kvízjáték

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

BiancoGasto

Well-Known Member
2018. november 14.
715
860
93
Azt mi okból építették ha tudja valaki? Én rá voltam feszülve a 2. VH-ra.
Gratulálok ,,senki" fórumtárs.

senki

Active Member
2018. július 27.
249
134
43
Itt egy feladvány

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 080
15 001
113

Az előzőt nem tudom, tuti valami pocket pistol kategóriás.
A feladványhoz segítség, a szárnyon látható
Anno 40-valahány éve KAMÉLEON-nak keresztelte néhány humoros fickó, akik roncs Mustang, Stuka és más makettekből meg egyéb műanyag-alkatrészekből építették meg, aztán élethű dioráma-környezetbe helyezve lefotózták. Még egy jól hangzó storyt is írtak hozzá, és megjelent az akkori Repülés folyóirat ÁPRILISi !!! :D számának makettező-rovatában! Több helyen is elhitték és megjelentek utánközlések külföldi rep-sajtóban is, de azért ezt nehogy valaki komolyan vegye!!! :p

R

rejsz felügyelő

Guest
Érdekes, más hadtech fórumon elég népszerű a játék, itt valahogy nem. :/
Pörgessük fel egy kicsit.
A képen látható atletikus fiatalemberen található fejfedő megnevezésére lennék kíváncsi.